.
Отговор в тема
Страница 419 от 450 ПървиПърви ... 319369409415416417418419420421422423429 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 451 до 10 475 от общо 11246
  1. #10451
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Дисни само се подиграва с класическата анимация като я заменя с реализъм, което просто убива смисъла на целия филм.
    Ако смяташ, че смисъла на целия филм идва от това дали анимацията е реалистична или рисувана, наистина трябва да спреш да се занимаваш с изкуство.

  2. #10452
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Ако смяташ, че смисъла на целия филм идва от това дали анимацията е реалистична или рисувана, наистина трябва да спреш да се занимаваш с изкуство.
    Eгати задниците сте честно ви казвам. То човек да не каже какво мисли. Д**ба и злобарите д**ба писна ми..

  3. #10453
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Аз пък съм човек,който си изкарва хляба с това,исках само да кажа какво мисля за филма. Мене ама грам не ми дреме какво ти било мнението и съжалявам скъпа,ако не можеш да толерираш другите мнения на хората.
    За госпоЙца американката мнението е като пръднята - чуждото мирише, а нейното не ! Тя отдавна има проблем с това, а покрай сенилния чичак съвсем се е вдетинила. Сигурно възрастовата им разлика е толкова голяма, че може да му е внучка и затова с готовност влиза в тази роля !
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Ако смяташ, че смисъла на целия филм идва от това дали анимацията е реалистична или рисувана, наистина трябва да спреш да се занимаваш с изкуство.
    Мисля че тя съвсем ясно обясни недостатъците на последния "Цар Лъв", но ти явно нямаш капацитета да я разбереш:
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    ...като я заменя с реализъм, ... просто убива смисъла на целия филм. Ако потърсите в интернет ще останате изненадани колко много модели и учения са използвали хората, за да направят двуизмерната анимация красива и емоционална.
    Ето това е изкуство, а софтуерният ресурс и високите технологии използвани за новия филм не го правят изкуство сами по себе си!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #10454
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Снощи кака ти ги пръсна. <3 Бойното кръщене мина идеално и съм супер доволна от себе си. Не знаех, че мога да се справя така добре. Мноу яко.
    Неделя идва. След малко трябва да ходим да напазаруваме някакви неща и да заредим гранули за гадини. Баси жегата е станало тук, хубаво е, че колата има климатик и няма да се варим в собствен сос.
    Дейба и интернета ти, дейбааааа... Голямо спиране, ше ми свърши мобилния, а както казах - ще пътуваме. Нот куул...
    Онова говедо събота си иде и ше ми седи тук два месеца в най-лошия случай. Н че не ми е готино да е тук ама заменям втория месец с нея за един с него. :дд За жалост няма да си дойде.
    Ебавките от предния петък продължават, бахти якото.
    Въобще, тия дни са супер яки. Пък!
    квак

  5. #10455
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Кво си се разпсувала бе ентелигентната хахахахах

  6. #10456
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Кво си се разпсувала бе ентелигентната хахахахах
    Боже, колко си прост...

  7. #10457
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Ровене из миналото... Военни книжки,значки,повиквателни от Тодор Живков,родова книга,подробен дневник на приходи и разходи. Пра дядо ми е бил мъдър човек щом е направил всичко това,но жалко,че въпреки поседните два реда на това което е писал на корицата на дневника си всичко ще бъде забравено. Далеч съм от тези корени вече и така е по-добре,защото ще ги избия до крак ако ми паднат!
    Сега стоя и си мисля дали имам късмет,че познавам някои хора или те имат нещастието да ме познават.

    Ще намира през Търново,дано не ми се отворят старите рани.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #10458
    ^ Кога ще бременееш, Ивкеееее?

    И кога ще ми пратиш снимка - искам и аз като корбV3 да размишлявам върху снимката ти.

  9. #10459
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    О, обожавам това място. <3
    квак

  10. #10460
    anonymous1043668
    Guest
    Рядко публикувам нещо за себе си в тази тема..

    Любимата ми игра е Rain World. Много красива, старателно направена, интересна, много сполучлива. Но играта е за оцеляване и е трудна. Много трудна. Една от най - трудните игри и ми отне около година докато свикна как работи схемата на играта. Колкото и да се опитвам, умирам още на 10 тата минута,но не се отказах от нея защото е използвано доста въображение и търсих подобно нещо много време.

    Всичко си има цена и много често е несправедлива.


  11. #10461
    Това снапчат било опасно нещо..

  12. #10462
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Ако смяташ, че смисъла на целия филм идва от това дали анимацията е реалистична или рисувана, наистина трябва да спреш да се занимаваш с изкуство.
    Интересно ми е в качеството си на колко изтъкнат изкуствовед направи заключението от къде идвал смисълът на анимацията? От това, което казваш илиза, че великото проиведение на изкуството наречено "Цар Лъв" за теб е в дълбоката му и поучителна история, която сигурно я се събира на 1/2 лист А4, я не. Това, което са направили с анимацията е все едно да филмираш "Земята преди време" в стила на "Джурасик парк" или "Годзила" или пък приказките на братя Грим да се филмират в стил "пришълецът срещу хищникът"... Тотална липса на естетика. Анимацията сега е направена единствено заради парите, които ще направи от сегашните родители, които ще си заведат децата на тази прожекция от сантимент към собствените си спомени по тази стара лента, на която техните родители са ги завели някога.
    Колкото до самия филм, сам по себе си на ниво сценарий, той никога не ми се е струвал дълбок, пълен със смисъл или пък прецедент за изключително оригинална история. Едно детско филмче със сълзлив елемент за лъвчето сираче, което е измамено от злия си алчен чичо предател, но след време възмъжава и открива старата детска любов, която му помага да разбере за измамата и после си отмъщава и сяда на трона на баща си... Разибира се ще се намери и някой, който да измисли някакви по-дълбоки нюанси от никъде, но те правят филма. Просто ако не е хубавата анимация на Дисни едва ли някой би го поставил в която и да било класация за топ филмите на всички времена. А за този фотореализъм, който искат да пробутат сега вече казах какво мисля.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-14-2019 на 07:23

  13. #10463
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Иван Алексиев как е, грознееш ли още из форума ;D

  14. #10464
    Вали ли в Пловдив




    Не, не Пловдив. Грешка. Вали ли в кв. Красно село, а?

  15. #10465
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мина почти една година. Толкова неща се случиха, а аз продължавам да търся един и същи човек. Филма се повтаря, а не искам. Поне тоя път е маааалко по-различно уж. Уж.
    квак

  16. #10466
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Иван Алексиев как е, грознееш ли още из форума ;D
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #10467
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Въй, снощи се засякохме, докато ви разхождах кОчето... КОчето го хареса - не опита да го изяде, а напротив - облиза го. Останах супер изненадана. Помолих някакви неща, изебава се, ще го видим.
    И скоро проведох странен и приятен разговор с един друг човек. Накефих се яко. Твърде много ли е да искам да НЕ е различно и със снощното говедо, дето засякох?!
    квак

  18. #10468
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    ^ Kaк се казва кучето?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  19. #10469
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    ^ Kaк се казва кучето?
    Според мен това е най-тъпия и безмислен въпрос задаван досега от както поне аз чета тук. Какво ще правиш с тази информация?

  20. #10470
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Според мен това е най-тъпия и безмислен въпрос задаван досега от както поне аз чета тук. Какво ще правиш с тази информация?
    Ще я впиша в регистрите.

    Като само за това куче пише поне да знаем как се казва.

    Животът ти от моя гледна точка също може да е безсмислен, но не съм тръгнал да давам непоискани оценки.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  21. #10471
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    ^ Kaк се казва кучето?
    Джекослав Тиквеника. <3 По паспорт е просто Джеки, де.
    квак

  22. #10472
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Научи ли го да бълва огън вече.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #10473
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Джекослав Тиквеника. <3 По паспорт е просто Джеки, де. ������
    Не можа ли да му сложиш някакво българско име. Пенчо например.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  24. #10474
    Поздрави от Сърбия!

    Ще изям по една плескавица и за вас! :Д

  25. #10475
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    не съм влизала тук сигурно от 2-3 години. преместих се в София преди 1 година, а едва преди 4 дни вече се преместих и в друг апартамент. за пръв път в живота си живея сама. страшно самотно и скучно ми е, но не ми липсват мрънкащите съквартиранти. в тишината има някаква красота. в апартамента е пълна кочина, днес сколасах да изчистя пода (този, който е живял тук, преди мен, как не се е сетил, че се чисти и зад мебелите, не само пред тях). от сряда не знам къде се намирам - примъкнах 150 кила багаж до петия етаж, без асансьор. сама. все още имам мускулна треска, днес ходих до джъмбо в дружба да купувам огледала, парцали, мопове, легени и т.н. че и втора възглавница си купих, че гаджето е малко егоист и с охота приема той да спи на единствената до сега (даже не предлага и да я делим. що за гадже имам. че и тази сутрин се оплаква, че снощи съм заспала върху него и не можел да ме помръдне, за да не спи 8 часа по гръб).
    така, това го споделях снощи към 3, но съм заспала. днес тийм билдингът беше стабилен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си