.
Отговор в тема
Страница 39 от 450 ПървиПърви ... 293536373839404142434989139 ... ПоследнаПърви
Резултати от 951 до 975 от общо 11246
  1. #951
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    ако не беше минал, защото не си и ходил на лекциите
    щеше ли след това да се оплакваш, щото други са минали понеже са си направили поне тва усилие
    Аз ходих на няколко лекции,ма след като видехме че нема смис,спряхме и си взехме учебника и така.
    Не,немаше да се ,щото е мега тъпото.
    Тоя образ така ли е направил?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  2. #952
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    точно тва е направил
    бил е на изпит, получил е двойка и след това рев до небесата
    сигурно е единствения с двойка, а се гласи за политик

  3. #953
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    точно тва е направил
    бил е на изпит, получил е двойка и след това рев до небесата
    сигурно е единствения с двойка, а се гласи за политик
    Аз четох кво е направил.
    Е то унисисе само се хвали колко от възпитаниците му са станали я миниситри,я дУпетати.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  4. #954
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    направил е едно голямо лайно върху биографията си
    сега като видят къв е нагъл и ще се озори в политиканстването си

  5. #955
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    направил е едно голямо лайно върху биографията си
    сега като видят къв е нагъл и ще се озори в политиканстването си
    Дали?
    Точно такива влизат у парламента.
    Треа са нагли.
    Като оня далавери.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  6. #956
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Тц, трябва да са послушковци, лакеи, безгласни букви и се увъртат за чакалък.

  7. #957
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    бегайте бе... мразя педалите и веганите, ще ги смачкам, ако пак почнат да ми се навират пред погледа, че били такива. да си стоят мирни и няма да ядат бой. както аз не навирам на някой стила си на живот, така и на мен никой няма да го прави. то братче те са по-зле и от жените, особено тея вегани... те направо ТИ НАВИРАТ в лицето, че са такива... направо ми се повръща.

  8. #958
    Супер фен Аватара на Corb1225
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 712
    Абе, бате, кво си играете да мразите различни групи хора по отдлено? Направо, като мен, мразете всички хора. Чиста работа ;д.

  9. #959
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    е много ясно, че ректорът на УНСС ще се обяснява за "правилата" им, за да си измие ръцете.
    аз имам позната, която учи в УНСС и ми е споделяла как няма почти никаква посещаемост на лекции, а на изпит може да се явяват други хора да им го взимат, хахахаха. Тоя Стати е пропуснал да го сподели т'ва. Заеби. Баси пародията вишото си е вишо.

  10. #960
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Цитирай Първоначално написано от Corb1225 Виж мнението
    Абе, бате, кво си играете да мразите различни групи хора по отдлено? Направо, като мен, мразете всички хора. Чиста работа ;д.
    аз мразя всички хора... май открих soulmate : D

  11. #961
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    аз мразя всички хора... май открих soulmate : D
    Направо се взимайте докато е време.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #962
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    https://offnews.bg/obshtestvo/prepod...hk-658009.html

    http://i.imgur.com/XaquJ65.png - кой ще се припознае

    Твърде много неудачници, ей.

    +1 за пандата; нз що му се обясняваш на тоя бъдещ чистач на кенефи
    не разбирам какво ми цитираш преразказан неговия пост в новинарски сайт. Наистина не схващам как тва е някъв вид отговор. Тва от imgur е твърде дълго и няма да го чета.
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  13. #963
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    е много ясно, че ректорът на УНСС ще се обяснява за "правилата" им, за да си измие ръцете.
    аз имам позната, която учи в УНСС и ми е споделяла как няма почти никаква посещаемост на лекции, а на изпит може да се явяват други хора да им го взимат, хахахаха. Тоя Стати е пропуснал да го сподели т'ва. Заеби. Баси пародията вишото си е вишо.
    панда, въобще и не съм си помислял да изкарвам преподавателите в унсс някви светци
    говоря само за тоя измекяр, който получава двойка, щото толкова са му знанията и посещенията
    а след това решава да реве из нета, когато правилно е да сезира ръководството
    аз ако съм на неговите "колеги" в унито, на следващото му идване ще извадя клещите
    и след това наистина ще реве, ама тоя път с фалцет като смотана женка
    Последно редактирано от papugai : 06-14-2017 на 20:56

  14. #964
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    е много ясно, че ректорът на УНСС ще се обяснява за "правилата" им, за да си измие ръцете.
    аз имам позната, която учи в УНСС и ми е споделяла как няма почти никаква посещаемост на лекции, а на изпит може да се явяват други хора да им го взимат, хахахаха. Тоя Стати е пропуснал да го сподели т'ва. Заеби. Баси пародията вишото си е вишо.
    пандо, има една обществена тайна, че и в техническия и в су се явяват други хора на изпит. На един приятел в техническия му се яви негов познат на изпит по механика, а той се яви по математика. В софийския в специалност "право" дори не мога да ти опиша колко неправни практики има.


    Не знам как в моята специалност никой не се оплаква от нищо... Що става така бе деба?
    Защо аз си пръскам гъза (спрямо останалите, защото спрямо някой учещ медицина вероятно не си мърдам пръста) през семестъра, за да мога да се освободя по възможно най-много неща (този семестър можехме само по 1 предмет) или ако не съм се освободил, то поне да положа някви усилия, че да взема изпита, а некви чикиджии като тоя "глас на студентите" не се вясва на лекция, че да знае ква е ситуацията, и после реве във фб. А готините пичове, които още не могат да приемат институцията училище, са влезли в следващата подобна - университета, където да си водят своята битка с лошите даскали. Дали учители, дали полицаи, дали лекари, все някой им е виновен.

    Като имаш двойка, иди на поправителна сесия, кво почваш кръстоносен поход. Всички станаха много готини с тия социални мрежи, бахти.

    Търси се героят на деня, който да се бори с лошото унисисе, щот нас ни мързи да учиме и искаме просто да минаваме, но същевременно практиките ни "отвращават"


    да му върнат старото име (К. Маркс), така и така е пълно с неомарксисти вътре
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  15. #965
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Не може да ме удучи и за технически, и за СУ. Едва ли са и единствените университети в България, в които се среща това. Споменах само УНСС, тъй като там имам сигурен източник за тази информация. Според мен това, че се дава шанс да освободиш изпит е пълна глупост като цяло. Не трябва да го има никъде т'ва. Нека си има текущ контрол, който да влиза в балообразуваща оценка в деня на изпита, както правят при нас, например.

  16. #966
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    браво ракиши, много умен младеж си - сигурен съм, че ще бъдеш оценен и усилията, които полагаш ще те издигнат над ревящите във фейсбук.

    не ме бива много в его бууста ама явно имаш нужда

    Кво общо между на въпросния студент личните качества и поведение и факта, че преподавателката е писала оценки ей така ?

    плюс тва момчето май е с добър успех съдейки по горните три оценки. И аз не влизах в училище още от 10 клас впрочем - 1 вечер в седмицата сядах да си прегледам нещата. Сигурно и аз съм бил тъп и ревящ, и ако ми бяха писали 2-ка за 'разтягане на локуми' на един от изпитите за оценка поради натрупани отсъствия в средата на 12-ти клас, вероятно и аз щях да съм тъп ревльо ?


    Погледни пак линка. Много яко си в т.4

  17. #967
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    браво ракиши, много умен младеж си - сигурен съм, че ще бъдеш оценен и усилията, които полагаш ще те издигнат над ревящите във фейсбук.

    не ме бива много в его бууста ама явно имаш нужда

    Кво общо между на въпросния студент личните качества и поведение и факта, че преподавателката е писала оценки ей така ?

    плюс тва момчето май е с добър успех съдейки по горните три оценки. И аз не влизах в училище още от 10 клас впрочем - 1 вечер в седмицата сядах да си прегледам нещата. Сигурно и аз съм бил тъп и ревящ, и ако ми бяха писали 2-ка за 'разтягане на локуми' на един от изпитите за оценка поради натрупани отсъствия в средата на 12-ти клас, вероятно и аз щях да съм тъп ревльо ?


    Погледни пак линка. Много яко си в т.4
    да, щеше да си тъп ревльо, точно така


    и не, не съм в точка 4, ти просто нямаш представа ква е ситуацията наистина и спекулираш въз основа на 2 статии. Не че се излагаш, но се излагаш.
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  18. #968
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    ми обясни ни де

    аз разбирам че пича е с приличен успех, не посещава някви лекции 'щото никой не ги посещава и може да му се размине, влиза за изпит с колегите си, пръдлата преподавателка им дава вариант за лесни 3-ки и 4-ки, а той решава да пише за повече.
    пръдлата не й се занимава да му чете работата и му пише 2-ка 'щото бил разтягал локуми.

    на него му идва в повече селяндурщината и разнася случката.

    аз бих направил същото в тази ситуация.

  19. #969
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    да му върнат старото име (К. Маркс), така и така е пълно с неомарксисти вътре
    Защо "нео-"? Те са си старите !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #970
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    хахахахаха
    ауриса в училище има 6 по математика и 2 по физическо
    ама настоява, че го ощетяват, щото има по всичко други шестици
    кво като е дебело прасе, което едно набиране не може да направи
    щом има високи оценки по другите предмети, значи по физическо нарочно
    му пишат двойки

  21. #971
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    Не може да ме удучи и за технически, и за СУ. Едва ли са и единствените университети в България, в които се среща това. Споменах само УНСС, тъй като там имам сигурен източник за тази информация. Според мен това, че се дава шанс да освободиш изпит е пълна глупост като цяло. Не трябва да го има никъде т'ва. Нека си има текущ контрол, който да влиза в балообразуваща оценка в деня на изпита, както правят при нас, например.
    Предметът, който можех да освободя е "Увод във външната политика". Малко е трудно да дадеш адекватен изпит по тоя предмет. Плюс, че има едно разминаване, идващо от глупавата система, което се състои в това, че на упражненията се говори едно, на лекциите - друго. Съответно трябва да се знае за кое от двете става въпрос, защото ако е от лекциите, изпитът е върху може би 15 теми, които не са особено дълги. Ако е върху това от упражненията, то пак са 15тина теми, но с общ обем от около 400 страници, които могат да се сумират в около 40, защото ти трябва главната идея, а не да ги знаеш наизуст.

    За да се освободя трябваше да правя няколко неща - контролно върху целия семестър, есе, в което да сравнявам идеите от тези 15тина теми, да правя библиографска справка, да правя час и нещо презентация, да имам не повече от 3 отсъствия (нямах нито едно), 3 домашни по 3 страници есета, както и да участвам активно на всяко упражнение. Това цялото нещо ти дава точки, които се сумират и съответно можеш да се освободиш, за да наградят постоянството ти. Аз не съм пропускал и всеки път съм допринасял, докато някои други не са се вясвали.

    По другите предмети сме имали да пишем реферати, есета, да правим презентации, пак това с присъствията. Ако нямаш над 3 отсъствия, направил си 1 или повече проектчета, дори да изкараш 3ка на изпита ти покачват оценката. Не всички се справят с тестове и прочие, въпреки че знаят. Един от групата ми, който знае в пъти повече история от мен има с една точка повече на изпита. За крайна оценка аз имам 6, той има 5,50 , защото неговия реферат е имал пропуски, моя не.

    Освобождаването ти дава стимул да си активен през семестъра, защото ако е само до изпита, никой няма да стъпи цял семестър, ще дойде за изпита, ше изкара тройка и ай. Плюс, че освобождаването ти дава възможност поетапно да придобиваш и показваш знания, докато на изпита се очаква да стовариш огромно количество запаметена информация, без да има значение кво схващаш. (изпитите са главно тестове с отворени и затворени отговори, имало е практика да се дават изпити с няколко компонента - тест + есе, ама е твърде трудоемко)
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  22. #972
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Защо "нео-"? Те са си старите !
    защото "старите" разглеждат икономиката и политиката на равно на практика, и правят политика въз основа на икономиката


    докато неомарксистите използват концепцията за класова борба. Роби и поробители. Ощетени и ощетяващи. Тук е същото. Мисля си, че идва от факта, че родителите ни, или техните родители са расли в онази епоха на даскалстването, където са те биели с показалки и прочие. Оттам е дошла една ненавист към училището, която ни е предадена и ние си я носим с нас. Тва е очевидно, гледайки количеството хора, които наистина искат да се развиват и да научават неща. А даскалите от старата школа просто искат сякаш да си го изкарат на новодошлите и да ги смачкат. Новодошлите, разбира се, се държат мега нахакано и нагло и става един кофти омагьосан кръг.
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  23. #973
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Не съм съгласна, че освобождането трябва да ти дава стимул да си активен...ако това, което учиш, ти е интересно и искаш да се занимаваш с него в бъдеще, не ти трябва такава причина, за да си активен. Правиш го за себе си. От моя скромен опит за 6 сесии в университета, не е имало човек, който да успее да изкара 3 само с учене вкъщи. Ние също правим всякакви реферати, презентации, курсови, проекти, но те не ни освобождават от изпит ;д

  24. #974
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    Не съм съгласна, че освобождането трябва да ти дава стимул да си активен...ако това, което учиш, ти е интересно и искаш да се занимаваш с него в бъдеще, не ти трябва такава причина, за да си активен. Правиш го за себе си. От моя скромен опит за 6 сесии в университета, не е имало човек, който да успее да изкара 3 само с учене вкъщи. Ние също правим всякакви реферати, презентации, курсови, проекти, но те не ни освобождават от изпит ;д
    ти учиш медицина (ниш, че е ветеринарна), напълно различно е


    и ти казах, че е стимул да си активен през семестъра, защото винаги можеш да научиш последната седмица преди изпита и да идеш за него (каквото и правят масово, защото на лекции съм виждал по макс 50 човека, на изпита бяхме към 150 човека..)
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  25. #975
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    Не съм съгласна, че освобождането трябва да ти дава стимул да си активен...ако това, което учиш, ти е интересно и искаш да се занимаваш с него в бъдеще, не ти трябва такава причина, за да си активен. Правиш го за себе си.
    то за тва тоя кезим въобще не е стъпвал
    но пък човек реши ли да не присъства, поне може да седне и да учи сам
    за да има претенции след това за оценката си

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си