.
Отговор в тема
Страница 441 от 450 ПървиПърви ... 341391431437438439440441442443444445 ... ПоследнаПърви
Резултати от 11 001 до 11 025 от общо 11246
  1. #11001
    Форума, сутрешно ми кафенцее

  2. #11002
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    в десет и половина
    айлякчия си

  3. #11003
    Офф, защо с индиви с източен манталитет, често е нужно да покажеш зъби, за да ти върнат това, което е по право твое. Така допоследното ще те тестват, и ако им мине номера, добре, за тях, задържат веща. Показваш грубост - огъват се огъват се, та трябва докато не се пречупят. И кому е нужно това? Губене на време да си мерим.... кой е по-по-най, уау. Селянин да го нарека ще обидя почтените и честолюбиви селяни.
    гОлЕмото мъжество!

  4. #11004
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Че защо? Например, когато хората живеят сами, свободно и що годе без сериозни грижи и проблеми и още тогава се друсат и напушват, то какво ще стане, когато трябва да полагат почти нон-стоп грижи за жена и деца, започнат по-сериозните проблеми, и вече нямат време и възможност да живеят по-стария си начин, който са си изградил. Какво ще стане тогава?
    Да кажем, че в дори в началото да успяват да се справят поради първоначалната еуфория от връзката, че си имат приятелка и след това еуфорията, че им се е родило дете (ако изобщо се стигане дотам, и ако не са изпушили още преди това, от женските shit номерца, игрички, разногласия с жена им и нервите), но като мине време и тая еуфория от връзката избледнее и започнат скандали и сивото ежедневие, какво ще стане тогава.
    Тогава най-вероятно през 2-3 дена, ще са в напушено състояние, а и нищо чудно, този нов начин на живот да избие и в други негативни наклонности, поведение и изблици (които дори не са подозирали, че се крият в тях).
    Особено и ако се случи жена им да е някаква мега прeтенциозно, либерално превзето мрънкало и вместо приятел им стане по-скоро враг и се чуди, само какъв кусур да намери, че да се заяде – тогава изкрейзването е почти сигурно.

    Така че дори и да спреш сега, то каква е гаранцията, че няма да го подновиш при новия си, по-напрегнат начин на живот.

    Това разбира се важи и за мене – защото сега, дори и да не съм наркоман, но колкото и някой да се мисли за велик, не се знае тогава, къде може да го тресне сачмата, при това положение. И женичките да не се чудят, ама защо той изведнъж толкова се промени след брака и подобни.
    Другите неща не виждам как могат да са проблем, ако се махне това подчертаното. Аз за да съм я взел за жена, камоли пък да съм искал дете от нея, значи явно е по желание, а не щото "трябва". Ако ми е проблем да се грижа за жена и деца, няма изобщо да се хващам на хорото.
    Проблем става, когато е на лице подчертаното, както е сякаш в над 80% от случаите и започнеш да се прибираш с яд вкъщи и само се чудиш как и къде да избягаш и да не те занимават. Класическата картинка... жената мърмори и чака с точилката, а мъжа хойка някъде до сутринта...

  5. #11005
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    То реално кой, освен някой глупак или ла*нар с прекалена самоувереност (без покритие), би създал дете, като всеки нормален ще се замисли какъв му е потенциала да се грижи за него, за жена си и като цяло за семейството си? Заради такива всеки ден в домовете за деца идват стотици изоставени деца, които не са виновни с нищо, че баща им/майка им са били безотговорни тъпанари или са се напили и са го направили.
    Значи за теб хората, които правят деца са глупаци. Чудно сега какво ще си помисли другарката Елисавета, ако прочете това. Все пак жените започват да изпитват майчински инстинкти по някое време. Автоматично следва, че си вкарваш автогол, ако другарката си е мислила, че си благонадежен мъж, защото тя нали се влюби в теб, че си голям мъжкар в мненията си. Сега излиза, че деца не искаш, което жените възприемат, че е проявя на страх от обвързване и незрялост. Ами ако тя си е мислила, че с теб може да създаде здраво социалистическо семейство с три деца, които да в дърпат за полата от три страни?Можело е да сте един за друг, а сега ти ще се окажеш голямо разочарование за нея...

  6. #11006
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Къде съм казал, че не искам деца....? Дай ми цитат. Казах, че на хора, които не знаят как да се грижат за децата си и да ги възпитават, деца не им трябват.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-28-2020 на 04:41 Причина: Спазвайте добрия тон!
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  7. #11007
    Тъй, ся остават само changemymind_1 и RedArmy, евентуално и онзи с опасните три числа. Ако действа, преди дим да ме няма.

  8. #11008
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Къде съм казал, че не искам деца ....?
    Не ми звучи като много да искаш след като буквално по-горе обиди всички хора, които правят деца в тези трудни капиталистически времена. А ти като беден, но “нормален” според изводите си няма да искаш деца, защото едва ли имаш финансовата възможност да се грижиш за семейство. Та ти си на 30 и с въображаема приятелка! По-вероятно е да си умреш сам и с тежка зависимост към спиртни напитки с такъв начин на мислене от колкото да задържиш която и да било жена. Никоя жена няма да те изтърпи да ти пере съветските шинели и пробити гащи и чорапи, а ти едни дЯца да не искаш да й правиш, защото си твърде сърдит на буржоазията, че си неграмотен и безработен.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    То реално кой, освен някой глупак или ла*нар с прекалена самоувереност (без покритие), би създал дете, като всеки нормален ще се замисли какъв му е потенциала да се грижи за него, за жена си и като цяло за семейството си? Заради такива всеки ден в домовете за деца идват стотици изоставени деца, които не са виновни с нищо, че баща им/майка им са били безотговорни тъпанари или са се напили и са го направили.
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-28-2020 на 00:04

  9. #11009
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Къде съм казал, че не искам деца ....?
    Последно какво искате?
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    То реално кой, освен някой глупак или ла*нар с прекалена самоувереност (без покритие), би създал дете, като всеки нормален ще се замисли какъв му е потенциала да се грижи за него, за жена си и като цяло за семейството си? Заради такива всеки ден в домовете за деца идват стотици изоставени деца, които не са виновни с нищо, че баща им/майка им са били безотговорни тъпанари или са се напили и са го направили.
    В коя категория попадате според вас?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #11010
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не ми звучи като много да искаш след като буквално по-горе обиди всички хора, които правят деца в тези трудни капиталистически времена. А ти като беден, но “нормален” според изводите си няма да искаш деца, защото едва ли имаш финансовата възможност да се грижиш за семейство. Та ти си на 30 и с въображаема приятелка! По-вероятно е да си умреш сам и с тежка зависимост към спиртни напитки с такъв начин на мислене от колкото да задържиш която и да било жена. Никоя жена няма да те изтърпи да ти пере съветските шинели и пробити гащи и чорапи, а ти едни дЯца да не искаш да й правиш, защото си твърде сърдит на буржоазията, че си неграмотен и безработен.
    Не е нужно да апострофираш Червената армия на всеки коментар безпричинно само защото не си съгласен с идеите му за комунизма.

    Не е казано, че ако човек харесва/не харесва Х, то той е дявол и абсолютно всичките му други убеждения не заслужават внимание или размисъл, реагираш все едно ти е изял закуската, успокой се малко.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  11. #11011
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Офф, защо с индиви с източен манталитет, често е нужно да покажеш зъби, за да ти върнат това, което е по право твое. Така допоследното ще те тестват, и ако им мине номера, добре, за тях, задържат веща. Показваш грубост - огъват се огъват се, та трябва докато не се пречупят. И кому е нужно това? Губене на време да си мерим.... кой е по-по-най, уау. Селянин да го нарека ще обидя почтените и честолюбиви селяни.
    гОлЕмото мъжество!
    Какво ти направиха.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  12. #11012
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Какво ти направиха.
    В случай, че питаш (. /?).
    Приватизираха ми велосипеда, така магично, както едно време правеха.

  13. #11013
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Тъй, ся остават само changemymind_1 и RedArmy, евентуално и онзи с опасните три числа. Ако действа, преди дим да ме няма.
    ?

  14. #11014
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Lightbulb

    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Не е нужно да апострофираш Червената армия на всеки коментар безпричинно само защото не си съгласен с идеите му за комунизма.

    Не е казано, че ако човек харесва/не харесва Х, то той е дявол и абсолютно всичките му други убеждения не заслужават внимание или размисъл, реагираш все едно ти е изял закуската, успокой се малко.
    Въпросният потребител няколко пъти ми се заканваше как ще ме убие с куршум в главата. Само в рамките на последните 24 часа го цензурираха поне три пъти. В случаят си говорим за опасен пспихопат, който за съжаление дори е служил в полицията и кой знае колко пъти си е превишавал правата като “милиционер”. Такива хора са вредни за добруването на обществото, така че да, жив дявол е. Дали прекалявам малко понякога? Сигурно. Но нека ти напомня срещу какво същество сме се изправили:


    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Единственото решение на проблема е - всички богати в трудови лагери, отнемане на цялото им имущество в полза на държавата и да работят по 12 часа на ден тежък физически труд. Няма нужда от разстрел - половината ще умрат още на втория ден като започнат работа, защото са паразити и пиявици, хранещи се с кръвта на народа.

    Човек, който счита, че хората с пари трябва да се подложат на тежък физически труд, чрез който те да умрат от изтощаване в “трудовите лагери” на смъртта, колекционира оръжия и е готов веднага със садистично удоволствие да “чисти”, ако се появят условия като преди 1944-та за мен е опасен и мненията му на този фон по други теми отстъпват по значение. Колкото и с внимание да съм се опитвал да “намеря език на разговор”, той винаги иска в крайна сметка да ме разстреля. Така че не съм виновен, че прекалявам понякога.
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-28-2020 на 09:54

  15. #11015
    Цитирай Първоначално написано от changemymind_1 Виж мнението
    ?
    От последно, когато влизах, у форУма, остана един недовършен отговор в темата ти, за каузата.
    Като гледам се е писало повече по темата, така че ще отгворя по все обхватно.

    *
    Последно редактирано от BlacklaslalNigga : 06-28-2020 на 11:05

  16. #11016
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Дай цитат. Предния път пак каза нещо друго и така и не даде цитати.
    За твое щастие ти изтриха тези мнения, а те бяха със сигурност противозаконни. Едното беше закана/заплаха “за теб куршума директно!”, а другото беше подстрекателство към самоубийство (да си тегля куршума сам). И дори вече да са изтрити, не си мисли, че всички във форума сме с амнезия. Ако трябва и други могат да потвърдят.
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Доказателства? През живота си само веднъж съм ударил човек и то беше в 9-ти - 10-ти клас и беше само посягане, не бой.
    Едно от доказателствата, че си садист (с изключение на мненията ти по мой адрес) беше мнението ти, което цитирах по-горе как си склонен да осъждаш хората на смърт само защото са капиталисти. На базата на какво ще разграничиш хората кои са “добри” и “лоши”? Прочети за времената на разкулачването и колко много невинни хора са пострадали само, защото са ги писали, че са заможни заради разбиранията на такива като теб, които са решили да се саморазправят с хора, на които завиждат обявявайки ги за “народни врагове”. С какво е народен враг едрият занаятчия, който е осигурил работни места? Може и да си е заслужил колата и имотите? Но се появяваш ти, необразован икономически, озверял от сиромашията си и готов да раздаваш “правосъдие” както ти си разбираш... До 1944-та сме имали няколко завода за самолети, коли и т.н. Били сме като "Швейцария на Балканите". После идва червената армия, окупира свободно и демократично Царство България и такива като теб почват да се саморязправят с интелигенцията извършвайки в периода между 1944 - 1945 30 000 смъртни присъди все на хора от каймака на обществото. Около 200 000 са безследно изчезналите за перидоа от 1944 - 1989 г.

    Можеш да видиш много снимки на улиците по царско време. С видимо западни магазини, коли изложени във витрини и т.н.. Обаче с идването на червеноармейците всичко се ограбва, собствениците са разстреляни, установява се "диктатура на пролетариата" (или "диктатура на простаците" по-скоро, защото пролетариатът по очевидни причини не представлява интелигенцията) и почва най-мрачният период в историята на България. А такива като теб стават “АБПФК” и командват парада. И до ден днешен е видимо какво става след като съветски ботуш е стъпил някъде и е достатъчно само да погледнеш една източна Германия. Ако в Германия комунизмът не проработи, то къде би могъл? Точно в Източна Германия, която е била индустриализирана и развита колкото западната си сестра преди да бъде откъсната от нея и обградена с бетонна стена, към днешен момент има на картата си много по-малко заводи в сравнение тези разположени в западната част. И докато ФРГ е произвеждала коли като мерцедеси, беемвета, опели, фоклсвагени и прочее, ГДР е произвеждала боклуци като трабант, варбург и т.н.


    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Отделно от това, ако не беше толкова тъп и четеше, щеше да видиш, че съм написал, че съм само против НЯКОИ богати и не защото им завиждам, а мисля, че не е редно 100 човека да ти работят, а ти само да прибираш парите накрая на деня. Не е редно да имаш цяла верига магазини в цялата страна, да не плащаш на работниците си редовно и т.н. Това беше последния ми пост, свързан с теб. Порасни (без "т"). Аз имам и много голям апартамент, в който не живея и ще го продам, така че хич не ми дреме какво имат богатите, на мен и този в който съм, ми стига. Никой няма да си занесе парите и апартаментите в гроба. Ако усетя, че умирам ще си оставя всичко на старчески домове или на такива за деца. А може и завещание да направя.
    А какво го правиш сега този апартамент? След като го продадеш и вземеш парите ще ги инвестираш ли в нещо? Ако станеш “капиталист” пак ли ще мислиш както сега и ще се оставиш ли да те разкулачат доброволно?
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-29-2020 на 07:33

  17. #11017
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Аз имам и много голям апартамент, в който не живея и ще го продам, така че хич не ми дреме какво имат богатите, на мен и този в който съм, ми стига. Никой няма да си занесе парите и апартаментите в гроба. Ако усетя, че умирам ще си оставя всичко на старчески домове или на такива за деца. А може и завещание да направя.
    Не мислехте ли да оставите апартамента на децата си?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #11018
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Леле, само как се осра... Майко Това защо още не си е теглил куршума го казах на Грозния, но ти забрави за кой акаунт е ставало въпрос Тук вече и другите, които са чели разбраха, че сте егати фейковете. Аз ви разконспирирах пръв. То се разпознава отдалече човек, който излиза само, за да иде до магазина, но това е егати излагацията, не, не, не, ти си клиничен случай.
    Напротив, конкретно към мен си беше, но модераторите го изтриха бързо. Също така, понеже продължаваш да си мислиш, че трима или повече души сме един и същи човек няма как да твърдиш, че “се е било относяло към друг” след като по начало за теб “всичи ние” сме едно и също лице. Между другото, какво стана с Елисавета? Ще кажеш скоро, че сте се “разделили”, сигурен съм. До тук едно доказателство не предостави, дори другарката не дойде да пише, въпреки че беше поканена да защити честта ти. Явно те мързи да пишеш и доразвиваш фейка си. Виждаш ли, че не е толкова лесно да правиш фейк, а? Тогава защо смяташ, че някой друг ще отделя време, нерви и усилия, за да поддържа толкова много характери само, за да лъже теб специалнов някакъв изоставен и от Бога форум... Смешно е как си на 30, брато и всички “деца” тук те правят за смях!
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-28-2020 на 22:22

  19. #11019
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Мисля че другарят Исаев страда от мания за преследване - мисли си че го преследват фейкове!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #11020
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    По отношение на целта на социализма, пак казвам, че ти нямаш план как това да стане (всички да живеят добре) и има фундаментални причини да няма как в едно общество всички да са равни. Също така това, че имаш пари не означава, че ще живееш 100 пъти по-добре от другите хора. Може да ти се налага да спиш с охрана. Въобще не ми е до това да защитавам богатите, но в момента, в който им се посегне на богатството, така че то драстично да намалее, много други около тях ще обеднеят и с разрешаването на "този проблем" по такъв начин се отварят редица други (липса на предприемачество и конкуренция, а от това и прогрес като цяло както в битово, така и в духовно отношение). Когато се отворят такива големи рани в едно общество, то спира да функционира нормални и рухва както рухна целият съветски блок. И това не стана по прищявката на шепа политици, които са се били продали, а е естествен цикъл в развитието на една идея, която е преждевременно родена (е "едно недоносче"). И не смятам, че трябва да се връщаме назад във времето и да опитваме наново една провалила се идея коствала милиони човешки жертви общо по целия свят за насилственото си налагане само, за да рухне след едни 90 години оставяйки половината свят в социална, икономическа и морална разруха след себе си.

    Какво от това не разбра?

    А колкото до богарите хора, които само "пушат, пият и с нищо не се занимават", тази категория хора безделници я има както сред богатите, така и сред бедните. Не е задължително да си богат, за да си безделник. А и повечето богати хора не стоят да чакат парите им да се топят, а ги инвестират в неща, в които държавата не може или не би инвестирала. Нейните приоритети са други, а не да изобретява високотехнологични компоненти за болници например. Частният предприемач обаче може да използва 100 милиона за разработването на необходимата технология например. Да, той самият ще забогатее посредством инвестицията си (а може и да я загуби), но с това и науката по-света ще дръпне напред. Спомни си примера с изображенията за разрухата, която представляват съвестките болници...

    Та в общи линии, това е което се опитвам да ти кажа от ден 1 на нашата комуникация. Ако можеш да кажеш как точно ще работи твоята идея, заповядай. Освен това изглеждаш като склонен да поведеш обществото в неправилната посока (назад към миналото) само поради условието, че отговаря на сантимента ти към Русия, а не за друго. Вижда се много добре къде се намира в бившата "мека на комунизма" от където тръгна той и зарази света, който и до ден днешен не може да се излекува напълно, а метастазите му са пример за бедност и заплаха за световния мир.
    Последно редактирано от Rengur : 06-29-2020 на 09:56 Причина: Изтрито мнение.

  21. #11021
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Къде видя да съм ти докладвал мненията досега, дори да не съм съгласен с тях? Или на някой друг? Нека всеки си пише и си има мнение. Точно ти само ревеш като ученичка на модераторите да ти изпълняват капризите... Нека да се види сега кой е остър срещу чужди мнения. Не че на мен ми дреме на дедовия, де. Даваш цитати, а къде са ми коментарите? Накарал си хората да ги изтрият.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    няма как в едно общество всички да са равни.
    Ти така и не можа да разбереш, че тук не е толкова до това всички да са абсолютно равни, а до това един да взима по половин милион на месец (а да няма нито деца, нито дори някакво семейство), а друг - 300лв. (иди в Северозападна България да видиш има ли такива заплати или не и има ли такова нещо като "минимална работна заплата" в някои региони).


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Въобще не ми е до това да защитавам богатите, но в момента, в който им се посегне на богатството, така че то драстично да намалее, много други около тях ще обеднеят и с разрешаването на "този проблем" по такъв начин се отварят редица други (липса на предприемачество и конкуренция, а от това и прогрес като цяло както в битово, така и в духовно отношение). Когато се отворят такива големи рани в едно общество, то спира да функционира нормални и рухва както рухна целият съветски блок. И това не стана по прищявката на шепа политици, които са се били продали, а е естествен цикъл в развитието на една идея, която е преждевременно родена (е "едно недоносче").
    А какво ще кажеш за държавните фирми и заводи, където да се контролира всичко по-строго, отколко сега, когато някакъв хотелиер от Банско или Боровец или не знам си къде, твърди че "печалбата му за целия сезон била 5000лв. Той изкарва по 5000 за 2 дена сигурно. Кой ще повярва на това? Кой нормален? Това престъпление ли е? Какви данъци плаща? Имаше такъв репортаж на Нова телевизия миналата година, мисля. За прогресивния данък какво ще кажеш, като си толкова ерудиран? Справедлив ли е? Никоя партия не иска да го приеме, аз затова не съм за никоя партия, нищо че някой тук ме обвини, че съм за БСП... Всички са еднакви капиталисти.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А колкото до богарите хора, които само "пушат, пият и с нищо не се занимават", тази категория хора безделници я има както сред богатите, така и сред бедните. Не е задължително да си богат, за да си безделник.
    Другата грандиозна глупост... Чети бе, имаш ли очи? Написал съм, че не защитавам безделниците измежду бедните, а тези, които работят като роби за някой, който по цял ден се изтега на леглото като цар и прибира парите.


    Съветските болници не знам какви са, не съм ходил там, знам че в болницата на майка ми работят съветски апарати от 70-те години и работят добре (доколкото може да работят без ремонти и поддръжка).


    Аз нямам разработена идеология (и си го признавам, за разлика от теб, който си компентен на всякакви теми). В настоящите условия, трябва да се взаимства от китайския модел с повече ограничения над частниците. Пак казвам, в настоящите условия. Обществото не е готово все още за комунизъм.

    Колко трябва да ти е затворено съзнанието, за да разбереш, че казвам, че прогреса (включително техническия) трябва да върви редом със социалната революция, а не да я изпреварва. Всеки да върши това, от което разбира, но не е да е (само) за пари. Ако и това не си разбрал - довиждане. Мисля, че няма никакъв смисъл да се обяснявам повече.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-29-2020 на 11:14 Причина: Допълнения
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  22. #11022
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Къде видя да съм ти докладвал мненията досега, дори да не съм съгласен с тях? Ти само ревеш като ученичка на модераторите да ти изпълняват капризите. Нека да се види сега кой е остър срещу чужди мнения. Даваш цитати, а къде са ми коментарите? Накарал си хората да искат да ги изтрият.
    Долу в ляво на всяко мнение има по едно триъгълниче с удивителен знак. Никога не съм го натискал за мненията ти. Освен това си пише си кой ти го е изтрил (Rengur). Вече защо е изтрит се обърни към нея, но не съм го докладвал аз! Не виждам и защо смяташ, че бих искал да накарам когото и да било да ти изтрие мненията ти при условие, че ми трябват, за да пиша въз основа на тях моите. Иначе може да си говорим и учтиво и съм ти го доказал. И разбира се, че учтивостта ми приключва в момента, в който почнат да ме обиждат. Не мисля, че го дължа на никого. Ако отговориш на въпросите ми без обиди и без да искаш да ми вкараш куршум в главата, тогава може би ще видиш и "друго от мен", но до тогава не ти го дължа.

  23. #11023
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Провери не си ли ме докладвал в модераторската тема.

    А къде е цитата за куршума? Имаше някакъв сайт за кеширани теми в интернет, webarchive или webmachine, нещо такова, потърси го и ми дай цитата. Даже и да е изтрито, пак ще стои там. Не ми се занимава повече, няма смисъл. Милиони пъти казах, че не съм против никой тук, но поне да видя у него малко мозъчен (и не само) капацитет...
    Последно редактирано от RedArmy : 06-29-2020 на 12:58
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  24. #11024
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Well, разбира се, пак се засякохме. Обикновено нямам някакви проблеми да питам такива неща, но явно си има пръв път за всичко.
    Имаме някакви гадове вкъщи, нови форми на живот. При все че се чисти в нас 3 пъти седмично поне, значи тия твари са влезли с нещо... Братчеда миналата седмица имаше бал, може да сме си купили нещо с летящи мравки... Нямам идея кво се случва ама ме изядоха и не съм спала цяла нощ заради тях. Днес с майка ми изпръскаме една опаковка отрова и уж има трупове ама дали?! Ако не те, то ние ще се задушим от смрад. Лоша алтернатива.
    Жега ми е... Искам да си махна кожата.
    квак

  25. #11025
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    . Лоша алтернатива..
    Пробвай с РАЙД таблетки , освен че помагат срещу комари, така и срещу останлите гадинки.

    Последно редактирано от BlacklaslalNigga : 06-29-2020 на 17:26

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си