.
Отговор в тема
Страница 283 от 450 ПървиПърви ... 183233273279280281282283284285286287293333383 ... ПоследнаПърви
Резултати от 7 051 до 7 075 от общо 11246
  1. #7051
    Понякога имам чувството, че винаги е бил част от живота ми, понеже ума ми не го побира как съм живяла без него преди това
    Снощи се прибирам в 1:30 и той най-спокойно си работи нещо на компютъра и ме чака. Не знаел дали ще се прибирам, ама не искал да звъни да ми прекъсва girls night out, ама не можел и да заспи без мен. После с интерес седя и ме слуша да му разказвам филма и какво сме правили, какво/кого сме обсъждали
    Толкова малко ми е нужно да съм щастлива, а той го задминава и предоставя с пъти в повече всеки път
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #7052
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    можеше да кажеш "емемеЯ"
    ходя аби, всичко е точно.
    техники и спаринги.
    Ще успяваш ли да ходиш и на ММА и фитнес?

    Няма ли да участваш в някакво състезание, да набиеш някого... или да те набият ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #7053
    Обичам уикендите, особено когато сме двамата…този уикенд сме малко така тримата ама каквото такова
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #7054
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ебахти яката разходка, където си направихме. Много яко. После и кафе пихме двете, цяла седмица не се бяхме виждали.
    А тва как ме изнервиииии... Не мога! Вярно, че после ми се извини, но все пак ме изнерви. Само ташаци си прави. Идеше ми да му откъсна ръката и да го бия с нея, докато спре да мърда.
    Чувствам се уморена ама от тая хубавата умора, където искаш още да си уморен и още да се разхождаш.
    квак

  5. #7055
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Апфу относно темата за уискито.. Главно за Холито и главно за да си излея мизерията.
    Темата е от преди 5 години, когато съм бил на 18.
    Човек научава много и израства за 5 години, най-вероятно след 5 години като се обърна към сегашното ми аз, ще си казвам "Еб*ти келеша*
    Но на сегашният ми level на maturity, че съм бил наивен бил съм, но помня въпросното момиче, помня и всичките други и не съжалявам, но определено за някои ме е яд, за други по-малко, а пък за някои въобще не ме е яд.
    Но не съжалявам, благодарение на тях съм това, което съм, а аз такъв си се харесвам.
    Яд ме е най-вече за това, че от толкова кофти раздели станах по-студен и обран. Няма вече наивна и детска любов, а понякога ми липсва да се чувствам като пубер. На този етап, до сега, истински ме е яд само за един човек, с който истински се надявах да се получат нещата и сега МНОГО ВРЕМЕ по-късно, все още ламтя за нея и ме е яд, други що годе я заместват,
    но мимолетно, след това се връща същия clusterfuck от емоции. И все пак не съм драма about it, хората се разделят, shit happens. Няма и да позволя някоя друга (потенциална нова) да страда заради бивши било то добри или лоши. На скоро споделих с една приятелка една тема която много ми тежи. Чувствам се готов. наживял се. Имам не скромна бройка one night stands и 6 сериозни връзки (отношения) зад гърба си, някои от които по 2-3 години. Почти съм дипломиран (не в СУ), имам собствено жилище, стабилна работа и семеен бизнес, с много свободно време съм и ми омръзна от игрички. Искам нещо сериозно може би не по-детски наивно, но искам спокойствие. И това ме товари ужасно много, виждайки какво се случва около мен. Пълно е със злато-търсачки и леки жени. Преди някой да се опита да ме обори, не са всички такива, а само "хората около мен", такива са всички. Жени с ценности почти не останаха и ме е яд, щото искам шибано семейство и деца.
    Но никъде не намирам нещо, което да е even close to wife/mother material.
    Или гледат да те използват за пари. Не понасям въпроси на първа среща - "Колко пари изкарваш?" "Хубава ли ти е колата?"
    Или са глупави на кирка. "На вън е 29.5 градуса, тя вика на майка й, че още 5 градуса остават до 30, FACEPALM" (не се беше объркала)
    Или бройката им е умопомрачителна. Имам една съгражданка, която си ги пише в тефтерче и бройката задминава 200. На 24 е.
    Та общо взето, на дневен ред това е драмата. Изгубих доверие у хората, обезверен се чувствам, всеки гледа да те излъже на дребно за някаква минимална изгода и никой не гледа в дългосрочен план. Всеки гледа да те преметне и да те цака, така че ти да нагазиш в дълбокото и най-жалкото е, че го правят просто за забавление.
    Дай боже след 5 години вече да съм заградил някое девойче и да имам дете(деца) и щастливо семейство, но така като гледам едва ли.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  6. #7056
    ^не е нужно да се обясняваш толкова, виждам от кога е темата и последно даже бях коментирала някъде че си порастнал и си се променил. Не съм го казала онова с цел да обиждам или да се заяждам, просто констатация.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #7057
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Но никъде не намирам нещо, което да е even close to wife/mother material.
    Или гледат да те използват за пари. Не понасям въпроси на първа среща - "Колко пари изкарваш?" "Хубава ли ти е колата?"
    Това е животът, свиквай !
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Чувствам се готов. наживял се. Имам не скромна бройка one night stands и 6 сериозни връзки (отношения) зад гърба си, някои от които по 2-3 години. Почти съм дипломиран (не в СУ), имам собствено жилище, стабилна работа и семеен бизнес
    ...
    Пълно е със злато-търсачки и леки жени. Преди някой да се опита да ме обори, не са всички такива, а само "хората около мен", такива са всички. Жени с ценности почти не останаха и ме е яд, щото искам шибано семейство и деца....
    Или бройката им е умопомрачителна. Имам една съгражданка, която си ги пише в тефтерче и бройката задминава 200. На 24 е.
    ...
    Дай боже след 5 години вече да съм заградил някое девойче и да имам дете(деца) и щастливо семейство, но така като гледам едва ли.
    Не се отчайвай...



    ... в положение като твоето можеш да имаш повечето кучки на света или поне в България !

    Направо да те ожали човек - ще изкараш живота си сред кучки в търсене на идеалната !

    По мое мнение, умна честна и немеркантилна няма да намериш, така че си вземи някоя красива, но бедна и проста! Тя ще е едно нищо без теб и ти ще си всичко за нея!
    "... и заживели дълго и щастливо! "
    Успех !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #7058
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ^не е нужно да се обясняваш толкова, виждам от кога е темата и последно даже бях коментирала някъде че си порастнал и си се променил. Не съм го казала онова с цел да обиждам или да се заяждам, просто констатация.
    Не съм се обидил и знам, че не се заяждаш просто си излях какво ми тежи.. ;д
    Не те хейтвам спокич
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  9. #7059
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това е животът, свиквай !
    Не се отчайвай...



    ... в положение като твоето можеш да имаш повечето кучки на света или поне в България !

    Направо да те ожали човек - ще изкараш живота си сред кучки в търсене на идеалната !

    По мое мнение, умна честна и немеркантилна няма да намериш, така че си вземи някоя красива, но бедна и проста! Тя ще е едно нищо без теб и ти ще си всичко за нея!
    "... и заживели дълго и щастливо! "
    Успех !
    Е тва Е, че не се отчайвам, а просто ми тежи..
    Относно "кучките" какво да ти кажа.. Омръзват.. писнало ми е от някви парцали. Искам нещо сериозно, някой на който да разчитам и да му имам доверие и да не ме предаде при първа възможност.
    Красотата е много преходна също така. Бил съм с много красиви жени и с много обикновени жени. Важно е човека как те кара да се чувстваш.
    А относно бедните, мога ти кажа че един приятел точно си хвана бедно и просто момиче със същия план като твоя.. отведе я в столицата.. научи я.. за 2 години стана топ софийска мацка и го заряза за по-богат.
    На мен ми трябва интелигентна и амбициозна, леко студена мадама която знае какво иска. Демек отражение на мен. Вече научена и по възможност самостоятелна.. Искам оправна жена да знам че ако вляза в спец звената и недай си боже ме свитнат, ще ми гледа децата. Не ми трябва мързелива кукла.
    Последно редактирано от AnarchyBoy : 03-13-2018 на 06:56
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  10. #7060
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Поддържате ли бездънната яма, хорица? : )) Аз се наслаждавах на хубавото време, докато преди малко някакъв селяк не си хвърли цигарата на земята в парка. Та така се сетих за форума и реших да ви видя какво правите. Как стеее?

  11. #7061
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    Поддържате ли бездънната яма, хорица? .... Та така се сетих за форума и реших да ви видя какво правите. Как стеее?
    Форумът е вечен.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  12. #7062
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    Аз се наслаждавах на хубавото време, докато преди малко някакъв селяк не си хвърли цигарата на земята в парка.
    В парка се чисти, не е фатално. Тия почистващи фирми трябва да си оправдават парите ;д. Лошото е, като се хвърлят боклуци в дивата природа. Аз фасовете си ги хвърлям в кошчета, ама като няма наблизо, няма да ги разнасям я.
    Последно редактирано от corbV2 : 03-13-2018 на 12:16
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  13. #7063
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Може да е пмс-а, може да не е, но се развиках днес за сефте и беше "Как така ти отне ЦЕЛИ два месеца, за да ми се развикаш?! Всички го правят още на втория ден..." и тая учудената физиономия... :ддд
    Тия дни просто са тежки, наистина нямам търпение да свършат.
    квак

  14. #7064
    Много скапан ден, снощи спах 2 часа ако има и толкова де. И на него пречих и му светех в очите с телефона без Да искам. Днес мисля вече да се прибера, за да успеем и двамата да се наспим че това на нищо не прилича
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #7065
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Относно "кучките" какво да ти кажа.. Омръзват.. писнало ми е от някви парцали.
    Ако ти омръзват, сменяй ги с други парцали, както се прави с дрехите и колите, стига да можеш да си го позволиш .
    Животът е консумация, всичко е стока!
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    На мен ми трябва интелигентна и амбициозна, леко студена мадама която знае какво иска. Демек отражение на мен. Вече научена и по възможност самостоятелна.. Искам оправна жена да знам че ако вляза в спец звената и недай си боже ме свитнат, ще ми гледа децата. Не ми трябва мързелива кукла.
    Няма да намериш, познавам хора (жени и мъже), които разсъждават като теб и чакат идаалния/идеалната! Познай - сами са като кучета, а някои от тях са достатъчно привлекателни (жените) или имат достатъчно пари (мъжете). Не е като да им липсват кандидати/кандидатки, но те си чакат ли чакат, а времето си върви ли върви...
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    Поддържате ли бездънната яма, хорица? : )) Аз се наслаждавах на хубавото време, докато преди малко някакъв селяк не си хвърли цигарата на земята в парка. Та така се сетих за форума и реших да ви видя какво правите. Как стеее?
    Ооо, ханъм Пандишпандие Петмезова, приятно ми е да се видим пак .

    Сетила си се за нас, заради хвърлен фас на улицата, колко банално .
    Аз пък си помислих да не те е сполетяла трагедия - да си уморила чичкото-паричко със секс и виагра и той да е ритнал камбаната !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #7066
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ще успяваш ли да ходиш и на ММА и фитнес?

    Няма ли да участваш в някакво състезание, да набиеш някого... или да те набият ?
    Ако сега не успявам, кога?

    За състезсния мисля че ми е малко рано, все пак тренирам от месец и има още хляб да ям както се казва, но имам предложение за теб!

    На 18 април има ММА състезание и мога да уредя спонсори.
    Какво ще кажеш да се пуснеш срещу ХАРКОВ?

  17. #7067
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ако ти омръзват, сменяй ги с други парцали, както се прави с дрехите и колите, стига да можеш да си го позволиш .
    Животът е консумация, всичко е стока!
    Да де, в момента това правя, не е забавно. Смисъл омръзват ;д

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Няма да намериш, познавам хора (жени и мъже), които разсъждават като теб и чакат идаалния/идеалната! Познай - сами са като кучета, а някои от тях са достатъчно привлекателни (жените) или имат достатъчно пари (мъжете). Не е като да им липсват кандидати/кандидатки, но те си чакат ли чакат, а времето си върви ли върви...
    Имах я, беше ми в ръцете цели 2 години и я изпуснах, защото бях малък и глупав хормон.
    Не съм drama about it, но определено ми липсва..
    Дано да е щастлива, заслужава го..
    Пък аз дано намеря това, което търся.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  18. #7068
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз пък си помислих да не те е сполетяла трагедия - да си уморила чичкото-паричко със секс и виагра и той да е ритнал камбаната !
    Хехехехе. Ех, Грозен... Все такъв неудовлетворен путьо си си. Не ти ли писна? :/

  19. #7069
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Да де, в момента това правя, не е забавно. Смисъл омръзват ;д



    Имах я, беше ми в ръцете цели 2 години и я изпуснах, защото бях малък и глупав хормон.
    Не съм drama about it, но определено ми липсва..
    Дано да е щастлива, заслужава го..
    Пък аз дано намеря това, което търся.
    Перфектната е тук, мойто момче. Стои и те чака да и вземеш мъжа като идеш на бири-мири по русенско. :3
    квак

  20. #7070
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Перфектната е тук
    Къде е? Нещо не я виждам...

  21. #7071
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Къде е? Нещо не я виждам...
    Виж ми последните снимки в секса и ще видиш перфектната.
    квак

  22. #7072
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Виж ми последните снимки в секса и ще видиш перфектната.
    Че как да ги видя? Да не би да съм те снимал докато го правиш?

  23. #7073
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Перфектната е тук, мойто момче. Стои и те чака да и вземеш мъжа като идеш на бири-мири по русенско. :3
    1во не съм толкова повърхностен, красотата не е най-важното.
    2ро не.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #7074
    Супер фен Аватара на crazyfenka
    Регистриран на
    Oct 2013
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 824




  25. #7075
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    1во не съм толкова повърхностен, красотата не е най-важното.
    2ро не.
    Сам каза, че ми харесваш мъжа и ще го чукаш анално... Аз таман се навих да ти го преотстъпя за веднъж...

    Блъдз, смотан си беше и смотан си остана... Цял фб ми имаш, за да видиш перфектната, така да го кажем.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си