.
Отговор в тема
Страница 265 от 450 ПървиПърви ... 165215255261262263264265266267268269275315365 ... ПоследнаПърви
Резултати от 6 601 до 6 625 от общо 11246
  1. #6601
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Боли ме много коремът и ми се повръща. Ай честито.
    Ами ай честито, след 9 месеца да почерпиш.

  2. #6602
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ами ай честито, след 9 месеца да почерпиш.
    Уникално си тъп, Саше.
    Пс- това желание само да се заяждаш от какво е породено? Асоциален начин на живот, липса на внимание, на обич към теб? Или просто си супер арогантното копеле, което се мисли за нещо велико, а всъщност си едно нищо?
    Пс2- Не се захващаи с мен, че ще ти излезе през носа

  3. #6603
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Рибке внимай, че тя тренира бокс. Да не вземе да ти скъса пликчето и да ти изтече водата.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  4. #6604
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Уникално си тъп, Саше.
    Пс- това желание само да се заяждаш от какво е породено? Асоциален начин на живот, липса на внимание, на обич към теб? Или просто си супер арогантното копеле, което се мисли за нещо велико, а всъщност си едно нищо?
    Пс2- Не се захващаи с мен, че ще ти излезе през носа
    аз първо прилежно да те докладвам за обиди
    после бих ти казал че като прати снимки ясно си личеше че си качила някое кило отгоре и затова си помислих че си забременяла
    а то се вижда що за злоба изливаш, да не би ти да си недоклатена?

  5. #6605
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    аз първо прилежно да те докладвам за обиди
    после бих ти казал че като прати снимки ясно си личеше че си качила някое кило отгоре и затова си помислих че си забременяла
    а то се вижда що за злоба изливаш, да не би ти да си недоклатена?
    Някой май се засегна
    Отговорих ти по същия просташки начин. Не ми се прави на света вода ненапита. Много добре съм написала в първия си коментар, че е от китайското, което съм яла. Също, снимките бях споменала, че са от лятото, та, ако бях бременна, досега да бях родила. И не знам как ясно си е личало, че съм качила някое килце отгоре, като не ми знаеш телосложението по принцип. Както и да е, получи си същото отношение и се засегна, това ми беше целта. Мисли малко преди да пишеш или говориш.

  6. #6606
    Banned
    Регистриран на
    Feb 2018
    Мнения
    39
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Добре ще е да млъкнеш с глупостите си вече.
    Колкото повече потребители знаят, толкова по-добре. Както разбра, аз вече дори не се крия, заразлика от други хора.
    Потребител дриймлокър пише от години наред и винаги се представя за 19 годишен тинейджър.
    На почти всички е раздавала фацебоок, в който няма никаква снимка.
    След случката, когато бях изнервен се свърза с мен, каза, че вече съм бил разбрал, че има и други ''особи'' и се присмя. А по-късно си изтри фацебоока. Дори имам съмения, че си променяше съобщенията.

    Потребите - inweton, след случката, когато си писахме на лично - ми променяше всяко едно цитирано съобщение.

    Беше ми споделял, че се опитвал да променя хора, но ставало много трудно, почти невъзможно.


    Защо в противен случай да не ги подозирам в секта? Църквата не прави подобни социални експерименти.

    Виждам, че потребител Соло доста грубо ги е обиждал.

    Нито познаваш добре модератор индистинкт, нито аз я познавам. Това, че може да е на 18, 19. Не означава, че не може да участва в други ''организации''.

    Не я обвинявам, а само споделям.
    Форумът не е за запознаства, така че не ми пука.

    Нека ме съдят за квото си искат, ако могат, които и да са. По-скоро те се опитват да се скрият.


    Нямам нищо против вярата в Бог, в религията, в добротата. Но сектите отиват в крайности.

    И понеже България до голяма степен е ''мафиотска'', няма силни държавни институции и много млади хора са в ''депресия'' за бъдещето си - сектите имат голяма свобода на изява.

    Не казвам, че книгите '' Космическа трилогия'' , които ми сподели са сектантски.

    Казвам, че със същия метод може да се зомбира един тинейджър. Законно и без доказателства да го манипулират.

    Ето защо всеки един подобен разговор ще е удар за всяка една секта и информация за много наивни хора.
    Последно редактирано от nerednosti3 : 02-11-2018 на 10:23

  7. #6607
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    аз не съм казвал че съм се засегнал, това ти го казваш, досущ като грозния
    разбира се това че казваш нещо не го прави истина, а засегната си ти понеже подскачаш и обиждаш
    аз само казах че може да си забременяла понеже си качила кила и корема те боли, повръщаш...
    ако не беше ги качила тия килца можеше да си помисля че бие на болимия, ама ще видим след 9 месеца

  8. #6608
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    аз не съм казвал че съм се засегнал, това ти го казваш, досущ като грозния
    разбира се това че казваш нещо не го прави истина, а засегната си ти понеже подскачаш и обиждаш
    аз само казах че може да си забременяла понеже си качила кила и корема те боли, повръщаш...
    ако не беше ги качила тия килца можеше да си помисля че бие на болимия, ама ще видим след 9 месеца
    Добре де, разкри ме, бременна съм. Бащата си ти. Фейк съм на грозния. И там каквото още се сетиш
    Пс- кефи ме как се правиш на глупав и не вдяваш какво ти обяснявам. Както и да е. Жив и здрав.
    Сядам да чета, поне нещо смислено да направя.

  9. #6609
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Не знам защо, но имам натрапчивото чувство, че тази песен е писана специално за LoadRunner:

    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  10. #6610
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от nerednosti3 Виж мнението
    Потребител дриймлокър пише от години наред и винаги се представя за 19 годишен тинейджър.
    На почти всички е раздавала фацебоок, в който няма никаква снимка.
    След случката, когато бях изнервен се свърза с мен, каза, че вече съм бил разбрал, че има и други ''особи'' и се присмя. А по-късно си изтри фацебоока. Дори имам съмения, че си променяше съобщенията.
    Хохохо, ти си като машина за смешки. Сега съм на 19, в началото на 2015, когато започнах да пиша по-активно бях на 16. Виждам, че не можеш и да смяташ, съжалявам за което.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  11. #6611
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Не знам защо, но имам натрапчивото чувство, че тази песен е писана специално за LoadRunner:

    [video=youtube;GhcfnnQsAxA]https://www.youtube.com/watch?v=GhcfnnQsAxA[/vdeo]
    Какъв добър музикален вкус.

  12. #6612
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Хохохо, ти си като машина за смешки. Сега съм на 19, в началото на 2015, когато започнах да пиша по-активно бях на 16. Виждам, че не можеш и да смяташ, съжалявам за което.
    беше мъж
    беше жена
    сега дете се изкарваш
    ти си над 30 годишна лицемерна, лъжлива и страшно тъпа овца
    още преди години го казах
    най-големия ти успех е да излъжеш кораба
    ама той по начало си е с лабилна психика

  13. #6613
    Banned
    Регистриран на
    Feb 2018
    Мнения
    39
    Признавам си, не съм сигурен в себе си и нямам здрав харакер. Търсиш доброто в хората, а попадаш на друго.

    Други имат здрава психика, но целта на живота им е да карат мерцедес ес класа и да ходят по курви. Общо взето да гледат себе си пред всичко.
    Последно редактирано от nerednosti3 : 02-11-2018 на 11:40

  14. #6614
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Абе, пичаги, тука обърнахте темата на онова предаване с Иван и Андрей на боксовия ринг. Кой какъв е, той си знае, като не ти харесва, не общуваш с него, не му пишеш, не спориш с него и така, ако мислиш, че на живо Ганчо комшията ти е передас, не ходиш да лепиш на входа на блока обява за това. Страшни драми.

    За протокола, днеска е студено и ме мързи, ще излизам, ама по - късно, затова съм си отворил една арианка, цъкам хартстон, боцкам маслинки и бездействам по форуми, а се води, че трябва да изчистя (но ме мързи). Така си представям един ден за тотален релакс, засега се получава.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  15. #6615
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Хохохо, ти си като машина за смешки. Сега съм на 19, в началото на 2015, когато започнах да пиша по-активно бях на 16. Виждам, че не можеш и да смяташ, съжалявам за което.
    Реално реалната възраст на всеки човек се измерва в това колко пъти Земята е обиколила Слънцето откогато той се е родил, а не от това на колко той се чувства в момента. Само уточнявам, не че нещо нали...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  16. #6616
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Реално реалната възраст на всеки човек се измерва в това колко пъти Земята е обиколила Слънцето откогато той се е родил, а не от това на колко той се чувства в момента. Само уточнявам, не че нещо нали...
    Мерси, не знаех.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  17. #6617
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Не ви лъже, хора. И аз съм чел разработката на социалния експеримент, наречен "dreamwalker" и под възраст пише, че субекта е на 19.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  18. #6618
    Banned
    Регистриран на
    Feb 2018
    Мнения
    39
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Абе, пичаги, тука обърнахте темата на онова предаване с Иван и Андрей на боксовия ринг. Кой какъв е, той си знае, като не ти харесва, не общуваш с него, не му пишеш, не спориш с него и така, ако мислиш, че на живо Ганчо комшията ти е передас, не ходиш да лепиш на входа на блока обява за това. Страшни драми.
    .
    Не е така. Защото според мен, в много семейни компании в България. В българския бизнес.. И то в едрия български бизнес. Не става въпрос за някакви малки фирми в Каспичан, ами за наистина едрия капитал. Тези хора заедно с много политици управляват и се превръщат в модел на цялата ни демократична система. Тези стават модел на подражание за младите едва ли не. Който не му харесва трябва да бяга в чуждестранни компании, какво ще кажеш ти за това? На такива хора всеки ден трябва да им се обяснва. Сега аз приличам на сектата, но.. Общо взето, авторитетът, нагласата и функциите, които някои хора на висши постове изграждат в представите на новото поколение са нередни. Такива демонстрации подтискат интелигентните хора или им ограничават, а дори и променят начина на мислене.
    Всеки човек обаче се променя, когато е повлиян от подобни среди.
    Лабилни, нелабилни. Всички.

    Аз мисля, че колкото повече хора говорят открито без да се страхуват, толкова по-добре. Получава се обратното. Който говори е аут от всякъде.

    Това е друга тема.
    Последно редактирано от nerednosti3 : 02-11-2018 на 11:58

  19. #6619
    Banned
    Регистриран на
    Feb 2018
    Мнения
    39
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Не ви лъже, хора. И аз съм чел разработката на социалния експеримент, наречен "dreamwalker" и под възраст пише, че субекта е на 19.
    Хора без работа се занимават с асоциални хора без работа.

  20. #6620
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Цитирай Първоначално написано от nerednosti3 Виж мнението
    Не е така. Защото според мен, в много семейни компании в България. В българския бизнес.. И то в едрия български бизнес. Не става въпрос за някакви малки фирми в Каспичан, ами за наистина едрия капитал. Тези хора заедно с много политици управляват и се превръщат в модел на цялата ни демократична система. Тези стават модел на подражание за младите едва ли не. Който не му харесва трябва да бяга в чуждестранни компании, какво ще кажеш ти за това? На такива хора всеки ден трябва да им се обяснва. Сега аз приличам на сектата, но.. Общо взето, авторитетът, нагласата и функциите, които някои хора на висши постове изграждат в представите на новото поколение са нередни. Такива демонстрации подтискат интелигентните хора или им ограничават, а дори и променят начина на мислене.
    Всеки човек обаче се променя, когато е повлиян от подобни среди.
    Лабилни, нелабилни. Всички.

    Аз мисля, че колкото повече хора говорят открито без да се страхуват, толкова по-добре. Получава се обратното. Който говори е аут от всякъде.

    Това е друга тема.
    Прав си, че за една нередност трябва да се говори, ама да ти кажа, типците от форума не мисля, че влизат с такава цел първо на първо, нали, тук не коментирам дали ги харесвам или не, просто защото съм им чел някакви мнения. Нютона ако ти е писал такива работи, ти ги е писал, защото си му писал на лично. На мен защо не ми е писал? А за чуждестранните фирми, ми аз работя в такава, причината е следната. Не, че някой ми е влиял на нагласата, защото ми е казал това и онова, а защото съм работил и в немалки български компании и в тях се плаща малко, управлението е трагично, отношението е лошо, експлоатацията е пълна и обикновено шефовете са некоректни и гледат да те минат. В нито една чуждестранна компания, в която съм работил, не съм срещал най - малкото некоректност или нередовно плащане. За протокола, в момента работя петата си работа с или без трудов договор и наблюденията ми са от опит и от приятели.
    За едно си прав, че има хора, които искат да влияят на мнението на останалите, политици и прочее, съгласен съм. Затова и гледам да разсъждавам, когато тръгна да правя нещо и на първо място като някой седне да ми приказва някакви неща да се замисля защо ми ги приказва. Но тази тема в точно този форум нито мисля, че е мястото за такива разправии, нито смятам, че тия хора са сектанти, манипулатори и прочее. А ако са, просто бих те посъветвал да не им обръщаш толкова внимание, защото няма смисъл.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  21. #6621
    Banned
    Регистриран на
    Feb 2018
    Мнения
    39
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Прав си, че за една нередност трябва да се говори, ама да ти кажа, типците от форума не мисля, че влизат с такава цел първо на първо, нали, тук не коментирам дали ги харесвам или не, просто защото съм им чел някакви мнения. Нютона ако ти е писал такива работи, ти ги е писал, защото си му писал на лично. На мен защо не ми е писал? А за чуждестранните фирми, ми аз работя в такава, причината е следната. Не, че някой ми е влиял на нагласата, защото ми е казал това и онова, а защото съм работил и в немалки български компании и в тях се плаща малко, управлението е трагично, отношението е лошо, експлоатацията е пълна и обикновено шефовете са некоректни и гледат да те минат. В нито една чуждестранна компания, в която съм работил, не съм срещал най - малкото некоректност или нередовно плащане. За протокола, в момента работя петата си работа с или без трудов договор и наблюденията ми са от опит и от приятели.
    За едно си прав, че има хора, които искат да влияят на мнението на останалите, политици и прочее, съгласен съм. Затова и гледам да разсъждавам, когато тръгна да правя нещо и на първо място като някой седне да ми приказва някакви неща да се замисля защо ми ги приказва. Но тази тема в точно този форум нито мисля, че е мястото за такива разправии, нито смятам, че тия хора са сектанти, манипулатори и прочее. А ако са, просто бих те посъветвал да не им обръщаш толкова внимание, защото няма смисъл.
    Не трябва да им се обръща внимание, ако има такива. Но аз пиша за хора, които по една или друга причина са се хванали след някоя ''случка''. Примерно. Не е мястото тук, прав си.
    Колкото за чуждестранните фирми, аз съм напълно съгласен с теб, въпреки че имам значително по-малко опит.

    Проблемът, който ме притиска е, че често съм мислил по тези теми, а сега едва ли не, трябва да си наруша принципите, които съм изграждал като мнение през годините.

    Защото според мен много чуждестранни фирми също ограбват българския народ. Един вид, ние ставаме колонии, с чуждо управление и тотално зависими от чужбина. Тъй като чуждестранните фирми не са малки, ами са клонове на корпорации.

    Отношение и всичко е ок, имат традиции, но не мисли, че всички са ''ангели'' и при тях. Не забравяй, че идват да инвестират в по-бедните държави, за да имат по-високи печалби, сравнени с инвестициите в тяхните държави.


    И когато мислиш за тези работи, логично е да си понякога в затруднение.
    А животът не е мислене, ами борба..

  22. #6622
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Сега последно сектанти ли сме или мениджъри на чуждестранни фирми.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #6623
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Уникално си тъп, Саше.
    Пс- това желание само да се заяждаш от какво е породено? Асоциален начин на живот, липса на внимание, на обич към теб? Или просто си супер арогантното копеле, което се мисли за нещо велико, а всъщност си едно нищо?
    Позна !
    Трънчо е точно такъв, във форума отдавна се знае !
    Цитирай Първоначално написано от nerednosti3 Виж мнението
    Потребител дриймлокър пише от години наред и винаги се представя за 19 годишен тинейджър.
    Значи е фейк - толкова ли е трудно да се сетиш ?!
    Цитирай Първоначално написано от nerednosti3 Виж мнението
    На почти всички е раздавала фацебоок, в който няма никаква снимка.
    След случката, когато бях изнервен се свърза с мен, каза, че вече съм бил разбрал, че има и други ''особи'' и се присмя. А по-късно си изтри фацебоока. Дори имам съмения, че си променяше съобщенията.
    Тези фейсбуци които Друмлюка дава също са фалшиви - и това ли не се сети?!
    Дава ви фалшиви фейсбуци, за да си дадете истинските - и това ли не се сети ?!
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    аз не съм казвал че съм се засегнал, това ти го казваш, досущ като грозния
    разбира се това че казваш нещо не го прави истина, а засегната си ти понеже подскачаш и обиждаш
    аз само казах че може да си забременяла понеже си качила кила и корема те боли, повръщаш...
    ако не беше ги качила тия килца можеше да си помисля че бие на болимия, ама ще видим след 9 месеца
    Трънчо, ти по-скоро копираш мен:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Да не си забременяла ?
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    беше мъж
    беше жена
    сега дете се изкарваш
    ти си над 30 годишна лицемерна, лъжлива и страшно тъпа овца
    още преди години го казах
    най-големия ти успех е да излъжеш кораба
    ама той по начало си е с лабилна психика
    Евалата папугей !
    Но не сме сигурни че е овца - може да се окаже и овен от третия пол !
    Цитирай Първоначално написано от nerednosti3 Виж мнението
    Признавам си, не съм сигурен в себе си и нямам здрав харакер. Търсиш доброто в хората, а попадаш на друго.
    Просто си прекалено наивен и се доверяваш с готовност на най-неподходящите хора !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #6624
    Разбирам, че потребител golemiq_korab_minava, някогашния чушкопек(?). Е сега istinata777, nerednosti и nerdnosti3.


    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Сега последно сектанти ли сме или мениджъри на чуждестранни фирми.
    Той не знае фактически, дали е така. И там му е грешката.
    mens sana in corpore sano. panthera

  25. #6625
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Uncia Виж мнението
    Разбирам, че потребител golemiq_korab_minava, някогашния чушкопек(?). Е сега istinata777, nerednosti и nerdnosti3.



    Той не знае фактически, дали е така. И там му е грешката.
    А ти кой си и защо ме имитираш.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си