.
Отговор в тема
Страница 403 от 450 ПървиПърви ... 303353393399400401402403404405406407413 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 051 до 10 075 от общо 11246
  1. #10051
    Не знам кой и защо е измислил това сменяне на часа 2 пъти годишно, но очевидно е бил мизантроп. Очаквам че ще мине поне седмица да свикна
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #10052
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Заобиколена съм от хора, които не могат да видят по-далеч от носа си. Възмущавали са се на поведението, което те в момента показват. Възмущавали са се, с години, отдръпнали са се, защото е невъзмутимо. Е, има накъде още, да достигне точното поведение, ама като гледам, натам се е запътил. И е тъпо, щото ти е близък роднина. Старческа криза ли е, не знам.
    Пс- Тва е до Георги. Не знам защо не се цитира.
    Между другото, бях с многго светла коса, червеникава. Обаче това червено много ме дразнеше и реших да се боядисам. С какъв акъл избрах черно, ама не черно-кафяво, което е хубаво, ами черно черно. Сама се изплаших, като се видях в огледалото. От два дена ходя само вързана, че е много зле. Сега се намазах с маска от 80 стрити хапчета витамин ц, маска на Икаров и шампоан. Смъквало боята или поне изсветлявало с няколко тона. Молете се за мен А докато си троших хапчетата, баща ми влиза в стаята и вижда 2 блистера с хапчета и аз си троша, както не ми говореше, рязко ми проговори. Пита ме какво ще правя с тях, викам, ще си ги пия
    Последно редактирано от anonimna:D : 03-11-2019 на 16:24

  3. #10053
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    А с кой акъл не се сети за Деколор? Щото е по-лесно - мажеш, чакаш и пада всичко. И боядисваш с каквото прецениш, без да ти излиза който и да е от слоевете боя.


    Он: Ахахахахахаха, следващия път ще гримирам бившата на бившия си, а ще я снима човека, дето сега се занинавам с него и не сме решили баш какви сме си. Е, не. Тва е то малкия град, батенце. Те тАва е. Аз толкова бягах от тва да разбера коя е, защото вече съм с лошо мнение, а накрая... Това. :ддд Ирония мъч.
    Довечера кой ще пие уискенце, а?! Най-сетне ще се отпразнува вчерашния пробив. Хуехехе. :3
    квак

  4. #10054
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    А с кой акъл не се сети за Деколор? Щото е по-лесно - мажеш, чакаш и пада всичко. И боядисваш с каквото прецениш, без да ти излиза който и да е от слоевете боя.


    Он: Ахахахахахаха, следващия път ще гримирам бившата на бившия си, а ще я снима човека, дето сега се занинавам с него и не сме решили баш какви сме си. Е, не. Тва е то малкия град, батенце. Те тАва е. Аз толкова бягах от тва да разбера коя е, защото вече съм с лошо мнение, а накрая... Това. :ддд Ирония мъч.
    Довечера кой ще пие уискенце, а?! Най-сетне ще се отпразнува вчерашния пробив. Хуехехе. :3
    След 8 месеца активно боядисване с яка химия, че да получа лилав цвят. Тъкмо успях да си възстановя косата. Не искам пак да я съсипвам. А обезцветителят ще разкатае играта на косата ми.

  5. #10055
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Защото хапчетата и шампоана в комбинация с две боядисванета ИЗОБЩО няма... Поне стана ли нещо със тоя вит ц?
    квак

  6. #10056
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Бебешки шампоан и витамин ц+ аз сложих и стимуланта на икаров. Вреда нулева, това го гарантирам. Косата ми в момента ми мирише гадно, ама ми мирише на стимуланта. И да, изсветля, стоях два часа и половина и вече не е гарваново черна, а тъмно кафява към черно, почти истинския ми цвят. Така вече е приемлива. Но черното, с което бях боядисана, беше отврат

  7. #10057
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    http://prikachi.com/images.php?images/666/9521666S.jpg това е сега
    Преди да се боядисам - http://prikachi.com/images.php?images/668/9521668v.jpg
    След като се боядисах- http://prikachi.com/images.php?images/671/9521671e.jpg
    На първата снимка малко ми се вижда прането, ама карайте

  8. #10058
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Заобиколена съм от хора, които не могат да видят по-далеч от носа си. Възмущавали са се на поведението, което те в момента показват. Възмущавали са се, с години, отдръпнали са се, защото е невъзмутимо. Е, има накъде още, да достигне точното поведение, ама като гледам, натам се е запътил. И е тъпо, щото ти е близък роднина. Старческа криза ли е, не знам.
    Пс- Тва е до Георги. Не знам защо не се цитира.
    Между другото, бях с многго светла коса, червеникава. Обаче това червено много ме дразнеше и реших да се боядисам. С какъв акъл избрах черно, ама не черно-кафяво, което е хубаво, ами черно черно. Сама се изплаших, като се видях в огледалото. От два дена ходя само вързана, че е много зле. Сега се намазах с маска от 80 стрити хапчета витамин ц, маска на Икаров и шампоан. Смъквало боята или поне изсветлявало с няколко тона. Молете се за мен А докато си троших хапчетата, баща ми влиза в стаята и вижда 2 блистера с хапчета и аз си троша, както не ми говореше, рязко ми проговори. Пита ме какво ще правя с тях, викам, ще си ги пия
    сърбите са го казали ''всичко що ти е на сърце тури си го на кореец '' било то и любимата жена
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #10059
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Заспахме на камара снощи - едното хърка, другото приджафква, лапи в муцуните ни, жега, косми навсякъде... Много противно. :ддд Сефте ми е с човек и с куче на едно.
    Има много да се решава още ама за момента ми дойдоха някакви неща на акъла и съм доволна. Мога да направя това. Дори след малко ще се нарисувам, за да ме видят как изглеждам и дали го харесват.
    квак

  10. #10060
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Седмица назад с тренировките, седмица без кола и куп задачи, ама ми е доволно. Първата сутрин от три дни, в която главата ми е идеално бистра. Очакваше се така да стане, след като не бях излизал от половин година.

  11. #10061
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    абе пийте си хапчетата бе хора!

  12. #10062
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    абе пийте си хапчетата бе хора!
    Не забравяй и твоите!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #10063
    Не знам как си лягате с куче в леглото. На мъжа ми кучето си знае че работа в спалнята въобще няма и вечер си ляга в кучешкото легло.
    Само един път съм спала с куче и то аз отидох при него на пода, понеже беше стар и собствениците му ги нямаше и той плачеше.

    Нервно ми е, притеснено ми е, имам някаква странна топка в стомаха и буца в гурлото. От снощи не мога да си намеря място и наистина не знам на какво се дължи, поне да имаше причина или каквото и да било обяснение. И на работа допускам грешки от невнимание не от незнание, добре че не е нищо фатално… за сега
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #10064
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ляга самичък при мен, дори да си заспи в леглото, от няколко дни насам се е научил да се качва и така или иначе се събуждам с компания. Нямам против да го прави, защото ще го прави още месец максимум и после ще си проима къщичка на двора. Иначе, че е противно като мисъл, противно е и изобщо не споря - както казах има косми навсякъде, чаршафите се сменят по-често, олигавена муцуна сутрин...
    квак

  15. #10065
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ляга самичък при мен, дори да си заспи в леглото, от няколко дни насам се е научил да се качва и така или иначе се събуждам с компания. Нямам против да го прави, защото ще го прави още месец максимум и после ще си проима къщичка на двора. Иначе, че е противно като мисъл, противно е и изобщо не споря - както казах има косми навсякъде, чаршафите се сменят по-често, олигавена муцуна сутрин...
    Противно не бих казала, понеже като имаш куче или коте, косми има навсякъде, включително и в леглото, дори да не спят там.
    Наще имат кокер, който аз им домъкнах преди години, та космите и лигите са ми познати
    Аз просто не мога да спя с рошави или пухкави неща, това включва не само домашни любимци ами и всякакви плюшени играчки, плюшени пижами, пантофи и т.н
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  16. #10066
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мен ми е гадно, щото е мокър, лигав и космат. Ама сутрин като започне да ми скача по лицето и да ми се радва - е, няма такова! Самата радост от това, че ме вижда, ме размеква. Включително и си има преимуществото, че топли, когато ти е студено. :ддд



    Он: Йейейейейейейейейеейе, нашите ми видяха шедьоврите по лицата на групата и ги харесаха. Йейейей. Още 2-3 сцени има за снимане и сме готови и като цяло звучи супер малко, но както е малко, с всички тия хора и несериозността им, ще стане поне към края на април... Нямам търоение да видя крайния резултат вече, а и са ни обещали чаши за уиски с готини надписи, които да ни напомнят за проекта. 'INSANE MAKE UP ARTIST' звучи много добре, всъщност, вероятно уискито ще се пие по-вкусно от такава чаша. <3
    Тук си е и макар да ми е кеф, не можах да го покажа както трябва и не можаъме да се наланкаме глупости, щото ни се доспа супер рано. Все пак е готино, де. Днес имаме да свършим амнайсе неща, трябва да се заемаме. И после трябва да я изпращам пак ресто.
    квак

  17. #10067
    Не е лесно да си outgoing introvert. Следващите 24 часа смятам да се изолирам от света и да презареждам сили за социализация
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #10068
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Хахах, само моето куче може веднъж в живота си да поиска да си играе с детенце по улицата и то да се окаже абсолютно най-грешното дете евър... Издърпах го напред, преди да видят коя съм, след което изчезнах. Сумати деца има, дето искат да си играят с него, той къде се забива, малкия рунтьо...
    Скоро се очаква да довършим някои работи, а това изобщо не звучи зле... Ще рече, че трябва да се стегна пак за ден-два, да си свърша работата максимално пичовски и всичко да е топ. Нямам търпение да видим проекта завършен.
    Събота съм на рожден ден и макар да ми е готова идеята за подарък, трябва да се хвана и да ида да купя всеки компонент за това, което си е проблем, щото трябва да обикалям по магазини. Аз мразя да обикалям по магазини. Вчера цял ден с бащата обикаляхме по разни места, но за друго, та нервите ми са още изпилени от глупости. Трябва и тоя проблем да се реши.
    Снощи беше хубаво. "Чак ми харесва да издевателствам над теб." Метнах се и Омрях после, дори не съм усетила как съм проимала компания от кучешкия вид, а обикновено усещам. :дд Познай колко уморена съм била.
    квак

  19. #10069
    Имам проект от работа, който трябва да е предаден Сряда. Имам и проект за класа по tax. Аз седя и ям чипс с оцет и сол и гледам The Challenge докато чакам Д. да си дойде. В речника до думата “мързел” трябва да бъде написано моето име



    .......

    Превърнал ми е имейла в нещо от рода на "Dear Diary" колкото пъти отворя,имам ново писмо на което няма да отговоря. Жалка история
    Последно редактирано от HollyGolightly : 03-19-2019 на 00:04
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  20. #10070
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Още съм тук,все още дишам и все още мърдам.
    В Събота сутрин заминавам,а даже не съм развълнуван. Явно наистина вече ми е все тая,но пък хубавото е,че поне няма да стоя сам с мислите си.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  21. #10071
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Имам толкова много неща на главата, проблеми, курсови, допълнително задачи, много работи и все повече се вдетенявам. Все едно по този начин избивам напрежението. Правих си 2 теста за бременност. Не ми идва и не ми идва. Но не съм, беше ми ясно, че няма как да съм, но за вътрешно успокоение. Явно стресът много ми идва.

  22. #10072
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ясно че са назначили някое зодиако-маняче да бълва "интересни" статии, но според тази статия https://www.teenproblem.net/a/190-te...ored-zodiiata/
    сега разбирам че има животно дракон, животно феникс и животно паяк

  23. #10073
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Значи, намислили сме мноу готин подарък за рождениците, днес по някоето време ще се хванем да го направим, пък сигурно утре ще го опаковам аз. Ми, то ми втръсна от "нищо", ебасимус. Я, взЕми тес камъчки със интересни йероглифи и не питай кой ти ги дава...
    Гада снощи как ме ошашка като се разхождахме... Маааалииииии... А в понеделник му предстои операцийка и колкото и рутинна да е, се шашкам яко. Наистина не искам да го боли или да вижда ветеринарката, когато се събуди. Ще е уплашен и ще ме търси, за да се гушка в мен, както всяка сутрин от два месеца насам.
    Снощи яко се скофтих, при това без причина. Шоколада и виното поне помогнаха. Малко, де ама все направиха нещо, което е по-важно.
    квак

  24. #10074
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    животно паяк
    Ми паяка какво е, растение ли

  25. #10075
    Колкото повече време прекарваме заедно, толкова повече се влюбвам
    Като се почне от неадекватното сутрешно поведение, мрънкане че му се спи и че е нечовешко да се става толкова рано, чуденето му дали да се избръсне или може да пропусне един ден и да ходи с 5oclock shadow, начина по който си пие съсредоточено кафето докато чете сутришните бизнес новини и финансови прогнози, както и това че дори да е излезнал през вратата, винаги се връща да ме целуне за довиждане и да ми пожелае приятен ден.
    Не знам какво съм направила да заслужа такъв прекрасен мъж!
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си