.
Отговор в тема
Страница 414 от 450 ПървиПърви ... 314364404410411412413414415416417418424 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 326 до 10 350 от общо 11246
  1. #10326
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Ей, кукундрел мой, този линк трябва ли да ми говори нещо?
    Последно редактирано от FuzzyDesertMeaw : 05-30-2019 на 21:00

  2. #10327
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ииииии официално - бара започва да ни става тотално вкъщиииии. От там са ми всички модели за портфолиото - мъже и жени на всякаква възраст. Някои от тях са платежоспособни, женят се, правят проекти, снимат разни неща и имат нужда от човек за грима. И общо-взето е супер готино да съм наоколо им, за да попивам качества, пример, приятели и да си изкова чудесно име. Оказва се, че имаме и супер много фотографи, които и ми помагат със снимането, което пък отново ще ми помогне с грима. На всичкото отгоре някои от "нашите хора" са супер приятни за разговор и супер точни, което доста ме радва.
    Ах, как ме болят тези ребраааа... Да вземе да минава вече, викам.
    Плана за днес е барбекю по семейно му и разходка с гадовете. Евентуално и джамбурето, дето го правим всяка неделя.
    квак

  3. #10328
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    ^ К'ъв грим, ве?? К'ви снимки?? К'ви пет лева?? Ти нали следваше за медицинска сестра? Няма ли да завършваш вече? Аре, че в Бг останахме без мед. сестри. Са да не се окаже, че Бг те е загубило като кадър??
    Последно редактирано от FuzzyDesertMeaw : 06-02-2019 на 16:27

  4. #10329
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Ти нали следваше за медицинска сестра? ...Са да не се окаже, че Бг те е загубило като кадър??
    За доброто на човечеството е хора като нея никога да не припарват до болни и нуждаещи се хора !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #10330
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    За доброто на човечеството е хора като нея никога да не припарват до болни и нуждаещи се хора !
    По-добре тя, отколкото някаква баба на 70, пенсионирана от години, но в болницата, поради липса на по-млади.. Или пък циганка санитар, която поради липса на кадри го играе и мед. сестра.

  6. #10331
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Айде, появи се втори с това твърдение..

    Първи бе айнютон. Втори - потребителят горе. Да видим кой ще бъде трети в предположенията..

  7. #10332
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181


    Ааа, не мога..

    Ето ти линкче: https://www.teenproblem.net/forum/member.php/304586

  8. #10333
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Минаха 5 години и се чудя дали имаше някакъв смисъл във всичко което се случи. Всичко сякаш беше планувано и стана изведнъж и промених възгледа си за света,но после по същия бърз и бурен начин нещата придобиха саморазрушаваща се мощ.
    Чудя се дали сгреших или просто така е трябвало да се случи. Направих много подобни избори след това,но сякаш вече нищо не трепваше в мен. И въпреки всичко не съжалявам!
    Усещам,че мисли за мен къде с любов къде с изгубена надежда,но моето място е другаде. Всеки трябва да продължи пътя си и да изпълни съдбата си каквато и да е тя.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #10334
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Иииииии ПАК валииииии! Бурни аплодисменти за тъпите облаци, бури и гадости! Сякаш досега малко комари ми изпиха кръвчицата, та хайде и още една камара да се появят, понеже сме в тропиците и ден вали, ден пече.
    Вчера сме пуснали тварите да тичкат, играят с една женска немска овчарка, която хапе уШото на малкия, а големия се вклинява грубо между двамата, освобождава дребния и подава своето ухо за хапане. Малко ми се насълзиха очите от умиление ама не ревнах. Глутница, ве. Дъ пак сървайвс. :дд Прибрахме ги кални до ушите, щото дъжд, а после - с кофата хладка вода на двора и квото паднало, паднало. :ддд Задната седалка в колата е покрита с кални лапички, но поне е кожа и мога да изчистя някак.
    Забозих в Чернобил - добро сериалче, интересно, напрегнато, накара ме да настръхна на няколко места и да разпитвам живо що е то радиация и има ли почва у нас... Опаааа. За жалост, само 5 епизода, но ще се преживее - ние Троновете преживяхме, че Чернобил.
    Пак ме боли всичко и съм почти сигурна, че е от вчерашното дърполявене и блъскане на гадовете в мен. Още съм яко натъртена, писнА ми. Няколко дни (твърде много) го ударих на "болна съм, Омирам" и требе да се хванем да свършим работа най-сетне. Дооооста непродуктивно. Освен в събота в бара - там говорихме за един проект с едни мацки и за някакви други неща. И твай, нататък е твърде много мързел. Твърде много.
    чакам деня, в който ще ме домързи да се паля за глупости и ще развия метафоричен мазол. Снощи се изнервих супер кретенски за супер кретении. ПиснА ми, ебати. Едно и също от години наред.
    квак

  10. #10335
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    тори вече сама си говори в тоя форум !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #10336
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Question

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    тори вече сама си говори в тоя форум !
    Като го каза вече си мислех, че в чаршава от думи по-горе става въпрос отново за кучета, скролнах малко нагоре и аз не знам от какво любопитство и за моя неизненада на случайния ред, на който ми попаднаха очите видях, че пише за кучета. Сигурно в останалата част от този текст написаното няма да е по-далеч от предположението ми, че на Туриела се е случило нещо вълнуващо по средата като това, че е яла нещо интересно и после бързо се е наложило да се прибере вкъщи. Дали имам пророчески способности? Ако някой има време за губене, нека прочете написано от нея и да ми каже дали съм познал или не.
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-05-2019 на 12:17

  12. #10337
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Имам въпрос към айнютон: как бият камбаните на църквата "Света Неделя" (при метростанция "Сердика") - 1) бим-бам бим-бам бим-бам-бум или пък 2) бим-бам-бум бим-бам-бум бим-бам бим-бам бим-бам-бум?

  13. #10338
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Имам въпрос към айнютон: как бият камбаните на църквата "Света Неделя" (при метростанция "Сердика") - 1) бим-бам бим-бам бим-бам-бум или пък 2) бим-бам-бум бим-бам-бум бим-бам бим-бам бим-бам-бум?
    По нито един от изброените начини. Доста мелодично бият.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  14. #10339
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Хм, това видео е от 2013-та.. Струва ми се, че към днешна дата "биенето" на камбаните е автоматизирано. Трябва да ги запиша някоя сутрин в 08:30, когато бият празнично и ще чуеш и разбереш, че си в грешка. Бият по вариант 2).

  15. #10340
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Хм, това видео е от 2013-та.. Струва ми се, че към днешна дата "биенето" на камбаните е автоматизирано. Трябва да ги запиша някоя сутрин в 08:30, когато бият празнично и ще чуеш и разбереш, че си в грешка. Бият по вариант 2).
    Не бият по вариант 2. Всяка събота ходя там, понякога и в неделя. Знам как бият.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  16. #10341
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Не бият по вариант 2. Всяка събота ходя там, понякога и в неделя. Знам как бият.
    Ходиш ти.. трънки.. Грях е да се лъже. Пък и ти нали беше мюсюлманин?

  17. #10342
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Счупих борда на pe6oskeiborda. Вече е обикновен Пешо.

  18. #10343
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Ходиш ти.. трънки.. Грях е да се лъже. Пък и ти нали беше мюсюлманин?
    Защо ме питаш тогава?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  19. #10344
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Малкия кучешки аец, дето имам вкъщи, е гроги от умора. Обожавам заграждението! Довечера - пак. Натичало се куче - спокойна къща. <3 А когато гадините са две на брой, щастието е пълно на 1001%. Няма унищожаване на неща, няма скучаене, лай, закачане... Даже студиото ни е цяло...
    Бавно и полека натъртените ми кости се оправят и мога да извършвам някои нормални човешки дейности като да се наведа, за да си вържа обувките. Раните ми се олющиха и само едната от тях ще ми остави белег и да - мноооого е готино тва. <3
    Трябва да се хвана да изчистя, после имам да си поработя върху портфолиото и още някакви неща там. Довечера може би ще ида и към бара с него, че май ми е скучничко. Още не е решено, но защо пък не?! Сега довършвам кафето и закуската и се мятам.
    О, и е много яко, че пече слънчице и може би няма да вали. <3

  20. #10345
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    да ми каже дали съм познал или не.
    Да, позна!
    Очевидно животът, социалните ѝ контакти и общуването са свързани изключително с кучетата, защото не може да изгради подобни отношения с хора .
    Последно редактирано от Rengur : 06-08-2019 на 13:38
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #10346
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Защо ме питаш тогава?
    Задавам ти риторични въпроси, джигит-ходжа..

  22. #10347
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Не особено добре хаха

  23. #10348
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Въпрос

  24. #10349
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Без

  25. #10350
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Отговор..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си