.
Отговор в тема
Страница 345 от 450 ПървиПърви ... 245295335341342343344345346347348349355395445 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 601 до 8 625 от общо 11246
  1. #8601
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    ^ докато не започнах да се харесвам без грим, не го свалях :Д

    и да, винаги си струва да дадеш повече пари за нещо което те грабва, вместо за 2г да изхарчиш същите парш по по-евтини версии
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  2. #8602
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    <3
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #8603
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    То човек не си ли е хубав без грим и сто тона фон дьо тен да сложи най-много до известна степен да се поприкрие.

    За мен сякаш по-готино си е, когато човек е със естественото си и истинско излъчване. Друг е въпроса, че има някои гримирани, натокани, издокарани дето не можеш да си отлепиш очите от тях, докато...не си отворят устата и не ми видиш характера и обноските.

    Та да, винаги съм смятал естестествената красота и чар за нещо бая по привличащо.

    Защо честно казано например и Анита Мейзер вероятно ползва гримове и тоалети за стотици хиляди левове ма нещо не мв кефи особено. Нито по визия, нито по характер. Тия богаташките дето са треснати с ютия през устите и са им станали ала патешки клюн и тия дето си правят лицата тип бъчва с ботокс също. Очилата тип муха, които носеше Тори на една снимкс в раздел секс (извинявай Тори да не помислиш, че е лично) например също не ми изглеждат особено сексапилен елемент. Та в общи линии май някой жени купуват скъпи такива неща да дразнят другите жени. Както се казваше някъде, никой мъж няма да каже. Абе грозничка си ама колко пък хубава чантичка имаш.

    И сега малко да се поизмазня. Иве теб не съм ти виждал снимки, а ти Номке определено можеш да живееш и без грим.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-30-2018 на 10:58
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  4. #8604
    Като прочета някъде за натурална красота и ми се гади, това изказване е такова клише.
    Всеки път като съм искала снимка на такава жена съм се убеждавала, че мъжете имате супер изкривена представа за това кое е натурално и кое не
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  5. #8605
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    А на мен знаеш ли от какво ми се гади? От един тон грим и фондьотен,червило вид все едно го е лапала на някого,удебелини ботоксирани скули,изкустествена коса,фалшиви нокти,цаки тип муха,рокля къса колкото да и се види онази работа и рев като за последно,че някой е е пипнал новите дрешки или я е погалил по косата и я и е взривил с допир. Ако всичко това е в комплект още по гот.

    Има една уж дизайнерка Глория Петкова. Не знам дали я знаеш. Беше в Биг Брадър,а после и в Черешката на тортата. Хубава жена 91ви набор. Е като и видях поведението направо ми се догади от нея. Тя реевеше дереше се като чели колят прасе и е получила бъбречна кирза едновременно,защото олеле майко някой и бил докоснал скъпоценните парцалки,които били целия и живот.

    А кое е най-натуралното ли. Без грим,без червило без изкуствени мигли и вежди,без 20 сантиметра ток. В общи линии както майка и я е родила само леко попораснала и пооблечена.че няма как да ходи гола. Едни дънки,че даже и спортен анцунг може да създават много по готино излъчване отколкото с деколте до пъпа.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-30-2018 на 11:38
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #8606
    Никой не говори за крайности в случая. Дори такива гротестки си имат тяхната аудитория очевидно.
    И представи си има средно положение между “натурална красота” каквото и да значи това и тази дето я описваш с” ботокс в скулите”???????
    И наистина искам да ми покажеш една натурална жена с натурални вежди, без грим, с недоправена коса и да ми кажеш с ръка на сърцето колко много ти харесва. Щото в такива случаи все поствате някакви момичета с грим и контур, просто изпълнен професионално, а не като на карикатура.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #8607
    Можем да приемем, че жените се мацат по много причини, можем дори да сметнем, че за един неразумен пол е естествено и да действа неразумно, купувайки и ощетявайки се финансово, това приемаме под предлога, че бедната им мисъл не е стигнала до заключението, че те биват измамени с обещание за красота, щастие дори.

    Гримът амплифицира красотата, но само за тоя, който може да я види в изпъкнали устни, носещи цвета, руменината на секса, но така може и да подчертае по друг начин скулите у някога, но с каква цел - нима не приписваме качества дори и на носовете си? Едни очи може да се лениви, някой нос като на мъдрец и т.н.
    В крайна сметка те именно изменят естественото изражение на нашето лице, а това се прави с причина, или, както загатнах, според измама и обещания.
    Или приемаме, че нищо от това е нужно и нежния пол е порицан заради своето късогледство, или, че, както и предполагам, мъжете са толкова заинтересовани да погъделичкат либидото си, че изкуствено придаденият блясък и сътворената еротичност е изискана за тяхна възбуда и интерес и, че това на жените се харесва и го разбират добре.

    Защо харесваш жени без грим? На мен би се сторило, че дори тях би харесал повече с грим, сиреч те имат тези качества, които ти харесват, просто естествено изпъкнати(криворазбраната естествена красота), ако просто се касаеше твоето "харесване", а не твоят дълг да не принизяваш жената до твоето удоволствие.
    Последно редактирано от Юнгинген : 07-30-2018 на 11:49

  8. #8608
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Никой не говори за крайности в случая. Дори такива гротестки си имат тяхната аудитория очевидно.
    И представи си има средно положение между “натурална красота” каквото и да значи това и тази дето я описваш с” ботокс в скулите”???????
    И наистина искам да ми покажеш една натурална жена с натурални вежди, без грим, с недоправена коса и да ми кажеш с ръка на сърцето колко много ти харесва. Щото в такива случаи все поствате някакви момичета с грим и контур, просто изпълнен професионално, а не като на карикатура.
    Доста млади момичета/жени дето се мацат,защото е модерно например. И нямам предвид да не се нареши като стане от кревата примерно.
    Само да вметна,че леко пооформените вежди ги броя към естественото,защото все пак реално и косата си подстригваме нали. Нямам предвид под естествена да не си е рязала ноктите последните 30 години и да не си мие зъбите.Между естествена поддържана и напълно преправена има огромна разлика.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-30-2018 на 12:06
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  9. #8609
    ^мда, ясен си ми
    Натурална красота с оправени вежди, лек грим, леко подчертани очи и т.н.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  10. #8610
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ^мда, ясен си ми
    Натурална красота с оправени вежди, лек грим, леко подчертани очи и т.н.
    Не, без грим е най-добре. А ако има малко по-добре да не е като за Вси Светии.

    Даже и мъжете си бръснем някои места от главата и тялото напоследък бе да му се невиди.
    Ма пък,ако не си е оформила веждите и е готина няма да я изгоня затова.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  11. #8611
    Интересно ми е, лесбийките на профила ти и те ли спадат към натуралните?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #8612
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Е не са от най-натуралните,но съм ги сложил,защото са лесбийки и защото имат татуировки.

    Е хвана ме и за натуралността. Яко ме кефят татуировките и пиърсингите особено разположени върху жени.
    Между другото по това съм пълна противоположност на баща ми.

    Друг е въпроса пък,че въпросните жени на снимката имат излъчване тип "Чукай ме диво", а не "Обичай ме"
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-30-2018 на 12:26
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  13. #8613
    Това са абсолютни двойни стандарти
    Значи не искаш жената до теб да прилича на такова, ама нямаш проблем да воайорстваш по чужди направени жени. Евала!
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #8614
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Е те тези поне за воайорстване стават. Някои криво разбиращи красотата красавици и за това не стават.
    И пак повтарям. Излъчването за секс с едно,а излъчването за любов съвсем различно.
    Реално и не знам тези ако си свалят грима дали ще приличат на нещо. Винаги я има вероятността.
    Но пък съм попадал на доста снимки на известни жени преди и след много грим и разкрасителни процедури и...определено в периода "преди" ми излгеждат доста по симпатични от периода "след".
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  15. #8615
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Защо да се чувствам виновна, че те "лъжа", след като ти си толкова тъп, за да мислиш, че имам златни клепачи и зелена водна линия в окото?! Това за оня откАчения, дето се изживява на дълбокомислен.
    Някойтам, говориш за оформени вежди, грим, ботокс и очилата на друг, но самият ти не се къпеш?!?!?! Сириъсли?!?!?!
    И ако още някой ми се заобяснява, че слагаме грим, ботокс, аксесоари, токчета над средната дължина на пишка за България, ЗА ДА ВПЕЧАТЛЯВАМЕ МЪЖЕ, ще му изям сънната артерия. Тия неща ги слагам, за да си виждам отражението като вървя по улицата.
    И като имаш предвид, че грима дори не променя чак така чертите... Ест, тук не говорим за сценични ефекти - с нужните продукти и кретении можеш да докараш разлика - ама ежедневния грим не е това.
    Последно редактирано от tori : 07-30-2018 на 17:30
    квак

  16. #8616
    Откачена е идеята една жена да отделя такава част от времето си и финансите си, за да си гледа отражението и да се има за хубава, когато на никого не му пречи да бъде хубав сам по себе си, но всички щат да са такива за другия.
    Това си е едно просто плиткоумие, което или се опитва, неуспешно, да излъже другите, или е просто следствие на дълбока, дълбока илюзия.
    Красотата ще спаси света, но колкото погрешно е тълкуван тоя цитат, толкова и жените са тълкували твърде зле себе си в красотата.

  17. #8617
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Защодасечувствам виновна, че те "лъжа", след като ти си толкова тъп, за да мислиш, че имам златни клепачи и зелена водна линия в окото?! Това за оня откАчения, дето се изживява на дълбокомислен.
    Някойтам, говориш за оформени вежди, грим, ботокс и очилата на друг, но самият ти не се къпеш?!?!?! Сириъсли?!?!?!
    И ако още някой ми се заобяснява, че слагаме грим, ботокс, аксесоари, токчета над средната дължина на пишка за България, ЗА ДА ВПЕЧАТЛЯВАМЕ МЪЖЕ, ще му изям сънната артерия. Тия неща ги слагам, за да си виждам отражението като вървя по улицата.
    И като имаш предвид, че грима дори не променя чак така чертите... Ест, тук не говорим за сценични ефекти -с нужните продукти и кретении можеш да докараш разлика - ама ежедневния грим не е това.
    И как пък реши,че не се къпя? Ама изобщо ли ? Ако следваме твоята логика спокойно мога да си те обявя и за кифличка. Не че нямаш известни наклонности ала "счупи ми се нокътче ще умра бавно и мъчително" де. И да, точно за да вчеталиш мъжете и да предизвикваш завистта на жените го правиш. За отражението можеш да лъжеш себе си и вярващите ти в наивните приказки. Къде го гледаш това отражение по улиците? В локвите ли? Ами,когато не вали?
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  18. #8618
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Аз също не харесвам многото грим, ама не ми пречи, щото не ми смърди на опашката в магазина.

  19. #8619
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Каква опашка? И такава ли ти порастна вече?
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  20. #8620
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Вярно е - тоя новия сапун, дето си взех не ми харесва много, а постоянно се къпя с него... Гадна работа. Не си ли е естественият аромат на тор с праз... :/ Още не мога да се отуча и от тоя гаден небио-еко навик да се бърша отзад.

  21. #8621
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Купи с аромат на конска тор. Тамън ще ти приляга.
    Може и да добавиш екстракт от мухлясала панелка.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #8622
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Начи, вярно ли мислиш, че на приятеля ми или на който и да е, дето НЕ ми плаща грима и ноктите, му дреме колко струва нещо по мен и дали изобщо е там?! Сериозно ли мислиш, че съм си изгладувала 150 кинта за палитра сенки заради мъж, където съм го хванала вече?! Изглеждам добре, щото ми харесва. Ноктите ми са изградени дълги, щото ми харесва. Боядисвам се в ярко червено, щото ми харесва. Очилата на снимката ги нося с причина - да пазят кожата около очите, за да се харесвам и по-напред, ми не да се сбръчкам от слънцето. Къпя се, щото е приятно - и да се къпеш, и да миришеш добре сам на себе си вечер в чистия чаршаф.
    Миналото лято сам ни каза, че не вземаш душ всеки ден, пък работеше във въглищата.
    Последно редактирано от tori : 07-30-2018 на 17:32
    квак

  23. #8623
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Аз ти предлагам в такъв случай и вечно намусена да ходиш,че казват от усмивките ставали много бръчки.
    За другото. Нали се сещаш,че някога като имаш брак и деца парите ще са общи,а ти ще си свикнала с вички тези глезотии?

    И не, не използвай такива силни думи като "изгладувала". Ти не си ги изгладувала. Ти си ги дала просто,защото си ги имала.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-30-2018 на 17:33
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #8624
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Аз ти предлагам в такъв случай и вечно намусена да ходиш,че казват от усмивките ставали много бръчки.
    За другото. Нали се сещаш,че някога като имаш брак и деца парите ще са общи,а ти ще си свикнала с вички тези глезотии?

    И не, не използвай такива силни думи като "изгладувала". Ти не си ги изгладувала. Ти си ги дала просто,защото си ги имала.
    Що се ядосваш на жените за това, след като няма изгледи скоро да имаш такива проблеми на главата? Който си има жена, ще й бере гайлето, ако не е гледал навреме.

  25. #8625
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    И аз съм свикнал да оставям по 200+ на месец, за да не се возя по обществения транспорт с миризливци и ако трябва ще бачкам повече, ама няма да се откажа от това, пък ти си плюй.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си