.
Отговор в тема
Страница 121 от 450 ПървиПърви ... 2171111117118119120121122123124125131171221 ... ПоследнаПърви
Резултати от 3 001 до 3 025 от общо 11246
  1. #3001
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от ПyРкО ♠ Виж мнението
    Дремещият фейк, inewton 2015. този е някакъв младеж със психически отклонения, за съжаление.

    @Грозния , истинския поп inewton е регистриран преди тях, така че няма как да им се получи..
    Кво ;д
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  2. #3002
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Е Грозен, знае ли се какво се знае. На рождения ми ден отбелязах на Антракса да си запази един пост свързсн с изминали и настоящи събития и разни метафори в сънища. Да не дърпам сега дявола за опашката, но за момента нещата и емоциите вървят по план. Откакто започнах тази работа въпреки трудностите, с които се сблъсквам на моменти, поне засега от ден на ден се чувствам по-готино и по-готино. Какво ще се случи до края на годината и дали наистина всичко при мен накрая ще се промени в изненадваща и положителна насока...ще поживеем и ще видим. Може пък този път наистина това да е правилния процес за отпътуването към моя истински и желан живот.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  3. #3003
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Е Грозен, знае ли се какво се знае. На рождения ми ден отбелязах на Антракса да си запази един пост свързсн с изминали и настоящи събития и разни метафори в сънища. Да не дърпам сега дявола за опашката, но за момента нещата и емоциите вървят по план. Откакто започнах тази работа въпреки трудностите, с които се сблъсквам на моменти, поне засега от ден на ден се чувствам по-готино и по-готино. Какво ще се случи до края на годината и дали наистина всичко при мен накрая ще се промени в изненадваща и положителна насока...ще поживеем и ще видим. Може пък този път наистина това да е правилния процес за отпътуването към моя истински и желан живот.
    Успех, братле.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  4. #3004
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Тия дни и фейсбука ми расте така както не е растял скоро.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  5. #3005
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Успех, братле.

  6. #3006
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    YoungBloodZ в цикъл ли си?
    малко ми е глупав въпросът, защото май е перманентен при теб.

  7. #3007
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    YoungBloodZ в цикъл ли си?
    В овулация

  8. #3008
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    значи трябва да си бая рационален.
    защо веднъж не баннеш някой, който реално го заслужава? :Д

  9. #3009
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Те го заслужават.

  10. #3010
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696

  11. #3011
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    мбате не знам ама май се чувствувам щастливичък


    what in the fock




    п.с.


    Последно редактирано от Rakshy : 07-27-2017 на 23:00
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  12. #3012
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    гледах Dunkirk


    мега много ми хареса, в топ 3 ми е


    дори ме разчувства, тбх




    и съм ебати тапака и май си счупих петата, смисл поду се, да му еьа майката
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  13. #3013
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Сгафи за поренен път ама го е страх да си вдигне телефона да ми каже, че съм права и да се извини, че е кретен и за тва го изключи. Трябва просто да знае, че реша ли ще съборя някоя стена ама ще мисли с главата си.
    Говорихме за празнина и хоп - то пак я напълни с бяс. Взело е да спава бездна, щото почва да ми минава малко по малко - коено е по-страшно май - че ми ми минава.
    Е, ши пиете ли, брат?! Верно ли?! И аз искам. И на море искам. И искам с вас на море, не ща с някой друг или сама. И искам и да спя до когато си искам. Днес се прибират, де ама беше гадно, че не бях с тях.
    квак

  14. #3014
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    YoungBloodZ в цикъл ли си?
    малко ми е глупав въпросът, защото май е перманентен при теб.
    Да не би да чакаш и на теб да ти дойде?
    "Акъл и цикъл не дойдат ли навреме - въобще не ги чакай!"
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    защо веднъж не баннеш някой, който реално го заслужава? :Д
    Кой например ?
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    гледах Dunkirk


    мега много ми хареса, в топ 3 ми е


    дори ме разчувства, тбх
    Дано е хубав.
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Сгафи за поренен път ама го е страх да си вдигне телефона да ми каже, че съм права и да се извини, че е кретен и за тва го изключи. Трябва просто да знае, че реша ли ще съборя някоя стена ама ще мисли с главата си.
    Май скоро ще късате !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #3015
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Грозен, отново бъркаш двата щата. :дд Не става въпрос за човека до мен, друг сгафи.
    квак

  16. #3016
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Много ми е празно без него. :/ Не може ли да не ходим на работа, да си забием вкъщи и да прекараме целия ден заедно? :/

  17. #3017
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Много ми е празно без него. :/ Не може ли да не ходим на работа, да си забием вкъщи и да прекараме целия ден заедно? :/
    Може. В почивните дни.

  18. #3018
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Може. В почивните дни.
    Няма такива. Лято е...

  19. #3019
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    петя ако още влизаше тук щеше да ви ступа, че й качвате снимки без позволение :д
    а пък има големи ръки

  20. #3020
    Мега фен Аватара на smilegirl12
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    4 112
    Много приятно време... Вали от снощи и не спира
    Don't judge my story by the chapter you walked in on.

  21. #3021
    Много обичам хора дето не работят, не учат, и нямат деца, да ми обясняват колко се радват че уикенда идва…с какво се различава за тях уикенда от останалите дни???

    Днес предадох фронта и пих кафе със захар. Много ми дойдоха последните няколко дни. И днес като станах бяха ми изпили кафето и сметаната и трябваше да пристигна по някакъв начин до работа за да си направя. Да заминават вече, да си почина от тях и да го видя него. Колкото и време да прекарваме заедно, все не ми е достатъчно все още сме в този стадии дето мога да съм около него 24/7 и все да ми е интересен и да научавам нови неща за него. Не съм го казвала от няколко дни, но е ТОООЛКОВА ПРЕКРАСЕН
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #3022
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Много обичам хора дето не работят, не учат, и нямат деца, да ми обясняват колко се радват че уикенда идва…с какво се различава за тях уикенда от останалите дни???


    Не няма да назовавам имена, защото ще има обидени от цялата тая работа.
    Но изгарям от желание да ги назова, а те са много.

  23. #3023
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Имам въпрос и ми трябват обективни отговори;
    Повечето знаят, че си имах приятел в друга държава, с когото се разделихме в момента в който напуснах работа и бях потеглила към неговата държава (да кажем 2-3 седмици ме деляха от това)
    И вс изляха много хейт срещу него, но аз знаех, че не е виновен, че това е ок и тн.

    Сега, точно 2г по-късно:
    Мисля, че съм чудовище. Мисля, че той на сила бе в тази връзка. Просто той никога не беше сигурен, и аз някак не му дадох никога възможността да се откаже.
    Понеже веднъж се отказа от връзката ни, и след 24 часа без контакт се върна обратно, реших, че просто не може да вземе решение и при следващата такава криза просто спокойно, рационализирайки, му оборвах всеки аргумент за раздяла, и той накрая няма на къде да ходи, и си оставахме заедно.
    И в момента съжалявам за всичките пъти, в които той е оставал, защото реално знае ли си дали е искал или не.

    Не си мисля за него и такива, но просто днес се замислих за това и се почувствах като чудовище, защото на всичкото отгоре хората много му се ядосаха като се разделихме, а истината е, че аз съм си чудовище.

    За сметка на това, като съм с дебили като мен, никакви угризения нямам, предпочитам да ми е гадно/тъжно понякога и да се дразня, от колкото да тормозя някоя добра душа.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  24. #3024
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Имам въпрос и ми трябват обективни отговори;
    Повечето знаят, че си имах приятел в друга държава, с когото се разделихме в момента в който напуснах работа и бях потеглила към неговата държава (да кажем 2-3 седмици ме деляха от това)
    И вс изляха много хейт срещу него, но аз знаех, че не е виновен, че това е ок и тн.

    Сега, точно 2г по-късно:
    Мисля, че съм чудовище. Мисля, че той на сила бе в тази връзка. Просто той никога не беше сигурен, и аз някак не му дадох никога възможността да се откаже.
    Понеже веднъж се отказа от връзката ни, и след 24 часа без контакт се върна обратно, реших, че просто не може да вземе решение и при следващата такава криза просто спокойно, рационализирайки, му оборвах всеки аргумент за раздяла, и той накрая няма на къде да ходи, и си оставахме заедно.
    И в момента съжалявам за всичките пъти, в които той е оставал, защото реално знае ли си дали е искал или не.

    Не си мисля за него и такива, но просто днес се замислих за това и се почувствах като чудовище, защото на всичкото отгоре хората много му се ядосаха като се разделихме, а истината е, че аз съм си чудовище.

    За сметка на това, като съм с дебили като мен, никакви угризения нямам, предпочитам да ми е гадно/тъжно понякога и да се дразня, от колкото да тормозя някоя добра душа.
    Бил е добър, може би тази негова несигурност е произлизала от това, да не би да те нарани, звучиш така сякаш в случая той е бил по малък от теб..
    По важно е, че осъзнаваш действията си, макар и малко късно.

  25. #3025
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298



    in the end of the day, you just need something just like this
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си