.
Отговор в тема
Страница 368 от 450 ПървиПърви ... 268318358364365366367368369370371372378418 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 176 до 9 200 от общо 11246
  1. #9176
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Холи, дишай, то тука е в реда на нещата да ти слагат думи в устата и да ти слагат неща в живота. като човек, където баш преди месец се е карал за същото, не смятам, че повече от "майната ти" вАжи в случая.



    Он: Лекувам тежкия ден с алкохол в промишлени количества и желирани мечета. Бих искала да съм малко по-нагличка, че да го чуя за 5 мин. - 101%, че ще се почувствам доста по-добре.
    Алкохол с желирани мечета... мечтата на всяко дете Комбинацията кърти. На Харибо ли мечетата?

  2. #9177
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Алкохол с желирани мечета... мечтата на всяко дете Комбинацията кърти. На Харибо ли мечетата?
    Тос пък... Харибото не стига, че са гадно-твърди, ми са и доста скъпи като за качеството и грамажа. кауфландските на тяхната марка са в момента, иначе съм дай-хард-фен на лидълските. Особено тия огромните.
    И виж - поне една мечта ми се сбъдна... Хубаво е, горда съм от себе си.
    квак

  3. #9178
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Тос пък... Харибото не стига, че са гадно-твърди, ми са и доста скъпи като за качеството и грамажа. кауфландските на тяхната марка са в момента, иначе съм дай-хард-фен на лидълските. Особено тия огромните.
    И виж - поне една мечта ми се сбъдна... Хубаво е, горда съм от себе си.
    Аз само харибо съм ял
    А алкохола къв е

  4. #9179
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Аз само харибо съм ял
    А алкохола къв е
    Балънтайнс.
    Намини си вземи от тези на лидъл, чудесни са и нищо общо с харибо.
    квак

  5. #9180
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Балънтайнс.
    Намини си вземи от тези на лидъл, чудесни са и нищо общо с харибо.
    Трябва, трябва Ще си взема Мечета де, не баланитис

  6. #9181
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Е, виж ся... И уискито не лъже... Изобщо...
    квак

  7. #9182
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Е, виж ся... И уискито не лъже... Изобщо...
    Ама с желирани мечета точно.... Ся ако беше с една торта с черен шоколад и бадеми примерно е друга ситуация

  8. #9183
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Тортата я минах по-рано, мечетата са добавка, за да доубием кривотийчеството.
    квак

  9. #9184
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Тортата я минах по-рано, мечетата са добавка, за да доубием кривотийчеството.
    Аз кроасан с кола ядох и си чакам киселините. Закъсняват нещо

  10. #9185
    Стига с тоя алкохол, при някои днес е сух режим по магазините и не можем да си купим…а запасите не са толкова добре заредени
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #9186
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Освен да ти пратим малко?
    квак

  12. #9187
    По гълъб!
    Иначе ще си отворя една бира да подмия вкуса от захарен памук и ще се правя на доволна
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #9188
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    По гълъб!
    Иначе ще си отворя една бира да подмия вкуса от захарен памук и ще се правя на доволна
    Охххх, бира и захарен памук...тва звучи по-зле от банан с кола и прясно мляко

  14. #9189
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Охххх, бира и захарен памук...тва звучи по-зле от банан с кола и прясно мляко
    Чувствам се като пропаднала 13 годишна на селски сабор.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #9190
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Чувствам се като пропаднала 13 годишна на селски сабор.
    Шо там тей ли се яде на сАбораа или се сабаряя неощо?

  16. #9191
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Шо там тей ли се яде на сАбораа или се сабаряя неощо?
    Дейностите зависят предимно от количеството алкохол
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #9192
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Дейностите зависят предимно от количеството алкохол
    Дам хуу е да е пойчи. Коктейл бира тъмна с късчета захарен памук, гарнирана съз захани петлета

  18. #9193
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Дам хуу е да е пойчи. Коктейл бира тъмна с късчета захарен памук, гарнирана съз захани петлета
    И захаросана ябълка за десерт
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #9194
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И захаросана ябълка за десерт
    Може койктейла да е в чаша от захаронаса ябълка както в немо слагат рибена супа в хляб

  20. #9195
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Може койктейла да е в чаша от захаронаса ябълка както в немо слагат рибена супа в хляб
    Напълно изгубих нишката как въобще се стигна до рибена супа
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #9196
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Напълно изгубих нишката как въобще се стигна до рибена супа
    И аз, ама май по спомени нещо беше за ядене и че я слагат в супа вътре. Не ми е добре процесорът

  22. #9197
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Е, то не е нещо невиждано да се слага течно нещо във чаша/купа от твърда храна.


    Он: Доста по-добре ми е от снощи, бтв, даже не можа да ме заболи главата на сутринта. Бих иазала, че трябва да пием за живителната сила на алкохола и желираните бонбони. Интересно - няколко месеца не ми вървеше квото и да е за пиене, бях спряла на 100% даже бирата, сега пак се почва с опиянчването. Не е на добре и трябва да се спра - вече и двамата се върнаха по местата си и нямам оправдания + каквото имаше да давим, го удавихме покъртително стабиуно. Оттук насетне даже трябва да си назнача полиция да ме пази. :дд И да, де - трябва пак да започна с яденето на повечко свежи, не-ждънк храни, че се отървах покрай тях двамата тук наоколо...
    Малко го събудих снощи, но си струваше, щото гласа му беше много миличък и сладкишест. <3 Всичко бих дала да го чувам на живо, а не през телефон. И тка, де - само за минута се чухме ама ми стана по-спокойно. И продължава да ми е трудно да заспивам самичка, щото го няма... Вярно вече броя дните.
    О, и снощи онова човече беше мило в изказването си, само където не чувствам, че трябва да се отпускам така. И да - за пореден път се убеждавам, че ми е по-лесно да дийлвам с мъже/момчета.
    Днес ме чака толкова работа да свърша, колкото и вчера, онзи ден и общо-взето всяка почивка. Въпросът е, че така не ми се подхваща още...
    квак

  23. #9198
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    интригантството не е типично женско, нито пък е типично лелченско
    Алоу ;д, не съм те питал.
    Последно редактирано от Blubalu : 08-20-2018 на 13:34
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  24. #9199
    Понеделник е, честито на всички потърпевши
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  25. #9200
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Това сякаш го правят предимно момичета, макар че със сигурност не е въпрос на пол// включително преобладаващата тенденция и тук, поне сред редовно пишещите потребителки, е да няма празно. Не бих казала, че изпитвам отвращение ~ да речем просто, че няма как някой такъв да ми е приятел. Бихме били твърде далечни. Та да, аз пък обратно, вечно съм без гадже, защотооо...абе тръпката не се среща зад всеки ъгъл, пък каквото щат да ми обясняват. Сега съм във връзка, ама е по изключение .

    По темата: довечера суши, после филмче, гуш... чувствам се прекрасно. През седмицата възнамерявам да отида да си намеря една книга, свързана със специалността ми. Страшно много се радвам, че изборът ми си е правилен за мен и съм въодушевена по отношение на много от разклоненията на това, което уча.
    И ми се ходи и на театър, и на едно определено събитие... Може със съквартирантките да се пуснем, когато и трите сме свободни.
    За да е разхвърляността на поста стабилна, както си трябва ~ снощи се чувствах като идиот, ама сама го предизвиквам с несъобразителността и дърварщината си.
    Съгласна съм с теб. Виждам това нещо тук из форума, а и го виждам навън. Просто не го казах, за да няма засегнати. Всъщност единствените женски така като помисля, които истински съм харесвала през цялото време сте именно ти и Номито. И двете нямате бурен любовен живот, хаха. Може би затова. Ето затуй нямам момичета приятелки, ахаха. Аз съм имала големи интервални паузи от време между връзките ми, които далеч не са много. Не мога да се влюбвам и разлюбвам бързо.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си