.
Отговор в тема
Страница 110 от 450 ПървиПърви ... 1060100106107108109110111112113114120160210 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 726 до 2 750 от общо 11246
  1. #2726
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Не говорих за това, умник.
    А за какво?!?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #2727
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825


    *Ретардната усмивка* <3
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  3. #2728
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Ъъъъ,я пак?
    Не ставаше въпрос за теб бе, пъпеш.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  4. #2729
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  5. #2730
    Не ги бях виждала от почти месец и определено добре ми се отрази да прекарам малко време с тях. Времето прекарано с 3 деца определено е изморително, но и емоционално зареждащо. Двете големите вече водят смислени разговори и са забавни, разбира се че не минахме без поведенчески изцепки, но това са рисковете предполагам а бебето вече се опитва да говори и е толкова смешна
    Така днес пак се връщам към реалността при скучни възрастни, които на Добро Утро отговарят с what's so good about it. Ми хубу, нека им е гадно, на мен не ми е. И не е като да са станали в 5, 10 сутринта е все пак.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #2731
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    едно не мога да схвана

    защо един от подчинените ми работници който е от няколко месеца на работа си мисли че вече може да ме заплашва и че може да се скатава пред погледа ми

    в края на седмицата ще си търси нова работа утре ще разбере че преди месец е подала молба за напускане
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #2732
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Един приятел постнал лист с отворени работни позиции (инженери, търговци) и снимка на колегите цъкащи на лаптопи и аз съм лайкнала

    И гледам по някое време фишърмен коментирал отдолу: хигиенисти търсите ли :Д (личи, че е трол)
    И моя фр супер възпитано му отговорил: в момента нямаме отворени такава работна позиция, но пуснете СВ
    Последно редактирано от NomNomNom : 07-18-2017 на 19:03
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  8. #2733
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Един приятел постнал лист с отворени работни позиции (инженери, търговци) и снимка на колегите цъкащи на лаптопи и аз съм лайкнала

    И гледам по някое време фишърмен коментирал отдолу: хигиенисти търсите ли :Д (личи, че е трол)
    И моя фр супер възпитано му отговорил: в момента нямаме отворени такава работна позиция, но пуснете СВ
    Хахаха
    Значи твърденията ми за социалните мрежи се оказаха правилни. Щом ФишърМан "рибаря" е активен в ФБ а тук не е от известно време..
    Учудва ме факта, че двамата сте приятели в ФБ, би ли ми споделила, какво те е накарало да станеш приятел с такъв младеж?

  9. #2734
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Да, мегапич е
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  10. #2735
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Окей, и двамата ще ги въртя на един шиш ама тоя на втория ще е по-голям и по-остър. Пък.
    Кеф ми е покрай него, щото ми действа супер успокояващо и ми оправя деня с простотиите си. Сигурно за това е един от малкото, с които ми се говори. Да - смотльо си е и не може много неща, не знае още повече, но пък покрай такъв човек се чувствам по-способна и по-можеща, чеше ми егото и имам на кво отгоре - щото не разчитам на някого. Почти се изтървах да говоря простотии, хубаво беше, че се усетих. :ддд Никога не ми е било по-трудно да кажа какво чувствам/мисля. Никога.
    квак

  11. #2736
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Да, мегапич е


    Оставям с такова впечатление, че ти изживяваш на доста късен етап това, което той изживява в момента, и затова ти се струва забавен пич .
    Приятна вечер.
    Последно редактирано от ПyРкО ♠ : 07-18-2017 на 19:58

  12. #2737
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Че с него май сме на едни години и не знам какво изживява, иначе и той спря да драска във форума, дали не трябва да си направим алтернативен
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  13. #2738
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Не знаех за това, че е колкото теб.
    Останал съм с впечатление, че дори е по-малък и от мен, "защо?" Защото, когато беше по-активен тук, изглеждаше по-такъв начин, по-който не би изглеждал човек на тея годинки.


  14. #2739
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Значи е младолик пич
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  15. #2740
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Значи е младолик пич
    Младодушен.

  16. #2741
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Разбира се, че сте и аз съм много симпатичен, но мен няма да ме видиш, защото това ми е алт профил а реалният ми е блокиран, не бих споделил снимка от профил с който троля ..
    За финал да спомена, че съм виждал една твоя снимка тук, беше на нещо като платформа с работна каска, на която си много симпатична и нежна макар, че си била на работа, останал съм с много добро впечатление за теб и от мненията ти тук.
    Смятам да оставя темата за това, за което е предназначена.

  17. #2742
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Е то на нея не е много трудно да и видиш снимка. Готина мацка е.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  18. #2743
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от ПyРкО ♠ Виж мнението
    Разбира се, че сте и аз съм много симпатичен, но мен няма да ме видиш, защото това ми е алт профил а реалният ми е блокиран, не бих споделил снимка от профил с който троля ..
    За финал да спомена, че съм виждал една твоя снимка тук, беше на нещо като платформа с работна каска, на която си много симпатична и нежна макар, че си била на работа, останал съм с много добро впечатление за теб и от мненията ти тук.
    Смятам да оставя темата за това, за което е предназначена.
    стой си в кофата, дегенерат
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  19. #2744
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    аз предлагам да баннем ракши, корб, грозния, харитов, дейтона, дивергент, ричбич, номном, папугай, нютон, дримока и сие, някойтам, пацолине, елок, пандата, лиланда, анарчибой, холиг. че нещо взе да влиза последните дни за 6 месеца
    навити?

  20. #2745
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Деба, наистина много ме е страх непознати да се опитват да ме прегръщат или да ме пипат... Наистина.
    Утре трябва да хвърля още една кофа боя на косата, да свърша 500000 други глупости и да работя. Много яко, брат.
    Искаше ми се доста да се видим ама говедото имаше работа, бахти гадното. Просто искам храна и да се сгушкам в някого, толкова много ли искам?!
    квак

  21. #2746
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Просто искам храна и да се сгушкам в някого, толкова много ли искам?!
    при мен по-зле
    винаги има една конкретна а не просто някоя

  22. #2747
    Има дни в които си мразя работата. Имам чувството че е загуба на време и потенциал цял ден де чудя какво да правя и днес просто ще си тръгна рано.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  23. #2748
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    аз предлагам да баннем ракши, корб, грозния, харитов, дейтона, дивергент, ричбич, номном, папугай, нютон,Рънъра* дримока и сие, някойтам, пацолине, елок, пандата, лиланда, анарчибой, холиг. че нещо взе да влиза последните дни за 6 месеца
    навити?
    А себе си дека забрави?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  24. #2749
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    И все пак няма ли след 1-5г. да се промени или се очаква да е така за дълго ? ^

    И аз влизам в хейт моуд, утре в 6:30 започвам, а имам да правя и подготовка, а умирам за сън.

    Нормалния германец не говори английски, това разбрах днес.
    И вече се изморявам от езиковите бариери, нз дали не трябва да науча още 1-2 езика за да си улесня живота, ама то ако ставаше ей така
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  25. #2750
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Семейна идилия - да правя на мъжо салата, да си има за ракията. Като във виц. Или българска реалност хахах.
    Не знам за кой път го повтарям, ама ще си кажа пак - адски странно ми е как за толкова кратък период от време се привързах толкова силно, принципно ми трябват поне няколко месеца, а сега с този човек се чувствам толкова прекрасно, имам чувството, че го познавам от години. Най-накрая чувствам живота си изцяло стабилизиран - обожавам работата си, имам човек до себе си, вече водя интензивен социален живот,намирам време и за пътувания. Единствено с майка ми имам малко ядове, не спира да ми намила, че откакто не живея вкъщи не се виждаме изобщо, нито пък разговаряме. А когато си говорим, се коментира колко съм отвратителна и как така се е намерил някой, който да ме търпи... Best mommy ever. <3
    И коленете ми вече тотално се преебаха, преди ме болеше едното веднъж до два пъти в месеца, сега почти всеки ден някое се обажда. За разтегнатата връзка съм сигурна, обаче сега имаме подозрения за задържане на течност в другото и направо откачам. Тъкмо се бях навила да отида на лекар, и с това предположение веднага ме отказаха. Не може ли да си карам така и да не се занимавам с некадърни ортопеди. Не ме е страх, но изобщо не ми се занимава с операции и лечение, които няма да оправят положението, и възстановяване, което ще отнеме ценно време от живота ми, в което мога да бачкам и да обикалям сред природата.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си