.
Отговор в тема
Страница 433 от 450 ПървиПърви ... 333383423429430431432433434435436437443 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 801 до 10 825 от общо 11246
  1. #10801
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Целта на адвоката е да защитава клиента си, без значение дали на адвоката му харесва или не. Налага им се да загърбят моралните си принципи и емоции за да си свършат работата. Адвокатът не е професия за справедливи личности.

    Но лекар би била професия за хора с човешка солидарност (от морална гледна точка). Би било нормално движещата им сила е да искат да спасят човека. Ако някой лекар не лекува правилно на него може да му се размине, под обяснението "Направих/ме каквото можахме".
    Приликата е, че лекарят и адвокатът са професионалисти, които не трябва да позволяват на емоциите да влияят на работата им. Адвокатът е наясно, че защитава престъпник, но дори и най-големите престъпници имат право на защита. Това не прави адвокатът несправедлив, просто си изпълнява задълженията. По твоята логика лекарите не трябваше да спасяват хора от вражеските войски по време на война. Или не трябваше дори да опитват да спасяват поредния пиян шофьор, който е предизвикал верижна катастрофа. За добро или лошо, светът не работи така.

  2. #10802
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от changemymind_1 Виж мнението
    Приликата е, че лекарят и адвокатът са професионалисти, които не трябва да позволяват на емоциите да влияят на работата им. Адвокатът е наясно, че защитава престъпник, но дори и най-големите престъпници имат право на защита. Това не прави адвокатът несправедлив, просто си изпълнява задълженията. По твоята логика лекарите не трябваше да спасяват хора от вражеските войски по време на война. Или не трябваше дори да опитват да спасяват поредния пиян шофьор, който е предизвикал верижна катастрофа. За добро или лошо, светът не работи така.
    Обясни защо Ivaaaaa следва медицина след като е мизантроп? Каква е нейната мотивация? Пари?

  3. #10803
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Обясни защо Ivaaaaa следва медицина след като е мизантроп? Каква е нейната мотивация? Пари?
    Не ме бърка, стига да си върши работата.

  4. #10804
    Ива цял живот си има работа с първобитни и е съвсем закономерно да е мизантропка, тъй като за разлика от тях има чувства.

  5. #10805
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Накратко - батак.
    На дълго - всичко се обърна доста рязко. Бях започнал да градя някви сериозни планове и с тази идея даже си намерих работа на едно място, търсих квартири и чудеса... Нямам намерение да си губя повече време в неща, в които явно не ме бива, та пак ще видя за работа с постоянни пътувания и ще поживея някоя друга година по пътищата и хотелите с раничката на гърба. Преди това ще изхарча бая от спестяванията, за да си позволе поне месец само и единствено в каране. Времето, в което не съм се задържал за повече от два дни в един град ми беше най-спокойно и леко. Без планове и ангажименти даже за 3 дни напред, просто си свършваш работата, пътуваш, прибираш се в хотела, пиеш две - три водки във ваната(ако има) и на другия ден пак, ама на ново място.
    Ооо Турксчо... какво те накара да се върнеш тук?
    Ти за какви пътуввания бълнуваш баш сега?
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Повръща ми се. Не харесвам хора и не искам да виждам.
    Тогава защо не отидеш да живееш в гората, без хора?
    Сигурно за това не можеш да си намериш мъж!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Да, настръхват ми косите при този пример (а не съм го забелязвал само в 1 - 2 коментара), защото действително има хора, които стават медици, защото така са по-близко до фалшивата представа за себе си, че са бог и могат да определят кой да живее и кой не.
    Юфката е точно такава! Има незаслужено високо мнение за себе си и се изживява като "аз съм специална, но няма кой да го оцени"! Затова е сама като куковица!
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Хора като Ivaaaaa не трябва да им се поверява живот.
    Съгласен!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #10806
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Много е лесно да пишеш от вкъщи, без социален контакт, без отговорност, без сблъсък с характер(опатии), изявяващи се най-основно в арогантност. Не знам колко от вас изобщо работят (с хора) от абсолютно всяка прослойка от едно общество, които много често поради безмерната си абсолютна и неприкосновена тъпота са виновни за състоянието, в което пристигат. Хора с прекалено идилична/идеалестична представа за медицина, постъпвайки в болницата изгарят. Всяко цветно, чисто и невинно дори нещо в този човек бива поругавано от помията на хората. И след това не стават за нищо. Някои от нищото прогресират в това, което трябва - да не влагаш чувства, емоции, а просто да си свършиш работата, защото когато еуфорията на състраданието или пък обидата те тресе, не можеш да мислиш, не можеш да действаш и в такъв случай такъв човек наистина да не ти е лекар. Fools.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  7. #10807
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Имам си гадже, богаташ е. Печели повече от всички ви заедно. Хехе.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  8. #10808
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не знам колко от вас изобщо работят (с хора) от абсолютно всяка прослойка от едно общество,
    Кукле, не си само ти дето работиш с хора!
    Само не знам с тоя твой характер как някой от хората с които работиш не ти е скочил на бой!
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Имам си гадже, богаташ е. Печели повече от всички ви заедно. Хехе.
    Хехе
    И двамата знаем че не е така! Защо да се лъжем излишно!?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #10809
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Много е лесно да пишеш от вкъщи, без социален контакт, без отговорност, без сблъсък с характер(опатии), изявяващи се най-основно в арогантност.
    Нали!? Лесно е! До момента, в който не им кажеш цената на поръчката..

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не знам колко от вас изобщо работят (с хора) от абсолютно всяка прослойка от едно общество, които много често поради безмерната си абсолютна и неприкосновена тъпота са виновни за състоянието, в което пристигат.
    Ма ти сама си си виновна, да не си учила за това, сега ще лекуваш и ще се срещаш с всякакви болни хора на живо без значение дали ти харесва или не. Какват ръчица пипала, такваз гъзица носила. Как ще лекуваш хората през компютър?

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Хора с прекалено идилична/идеалестична представа за медицина, постъпвайки в болницата изгарят. Всяко цветно, чисто и невинно дори нещо в този човек бива поругавано от помията на хората. И след това не стават за нищо. Някои от нищото прогресират в това, което трябва - да не влагаш чувства, емоции, а просто да си свършиш работата, защото когато еуфорията на състраданието или пък обидата те тресе, не можеш да мислиш, не можеш да действаш и в такъв случай такъв човек наистина да не ти е лекар.
    Вината, не е на медицината, че някои лица не са имали реална и трезва преценка с какво ще се занимават, работата винаги жегва малко или много новопостъпилите, преди един лекар каза (не мога точно да си спомня)
    "Да си лекар не значи, че ще си с лъскавата престила и милионите в джоба. Ще има кръв, ще повръщат върху тебе и ще умират хора."
    Колкото и да си дебилясъл, все пак ти е нужна вътрешна мотивация, ако не то си я имал в началото. Въпросът е каква е - а отнемаш живот или да спасяваш живот?


    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Имам си гадже, богаташ е. Печели повече от всички ви заедно. Хехе.
    Дълбоко се съмнявам, че този твой чичак е реален. То кой ще стои със доктор психо като теб, ако не да му служиш като салфетка

    Другия вариант е да е БИЛ реален, до момента в който не си му била една перманентна упойка.

    Ако хипотетично приемем, че изкарва повече пари от мен, тъй като аз рисувам (и нека да си го признаем - работя в самотна среда пред компютъра, за която би убила да си), то не е и капка по-талантлив и надарен от мен!

  10. #10810
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    колко е нормалният пулс в покой?
    на някои места пише, че и 100 е нормален...?
    аз на около 100 и нагоре вече откачам :@

  11. #10811
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Тоя дето задава твърде неудобни въпроси и хората ги отбягват като defender, tori, kinspel и някои fake потребители?
    Не мога да разбера що си мислиш, че някой е длъжен да ти отговаря на въпросите изобщо... Говориш за търсене на внимание, а ти си тая, дето се ровичка по чужди постове и се хапе и сърди, ако не и отговорят.
    квак

  12. #10812
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Имам си гадже, богаташ е. Печели повече от всички ви заедно. Хехе.

    Използвам момента, за да напомня за тази хубава тема!

    http://teenproblem.net/forum/showthr...любовта

    Много е смешно, как госпожицата обяснява колко е богато гаджето й. Забележете, няма нещо друго, което биха казали нормалните влюбени момичета като например "страхотен е, много го обичам и той много ме обича!", а веднага колко е богат. Ако това е първото, което можеш да изтъкнеш за човека до теб, значи или не си с правилния човек, или ако действително това е всичко, за което мечтаеш, то си много кофти сноб без душа и без истинска любов... Това води от своя страна до много личностни проблеми като злоба, завист, омраза към хората и т.н. А това от своя страна води до порочен кръг и вечно самообвинение и автоагресия, която в крайна сметка води то съсипване на здравето и преждевременен житейски край.

    То не е смешно, то е жалко, даже ТЪЖНО!... И така градацията отива все на изток. Такива хора обикновено имат най-нещастния живот и го завършват сами, в сълзи и с чашката и коктеилите с антидепресанти.

    Ах, как обичам да бъда онлайн терапевт!

  13. #10813
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Не мога да разбера що си мислиш, че някой е длъжен да ти отговаря на въпросите изобщо... Говориш за търсене на внимание, а ти си тая, дето се ровичка по чужди постове и се хапе и сърди, ако не и отговорят.
    Разбира се, че не си. Но де да знам, смятам, че е нормално ако ти зададат въпрос да му отговориш или поне да кажеш, че не искаш да отговаряш/не те интересува. Иначе изглеждаш виновна или се криеш като мишка.

    Но ако си мислиш, че си твърде велика и никой не може да те притеснява, съжалявам, но не е така. Никой не е специален, нито аз, нито ти.

    Какво търсене на внимание? Питам, защото искам да знам. А ти не спираш да си пускаш онлайн статуса в занемарен форум, защо не напишеш тази информация в бележки на телефона си примерно? Аз ли наистина търся внимание или ти?

    Аз винаги отговарям на въпроси, стига да не издават лична информация.

  14. #10814
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Разбира се, че не си. Но де да знам, смятам, че е нормално ако ти зададат въпрос да му отговориш или поне да кажеш, че не искаш да отговаряш/не те интересува. Иначе изглеждаш виновна или се криеш като мишка.

    Но ако си мислиш, че си твърде велика и никой не може да те притеснява, съжалявам, но не е така. Никой не е специален, нито аз, нито ти.

    Какво търсене на внимание? Питам, защото искам да знам. А ти не спираш да си пускаш онлайн статуса в занемарен форум, защо не напишеш тази информация в бележки на телефона си примерно? Аз ли наистина търся внимание или ти?

    Аз винаги отговарям на въпроси, стига да не издават лична информация.
    Шеймваш някой, дето споделя неща, а после го шеймваш пак, че не споделя, каквото на теб ти се чете. Ако някой от споменатите имаше нужда от точно твоето внимание, не мислиш ли, че още от първия път щеше да ти отговаря на въпросите и да чака още от тях?
    По тая логика с бележката в телефона, ти също можеш да си пишеш въпросите в бележка на телефона. Същото е и успеха ти пак ще е същия.

    Пък тоя така "пропаднал форум", дето го мрънкате всички колко е зле, всички го напускате и след няколко месеца пак се връщате. Явно не е чак толкова пропаднал, щом пак ви събира да джафкате.
    квак

  15. #10815
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Разбира се, че не си. Но де да знам, смятам, че е нормално ако ти зададат въпрос да му отговориш или поне да кажеш, че не искаш да отговаряш/не те интересува. Иначе изглеждаш виновна или се криеш като мишка.

    Но ако си мислиш, че си твърде велика и никой не може да те притеснява, съжалявам, но не е така. Никой не е специален, нито аз, нито ти.

    Какво търсене на внимание? Питам, защото искам да знам. А ти не спираш да си пускаш онлайн статуса в занемарен форум, защо не напишеш тази информация в бележки на телефона си примерно? Аз ли наистина търся внимание или ти?

    Аз винаги отговарям на въпроси, стига да не издават лична информация.
    Шеймваш някой, дето споделя неща, а после го шеймваш пак, че не споделя, каквото на теб ти се чете. Ако някой от споменатите имаше нужда от точно твоето внимание, не мислиш ли, че още от първия път щеше да ти отговаря на въпросите и да чака още от тях?
    По тая логика с бележката в телефона, ти също можеш да си пишеш въпросите в бележка на телефона. Същото е и успеха ти пак ще е същия.

    Пък тоя така "пропаднал форум", дето го мрънкате всички колко е зле, всички го напускате и след няколко месеца пак се връщате. Явно не е чак толкова пропаднал, щом пак ви събира да джафкате.
    квак

  16. #10816
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Шеймваш някой, дето споделя неща, а после го шеймваш пак, че не споделя, каквото на теб ти се чете.
    Шеймингът е форма на забавление и предполагам на всеки с капацитет за това е ясно, че случващото се тук не отразява действителността на 100%.

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Пък тоя така "пропаднал форум", дето го мрънкате всички колко е зле, всички го напускате и след няколко месеца пак се връщате. Явно не е чак толкова пропаднал, щом пак ви събира да джафкате.
    Ако си спала последните няколко месеца може би си пропуснала "голямата новина", че всички трябва да си стоят повече вкъщи. Едва ли (поне за 3ма от пишещите тук) щяхме да се върнем поради някаква друга причина. Тя и ивата не беше писала и нали по нейни думи е "много интелигентна и заможна над средното и всички останали са нищожества", защо се е върнала да пише? Нали би трябвало да си има достатъчно извисени неплебейски занимания, че да не й трябва да се връща тук, сред пълчища от незаслужаващи нейната светлина низши създания като нас, пишещите в този фоум? Ако не й беше станала адвокат, нямаше да се вкараш и в шейминг играта. Тук всеки те знае, че пишеш само за Шаро и какво сте яли и колко бързо ти се е наложило да ви прибраш вкъщи и надали щеше да бъдеш и отразена и да се чувстваш и ти специална като потърпевша (нещо, което мисля, че сама съзнателно искаше да ти се случи, за да получиш поне малко внимание и затова се заби неканена между стрелите). Освен това човекът, когато защитаваш не мисля, че заслужава подкрепата ти, защото и теб те слага в категорията "всички останали, които са под мен"... Поне да беше за човек, за когото си заслужава да се хабиш...

  17. #10817
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Шеймваш някой, дето споделя неща, а после го шеймваш пак, че не споделя, каквото на теб ти се чете.
    Shame-вам хората, които не се държат адекватно и очевидно не знаят как да проведат един разговор, иронично на бедния по физически социални контакти човек какъвто съм аз, се оказа че имам повече топки да отговарям на въпроси (стига да не ме питат за лична информация).

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ако някой от споменатите имаше нужда от точно твоето внимание, не мислиш ли, че още от първия път щеше да ти отговаря на въпросите и да чака още от тях?
    Грам не ми пука, дали искат внимание от мен или не, въпросът е, че би било редно да отговориш на въпрос към теб, дори и отговора е "Не искам да ти отговарям". Предполагам, че зависи как са те възпитали, няма как да са те възпитали така и да очаквам иначе. Помагаш ми да си направя лоши изводи за теб.

    Те от своя страна като ми зададат въпроси без да отговорят на моите, добре ли постъпват? Не, разбира се.

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    По тая логика с бележката в телефона, ти също можеш да си пишеш въпросите в бележка на телефона. Същото е и успеха ти пак ще е същия.

    Пък тоя така "пропаднал форум", дето го мрънкате всички колко е зле, всички го напускате и след няколко месеца пак се връщате. Явно не е чак толкова пропаднал, щом пак ви събира да джафкате.
    Онлайн статус във форум =/= въпрос. Този форум би бил по-полезен като потребителите комуникират, включително задавайки си въпроси, а не като го ползват за алтернатива на Facebook, както ти правиш, поради все още неизвестни причини. Но сигурно отговорът ти ще бъде подобен на: "Не съм длъжна да ти се обяснявам".

    Под карантината често кибича тук, но ти имаш описания по-горе от теб навик да се показваш и изчезваш в рамките на няколко месеца. Присмял се хърбел на щърбел.

  18. #10818
    Тя е VIP и си има спикер. Мнението и за мен не е важно. Просто без нея няма родина.

  19. #10819
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Шеймингът е форма на забавление и предполагам на всеки с капацитет за това е ясно, че случващото се тук не отразява действителността на 100%.
    Не знам за останалите, но аз изключително се забавлявам

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Шеймингът е форма на забавление и предполагам на всеки с капацитет за това е ясно, че случващото се тук не отразява действителността на 100%.

    Тук всеки те знае, че пишеш само за Шаро и какво сте яли и колко бързо ти се е наложило да ви прибраш вкъщи и надали щеше да бъдеш и отразена и да се чувстваш и ти специална като потърпевша (нещо, което мисля, че сама съзнателно искаше да ти се случи, за да получиш поне малко внимание и затова се заби неканена между стрелите). Освен това човекът, когато защитаваш не мисля, че заслужава подкрепата ти, защото и теб те слага в категорията "всички останали, които са под мен"... Поне да беше за човек, за когото си заслужава да се хабиш...
    Публикациите на tori са напълно нефункционални дори и от основната им идея - за четене. Всички хиляди статуси са почти едни и същи, че и са написани с гнусен селяшки диалект, което ги прави още по-отблъскващи и лесно губещи интерес.

  20. #10820
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Аз поне не мрънкам, че фороня е тотал щета от тъпотия, когато се върна, за разлика от една камара незадоволени от живота си хора.
    И не знам колко пъти требе някой да ви посочи какво пише в заглавието, а именно "ДНЕВНИК:Как се чувствате?". Пак казвам, та белким го прочетете и разберете баш къ си требе... Ама то от край време четенето с разбиране си е сложна материя и не се очаква от всеки да го владее. От край време, преди да се появи всеки един от мрънкачите, тази тема се ползваше за точно това, за което я ползвам аз, антракс, холи, ива и който там мрънкате. Като нещо не ви харесва, можете да не четете, да не задавате въпроси, да не гоните потребители по темите. Няма да сте тия, дето ще променят правилата или тези, по чието усмотрение би се въртял света. От ничий задник не се подава земната ос.
    квак

  21. #10821
    Аз пък мисля, че централата на ООН трябва да се премести на Южния полюс. С помощта на събирателни лещи лако ще разтопим снега. Победата ще е за Юга. Трябва само да изградим шатра, ледена пързалка, общежития за дипломатите и спа-център. Един нов бял град на необвързаните.

  22. #10822
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Пак казвам, та белким го прочетете и разберете баш къ си требе...
    !
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Публикациите на tori са напълно нефункционални дори и от основната им идея - за четене. Всички хиляди статуси са почти едни и същи, че и са написани с гнусен селяшки диалект, което ги прави още по-отблъскващи и лесно губещи интерес.
    Браво за добрият анализ, Фъзи! Точно в десетката!

    Много е смешно като точно са ти казали нещо и ти го затвърждаваш, а може би дори неумишлено!

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ама то от край време четенето с разбиране си е сложна материя и не се очаква от всеки да го владее.
    Добре че си ти да ни светнеш как е "от край време" и колко добре владееш базовата човешка функция, която всяко човешко същество завършило 1ви клас може да прави! Ти можеш да ЧЕТЕШ, уоу!

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    От край време, преди да се появи всеки един от мрънкачите, тази тема се ползваше за точно това, за което я ползвам аз, антракс, холи, ива и който там мрънкате.
    Така като ти гледам постингите ти в тази тема, май ти мрънкаш кой за какво ползва темата. След като това е публичен чат, настоящата тема е за всеки независимо какво иска да изрази и дали на теб ти харесва или не. Както никой не те е спрял да пишеш за интересния си живот, така и никой не можеш да спреш да чете и свободно да изрази според съвестта си какво мисли за това, което случайно е прочел от теб.

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Като нещо не ви харесва, можете да не четете, да не задавате въпроси, да не гоните потребители по темите. Няма да сте тия, дето ще променят правилата или тези, по чието усмотрение би се въртял света. От ничий задник не се подава земната ос.
    Никой не е тръгнал да гони никого по темите. Много ти се иска май някой друг освен домашният ти любимец да бяга зад това, което се вижда на гърба ти и сравнявни добре, че по размери има големината на земната ос.
    Искрено се забавлявам днес!

    пп. Насериозно ли взимаш нещата?

  23. #10823
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Аз поне не мрънкам, че фороня е тотал щета от тъпотия, когато се върна, за разлика от една камара незадоволени от живота си хора.
    И ти като примерен потребител реши да напишеш един изключително добре сформиран пост, да внесеш малко цвят в живота на незадоволените хора.

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    И не знам колко пъти требе някой да ви посочи какво пише в заглавието, а именно "ДНЕВНИК:Как се чувствате?".
    Преди време те попитах нещо толкова просто, но ти трябваше да се правиш на интересна и със свръхсили да избягваш моите въпроси. Ако беше отговорила никой нямаше да те притеснява, защото щеше да си доказала позицията си,дори и отговора ти да беше "Няма да ти отговоря" !

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Обясни какво разбираш под темата "ДНЕВНИК: Как се чувствате?".
    Това като онлайн дневник ли го водиш? Така ли останалите потребители ли трябва да го възприемат?

    Не възприемай това като нападка. Това го правя от чисто любопитство без лоши намерения и съм сигурна, че ако отговориш ще избегнеш бъдещи негативни коментари спрямо другите потребители..
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    От край време, преди да се появи всеки един от мрънкачите, тази тема се ползваше за точно това, за което я ползвам аз, антракс, холи, ива и който там мрънкате. Като нещо не ви харесва, можете да не четете, да не задавате въпроси, да не гоните потребители по темите. Няма да сте тия, дето ще променят правилата или тези, по чието усмотрение би се въртял света.
    Да така БЕШЕ, но сега лицето на форума, коренно се е променило, нито модераторите, нито потребителите са същите, и вече никой не остана! Holly я няма, Ivaaaaa и an7raks в този момент са се появили след много дълго отсъствие, само ти не спря да спамиш тази тема, от колко години не си обръщала внимание на управлението на форума? Не си в час с нещата, tori.

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    От ничий задник не се подава земната ос.
    Интересно, че го казваш, защото претендираш, че като си "завладяла" една тема, си се нагърбила с тежкото бреме да върнеш форума към старите му години..

  24. #10824
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Браво за добрият анализ, Фъзи! Точно в десетката!

    Много е смешно като точно са ти казали нещо и ти го затвърждаваш, а може би дори неумишлено!
    Благодаря ти!

    Честно казано не мога да преценя дали е умишлено или не, но е неизменна част от речника на tori.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Искрено се забавлявам днес!
    Аз също, добре е че понякога има такива случки тук, за да ме забавляват!

  25. #10825
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Интересно, че го казваш, защото претендираш, че като си "завладяла" една тема, си се нагърбила с тежкото бреме да върнеш форума към старите му години..
    "Завладяла съм тема" - да, пратих трите дракона на Денерис, Неопетнените, Вторите синове, дотраките, камара северняци и Джон Сноу да ми завладеят царството на дневника...
    Пък един станиол завива шоколад в мармот...
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си