.
Отговор в тема
Страница 212 от 450 ПървиПърви ... 112162202208209210211212213214215216222262312 ... ПоследнаПърви
Резултати от 5 276 до 5 300 от общо 11246
  1. #5276
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Е хубаво ли да му е, като го лъжат? :Д
    Той друго имаше предвид.


    Да, гадно ми е било, ама идеята беше че са много малко хората, които имат "властта" да направят нещо, което да ми повлияе.

  2. #5277
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    какво съвпадение, явно и ти не си достоен за някои задължения във форума : )
    предполагам, че просто си отправил поредното предупрежение.

    хах...
    Пандишпандие, за мен ли пусна оня сигнал вчера? Ти нищо не разбираш от поезия явно !
    Искаш ли да напиша и едно стихотворение за теб ? Само да знаеш, че стилът ще бъде моя, както обикновено !

    Като си толкова умна и талантлива, защо не напишеш стихотворение за мен , вместо да пускаш сигнали ?
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Човека просто се прави на интересен!!!
    Само дето не се правя !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Грозен, всички знаем, че искаш да спиш с мен...
    Така ли ? Пък аз да не знам !
    Мила, мислех че си достатъчно голяма да знаеш какво е художествена измислица. Възприемаш някакво стихотворение твърде буквално.
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Пак много кофти предчувствие... Какъв е шансът всеки път, в който съм си мислил, че един човек лъже, той наистина да лъже, а сега да е нещо по-различно?
    Хахахаха, пак ли ще ти бият шута, както тори го направи ?
    Пожелавам ти да хванеш твойта на калъп с някой друг - така няма да се измъчваш каква е истината!
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    ...от известно време даже аз започвам да си се усещам, че гледам (прекалено) цинично на нещата.
    Значи порастваш и ставаш възрастен.
    Добре дошъл в реалния живот !
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Все не ви пука много, все сте неемоционални. Ама пък продължавате да си мрънкате, когато някой ви преебе.
    Аз това от кога го говоря !
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Ем, не, те хората, дето ме познават си ме знаят... :д И има малко разлика между мрънкане и отбелязване в тема, дето е с име „дневник”. Живи и здрави!
    Мрънкаш Турксчо и доживях и аз да го видя !
    Ама ти не се отчайвай - ти си толкова готин, богат, самостоятелен и всички жени са твои. Животът ти е такъв какъвто си го направиш, нали ?

    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Акцентът не е върху самото мрънкане и въобще изразяване на недоволство под някаква форма, а факта, че ви/ти е гадно.
    Така си го е направил, сам си е виновен !
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Е хубаво ли да му е, като го лъжат? :Д
    На мен ми е хубаво - за него не знам (и не ме интересува) !
    Последно редактирано от Грозния : 12-15-2017 на 15:05
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #5278
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Тоя бе,"Убавия",то е ясно че която и от форума ти предложи да спи с тебе,веднага ще се навиеш без да се замисляш.
    Тъй че не се прави.

    он
    Ех,бая пари се похарчиха днеска,ама съм доволен.
    И книги,и билети си взех.
    Последно редактирано от deitona22 : 12-15-2017 на 17:31
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  4. #5279
    Настроението ми рязко се подобри. Обожавам да му виждам ухилената физиономия Ще си изрежа статията със снимката, ще ги сложа в рамка и ще му ги добавя към коледния подарък
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  5. #5280
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мисля си колко наподобява всичко на шибан сериал с петдесет епизода и как се разми, изроди и загуби очертания като страшна боза цялата работа. Мисля си колко ми е криво, че си представях днес, утре и вдругиден доста по-различно. Все тая, ще ми мине. + има достатъчно водка, за да се направя, че не ми дреме изобщо.
    Смърдя на шибания ароматизатор в колата му или на непознат мъжки парфюм, дори не знам кое от двете. Ама е противно и трябва да махна смрадта от себе си, щото ми се повръща. Мисля си и, че кутията цигари, които опустоших от снощи насам не беше чак лоша идея.
    Мисля си и, че се лигавя бая. Тряа да се стегна и да спра да съм шибано лайно. Сигурно ако някоя аверка, която по принцип нямам, се намираше в същото ужасно настроение, щях да я набия. Наздраве!
    квак

  6. #5281
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Тоя бе,"Убавия",то е ясно че която и от форума ти предложи да спи с тебе,веднага ще се навиеш без да се замисляш.
    Тъй че не се прави.
    Преди време - може би. Сега вече - не !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #5282
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Дерзай, народе.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  8. #5283
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Дерзай, народе.
    И ти.
    Нов световен ред.

  9. #5284
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Дерзай, народе.
    Какво стана?! За момент си помислих, че сте бананили Грозния.
    квак

  10. #5285
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Какво стана?!
    И тя не знае.

  11. #5286
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Какво стана?! За момент си помислих, че сте бананили Грозния.
    Такива ли са мокрите ти сънища - как банват Грозния ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #5287
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Чувството на страх, когато са те ранявали толкова пъти преди, че сега се боиш да се насладиш на щастието си.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  13. #5288
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    ''Въпроса как и защо,оставям без внимание. Мъдреца казва,че бог раздавал изпитанията според силите. И накрая и безморален отпадък да стана,не гнида,а човек ще бъда.''
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  14. #5289
    Много хубав продуктивен ден се оказа. А и успях да прекарам няколко часа с един от най-любимите ми хора и утре пак. Успях и доста да се охарча ама каквото такова на всички купих по нещо, особено на себе си.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #5290
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...
    ти нали беше в щатите
    я кажи мнението на хората за премахването на мрежовата неутралност
    ще ви го набиват ли по португалски или ще е още по-навътре
    https://www.theverge.com/2017/11/22/...-ajit-pai-plan

    П.П.
    питам предварително, че скоро може да нямаш възможност да пишеш тук
    или да пишеш другаде, където и да е, където ти искаш

  16. #5291
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Не знам дали трябва да си радвам на тва, което беше или не, така че просто ш се направя, че всичко е точно. Сигурно така трябва да е.
    Нямам търпение да си взема душ и да си лягам, даже не съм и гладна.
    квак

  17. #5292
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...така че просто ш се направя, че всичко е точно.
    https://www.youtube.com/watch?v=e1HrZAuIzKU


    ------------

    Трънчо, дай да не спамим темата на човека...
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Това ми беше резервния вариянт за среща, ще видим, ако откаже тая, ще му насроча на ул. Тумба.
    Ти така и не ми каза, във Факултето ли живееш ?
    Последно редактирано от Грозния : 12-17-2017 на 20:06
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #5293
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    много мина, мъничко остана : )))

    чувството да изпратиш старата година щастлив и удовлетворен от всичко, което си постигнал носи спокойствие и наслада.

    тази седмица ще е е леко по-натоварена, но след това мисля да се отдам на заслужена почивка.

  19. #5294
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Е, убеди ме да се пораздвижа малко и да изляза от антисоциалната си природа поне за мъничко, съответно утре имам уговорка. Не, не вярвам, че може да излезе нещо като приятелство, дори не знам що. Въпросът е, че ще опитам пък все тая. По-скоро ми се струва, че иска да е сигурен, че ще има някой наоколо, ако нещата не потръгнат, че няма да съм самотна напълно и ще има кой да ми събира парчетиите. Най-вероятно е и прав, де. А и не го съдя въобще.
    квак

  20. #5295
    Зле,депресиран от ранното ставане за училище.Много то домашни студеното време и така на татък...

  21. #5296
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Ох хайде да минават вече тези дни до тези празници за да не е чак толкова заета и да бъда евентуално спокоен, че предишното човече, с което се запознах се е завърнало. На моменти и сам си набивам филми в главата. Добре, че в момента няма и кой друг да ми набива допълнително. Както ми каза и тя: В тишината е щастието.

    Сякаш никога не съм изпитвал такова притеснение да не загубя някого след толкова кратко време.
    Но пък усещам понякога притеснението и че не може да е на линия или, когато за момент не я потърся, когато попринцип я търся. Днес резултата беше същия. Час и нещо след като попринцип и пиша тя ми писа въпреки, че ама изобщо няма време и си разменихме за няколко часа само няколко реплики. А като се замисля, че ако при мен цикъла се повтори както предишните години само след няколко месеца може тя да попадне в моята позиция сега, а аз в нейната. И то не за един, два месеца, а за мнооого по-дълго..., ако дотогава при мен няма генерална промяна...
    Последно редактирано от Niakoitam : 12-18-2017 на 17:32
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #5297
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ох хайде да минават вече тези дни до тези празници за да не е чак толкова заета и да бъда евентуално спокоен, че предишното човече, с което се запознах се е завърнало. На моменти и сам си набивам филми в главата. Добре, че в момента няма и кой друг да ми набива допълнително. Както ми каза и тя: В тишината е щастието.

    Сякаш никога не съм изпитвал такова притеснение да не загубя някого след толкова кратко време.
    Но пък усещам понякога притеснението и че не може да е на линия или, когато за момент не я потърся, когато попринцип я търся. Днес резултата беше същия. Час и нещо след като попринцип и пиша тя ми писа въпреки, че ама изобщо няма време и си разменихме за няколко часа само няколко реплики. А като се замисля, че ако при мен цикъла се повтори както предишните години само след няколко месеца може тя да попадне в моята позиция сега, а аз в нейната. И то не за един, два месеца, а за мнооого по-дълго..., ако дотогава при мен няма генерална промяна...
    Яко си хлътнал по нея, но ако продължавате само с писане, нищо няма да излезе !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #5298
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    ти нали беше в щатите
    я кажи мнението на хората за премахването на мрежовата неутралност
    ще ви го набиват ли по португалски или ще е още по-навътре
    https://www.theverge.com/2017/11/22/...-ajit-pai-plan

    П.П.
    питам предварително, че скоро може да нямаш възможност да пишеш тук
    или да пишеш другаде, където и да е, където ти искаш

    Поне ако спра да пиша ще се знае защо е


    Последните няколко дни колкото и да спя, все не ми стига. Просто искам тази седмица да мине и да откарам 3 дни в мързел, не че нямам какво да правя на 24-25ти, ама поне няма да ставам рано.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  24. #5299
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Аз пак съм болна, заради което и си отмених уговорката - времето е ужасно и колкото и да ми се излиза, не е като да е ок да се шляя навън по студеното и влажното. Гушнала съм радиатора, лаптопа, едно топче тоалетна хартия за носа и смятам да си прекарам деня в гледане на сериали и влогъри на топличко. Колкото и да ми се пие горещ шоколад, дори до магазина за такова не ми се стига. И ме боли носа и там под носа от тъпата хрема.
    Ест пак се скарахме, кво ли съм очаквала въобще?!
    квак

  25. #5300
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    взех си нови коледни талисманчета за медальона ;3 https://i.imgur.com/Ol72Gzo.jpg
    и коледни чорапи ;д доста са сладки, ама на тях ще им правя фотосесия по-натам, хахах

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си