.
Отговор в тема
Страница 436 от 450 ПървиПърви ... 336386426432433434435436437438439440446 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 876 до 10 900 от общо 11246
  1. #10876
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Публично се извинявам на dreamwalker, ако през последните 5 години съм ѝ създал (волно или неволно) по някакъв начин душевен дискомфорт!
    Това кое поред извинение е за тези 5 години, не помня вече.

    Няма изгледи да спреш да ме преследваш и тормозиш. След всички сигнали, които подадох, не разбирам защо присъствието ти продължава да се толерира, но като се досетя как някои от старите модератори имаха подобно на твоето поведение, може би не трябва да се учудвам твърде много.

    Не знам как реши, че е нормално без мое съгласие да разпространяваш информация за местоживеенето ми (информация, която не съм предоставила доброволно), при положение че въпреки целия тормоз от твоя страна през годините, не съм си позволила да разпространя лична информация за теб пред трети лица, защото е против моралния ми компас да предавам доверието дори на неприятни личности като теб.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #10877
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Никъде не е казано, че не мога да разпространявам измислена от мен информация за твоето местоположение. Вали ли в Пловдив?
    Мда, няма да спреш. Казват, че характерът на човек не се променя много след 25-годишна възраст, с 10 години си закъснял.

    Успех.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #10878
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Ще пробвам тази рецепта скоро.

    Направи expectations vs. reality колаж след като стане

  4. #10879
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от changemymind_1 Виж мнението
    Направи expectations vs. reality колаж след като стане
    Нещо такова очаквам:

    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  5. #10880
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Не ни беше особено до празнуване вчера заради лошия вайб вкъщи, но го отбелязахме по семейно и после "пих" със важен за мен човек. Занесох литър уиски в тях, а заедно сме изпили не повече от 50 грама, колкото да си кажем наздраве. Поделихме си тортата, която ми подари. Традиции, батко... Беше хубаво, дори заспах, докато гледаме филм, той също задряма... Беше мило, хайде, така да го кажем.
    Трябва да ида да си взема подаръци от родителското тяло тези дни, а нямам и кьорава идея какво искам. За разлика от по принцип, сега наистина не знам какво искам или от какво се нуждая...
    Сега смятам да си доспя, че нещо ми е заспало. Май и започва да ме боли главата, което не е най-приятното на света.
    квак

  6. #10881

  7. #10882
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не искам и нямам нужда от благотворение. Пиша в тема, където изливам някакви мои чувства. Не искам и не очаквам от никого да ме анализира. Още повече пък по постове, които са веднъж годишно и са провокирани от нещо, което след няколко дни съм забравила. Защото по същата логика мога да наричам тях комплексирани, некадърни мързеливци. Спрямо постове. Нали... Може и да греша, но затова това място е с активност 2-3ма човека, от които 100% са психопати, с неспособност да общуват. Тук наистина имаше свестни хора. Тези мизерници ги изгониха. И си пишат сами. Наистина, не разбирам защо продължавам да си свалям гарда, като още им отговярям и от несъстоятелна носталгия продължавам да влизам в това токсично място.
    Не се пали толкова.
    И на мен ми писна да се занимавам с хора.
    Това е положението.
    Като имаш свободно време пускай си някое яко парче и да не ти пука.
    Няма значение какво имаш.
    Няма богатство, няма нищо когато изгубиш някой който обичаш(Това го пиша само за да подчертая че има и неща по скъпи от златото или нещо подобно.).
    Тогава всичко е изгубено за теб.
    Мнението на хората няма значение, всъщност нищо няма.
    Моя лична гледна точка, нищо не ме впечатлява или блазни.
    Не изпитвам алчност, не изпитвам завист, не изпитвам доста неща вече.

  8. #10883
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Точно оня ден си мислех за тая песен и забравих да си я пусна...


    ОН: Тати си е тууууууукккккк! :33333333
    квак

  9. #10884
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Пиша в тема, където изливам някакви мои чувства.
    Моля ти се не ги изливай тука, по-добре ползвай тоалетната!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10885
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    Не знам. Не знам що го пиша това.
    За да се върнеш и да го изтриеш след това преди форумът да е отчел 24 часа разлика и да е заключил опциите ти за това. Защо си триеш мненията непрекъснато? Това, че ги триеш, не значи, че всичките ти следи изчезват. Инфото отнкъде се логваш остава (все пак сайтът ползва “бисквитки” и то много хитро на ръба на GDPR, според който би трябвало уж да можеш и да откажеш да пазят логовете ти, но тук има само “приемам” и няма как да разкараш това съобщение, освен ако не го кликнеш), така най-добре спри да си триеш мненията. Смисъл от това няма. А и всяко изтрито мнение най-вероятно също отива в някой “recycle bin” и си стои там...

  11. #10886
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Вчера окончателно загубих много важен за мен човек (не физически) и ми е много тъжно и тъпо...
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  12. #10887
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ох, искам всички досадници в нас да се разкарат, за да дишам на спокойствие. Започва вече да граничи със наглост тая работа. И на всичкото отгоре, имаме и папагал на гости... Кокошка, както казвам аз. Кога ли ще ми втръсне от техните тъпотии и ще се разкрещя как си требе?!
    Снощи много ми се пиеше уиски ама така и не се случиха нещата. А би било перфектното лекарство. Все пак налях две тънки уискита сама и някак се поосвестих. Може би не беше чак толкова тъпо... Може би довечера ще ходя, където исках да съм снощи.
    квак

  13. #10888
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Мани го това уиски, хората са измислили водката...
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  14. #10889
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Вчера окончателно загубих много важен за мен човек (не физически) и ми е много тъжно и тъпо...
    Усмихни се погледни го от светлата страна на ситуацията.

  15. #10890
    M*****, след като една комуникация се осъществят и поддържа с мин. двама човека, не може да си в калта с двата крака.
    И ако не разбра какво написах. Пиша ти го така. Пишеш на А, после А ти пише обратно. Ти пишеш на А от някакъв интерес, независимо дали е чисто любопитство или нужда от комуникация. След това, дори ти да си писал винаги пръв на А и след това той обратно. Факта, че ти отвръща си остава, което говори, че А ти пише също от някакъв интерес.
    В край на сметка се получава някаква комуникация, където и двамата по свое му, всеки си знае защо, си начесва крастата пишейки на другия.
    Пък, ако впоследствие ти си се увлякъл и ти е харесало. Обаче, А, не е върнал със същото отношение. То сори, пич, но явно са били различни интересите в самото начало, та дори да не са, то впоследствие вероятно са се променили.
    Така че, няма за какво да се извиняваш и да продължаваш да го правиш, затова, че си избрал да си пишеш с някого и, че ти е харесало. (Там, където си прекалявал ти си знаеш, за там оправдание няма)
    Разбирам, защо искаш да се извиняваш. Защото си започнал с чисти намерения и такива са били и са сега.
    Ето нещо, което не си забелязал. Ако Дриймъра имаше светоусещането за тези неща, нямаше да реагира така на извинението ти(говоря за сега) и щеше да го разбере. И понеже искаш да си с изгладени взаимоотношения с Дриймъра, затова се обясняваш, но когато се обясняваш пред такъв човек, се задълбаваш повече в неговите очи.
    Дерзай, пич!
    Последно редактирано от BlacklaslalNigga : 04-29-2020 на 18:49

  16. #10891
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Според мен и двата профила над мен са на един и същи човек. Така свързвам частите на “пъзела”. След като съм прекарал известно време тук започвам да забелязвам много неща...

  17. #10892
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    M*****, след като една комуникация се осъществят и поддържа с мин. двама човека, не може да си в калта с двата крака.
    И ако не разбра какво написах. Пиша ти го така. Пишеш на А, после А ти пише обратно. Ти пишеш на А от някакъв интерес, независимо дали е чисто любопитство или нужда от комуникация. След това, дори ти да си писал винаги пръв на А и след това той обратно. Факта, че ти отвръща си остава, което говори, че А ти пише също от някакъв интерес.
    В край на сметка се получава някаква комуникация, където и двамата по свое му, всеки си знае защо, си начесва крастата пишейки на другия.
    Пък, ако впоследствие ти си се увлякъл и ти е харесало. Обаче, А, не е върнал със същото отношение. То сори, пич, но явно са били различни интересите в самото начало, та дори да не са, то впоследствие вероятно са се променили.
    Така че, няма за какво да се извиняваш и да продължаваш да го правиш, затова, че си избрал да си пишеш с някого и, че ти е харесало. (Там, където си прекалявал ти си знаеш, за там оправдание няма)
    Разбирам, защо искаш да се извиняваш. Защото си започнал с чисти намерения и такива са били и са сега.
    Ето нещо, което не си забелязал. Ако Дриймъра имаше светоусещането за тези неща, нямаше да реагира така на извинението ти(говоря за сега) и щеше да го разбере. И понеже искаш да си с изгладени взаимоотношения с Дриймъра, затова се обясняваш, но когато се обясняваш пред такъв човек, се задълбаваш повече в неговите очи.
    Дерзай, пич!
    Ти кой си изобщо и защо си на всяка манджа мерудия.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  18. #10893
    Покрай извънредното положение само прекалявам със сладкото, но пък не мога да си намеря друг стимул за учене, приемам предложения. Иначе се чувствам добре, стана ми носталгично и реших да намина да видя как я кара форума. Бахти блатото е станало..

  19. #10894
    Цитирай Първоначално написано от M**** Виж мнението
    ^ Извинявам се защото смятам, че съм допуснал съзнателни и/или несъзнателни грешки.......
    Това хубаво.
    Вече видя и разбра, че извинението е било видяно, защо то продължава да е в подписа ти ?


    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    ...и защо си на всяка манджа мерудия.
    Като тебе същия.

  20. #10895
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Това хубаво.
    Вече видя и разбра, че извинението е било видяно, защо то продължава да е в подписа ти ?



    Като тебе същия.
    Разликата е, че не коментирам теми, по които нямам никаква информация.

    Обърнах ти внимание за 5 секунди, вече може да спиш спокойно.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  21. #10896
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Разликата е, че не коментирам теми, по които нямам никаква информация.
    Ей тука, много сгреши, поне в това, че първо не си погледна собствената паница.
    Виж:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11620157

  22. #10897
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Ей тука, много сгреши, поне в това, че първо не си погледна собствената паница.
    Виж:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11620157
    Това беше много намясто казано! Остави я, или е малка или... Абе дано е малка.

    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Усмихни се погледни го от светлата страна на ситуацията.
    Няма светла страна, това е проблема, бате. Загубих я, какво положително да намеря? Няма какво.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  23. #10898
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Това беше много намясто казано! Остави я, или е малка или... Абе дано е малка.
    От теб ако зависи, ще ме избиеш, нали.

    Каквото комунистите правят най-добре.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  24. #10899
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    От теб ако зависи, ще ме избиеш, нали.

    Каквото комунистите правят най-добре.
    Дано наистина да си малка... Или в депресия. Не разбра ли, че не съм против никого тук? Просто мненията ни се разминават.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  25. #10900
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Дано наистина да си малка... Или в депресия. Не разбра ли, че не съм против никого тук? Просто мненията ни се разминават.
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Трябва да се избият т.нар. "интелектуалци", защото 99% са учили в чужбина и като се върнат в Родината, донасят, заедно със себе си, западния манталитет, "земевладелците" са тези, които са имали 50 пъти повече земя от обикновените хора и то защото са се подмазвали на царските чиновници (баба ми и дядо ми са от село и знаят), аристокрацията... се предава по наследственост. Всички са престъпници, до един.
    Поне ни показа за пореден път колко "прекрасен" е комунизмът, мерси.

    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си