.
Отговор в тема
Страница 378 от 450 ПървиПърви ... 278328368374375376377378379380381382388428 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 426 до 9 450 от общо 11246
  1. #9426
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    В скайп го беше казвал.
    Отделно, готвенето е за всички ма майка ти готви не ти нали.. щото ти по цял ден си толкова зает да смърдиш като пор.
    Второ ти сам написа, че след работа НЕ СМЯТАШ ЗА НУЖНО ДА СЕ КЪПЕШ. и развиваше теории за разни болести.
    Трето, Прането го върши пералнята, а кой я зарежда тая пералня (което всъщност не е лека работа, ти просто никога не си го правил, че да знаеш), не простираш както обвиъсли сам каза..
    НА 32 ЖИВЕЕШ С ВАШИТЕ БЕ ПИЧ смисъл... хахахах кво очакваш?
    Как си купуваш сам дрехи и си плащаш телефона КАТО ТИ НЕ РАБОТИШ.
    Отделно, за ток даваш ли? За вода? Данъци? Отопление? На вашите за храна даваш ли? Нещо помагаш ли им е така да им бутнеш 50 лева да си имат?
    Книжка, кола? Нещо а-у? Консумативи имаш ли?
    Ти само пърдиш в къщата на вашите и ти дават пари да имаш да излизаш навън на кафе... на 32... засрами се. И мрънкаш че жените ходили при мъже с пари, ми няма да дойдат при теб да им смърдиш тя като вашите да те отглежда. Посерко.


    Как очакваш да те хареса некоя мацка като даже една елементарна кола за 500 лева не можеш да си позволиш ;д



    Жените харесват мъже с власт и възможности не само за да ги глезят, в неква хипотетична ситуация ако имаш дете, мацката ще очаква, че би бил готов на всичко за тва дете.. Ако му стане лошо (недай си боже) посред нощ.... ТИ ДАЖЕ НЕ МОЖЕШ ДА ГО ОТКАРАШ ДО БОЛНИЦАТА БЕ.
    Не можеш да му купиш едни ританки и една тениска, прошляк.
    Капут на социално изкривения си баща ще казваш, не на мен, утрепка.
    На 23 съм постигнал повече отколкото цялото ти скапано семейство ще постигне някога.

    Дейба и тесногръдите Сливнишки селяни.
    Тва СО регистрациите сте само утепляци и убитаци за пореден път се убеждавам, че СЛИВНИЦА и ДРАГОМАН треа да се изтрият от картата.
    Само малки дребни и злобни душици живеят там и е такива като тебе нещастници.


    Въобще не държа да ми отговаряш дори, тва че живееш с вашите на 32 и го смяташ за нормално е достатъчен аргумент.
    Направо те блокирам, че не мога да си натоварвам щастието с нек'ва мърда дето не може 1 работа като хората да свърши и го уволняват от всякъде не се къпе и разчита на мама и тате, ама иначе видиш ли е големия разбирач.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  2. #9427
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Холи аз съм "богат" и скоро ще стана чичко (кат бричедката роди)
    Ся съм малко (МНОГО) влюбен и ти си имаш приятел.
    Но ти предлагам една връзка изградена изцяло на меркантилните ти ценности и комплексите ми за полова доминация.

    Или на Елементарен Български, ще ти купя всичкото дранкулка на света, а ти ще даваш дупе и ще се правиш че ме обичаш.


    (Знам че тайно си мечтала за такова предложение през целият си живот.) <3
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  3. #9428
    Да допълня все пак, че като се къпеш поне веднъж на ден и си чистиш ушите, режеш си ноктите и такива други луксозни работи, не се натрупва кир и ушна кал до забележима степен, та не знам защо постоянно се споменава това “да си чистите черното чежду пръстите един на друг” аз черно нямам
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #9429
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    аз черно нямам
    Беееееееееееееее, знае ли човек.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  5. #9430
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Холи аз съм "богат" и скоро ще стана чичко (кат бричедката роди)
    Ся съм малко (МНОГО) влюбен и ти си имаш приятел.
    Но ти предлагам една връзка изградена изцяло на меркантилните ти ценности и комплексите ми за полова доминация.

    Или на Елементарен Български, ще ти купя всичкото дранкулка на света, а ти ще даваш дупе и ще се правиш че ме обичаш.


    (Знам че тайно си мечтала за такова предложение през целият си живот.) <3
    ПолЪскана съм от това предложение. Виртуална връзка приемаш ли? Аз предлагам в замяна да ми купуваш виртуални подаръци. Приемам Венмо и Пейпал
    Само ме притеснява че на възраст не ставаш за чичко, аз си падам по друга възрастова група…или поне да имаш бирен корем…иначе не мога да се хваля че си имам чичко
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #9431
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Е аз закво почнах да тренирам... пф... Спирам тренировките и почвам по 8 литра бира и по 30 кебапчета на ден... задължително ще се бърша от белия си потник.
    Иначе възрастово съм по-малък, ма кво ти дреме нали ще ти купувам виртуални неща.
    А ще правим ли мега страстния виртуален секс в личните съобщения на тийнпроблем?
    Плийс кажи да!
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  7. #9432
    Разбира се! Ама задължително на ЛС тук, за да може онзи НПП да ни чете съобщенията и да се кръсти
    По-малък на възраст викаш…това ми е deal breaker поне 10 години по-голям от мен трябва да си, иначе как ще ти викам чичо????
    И да допълня, белият потник (ака wife beater) по възможност с дупка и петно на корема е задължителен.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #9433
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Задължително... мазни петна от кебапчетата... дет съм се бърсал. <3


    Ама понеже ти давам пари ще ме обичаш нали?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  9. #9434
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Шти фърлям 100ки да имаш да си харчиш.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  10. #9435
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Задължително... мазни петна от кебапчетата... дет съм се бърсал. <3


    Ама понеже ти давам пари ще ме обичаш нали?

    Е ся, ама и да те обичам ли трябва? Нали само на думи можело
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #9436
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    На думи и на дупе.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  12. #9437
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Е ся, ама и да те обичам ли трябва? Нали само на думи можело
    Правилно

  13. #9438
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Шти фърлям 100ки да имаш да си харчиш.
    След малко ще ти пратя ЛС с апликация да попълниш. Ако си удобрен, веднага слагам нотариалният печат и ми ставаш чичо
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #9439
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Бре, върви ви алъш-вериша... Па мене кучета ме яли.
    квак

  15. #9440
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Йеп, що яд ли те е?
    Не !
    Що да ме е яд - ако имах кинти, щях да правя същото (да еба "свестни момичета", които да се преструват, че ме харесват заради парите ми).
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Е, то кое и е гнусното на ваната? Ние вкъщи си чистим банята, не знам по другите села как е.
    Точно ваната е такъв развъдник на гъбички, че няма на къде.
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И моята майка се е омъжила на 19-20, и свят е видяла и живот...
    Майка ти деФствена ли е била преди сватбата ?
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Or
    Мога да изградя връзката си въз основа на многото пари които имам и да нямам проблеми с брака?
    Разбира се, че можеш !
    Само че ако се случи да фалираш, жена ти ще е първата, която ще избяга с 200 !
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Къв морал бе, Росене?
    Иво Андонов към Росен Гацов "Куката":




    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    на 23 съм изчистил и изгладил почти всичко в характера ми, което на мен не ми харесва и в момента съм в моят идеал за мъж на място. Жените го потвърждават. Thats enough for me.
    Не е характера ти, а парите ти .
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Толкова много не знаеш за изминалите 5 години, че ти е бедна фантазията.
    Ти си като фурнаджийска лопата и говориш че си "мъдър и зрял" !
    Колко връзки си имал и колко време за изкарвали средно ?
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ако искаш да знаеш сега имам много повече отговорности, отколкото ще имам ако се омъжа и имам дете.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ... бебе знам как се гледа.
    Кукло, яко си заблудена и явно си виждала бебета само в парка и по телевизията !
    Пожелавам ти да имаш бебе час по-скоро и по възможност да го гледаш сам самичка! После ела пак да ми разказваш врели-некипели !
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Чакам Оня да коментира това.
    Ще нещо от сорта на "богат,дебел чичко" и бла бла.
    С богат дебел чичко (ако успее да и направи дете), тя дори няма да помирише насран памперс, защото чичака ще наеме гувернантка за бебето.
    И после оная кукла ще дойде пак тука да разказва, как дори да има бебе, животът и няма да се промени, ще и остава време за всичко както преди и най-вече че знае как се гледат бебета !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Богат мъж се намира лесно, виж обаче богат неженен мъж е трудно. А аз не обичам да деля!
    Така е, но може да ти се наложи да играеш ролята на "дубльорка" в сексуалния живот на мъжа ти!
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...Тоест няма да съм самотна майка мъченица...
    Ти ще си самотна майка-мечтателка, освен ако не си хванеш богат чичко, който да наеме гувернантка за бебето ти.
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ми, то много неща ги има и в българския, и в английския, че и в занзибарския.
    Езиците имат повече разлики, отколкото прилики!
    Само самомнителна хвалипръдла като теб, може да мисли така и да говори такива глупости.
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не мрънка за което.
    Дори словореда на български ти куца! "за което" в края на изречението е граматически неправилно, нищо че кифлите като теб го използват постоянно и се мислят за умни.
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Виж, не е въпросът в забележката, а в това, че е неуместна.
    Защо да е неуместна?
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Я пак, нещо май се оплете.
    Тебе достатъчно съм те изложил на Стената на Срама.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #9441
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    В скайп го беше казвал.
    Жените харесват мъже с власт и възможности не само за да ги глезят, в неква хипотетична ситуация ако имаш дете, мацката ще очаква, че би бил готов на всичко за тва дете.. Ако му стане лошо (недай си боже) посред нощ.... ТИ ДАЖЕ НЕ МОЖЕШ ДА ГО ОТКАРАШ ДО БОЛНИЦАТА БЕ.
    Не можеш да му купиш едни ританки и една тениска, прошляк.
    Капут на социално изкривения си баща ще казваш, не на мен, утрепка.
    На 23 съм постигнал повече отколкото цялото ти скапано семейство ще постигне някога.

    Много грозно. Без никакви съмнения е в топ на най-отблъскващите неща, които някога съм чела тук.
    Темата от цяла страница е big brother в действие.










    Моите чувства са уникални. В края на лятото да дълбаеш така е перфектното, което може да ти се случи. Още повече, когато дълбаеш без изглед да стигнеш до някакво истински полезно прозрение. И още повече, когато нито някой се е разделил с живота, нито нещо... Може би ще последвам стратегията от миналата година и просто по някое време ще се изключа.

  17. #9442
    Грозен, вместо да се занимаваш с мен, вземи направи нещо продуктивно с живота си. От злоба се остарява по-бързо
    На мен ще ми вика, че не съм знаела как се гледат деца мърльото

    Ти ще си самотна майка-мечтателка, освен ако не си хванеш богат чичко, който да наеме гувернантка за бебето ти.
    Да споменавам ли колко печеля на година и защо не ми е нужен богат чичко?


    Он: Почти 2 часа докао стигна, минах поне 30 катастрофи, някакъв идиот са сложили на портала на паркинга и 10 минути не можем да се разберем дали сега трябва да платя или понеделник. На сайта като си правих резервацията пишеше на тръгване, той ми обяснява, че сега трябвало. А аз от лиготии на това летище си счупих очилата и...двата чифта и не знам как ще се пребирам понеделник вечер в тъмното, ще трябва някой да идва да ме взима, което напълно губи смисъла на това да се карам днес сама до тук.
    И тя ме ядоса, такива въпроси задават ли се така по телефона, аз мога ли да и кажа дали може или не, като ме поставя пред едва ли не свършен факт. Ми хубаво, ще си взема хотел ако прави така.
    Последно редактирано от HollyGolightly : 08-31-2018 на 21:58
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #9443
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    nodrama хората са тъпи
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  19. #9444
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    стига сте се карали де

    аз пък вчера ходих да сменят масло и филтри на колата за първи път
    и днес тръгнах с 3 часа закъснение понеже обичам във важни моменти да рева за мъж, вместо да си мисля за важните неща

    тъкмо излязох от антверп, но мн ме мързи да съществувам, имам още 350км, ще карам по тъмно, ама бала съм го

    поне заредих белгийски бензин на 1.53, холандския е над 1.70, ся ще видим колко е във франсето
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  20. #9445
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Сякаш бучка ми е заседнала в гърлото, толкова ядосана се чувствам. Поговорихме, поуспокоих се леко, колкото да ям днес следобед, но помолих за едни 30 минути, за да поговорим за нещо. Имам някакъв план да спася положението и силно се надявам да се съгласи, защото може да проработи.
    квак

  21. #9446
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    На мен ще ми вика, че не съм знаела как се гледат деца мърльото
    Не знаеш и по-лошото е че не го осъзнаваш.
    Такива като теб съм ги виждал много (познати, колежки, съседки) - едно бебе им обръща живота на 180 градуса и се виждат в чудо ! Само насраните памперси едвам насмогват да купуват и сменят! Бебетата се будят и реват гладни и насрани на всеки 2-3 часа, 24 часа в денонощието - само да ти кажа, ако още не си разбрала до сега.
    А колко пари излиза едно бебе от раждането до детската градина, няма дори да го коментирам.
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Да споменавам ли колко печеля на година и защо не ми е нужен богат чичко?
    Да кажи мила, каква е цифрата на месец, че ми стана интересно !

    П.С. Това че не сте коментирали останалото от предишния ми пост ще го изтълкувам че сте съгласни с казаното от мен !
    Последно редактирано от Blubalu : 09-03-2018 на 12:57
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #9447
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Или че на никой повече не му се обяснява? Примерно.
    Последно редактирано от Blubalu : 09-03-2018 на 12:57
    квак

  23. #9448
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    стига сте се карали де

    аз пък вчера ходих да сменят масло и филтри на колата за първи път
    и днес тръгнах с 3 часа закъснение понеже обичам във важни моменти да рева за мъж, вместо да си мисля за важните неща

    тъкмо излязох от антверп, но мн ме мързи да съществувам, имам още 350км, ще карам по тъмно, ама бала съм го

    поне заредих белгийски бензин на 1.53, холандския е над 1.70, ся ще видим колко е във франсето
    Като ти смениха маслото споменаха ли нещо да ти сменят и тампона?

  24. #9449
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Блах, случайно попаднах на профила на едно момче от гимназията (не беше в моя клас; единствено е мой набор) и рязко ми се появи желание да си изкарам всички вътрешности. Момчето е с увреждане, не знам какво точно, но има някакво забавяне в развитието си... въпреки това е окей, т.е схваща си, може да проведе някакъв свързан разговор, държи се дружелюбно и отзивчиво, никога не съм видяла агресия... Обаче естествено част от хората са отпадъци и го подиграват "тънко", гледам са му "приятели" във фейсбук и вкарват някакви ехидни коментарчета - най-вървежната стратегия да покажеш колко интелект е скрит в черепната ти кутия... и колко си силен пред беззащитните... и колко разбиране или човечност притежаваш. Гнусота ~ нищо че няма такава дума. Такъв мизерен микроб не заслужава даже "Здрасти!" да му кажеш на улицата...

  25. #9450
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    стига сте се карали де

    аз пък вчера ходих да сменят масло и филтри на колата за първи път
    и днес тръгнах с 3 часа закъснение понеже обичам във важни моменти да рева за мъж, вместо да си мисля за важните неща

    тъкмо излязох от антверп, но мн ме мързи да съществувам, имам още 350км, ще карам по тъмно, ама бала съм го

    поне заредих белгийски бензин на 1.53, холандския е над 1.70, ся ще видим колко е във франсето
    Ном, сълзите, ако са за онзи пич от преди 3 години, абсолютно не си заслужава вглъбяването. Знам, че това едва ли ще помогне, ама... аз още като прочетох как са се стекли обстоятелствата около финалните надписи покрай вас, си казах, че не знае къде се намира. Позволявам си да го спомена, понеже преди сигурно няколко седмици ти самата беше говорила по темата, та... надявам се това не е супер неподходящо включване.
    Леко и безаварийно по нощите!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си