.
Отговор в тема
Страница 161 от 450 ПървиПърви ... 61111151157158159160161162163164165171211261 ... ПоследнаПърви
Резултати от 4 001 до 4 025 от общо 11246
  1. #4001
    .
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 09-23-2017 на 11:31

  2. #4002
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka Виж мнението
    имам си рибка <3
    Каква рибка?
    Я дай снимка !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #4003
    Петък е най-после! Искам тази седмица да свърши и всичко да стане нормално отново.
    Всичко ме боли и постоянно седя и мисля глупости имам нужда от сън и спокойствие
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #4004
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    явно е писано някои неща да си останат само за мен
    жалко че няма как да кажа истината или просто да кажа нещо

    поне знам всичко и е така както аз го чувствам
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #4005
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Каква рибка?
    Я дай снимка !
    бета рибка е, не помня как се прикачваше снимка, ето от нета моята е със същата окраска :д
    http://3.bp.blogspot.com/_MqQcYseuKl...betta-fish.jpg

  6. #4006
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    блокирах един момък, защото въпреки че много го харесвам и много ме привлича не мисля че ще се получи нещо

    той ми писа от някакъв друг профил

    Последно редактирано от lunacy : 09-23-2017 на 13:07

  7. #4007
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    ДА, ЗНАМ ЧЕ НЕ Е ЗРЯЛО ДА БЛОКИРАШ ХОРА, НО ТОЙ НЕ МИ Е НИКАКЪВ ДЕТО СЕ ВИКА
    просто се сваляхме и т.н. и мисля че го харесвам, а не искам да се въвличам в поредната обречена любовна история

    може пък и да искам щом му отговарям

    не знам вече

  8. #4008
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    ДА, ЗНАМ ЧЕ НЕ Е ЗРЯЛО ДА БЛОКИРАШ ХОРА, НО ТОЙ НЕ МИ Е НИКАКЪВ ДЕТО СЕ ВИКА
    просто се сваляхме и т.н. и мисля че го харесвам, а не искам да се въвличам в поредната обречена любовна история

    може пък и да искам щом му отговарям

    не знам вече
    ти си тъпа
    не е зряло да си пишеш с някой който не познаваш и да си мислиш че се сваляте без да сте се виждали никога на живо

  9. #4009
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Искам само да съм на време у нас
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  10. #4010
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Искам само да съм на време у нас
    викаш свърши почивката
    ся след един месец още 5 дена

  11. #4011
    Чувствам се възрастна, по-възрастна от него а това никак не е добре
    Мислех цял ден да си лежа и да си почивам, но не се получи, ще спя довечера…надявам се и искрено се съмнявам
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #4012
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka Виж мнението
    бета рибка е, не помня как се прикачваше снимка, ето от нета моята е със същата окраска :д
    http://3.bp.blogspot.com/_MqQcYseuKl...betta-fish.jpg
    Хубава е!
    Само една рибка ли имаш?
    От кога гледаш рибки?
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    блокирах един момък, защото въпреки че много го харесвам и много ме привлича не мисля че ще се получи нещо

    той ми писа от някакъв друг профил

    Аз много обичам сладолед и затова никога не си купувам, нито ям ако ме черпят.
    Много логично звучи, нали ?!
    Защо не му каза направо, че си лезбо ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #4013
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Седя и си мързелувам у тях, ланкаме си и ни ща да си ходи. Просто не ми се остава пак сама. Хубу, че след две седмици пак ш си идва ма ми е тъпо некво. Липсва ми като не се видим по два-три дена. Тук три дни се накъсахме да се виждаме, а ся ш си ходи. Ни що пък.
    квак

  14. #4014
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    официално лятото и за мен свърши. но пък всичко, което си бях намислила го направих и това ме кара да се чувствам добре. излезнала ми е програмата за този семестър и положението е много сериозно, почти няма да имам свободен ден...нищо де, ноември не е толкова далеч ;д a в т'ва veda house предлагат прекрасен чай и обстановката е много cosy <3

  15. #4015
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Амиии...честито ми местене. Явно. :Д

  16. #4016
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    Грозен, една е само да, приятелят ми я подари за рдто :д

    толкова скучни проекти тоя семестър, че не ми се почва хич.. доволна съм от другото обаче, дано и зимата продължим така по план ;3

  17. #4017
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Някой случайно да се е явявал на DSD 2?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  18. #4018
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Добре де, как да имам доверие на хората, като всеки те предава при най-удобната възможност? Всички са егоисти, и аз ставам егоист, очевидно няма друг начин за оцеляване.
    Мислех, че тези детски истории ги има само по филмите, ама се оказа, че ги има и в живота.
    Случайно се изпусна, че ще се виждат и я помолих да попита дали може да се присъединя. Отговори ми, че питала още вчера и не можело. Нали съм гадно мнително животно, та се усъмних и реших да му пиша аз. Отговори ми веднага, естествено, че можело да дойда, не ми писал преди това, защото му казали, че няма да оставам в града. Като разбра, че я хванах, кучката почна да ми се обяснява, че много ѝ се искало да се съберем тримата както си бяхме преди, обаче преценила, че е по-добре да не се засичаме с него, в случай, че някой от двамата още има чувства. Запазих добрия тон, за да не развалям съвсем събирането, обаче се чувствам предадена. Отчасти разбирам мотивите ѝ. Винаги е мразила факта, че аз съм му по-близка, дори когато си бяхме просто приятели и нищо повече. Когато приключихме взаимоотношенията си тя най-накрая попадна под светлината на прожекторите и сега моето завръщане я застрашава отново, затова се опита да го предотврати. Само че не ѝ се получи. Убедихме се, че каквото и да прави, не може да разруши изградената връзка между нас. Която е на някакво отвратително извратено ниво. Не можах да сдържа смеха си, когато застанах срещу него и видях, че е със същите обувки като моите (естествено мъжкия модел де) и същата риза, облечена върху тениската, само че в друг цвят. И почти веднага започнахме да си довършваме изреченията както преди или да казваме същите неща едновременно. Разбира се си я имаше дистанцията и от двете страни, дали заради обидата или просто заради разстоянието, не мога да кажа, но не очаквах дори да го видя отново, камо ли да го прегърна и отново да прекарваме време заедно, така че съм много доволна.

    Мислех, че не е сериозен като се разбрахме да ходим на концерта, обаче май наистина ще ходим. Животът е хубав.

    Тъпите чорбари ни биха, много ме е яд. И единият миндил по едно време хвърли в моя посока топката, понеже много съм му пречила. И аз разбира се започнах да му преча още повече.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  19. #4019
    ^ Ужас, звучиш като third wheel не знам как не ти е било неудобно да се буташ там където не те искат че и да се хвалиш с това. Ама да, разни хора, разни идеали.

    За сега всичко върви по план. Емоциите се успокоиха, героите са уморени след снощи, а след малко най-после ще се видим. Липсва ми ама знам че има неща, които трябва да бъдат свършени първо и тогава пак всичко ще се нареди. И все пак целеустремеността му много не радва и мотивира и аз да бъда такава.
    Последно редактирано от HollyGolightly : 09-24-2017 на 17:42
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  20. #4020
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Мислех, че не е сериозен като се разбрахме да ходим на концерта, обаче май наистина ще ходим.
    Смрад а.к.а Убав
    Тука става въпрос за мен,сперматозоидчо.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  21. #4021
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ^ Ужас, звучиш като third wheel не знам как не ти е било неудобно да се буташ там където не те искат че и да се хвалиш с това. Ама да, разни хора, разни идеали.
    Колко зле трябва да си, за да четеш чужди дневници.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  22. #4022
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka Виж мнението
    Грозен, една е само да, приятелят ми я подари за рдто :д
    Хареса ли ти като подарък, когато ти я даде?
    Би ли си взела още рибки?
    Какво ти харесва в рибките?
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Убав
    Тука става въпрос за мен,сперматозоидчо.
    Браво Дейтунар, поФали се !
    Само че, я чакай - с какво се хвалиш?!
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    май наистина ще ходим.
    Май, май още не сте ходили, а ще ходите "май" !
    Още нищо не се знае! Ще видим дали Дивергюн ще потвърди след тоя концерт !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #4023
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Аз пък от това, което съм чел, имам чувството, че дивергента се е пробвала с всеки, който е имал "късмета" да се озове в обкръжението й...освен един ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  24. #4024
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ^ Ужас, звучиш като third wheel не знам как не ти е било неудобно да се буташ там където не те искат че и да се хвалиш с това. Ама да, разни хора, разни идеали.
    Няма от какво да ми е неудобно и не се хваля с нищо, а просто споделям.

    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Смрад а.к.а Убав
    Тука става въпрос за мен,сперматозоидчо.
    Що така реши?
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  25. #4025
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Аз пък от това, което съм чел, имам чувството, че дивергента се е пробвала с всеки, който е имал "късмета" да се озове в обкръжението й...освен един ;д.
    "Пробвала" съм се с доста малко, а за тези, с които не съм, не съм писала, та оттам идват и изводите ти. Съжалявам, грешката е моя, в близките няколко дни ще се опитам да пиша за всеки един от обкръжението си с подробно описание на отношенията ни и степента на близост, за да се убедиш, че не съм се пробвала с всеки, защото твоето мнение за мен все пак е от изключителна важност. Прости ми още веднъж, че те заблудих така с писаниците си.
    ПП: и този "един", когото визираш, просто не е от обкръжението ми, сигурно затова не съм му се пробвала, сега се замислих. :/
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си