.
Отговор в тема
Страница 395 от 450 ПървиПърви ... 295345385391392393394395396397398399405445 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 851 до 9 875 от общо 11246
  1. #9851
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ех, има игра, но толкова по-тъпо, че няма как да стане в случая, щото аз не съм от тия, дето вършеят по два пъти на едно място. Влязох там ръка за ръка с друг, въпросния още го обичам и още го искам наоколо, въпреки краха в отношенията. Той си е моя човек, още и още. Тъпо и упорито. "жена, която ти остава вярна без да имате връзка, е жена, с която трябва да бъдеш."
    Колкото и да харесвам момчето като приятел и колкото и потенциал да има за адекватна връзка, просто няма как да си преплюя принципите. Все съм грешала, като го правя, така че повече няма. Тоя модел просто няма да го бъде, не мога двеста пъти един соед друг да си блъскам главата в стената и да се надявам на нещо различно.
    квак

  2. #9852
    Искам да пея, да пея, от дълбините на душата ми. Да пея, за ценните неща от/в живота. За любовта, за Благочестието, за Истината, за непрестанната борба...
    Рано ли е още? Не знам.
    Ала устните ми скоро, усещам го, ще запеят със силен глас, с този сърдечен глас, които трогва и събужда у всеки, всяко най-свято, щом се чуе неговия тон.

  3. #9853
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Ако я рендосам ще ме следва като кученце,а то не че и сега не така ама като беше обвързана поне щеше да ме остави по-бързо.
    Пък кво толкова няма да се женя за нея все пак
    Може ли така да се отнасяш с овцете ?!
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Искам да пея, да пея, от дълбините на душата ми. Да пея, за ценните неща от/в живота. За любовта, за Благочестието, за Истината, за непрестанната борба...
    Рано ли е още? Не знам.
    Ала устните ми скоро, усещам го, ще запеят със силен глас, с този сърдечен глас, които трогва и събужда у всеки, всяко най-свято, щом се чуе неговия тон.
    Не знам на какви хапчета си пич... !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #9854
    Толкова е мил, спокоен, разбран, толерантен…и изведнъж да го видя в такава светлина. Не знам аз ли лошо му влияя с българският си нервачески характер или просто и той не винаги може да се сдържа. Но ми хареса, не може всяко нещо дето му го сервира обстановката да го приема с усмивка и кимане на главата. Понякога трябва да може да забие рязко спирачки и да иде да си поговори с неукия шофьор отзад
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  5. #9855
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Хахаха, много хора имам вече там да ми казват кво-що се случва. Много е приятно да ти казват такива дребни работи. Даже снимки ми се споделят. Не знам защо, но вярно си е забавно.
    Бил е НА КОСЪМ да го разконспирират с кого си пие кафето, хахах. Толкова НА КОСЪМ, че най-вероятно ако срещу него седеше достатъчно умен човек, е щял да се сети какво се случва. А то поне да имаше какво да се каже - ок, пък то няма. Което е странно, щото очаквах доста по-малко време да мине, докато се активизира... Не че се оплаквам, така или иначе, няма да го върже, но защо пък да не се позабавлявам малко със заграждането?! И без друго ми се създават проблеми нещо...
    Днес щеше да стане година, но ей на - идиот, бате. Кръгъл. :дд Очаквах да ми е по-кофти, но май не е. Ще си сипя домашна "сангрия", за да удавя липсващата си тъга. Или за да отпразнувам студа, все тая. Квото е там, бОли ме. Тая вечер така или иначе, нямам планове, освен книга и вино. Вероятно утре, ако на кварталните им се мърда.
    Скучно ми е. Създават ми се проблеми, а не мога и не трябва.
    квак

  6. #9856
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Липсват ми котките ми.

  7. #9857
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Новината на годината
    ivaaaaa била бременна

  8. #9858
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Новината на годината
    ivaaaaa била бременна
    Да, бе?!
    Ако е вярно, да й е живо и здраво!

  9. #9859
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Доживях някой да се радва в тоя форум за дето чака дете и другите да го поздравяват
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  10. #9860
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Честито на Ива, дано да е готова за това.

    Вече й е време да се премести в бгмама.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  11. #9861
    divergent, dreamwalker, Indistinct, inewton Вероятно сте си комбинка, че като се появи един от вас, другия изкача. :Д
    Добре дошли отново, как я карате?

    Навити ли сте да по съживим форума с по разчупени теми, теми за живота? Например като тази на inewton - Неверие.
    Поне докато сте тука и отново изчезне те в света.


  12. #9862
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Новината на годината
    ivaaaaa била бременна
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Да, бе?!
    Ако е вярно, да й е живо и здраво!
    Да е жив и здрав чичакът дето ще храни нея и дИтето !
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    divergent, dreamwalker, Indistinct, inewton Вероятно сте си комбинка, че като се появи един от вас, другия изкача. :Д
    Добре дошли отново, как я карате?

    Навити ли сте да по съживим форума с по разчупени теми, теми за живота? Например като тази на inewton - Неверие.
    Поне докато сте тука и отново изчезне те в света.

    На Дивергюн Кифлие-Китарлъ явно не ѝ е провървяло с чичаците, така както на Ивата .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #9863
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Навити ли сте да по съживим форума
    Няма да се съживи.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  14. #9864
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Няма да се съживи.
    като си тук, вземи поне го опей по християнски обичай

  15. #9865
    Явно, грешно съм се изразил. Не знам дали това ще спомогне да се съживи. Не съм се надявал за това.
    Понеже с вас, и още едни потребители - Nqmamnervi, 9999 и Юнгинген(който изчезна). Може да се дискутира, без някой да си налага мнението над другия и всеки чете какво има да напише другия.

  16. #9866
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Явно, грешно съм се изразил. Не знам дали това ще спомогне да се съживи. Не съм се надявал за това.
    Понеже с вас, и още едни потребители - Nqmamnervi, 9999 и Юнгинген(който изчезна). Може да се дискутира, без някой да си налага мнението над другия и всеки чете какво има да напише другия.
    Ние сме крайно безинтересни. Или поне аз. Трябва и други хора да се появят.

    P.S. Много си помъдрял, поздравления!
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  17. #9867
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    divergent, dreamwalker, Indistinct, inewton Вероятно сте си комбинка, че като се появи един от вас, другия изкача. :Д
    Добре дошли отново, как я карате?

    Навити ли сте да по съживим форума с по разчупени теми, теми за живота? Например като тази на inewton - Неверие.
    Поне докато сте тука и отново изчезне те в света.

    Реанимацията на форума е в действие, а.

    Да има и по темата
    Чувствам се щастлива. Малко е от тип roller-coaster mood swings , но се надявам да ме задържи по-дълго.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  18. #9868
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    ако Велизар си пусне всички фейкове сам ще оправи форума
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  19. #9869
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Без мен форумът умира !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #9870
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    ако Велизар си пусне всички фейкове сам ще оправи форума
    Зарко поне знае как да разбуни духовете във форума. Останалите тролове не струват

    Он: мъжа ми седи и яде баница, която даже нямаше да знае че съществува ако не бях аз… аз сърбам грейпфрукт щото ми е толкоЗ акъла и съм на диета, въпреки че нямам нужда според него
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #9871
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Еееее, разгеле - действия по-като света! И то "действия" ще рече, че ме гушна и даде някакви идеи. :ддд Много се направих на ударена, щото имам сумати причини да се дърпам, но щом едната съвест е казала, що па да не пробвам за веднъж?! Може да е фън. :дд
    Снощи ест пак се лигави като ощипан и се прави на умряла буболечка, ще кажеш, че ако просто поздрави и ще му падне четафоричната корона... А то стана яко на рандъм, кой ходи три поредни вечери на едно място да пие бира?! Явно червения ми конец, дето го вързаха вчера, не действа и не пази от зли сили.
    Почти ни уловиха, че си пишем, но няма да спра да излизам и да се забавлявам с някакви хора заради него - аз ги харесвам, те също, чаЛ. Няма да хвана някого на пук, но и никого няма да спра да се пуска. Аз съм Човек и съм много съобразителна, но не съм проста. Това е.
    Кааааааккккк ме ядосааааааа... Трън ми е и във сърцето, и в задника от години, да вземе да излезе вече от едното място, та да мога да я дишам някак. Най-близкия ми човек е, но ме нервира на макс. Поне се знае какви цигари пуша, та ще има кой да ми носи в затвора, като е претрепя. Макар че съм на 99,9% сигурна, че ако и посегна да я душа, ще си прегриза ръката и ще умра първа от кръвозагуба. :ддддд



    Честито на Ива, ако е вярно всичко.
    квак

  22. #9872
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Честито на Ива, ако е вярно всичко.
    Добре че си ти да се подсетя. И аз честитя, от суматохата съм си забравил обноските.,
    Някой знае ли ivaaa дали ще се омъжва или се е омъжила? По оперативни данни нямам още такава информация ама досега от моите познати като дойде чавето се женят.

  23. #9873
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Добре че си ти да се подсетя. И аз честитя, от суматохата съм си забравил обноските.,
    Някой знае ли ivaaa дали ще се омъжва или се е омъжила? По оперативни данни нямам още такава информация ама досега от моите познати като дойде чавето се женят.
    Предполагам, че чичакът вече е женен, а Ивата му е любовница.
    Така може да минат без сватба, а дИтето ще има татко само в събота или неделя следобед... в когато не е при законните си деца.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #9874
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    събудихме форума с фалшива новина :д
    грозен не се филмирай толкоз

  25. #9875
    Не се чувствам загубена и знам какво се случва в повечето класове имам големи надежди за този семестър. След това още един клас и съм готова.
    Гледам си билети за България, ама нека първо мине срещата със съдията за името и да ми дойде новият паспорт , пък после ще купувам. Като цяло се очертава да бъде успешна година. Сега да ме приемат и за МВА и ще летя от щастие.

    Негова работа било да ме обича, дори когато съм в лошо настроение и нямам желание да се обичам и сама <3 абе прекрасен е...а аз съм лоша и му се троскам
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си