.
Отговор в тема
Страница 346 от 450 ПървиПърви ... 246296336342343344345346347348349350356396446 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 626 до 8 650 от общо 11246
  1. #8626
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Ходи ти гледай твоята,че нещо не си ни споделял колко е прекрасна напоследък.

    Знаем те теб. Богаташа вишист общак.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #8627
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Това нещо с децата и семейството пречи ли ми да бъда красива? Майка ми също има мен, семейство, работа, домакинство да се грижи и още 1000 неща ама намира начин винаги да изглежда перфектно и това дори не и коства много. Никого от нас не е ощетила с внимание или пари, никога не се е случвало да съм болна, а тя да си даде парите за красотата си. Колегите на баща ми и приятелите му спят до дебели, неподдържани жени с черно под ноктите, бръчки и миришещи на запържен лук обаче веднъж не го видях да се заглежда в чуждото - все мама хвали и гледа... С майка ми правим същите неща като другите жени, които имат да се оправят със същите проблеми, но баща ми и приятелят ми лягат до хора/жени, където са достатъчно интелигентни да свършат работата и да се красиви едновременно.
    Отделно има начин да съм красива и с минимални средства, така че домочадието още по- не пречи, а даже напротив - аз тия неща ги виждам и разбирам от майка ми, тя ме вдъхновява. Ако имам дъщеря/и, ще се опитам да я науча на това. Ако мислиш, че ще стане така, че децата ми да са болни, пък аз да си давам парите за нокти, лъжеш се дълбоко.
    квак

  3. #8628
    Аз пак не разбирам какво ви бърка вас че някой платил 100-150 лв/$ за нещо. Не си го плащал ти, никой от теб нищо не иска.
    Децата ни някой ден ще си ги гледаме ние и ще си правим ние бюджета кое какво може и кога.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #8629
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Аз по принцип не споделям колко е прекрасна, бъркаш ме с някого. Стига ми на нея да й го кажа.

    И точно, че съм мноого далеч от богат (финансово), апък съм достатъчно доволен, че да не приплювам по всеки, дето оставя някакви пари за нещо, което го радва. Струва ми се, че и на теб не ти е финансов проблема.

  5. #8630
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Тори Мисля,ако продължаваш в тоя дух то апетита ще дойде с яденето. Но не искам да продължавам темата, за да не ми се извъртят отново думите. Пък и в момента съм нещо ядосан и може да се скараме, а в момента пишеш така нормално,че просто не го заслужаваш. За разлика там от един друг поплювко.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #8631
    Аз наистина мисля така, приятелят ти най-вероятно те харесва с грим и ако си кажеше правичката, че се и гримираш, за да му се струваш по-хубава, което може да правиш не просто от страха, че ще го изгубиш и другото - че трябва да го измамиш, за да го хванеш, всъщност, ако прочетеш по-добре, аз никога не казвам това, защото си е и глупаво; то ти не би признала някакъв грях, но нещо напълно нормално.
    Хората могат да бъдат интересни едни други по множество начини, един от тези е гримът.

    Това, което казах, е, че тези продукти имат целта да амплифицират еротичното, червилото и бузите например са често румени, защото, както казах, това е цветът на секса, жената цели да бъде желана, не да мами някого и на мъжа това му е пределно ясно, той обаче съвсем може да те предпочита така, защото една връзка бива, в повечето случаи, най-вече сексуално изявена, а хората в това отношение се задоволяват с повече от естественото, откакто свят светува.

    Какво има толкова да се харесваш? И това загатнах. Това една жена да се "харесва" е толкова чужда идея, че сочи именно към една глупост, едно късогледство, което не липсва на вашия пол, и ако това харесване бива искрено, което на мен ми се струва най-вече илюзорно, то бива подхранено от нещо много неискрено - индустрията за такива като тебе.
    Можеш да се харесваш намацана само колкото друг може да те хареса намацана, харесва ти да си намацана пред чуждия поглед, затова не си седиш и у вас намацана, а всичко това просто сочи колко повърхностен фокус поставяме върху себе си, дотолкова, че да гладуваме и да пишем нелепи коментари по форуми.
    Всичко това е едно плиткоумие, което ти е много присъщо, или си жертва на повторно и повторно самозалъгване, което пък не сочи по-надалеч от собственото ти късогледство, като жена, като консуматор, като човек изобщо.

  7. #8632
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Приятеля ми ме видя с грим на 4-5та среща чак, първо ми е харесал очите, усмивката и смеха. Хиляди пъти е казвал, че не ме харесва повече с грим, отколкото без, но няма против да правя, каквото преценя, щото е хиляда пъти по-приятно да живееш с уверен човек. Ако щеш, приятно-арогантен. Когато вижда, че на мен всичко ми е в ред, и на него нещата му се подреждат ок с мен.
    Грима е интересен само на хора, където се занимават с това. Ноктите - на същите.
    Редовно като ходя на работа, съм без грим, в нас - 100 тона. Тва е, щото не всеки ден имам нуждата от това, времето или възможността.

    Още нещо за опровергаване?

    Едит: Нелепите коментари са от теб, задълбочаването също, преплюването на сексистка тематика - да не говорим.
    Последно редактирано от tori : 07-30-2018 на 18:03
    квак

  8. #8633
    Значи си просто човек, който седи у вас с 150 лева по лицето, които да свидетелстват само на него и на горките съфорумници чрез изтъкването му, колко безпредметно е това твое решение, поздравления.
    Какво опроверга? Аз сам приемам възможността да правиш толкова нелепи неща, защото си жена, а на тях, жените, не им убягват нелепостите.

  9. #8634
    Кое задълбочавам?
    Теб да питат защо носиш грим и да отговориш като всяка друга жена е достатъчно дълбоко именно за един плитък, плитък човечец като тебе.
    По какъв начин се харесваш, кой изобщо би се съгласил с теб?
    То си е, винаги ще бъде, нелепо, и ако не го приемеш за нелепо, ти си лъжеш съвсем, защото какво по-нелепо има от тая инстанция, в която ти гладуваш, за да си седиш у вас и да хубавееш в светлината на една субстанция, която ти се продава като на идиот?

  10. #8635
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ок, нека съм нелепа женска. Ти, в такъв случай, що се къпеш, бръснеш и тренираш? Знам, че е за жените - не се прави.
    Не се изтъквам, а защитавам факта, че всеки трябва да си прави каквото го кефи. Къде видя да изтъквам нещо?
    квак

  11. #8636
    Боже, а колко нелепо е една жена да се гримира, за да се харесва на другите, което пък от друга страна да я прави по-щастлива?
    Не е. Нелепо е да правиш това, което ти описа, и е нелепо само, ако ти вярвам, а аз го правя, иначе бих казал, че лъжеш и прикриваш гореизложената причина.
    Само че аз лесно мога да назова причината за това защо се къпя, и защо се бръсна, и защо тренирам, без да изпадам в нелепости.

  12. #8637
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    О, Боже, колко сте жалки. Наистина ли не осъзнавате колко прозира комплексираността ви?
    То ако гримът на лицето ми струваше само 150 лв, ехе хд.
    За разлика от вас аз съм откровена да покажа моите комплекси. Гримирам се, защото ми харесва вниманието, харесва ми мъжете да ми обръщат внимание. Имам немалко его, което има нужда да бъде запълвано. Животът е скапан, всички го знаем и няма защо да лицемерствам и да търся “дълбокомисленото”. Смятам отреденото ми време тук да прекарам задоволявайки се, не дължа нищо на никого и няма защо да се пестя, когато не наранявам останалите. Харесва ми похотта, харесва ми да ме желаят. Егото ми ликува. И всичко е напълно безобидно. Да, обвързана съм и да, това че се стремя да привличам други, не означава, че ги искам. Няма по-моногамно и старомодно същество от мен.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  13. #8638
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    И да, можете да предложите съдещите си задници на някой друг да ги изнасилва. Наистина не ми се занимава. В какво превърнахте темата...
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  14. #8639
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Давай тогава.
    Нелепо е, че си мислиш, че на някого му дреме с какви сенки съм или какви обувки нося. Изобщо - света не се върти около твоя или който и да е външен вид. Анджелина Джоли си махна циците, а земята още се върти.
    квак

  15. #8640
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    О, Боже, колко сте жалки. Наистина ли не осъзнавате колко прозира комплексираността ви?
    То ако гримът на лицето ми струваше само 150 лв, ехе хд.
    За разлика от вас аз съм откровена да покажа моите комплекси. Гримирам се, защото ми харесва вниманието, харесва ми мъжете да ми обръщат внимание. Имам немалко его, което има нужда да бъде запълвано. Животът е скапан, всички го знаем и няма защо да лицемерствам и да търся “дълбокомисленото”. Смятам отреденото ми време тук да прекарам задоволявайки се, не дължа нищо на никого и няма защо да се пестя, когато не наранявам останалите. Харесва ми похотта, харесва ми да ме желаят. Егото ми ликува. И всичко е напълно безобидно. Да, обвързана съм и да, това че се стремя да привличам други, не означава, че ги искам. Няма по-моногамно и старомодно същество от мен.
    Кажи си го Иве право Куме у Очи. Ще се опитва Тори да ни показва красивата страна на нещата. Ааамаха.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  16. #8641
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    И какви крайности се изброиха. Гримът ми се състои във фондьотен, коректор за тъмни кръгове, спирала и червило. Баси тунингованата.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  17. #8642
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Ееее какво стана с доброто старо Иве дето ни говореше за зимни спортове. Лоша лоша кака.
    Тунинг мацка.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  18. #8643
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Кажи си го Иве право Куме у Очи. Ще се опитва Тори да ни показва красивата страна на нещата. Ааамаха.
    Не знам за причините на Тори, не съм Тори.

    Мисълта ми е, че всеки прави нещо от суета. Дори не говоря за външния вид, ама вие сте прекалено големи лицемери да си го признаете
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  19. #8644
    Да, съгласявам се, Тори, но това ще рече, че и гримът е нелеп сам по себе си, щом няма значение, щом е прикрепен към незначителността на човека. Да, съгласявам се с това, но не това казвам, дори напротив, аз се въздържах от това да осъждам пряко носенето на грим, но да опровергая придаването му на по-висше значение, което за мен той няма, той е там, за да ви направи по-желани, в това няма лошо, незначително, да, естетически обаче то има цялото значение да достави удоволствието на една жена от себе си и на един мъж от нея, но то е зависимо и от двамата, не от единия.

    Казвам, че е присъщо на жените да се самозалъгват, че зад естетичните им приключения в любовта, гримът, привличането и красотата, се крие нещо по-благо на Бога, нещо, което да изпълва човека без да изисква другия, както естетическото винаги изисква за музиката слушател, за жената обожател. В това не мога да вярвам, нито да се съглася, затова казвам, че ако една жена твърди нещо подобно тя се самозалъгва - затова го наричам илюзия.
    Твоят изход е в нелепото, което аз също мога да приема, но те ме оставя в загадка, защото чисто и просто е абсурдно, но аз зная по-добре *да зная, че много неща са абсурдни, и ако това ти доставя цялото удоволствие, хубаво, то обаче остава нелепо поради това, че не е зависимо само от твоето усмотрение, но и от факта, че ти трябва да го закупиш от хората, които искат да ти го продадат. Това е като да си купиш кола и да твърдиш, че желаеш да седиш само в нея, когато нейната цел е обратното - да те придвижи; но тя бива и рекламирана на теб, тя е представена на теб и е нелепо ти да твърдиш, че тук си абсолютно самостоятелна. Това е самият проблем - това не е твое абсолютно решение, когато има множество фактори продавайки ти го, а ти не можеш да отречеш, че това не ти влияе.
    От всичко това следва, че вместо да седиш в кола можеш да седиш другаде, вместо да се мацаш с грим, можеш да правиш друго, щом те не са практически оползотворени, но приведени в една нелепост, те биват просто средство за изказ на нещо по-различно. Кое е това нещо? Щастие? Защо му е на щастието да носи грим, това аз положително не мога да отговоря.

  20. #8645
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не знам за причините на Тори, не съм Тори.

    Мисълта ми е, че всеки прави нещо от суета. Дори не говоря за външния вид, ама вие сте прекалено големи лицемери да си го признаете
    И ниско самочувствие. Желанието да те харесват всички е породено от ниско самочувствие. От опит ти казвам. От себе си. А това, че напоследък си заела една отбранително нападателна позиция във форума е просто маска.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-30-2018 на 19:11
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  21. #8646
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    И ниско самочувствие. Желание да те харесват всички е породено от ниско самочувствие. От опит ти казвам. От себе си. А това, че напоследък си заела една отбратилно нападателна позиция във форума е просто маска.
    Ненене и не и не и не. Както пее Слави. Да, признавам се за виновна, че искам всеки да ме харесва обаче. Но кой не иска?
    Че аз кoга не съм била агресивна във форума? И в реалния живот съм агресивна в някои отношения, но като цяло съм мило същество хд.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  22. #8647
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Твърдо нъе. Само напоследък скачаш на бой за всяка казана навъпреки дума.

    А за харесването. На някои хора просто не им дреме.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  23. #8648
    Това е много обширна тема, върху която може да се пише, а и е изписано, много.
    Всички оценяват това да бъдат харесвани, както всички оценяват музиката, всички харесват опиянението на алкохола, всички се захласват по красотата на изкуството, всичко това в степени, които варират от пълния идиотизъм до съвършения естет.
    Той може да се радва най-пълно и най-проникновено на най-великите творци, сиреч той може ясно да издирва удоволствието и колкото повече той го прави, толкова по-добър става и толкова повече го удължава, защото най-лошото за естета е отегчението, а то достига по-глупавите, тези, които се радват на злокачествена любов, музика и изкуство, затова той прави всичко по силите си, преждевременно превръщайки се в един демон, остър ум и изящност, която може да ни се стори прекрасна.
    Но и той стига края си, както казах, това е друга тема, просто напомням, че музиката е времева, а един миг не се повтаря два пъти, да, именно, повторението съсипва, а от нас би се изискал един велик Дон Жуан, който да го пребори, но ето, че и неговата история не е вечна, естетиката отново е победена в тази опера, но така, че иронично тази опера бива върховна наслада за естета, тя противоречиво продължава няколко сантиметра напред, но едва ли ще може повече.

  24. #8649
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Yea, sure.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  25. #8650
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Супер местенце си е тука
    Добре изглежда, чак не ми се вярва, че има такива плажове в Саудитска Арабия.
    Ходенето на плаж, не е ли забранено от шериата?
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ...В началото заспивах с грим при приятеля ми (нещо недопустимо).

    Вие, момичетата, които имате смелостта да сте naked, сте герои : )
    Явно доста те е срам от външния ти вид.
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    ...някой жени купуват скъпи такива неща да дразнят другите жени.
    Естествено! За много жени, най-скъпият им аксесоар е мъжът !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Като прочета някъде за натурална красота и ми се гади, това изказване е такова клише.
    Не е клише мила - може би ти просто си грозна и не можеш да докараш по-приличен вид, ако не си сложиш грим, силикон в циците и джуките и ботокс в лицето.
    Срещал съм много жени (познати и непознати), които изглеждат страхотно без никакъв грим или други "подобрения"! Ти явно не си била някоя от тях !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И наистина искам да ми покажеш една натурална жена с натурални вежди, без грим, с недоправена коса и да ми кажеш с ръка на сърцето колко много ти харесва.
    Явно не правиш разлика между хигиена/поддръжка и изкуствената красота.
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Между естествена поддържана и напълно преправена има огромна разлика.
    Точно това имам предвид и аз !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    И ако още някой ми се заобяснява, че слагаме грим, ботокс, аксесоари, токчета над средната дължина на пишка за България, ЗА ДА ВПЕЧАТЛЯВАМЕ МЪЖЕ, ще му изям сънната артерия.
    Значи го правите за да впечатлявате ЖЕНИ и да ги карате да ви завиждат?
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Още не мога да се отуча и от тоя гаден небио-еко навик да се бърша отзад.
    А би трябвало - цивилизованите хора си мият гъза след сране, а не минават с едно забърсване като теб .
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ноктите ми са изградени дълги, щото ми харесва.
    Няма работеща жена с дълги нокти!
    Освен ако не работи най-древния занаят !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Миналото лято сам ни каза, че не вземаш душ всеки ден, пък работеше във въглищата.
    Не е задължително човек да се къпе всеки ден.
    Някои части обаче трябва да се мият всеки ден.
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    И аз съм свикнал да оставям по 200+ на месец, за да не се возя по обществения транспорт ...
    Личи ти че не живееш в София .
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ходи ти гледай твоята,че нещо не си ни споделял колко е прекрасна напоследък.
    Откакто тори му би шута, Турксчо е сам като куче!
    Нали Турксчо ?
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Това нещо с децата и семейството пречи ли ми да бъда красива?
    Да, ще ти попречи, или поне няма да можеш да продължиш по начина, който си свикнала сега.
    Я кажи как ще изкъпеш едно бебе с твоите дълги нокти?!
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ... харесва ми мъжете да ми обръщат внимание. Имам немалко его, което има нужда да бъде запълвано. ...
    Харесва ти всеки да ти обръща внимание, включително аз !
    За поредната доза внимание, ти си готова да продадеш и майка си !
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ..в реалния живот съм агресивна в някои отношения, но като цяло съм мило същество хд.
    Сигурно за това си сама !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си