.
Отговор в тема
Страница 432 от 450 ПървиПърви ... 332382422428429430431432433434435436442 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 776 до 10 800 от общо 11246
  1. #10776
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от fanton1 Виж мнението
    Така ли посрещаш познати ? Тцтцтц...
    Къде се загуби Отче ?
    Tакава ми е природата.

    Загубих се в дебрите на богопознанието.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  2. #10777
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Начи, аз че исках гости - исках. Наистина! Ама чак пък до петък сутринтаааа... :ддд Малко предусещам, че ще си търся тая по-острата лъжица, та да си режа вените с нея, ебаси. Тцтцтц... А ако можеше само другите гости да се прниберат по-рано, не чак средата на следващия месец... Нищо, де - важното е да се видя и с двамата, нервите си някак ще ги закърпя, ако се протрият. :ддд
    Все повече почва да не ми пука и почвам да свиквам, което е наистина странно. Явно ще се окаже прав, че най-лесното е да кажа "майната ти и майната му на всичко", вместо да си го слагам на сърце. Очаквах да започне да ми отминава доооста по-напред във времето.
    Преди малко се разхождах с четириногата гъба, та си харесах една питбулка. Как може да ми станат толкова красиви, бе?! Искам си такову бебИ в нас да играе с Джеки... :3 Искам онази, дето си харесахме заедно, преди да се разделим. Знам, че е осиновена и е в София ама пък ще ида, ще я открадна да я нагушкам и така, пък! Мрън!
    квак

  3. #10778
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Сори за дабъл поста.


    Не помня някога да ми е било толкова скучно чак, наистина. Ако не са меменцата за генерала (хвала, ти баща, ти майка!) във фейса, да съм си заблъскала главата в някоя стена от тъпотия. Преди малко си позагледнах похотливо мръсните четки в кутията, а МРАЗЯ да си мия четките... :ддд Искам да мога да пия кафе с моите си хора и да си се занимавам с моите си неща, стига съм мухлясвала в нас, ебаси! Днес си позволих да направя по-дълга разходка с Куч до центъра и бях особено въодушевена, че непозната жена ме попита откъде да купи насипна кучешка храна - дадох и цели три възможности. Вярно, когато загубиш всякакви нормални контакти и започваш да оценяваш и малкото...
    Онази вечер скъсах синджира за 2-3 часа и направо като слезе да ми отвори, се метнах на врата му и започнах да питам дали е истински, а той се напика да се хили. :ддд
    От тук излиза и, че имам и повече време да оувъртинквам и да се депресирам. Странно, паник атаките намаляват, обаче. Вчера имах едно състояние преди, един вид, но отмина за час-два. Ама си е супер напредък, щото може би около 20тина дни не съм се чувствала като смачкано кенче от бира. Та за оувъртинкването - то си ми е любимо по дифолт, но в случая наистина ми минават буквално всякакви неща през главата и всякакви филми... Кой от кой по-грозни и нараняващи, обикновено. Затвърник съм на собственото си ужасно развинтено въображение, що се отнася до филми. Имам чувството, че пак ще вляза в периода на обърквация от преди 3-4 години. Не съм сигурна, че искам това. До преди да се коронясаме, можех да мърдам на кафе, разходка или нещо изобщо, сега всичко е затворено и си пия кафето сама, което е предпоставка за още по-голяма бъркотия.
    От друга страна, тренировките с грима вървят блестящо. Неочаквано добре даже... Чудя се каква е уловката... А и бях похвалена... Нещо върви твърде добре, а никога не е било нова техника да я опукам за норматив, винаги вкарвам пот, кръв и сълзи, за да си изготвя адекватни стъпки за следване. Винаги се получава с цената на десетки пъти правене и триене. Защо сега от първия път?! От извънземни ли бях отвлечена, ебаси?! :ддд
    На рдто си ше си духам свещичка, забита в мъфинче като по тъжните филми. Сега се замислих, че освен че идва, няма да мога да си почерпя компанията.
    О, и днес засякох някакъв турски сериал по твто и видях една камара прекрасни кадри. :3333333 Замислих се - сигурно да снимаш турски сериал е болка в сапуна, но пък подобни кадри без боза и тъпотия ще да са били ръкоблудстване за операторите. :3

    В заключение: 2020 досега не използва дори капчица лубрикант.
    квак

  4. #10779
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    Ставам сутринта, нещо не ми е добре, слагам термометъра - 38.2 ... 2 нурофена и падна засега.

  5. #10780
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от xXxAngerfisTxXx Виж мнението
    Ставам сутринта, нещо не ми е добре, слагам термометъра - 38.2 ... 2 нурофена и падна засега.
    Казах ти уее

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Недей, че и ти ще се заразиш или ще се утрепеш от бачкане, и двата варианта не са оферта..

  6. #10781
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Поздрав за всички коронясани
    https://www.youtube.com/watch?v=sDf0IwXoOmY

  7. #10782
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Поздрав за всички коронясани
    https://www.youtube.com/watch?v=sDf0IwXoOmY
    В предложени видях I drink alone - трябваше с тва да поздравиш.
    квак

  8. #10783
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Мислих си го, то това беше предишната, дето слушах.

  9. #10784
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Мислих си го, то това беше предишната, дето слушах.
    Аз се ваксинирах с бащата тази вечер - прибра се изненадващо от командировка. Ама продължавам да си пия сама.
    квак

  10. #10785
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Накратко - батак.
    На дълго - всичко се обърна доста рязко. Бях започнал да градя някви сериозни планове и с тази идея даже си намерих работа на едно място, търсих квартири и чудеса... Нямам намерение да си губя повече време в неща, в които явно не ме бива, та пак ще видя за работа с постоянни пътувания и ще поживея някоя друга година по пътищата и хотелите с раничката на гърба. Преди това ще изхарча бая от спестяванията, за да си позволе поне месец само и единствено в каране. Времето, в което не съм се задържал за повече от два дни в един град ми беше най-спокойно и леко. Без планове и ангажименти даже за 3 дни напред, просто си свършваш работата, пътуваш, прибираш се в хотела, пиеш две - три водки във ваната(ако има) и на другия ден пак, ама на ново място.

  11. #10786
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ибупрофенът е непрепоръчителен точно сега да се приема с оглед пандемията, защото ако човек не е тестван (неколкократно) не можем да изключим коронавирус. И нз що казват само ибупрофен като всички нспвл са на същия принцип и те като цяло са нот уъртит да ги приемаш заа... каквото и да е, ако ме питате. Много голяма злоупотреба с лекарства, добавки и тн. Ще ги видим всички откачалки след време пълни с камъни в бъбреците от конските дози вит Ц. Пфу, хората са луди, адки тъпи и сегашният момент ме убеди с голяма сила в това. Чак не очаквах колко малоумни, панирани и недисциплинирани са всички. Повръща ми се. Не харесвам хора и не искам да виждам.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 03-31-2020 на 19:40
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  12. #10787
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Пфу, хората са луди, адки тъпи и сегашният момент ме убеди с голяма сила в това. Чак не очаквах колко малоумни, панирани и недисциплинирани са всички.
    Вината е на медиите! Те всяха паника, защото не спряха да говорят за това - по цял ден всеки ден, аз заради това нямам телевизор.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Повръща ми се. Не харесвам хора и не искам да виждам
    Преди те попитаха на такъв подобен коментар защо си започнала да следваш медицина. И аз се питам същото. Очевидно мразиш хорската маса (не, че те обвинявам де), но нали призванието на един лекар е да спасява животи, защото изпитва състрадание към хората? Може и аз да не си обяснявам нещо както трябва,но е доста необичайно..

    С тази карантина няма да видиш дори и да искаш, не се притеснявай..

    EDIT; След като толкова се гнусиш от хората как изобщо комуникираш със себеподобни? Приятели, семейство, съученици, приятел/ка? Предполагам, че са хора..
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 04-01-2020 на 12:44

  13. #10788
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Да, настръхват ми косите при този пример (а не съм го забелязвал само в 1 - 2 коментара), защото действително има хора, които стават медици, защото така са по-близко до фалшивата представа за себе си, че са бог и могат да определят кой да живее и кой не. Има много примери по света за случаи на "лекарски грешки" на лекари оперирани от съвест и в пълното си съзнание какво извършват. После само се казва "лекарите го сбъркаха" и дотам. Само потърси в google "лекар убийство упойка" и ще видиш колко много резултати ще ти даде. Здравната система привлича както много действително добри хора, така и много скрити психопати. Разбира се обаче това са само "градски легенди", нали? Дали?...

  14. #10789
    anonymous1043668
    Guest
    Това е много притеснително. Мисълта,че човека, който отговаря за живота ми е мизантроп, е хубава амбиция никога да не се налага да влизам в болница. Ами лекарите които лекуват/занимават с малки деца? Онези медицински сестри дето убиват новородени в болниците? Ами за възрастните хора с увреждания? Ще е редно всеки лекар да мине през психически преглед преди да му се възложат пациенти. Хора като Ivaaaaa не трябва да им се поверява живот. Притеснявам се, че един ден моят живот или този на мои близки ще е в нейните ръце.

  15. #10790
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Това, че е мизантроп, не означава задължително, че ще те убие или че ще те третира като боклук.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  16. #10791
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Това, че е мизантроп, не означава задължително, че ще те убие или че ще те третира като боклук.
    "Мизантропията (от гръцки μίσος [misos] - „омраза“ y άνθρωπος [anthropos] – „човек“) е социална и психологическа тенденция, характеризирана от една обща антипатия към човечеството. Не представлява отегчение от определени хора, а омраза или враждебност към чертите, споделени от цялото човечество."
    (Източник: Wikipedia)


    Защо би спасил нещо, което мразиш? Няма никаква логика. Ако примерно човек мрази кучета, няма да спаси едно умиращо куче, защото го мрази, защото иска то да умре и ще изпита удоволствие от неговата смърт. Така работи омразата.

    В случая на Ivaaaaa, въпросният човек, който мрази кучета е станал ветеринар, най-вероятно да убива кучетата и да казва на стопаните, че до тук са му силите, предположение, че въпросното лице не е психически добре.

  17. #10792
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Изяждам си теглото в шоколад и сладко и рева на реклами. Добре, че не се виждам с никого, извън вкъщи, щото някой може да ме тресне с нещо тежко, евтино и държавно. :ддд
    Имаме една камара плодове, които трябва да изядем, преди да са станали на ракия, та сме намислили плодова салата. :333 С много сметана, мед, шоколад, някакви ядки и шоколадови пурички. :3333333333 Умирам за сладко в момента, наистина... Отдавна не е било чак така.
    И наистина спя супер странно тези дни - все тъпотии се сънуват, бъркам сън и реалност и се будя през половин час. Тва не е нормално и не е ок. Ако се уморя достатъчно, дали ще спя както трябва - тези дни наистина нио не върша, щото няма кво точно да се прави, освен да кибича в нас и да си правя тренировки с грима. Даже не мога да разхождам гада както трябва, а само в квартала. Поне си намери две улични приятелчета, та си играят, когато се засечем. Пък и довечера имам една уговорка, за да скъсам синджира, може пък и това да ми помогне малко да спя като света.
    Наскоро четох статия за пъник-пазаруването и в частност това с тоалетната хартия. Не мога да повярвам, че на масата им е по-спокойно, ако имат пакети с тоалетна хартия вкъщи... Що за тъпа логика?!
    Обмислям довечера, преди да ида да правя глупости, да се ваксинирам - хем имам един неотворен скоч в шкафа с благинките. Не, че съм скоч-гърл ама... Айриша е по-топ, но все пак си трябва смяна малко.
    Снощи щях да съдийствам на музикален дует, така и не стана, а щеше да е фън. Всяка активност вкъщи ми е един вид мила, любима и забавна. :ддд Обмислях да извадя пъзелите, дето ги има в нас, но всичко е редено по хиляда пъти и вече ми е толкова тъпо, че няма накъде. Имаше един легендарен пъзел, дето баща ми го мрънка още, че трябва да подхвана, но така и не го намирам. А и книги не си харесвам, щото всичко е тъпа романтика... Трябва да прегледам Читанка за електронни някакви неща, дето са интересни, макар да си рискувам очите на компютъра.
    Наскоро имах интересен разговор по телефона. Не знам какво мисля по въпроса, всъщност, освен, че човека беше много пиян. :ддд
    квак

  18. #10793
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    "Мизантропията (от гръцки μίσος [misos] - „омраза“ y άνθρωπος [anthropos] – „човек“) е социална и психологическа тенденция, характеризирана от една обща антипатия към човечеството. Не представлява отегчение от определени хора, а омраза или враждебност към чертите, споделени от цялото човечество."
    (Източник: Wikipedia)


    Защо би спасил нещо, което мразиш? Няма никаква логика. Ако примерно човек мрази кучета, няма да спаси едно умиращо куче, защото го мрази, защото иска то да умре и ще изпита удоволствие от неговата смърт. Така работи омразата.

    В случая на Ivaaaaa, въпросният човек, който мрази кучета е станал ветеринар, най-вероятно да убива кучетата и да казва на стопаните, че до тук са му силите, предположение, че въпросното лице не е психически добре.
    Това е твоето мнение.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  19. #10794
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Това е твоето мнение.
    Да, е?

    Всеки твой пост става все по-неадекватен

  20. #10795
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Да, е?

    Всеки твой пост става все по-неадекватен
    Научи ме как да пиша свръхадекватни постове като твоите, о, интелектуален титан на тийнпроблем.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  21. #10796
    Повече от фен Аватара на anastacia89
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    На Мел Мак
    Мнения
    303
    Добре че работя, че иначе депресията ще ми еба мамата. А и все ми се спи ;D
    Ебаси 14 години в тоя форум

  22. #10797
    anonymous1043668
    Guest
    Поради някаква причина dreamwalker идва от нищото и започва да се заяжда/спори с мен без никакъв адекватен аргумент. Защо? Злобееш ли? И за какво по-точно, като не правя нищо извън правата си, като да изказвам мнение?

    А преди уж останахме с добри чувства, защо съскаш на някой като мен? Тоя дето задава твърде неудобни въпроси и хората ги отбягват като defender, tori, kinspel и някои fake потребители?

    В опита си да разшифровам твоите публикации най-много ще получа мозъчен тумор.

  23. #10798
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    "Мизантропията (от гръцки μίσος [misos] - „омраза“ y άνθρωπος [anthropos] – „човек“) е социална и психологическа тенденция, характеризирана от една обща антипатия към човечеството. Не представлява отегчение от определени хора, а омраза или враждебност към чертите, споделени от цялото човечество."
    (Източник: Wikipedia)


    Защо би спасил нещо, което мразиш? Няма никаква логика. Ако примерно човек мрази кучета, няма да спаси едно умиращо куче, защото го мрази, защото иска то да умре и ще изпита удоволствие от неговата смърт. Така работи омразата.

    В случая на Ivaaaaa, въпросният човек, който мрази кучета е станал ветеринар, най-вероятно да убива кучетата и да казва на стопаните, че до тук са му силите, предположение, че въпросното лице не е психически добре.
    Как обясняваш тогава дейността на адвокатите? Не е задължително да харесваш човека, за да си свършиш работата.

  24. #10799
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от changemymind_1 Виж мнението
    Как обясняваш тогава дейността на адвокатите? Не е задължително да харесваш човека, за да си свършиш работата.
    Целта на адвоката е да защитава клиента си, без значение дали на адвоката му харесва или не. Налага им се да загърбят моралните си принципи и емоции за да си свършат работата. Адвокатът не е професия за справедливи личности.

    Но лекар би била професия за хора с човешка солидарност (от морална гледна точка). Би било нормално движещата им сила е да искат да спасят човека. Ако някой лекар не лекува правилно на него може да му се размине, под обяснението "Направих/ме каквото можахме".
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 04-02-2020 на 19:09

  25. #10800
    Въпросното същество никого не мрази и никого не обича, то няма чувства. И работи за пари, разбира се.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си