.
Отговор в тема
Страница 351 от 450 ПървиПърви ... 251301341347348349350351352353354355361401 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 751 до 8 775 от общо 11246
  1. #8751
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Тая неделя мислех да се изкъпя... ма като се сетя колко търкане ще падне.. определено го оставям за следващата.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  2. #8752
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Тая неделя мислех да се изкъпя... ма като се сетя колко търкане ще падне.. определено го оставям за следващата.
    <3
    Тая неделя недей, че с мъжа и без др сме заети и двамата - не ни трябваш чистичък за йебанйе. Остави вярно за другата седмица, че тогава сме свободни.
    квак

  3. #8753
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    мърльовци като теб ... някой трябва лично да им каже че вонят, за да вземат да се изкъпят
    Гнусна работа, После ми говорете че нямало любов, че коя себеуважаваща жена ще тръгне с миризливец?
    Ето мила, на кой от нас българският му куца - ти очевидно не можеш да четеш.
    Ще го постна пак, че дано някой ден се научиш:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...Не си позволявам да стигам до там, че да почна да мириша. Носът ми е много чувствителен и миризливите хора са ми неприятни и ги усещам от далеч.
    ...
    Жилището ми е чисто, аз също, като това не пречи на контактите ми с хора.

    А ти...
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Миеш ли си гъза след сране?
    А?
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Гнусна работа, После ми говорете че нямало любов, че коя себеуважаваща жена ще тръгне с миризливец?
    Виждал съм много жени, които ходят с потни и космати чичаци.
    Всичко е въпрос на пари, останалите неща са второстепенни.
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    аз съм „лигльото”, дето се къпе ежедневно, пък ся станах да нямам течаща вода...
    Ти като си дошъл от село в София, общакът за теб сигурно е някакъв лукс.
    Турксчо, един брой на "Уикенд" за колко време ти стига в кенефа?
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Грозен, от 8ми клас собствено жилище не, но са били по квартири...
    Те тия квартири сигурно са били като петзвездни хотели .
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...та все някак са поддържали хигиена.
    Е как - веднъж седмично в градската баня.
    Питай ги да видиш какво ще ти кажат!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...Не си представяй, че някога някой, завършил медицинско образование ще ти каже да не се къпеш всекидневно.
    Добре, ще се поинтересувам и попитам.
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Както иаза холи - не всички сме изпаднали смръдльовци, работещи като общаци.
    Аз не съм нито едно от двете!
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Антракс приеми, че не всички се въргаляме в прахта по цял ден.
    Турксчо сигурно бачка по строежите, като го играе студент в някои мизерен ВУЗ и после се прибира в общака, че иначе квартирите в София са скъпи.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #8754
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Пхахах, помияр, бачкал съм едни от най-мръсните и опасни работи, по строежи също съм бачкал малко, в момента бачкам също една от най-мръсните работи. И всичко, което съм правил и правя е по мое желание и интерес, така че съм повече от доволен. Офисите са ми по-гнусни заради вмирисаните канцеларски плъхове. До сега не се е случило да започна, каквато и да е работа от липса на избор. За разлика от теб, явно, щото си олицетворението на думата нещастник.
    И, последно разглезено мамино синче, на което всичко му се дава на тепсия ли съм или „изпаднал” бачкатор по строежи, дето не може да си позволи жилище с течаща вода? Питам, че да знам.

  5. #8755
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Само минавам да кажа,че явно само аз съм станал нападателен. Никой друг в тоя форум не.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #8756
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam
    Иначе Аляска е много цивилизовано място да. С влак един път в седмицата и шейни теглени от кучета. Но това съм го гледам по Дискавъри

    И аз по National Geographic гледах за България много неща дето нямат общо с реалността. Иначе пътя дори пред къщата ми в квартала е по-широк и поддържан от главното Шосе в селото ти. Аляска е едно от най-скъпите места за живеене

    Грозен, можеш да убеждаваш само и единствено себе си, че не вониш. Някойтам ми е ясен защо не се къпе, ти обаче извинение нямаш. Това че не си миришеш на себе си нищо не доказва, понеже сам като почнеш да си миришеш, положението вече е плачевно. Чувствителен му бил носа
    Колкото до жените с космати чичковци, да видя че каза “себеуважаващ се жена”?

    Он: Днес просто не ми е ден. Успах се, правих си кафе за да се събудя, въпреки че мразя кафето, вкуса му, мириса му. Тръгнах да излизам от нас, оказа се че вали, върнах се да си взема чадър и се залях с кафе. ТРЯБВАШЕ ДА СЕ КЪПЯ И ДА СИ СМЕНЯМ ДРЕХИТЕ. какъв ужас, надявам се да не хвана гъбички от прекаленото миене и носене на чисти дрехи…
    Хвана ни всеки червен светофар. Като за капак рецепционистката пак закъснява и нямаше кой да отвори офиса. Нека видим какво още ще ми донесе този красив Четвъртък
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #8757
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Грозен, вярвай си, че всички като теб изпитват или са изпитвали затруднения с такива неща като баня, щом това те оправдава пред самия теб. Въпросът е наистина да грабнеш цялата нужна за оцеляването ти покъщина и да се изнесеш в гората, за да си миришеш на воля - това, понеже никой не ти е виновен за затрудненията или несправедливата липса на средства за вода. Само имай предвид, че много хора из България също нямат пари, но не стигат до тва да не се къпят и не се оправдават така грозно за пред себе си. Познавам момче с доста финансово затруднено семейство - спестяваха когато и от каквото е възможно. Лятото, за да не се хаби излишно ток, който се плаща, си топлеха вода в туби на терасата и се поливаха, но пак намираха начин. Никой не ти е длъжен да ти търпи смрадта, ще извиняваш.
    квак

  8. #8758
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Дами само не въ разбрах, да се къпя ли тая неделя или не..
    Тоест шъ съ онождъмъ ли, или да се огащвам?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  9. #8759
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Дами само не въ разбрах, да се къпя ли тая неделя или не..
    Тоест шъ съ онождъмъ ли, или да се огащвам?
    Не си угаждай толкова, ще вземеш да хванеш някои гъбички от това често къпане
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  10. #8760
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Дами само не въ разбрах, да се къпя ли тая неделя или не..
    Тоест шъ съ онождъмъ ли, или да се огащвам?
    Ще се къпеш в неделя ?!
    Как така?!?
    Нали знаеш че човек се къпе само когато има официален празник.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  11. #8761
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    ОМГОМГОМГОМГОМГ! НЕ МОГА ДА ДИШАМ ОТ КЕФ!!! С КАКВО ЗАСЛУЖИХ ВСИЧКОТО ТОВА ЩАСТИЕ НА ВЕДНЪЖ?! Севън факин хелс, вярно ще се пръсна от щастие! Омг, не мога да повярвам просто! Някой да ме ощипе, че да се събудя, моля...
    Живота е тооооолкова хужав днес, че няна накъде! <3 Как всичките на веднъж, бе?! С кво съм заслужила това?! Искам вярно да се разкреща от щастие... <3 <3 <3
    И на всичкото отгоре, гадта И тая дутрин не ме пусна да стана, че да пия кафе, ми ме гушка със все възглавници... :3 Най-хубавото ми то. И сноши си изкарахме супер, а иначе беше само за малко. Мале, нямам търпение за утре, наистина! Баща ми таман ме гледа как танцувам от щастие и ми се кефи, че всичкото му дица ш се съберат на камара. <3 Направо имам чувството, че летя - точно както си го бях представяла в най-смелите си мечти.
    И книгите са хубави, нямам търпение да ги прочета всичките. И всичко е идеално!
    И даже имам планове за бира ей ся...
    Немогададишамоткеф!!! ОМГ! <3
    квак

  12. #8762
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ОМГОМГОМГОМГОМГ! НЕ МОГА ДА ДИШАМ ОТ КЕФ!!! С КАКВО ЗАСЛУЖИХ ВСИЧКОТО ТОВА ЩАСТИЕ НА ВЕДНЪЖ?! Севън факин хелс, вярно ще се пръсна от щастие! Омг, не мога да повярвам просто! Някой да ме ощипе, че да се събудя, моля...
    И книгите са хубави, нямам търпение да ги прочета всичките. И всичко е идеално!
    ГоТ книги ли ?
    Ако е така,благородно ти завиждам!!
    Аз имам само последната.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  13. #8763
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    ГоТ книги ли ?
    Ако е така,благородно ти завиждам!!
    Аз имам само последната.
    Имам всички без последната. Ако искаш може да се менкаме
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #8764
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мда, подхванах ги най-накрая ама от Читанка ги чета, че нямам възможност тези дни да ги купя, пък и за какво, като мога онлайн?! За сега, въпреки суматите грешки, съм адски доволна от първата. Няма никакви разминавания до момента, само някакви леки подробности или доуточнения, без които можеш да минеш, ако не си чудовище като мен. Бавно ги чета за момента, защото тези дни 24 часа за всичко не стигат, но ми е мега интересно и приятно. Ако не си ги чел, препоръчвам за хардкор фенове. <3
    квак

  15. #8765
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Имам всички без последната. Ако искаш може да се менкаме
    Аз искам да ги събера всичките,та ще си я пазя тази
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  16. #8766
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Аз искам да ги събера всичките,та ще си я пазя тази
    Моите си ги взех за по $1.50 едната и бях много доволна, чак не можах да повярвам. Сега чакам и последната да мине малко време и да я намеря в някакъв подобен магазин
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #8767
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Моите си ги взех за по $1.50 едната и бях много доволна, чак не можах да повярвам. Сега чакам и последната да мине малко време и да я намеря в някакъв подобен магазин
    И аз чакам някакви по-големи намаления,да си ги взема.
    Ако не всички,то поне 1 или 2
    Ама в твоя случай,голям късмет си имала.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  18. #8768
    ^дам
    Нови в магазина са доста скъпи, особено ако вземеш всички наведнъж
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #8769
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ^дам
    Нови в магазина са доста скъпи, особено ако вземеш всички наведнъж
    Отдавна не съм си взимал книга,без да е намалена,поне на половина.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  20. #8770
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Отдавна не съм си взимал книга,без да е намалена,поне на половина.
    Последната нова книга, която взех беше 12 rules of life понеже буквално е нова и не можах да я намеря от нито един сайт ползвана, а трябваше да я прочете веднага :д
    Иначе обикновено си взимам книги от един сайт за ползвани
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #8771
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    подписах договор сутринта
    прималява ми вече, като знам колко бози имам да оправям
    остава ми се тук, но ще депресирам пак и поне знам защо заминавам

    поне двупосочните полети за уикенда са е пъти по-евтини от двупосочните влакове, ето това е парадокса :Д

    а марсилия е на 3ч 20м с бързия влак също, не че някога ще стигна до там, нещо ме хваща шубето
    Последно редактирано от NomNomNom : 08-02-2018 на 18:50
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  22. #8772
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Иначе обикновено си взимам книги от един сайт за ползвани
    Да,и това го правя понякога.
    Или като се разхождам из селото,попадам на продавачи на книги и там се намират хубави за по 5 лева,примерно.
    Даже намерих едно място,на което книгите са по левче,ама трябва да се ровиш,за да намериш нещо,което ще ти хареса.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  23. #8773
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    ...в момента бачкам също една от най-мръсните работи.
    И каква е тя?
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    И, последно разглезено мамино синче, на което всичко му се дава на тепсия ли съм или „изпаднал” бачкатор по строежи, дето не може да си позволи жилище с течаща вода? Питам, че да знам.
    Вече не знам какво да мисля - веднъж се държиш като мамино синче, друг път като селянин от гората.
    Истината е някъде там.
    Да не би да имаш раздвоение на личността?
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Грозен, можеш да убеждаваш само и единствено себе си, че не вониш.
    Хилавите хора като мен се потят по-малко, освен това почти нямам косми, а където имам се бръсна. Това помага както за по-лесното понасяне на жегите, така и за по-малко осмърдяване!
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Чувствителен му бил носа
    Да, чувствителен е.
    Срещал съм хора, които вонят и 2 часа след като са се къпали.
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Колкото до жените с космати чичковци, да видя че каза “себеуважаващ се жена”?
    Ти например?!?
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Грозен, вярвай си, че всички като теб изпитват или са изпитвали затруднения с такива неща като баня, щом това те оправдава пред самия теб. ... да се изнесеш в гората, за да си миришеш на воля ...Никой не ти е длъжен да ти търпи смрадта, ще извиняваш.
    Извинявай мила, явно и ти изпитваш затруднения с четенето, за това ще повторя пак:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не си позволявам да стигам до там, че да почна да мириша. Носът ми е много чувствителен и миризливите хора са ми неприятни и ги усещам от далеч.

    Жилището ми е чисто, аз също, като това не пречи на контактите ми с хора.
    Ти тори по-добре питай баба ти и дядо ти как и колко често са се къпали в градската баня, преди да имат собствена в къщи.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #8774
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    ^^
    Смрадливия Грозник.
    Това повече ти приляга.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  25. #8775
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Да,и това го правя понякога.
    Или като се разхождам из селото,попадам на продавачи на книги и там се намират хубави за по 5 лева,примерно.
    Даже намерих едно място,на което книгите са по левче,ама трябва да се ровиш,за да намериш нещо,което ще ти хареса.
    И тук е така в магазините за втора употреба. Доста се рови ама всички са на една цена, независимо от състоянието на книгата.
    Не обичам да си взимам от библиотеката, въпреки че имам карта за там, искам да си ги имам. И електронни не мога да чета.

    Грозен, с нечистоплътници не общувам. Говори си там с Някойтам колко е вредно да се къпеш всеки ден и се радвай че си намерил себеподобен мърльо.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си