.
Отговор в тема
Страница 412 от 450 ПървиПърви ... 312362402408409410411412413414415416422 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 276 до 10 300 от общо 11246
  1. #10276
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    кой киртак е изрил последните мнения и поради каква причина
    вече се убеждавам че дори младата кръв водеше парада по-добре
    И аз не знам защо са изтрити, няма никакъв смисъл, а ми беше интересна гледната ти точка.

  2. #10277
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    кой киртак е изрил последните мнения и поради каква причина
    вече се убеждавам че дори младата кръв водеше парада по-добре
    Аз съм обяснил много добре този процес (в "Модераторска помощ" и "НЕ-ДНЕВНИКА") и съм един от първите, които го забелязаха и започнах да водя борба с него.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #10278
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Най-после свърши и този семестър и направо имам чувството че един тон проблеми и задължения ми паднаха от гърба. От снощи седя и мисля за всички неща, които ще имам време да свърша сега като “свободен човек” Не мога да повярвам, че успях да мина няколко седмици без никой да ми спойлне троновете или Филма, който така дълго чаках. Довечера след работа мисля 2 часа фитнес и после наваксване на филми и сериали освен ако той вече няма някакви планове с приятели, тогава ще се излиза.
    Холи, ти не завърши ли преди години.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #10279
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Холи, ти не завърши ли преди години.
    Последният семестър го повтаря ли повтаря, повтаря, повтаря...

  5. #10280
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Холи, ти не завърши ли преди години.
    Завърших 2016та и преди около година и нещо ми влезна една идея в главата и сега взимам prequisites за law school, Юли месец свършвам с тях и почвам да се готвя за LSAT

    Гледахме Endgame и съм разочарована от почти всичко случило се. Ще си направя един маратон тези дни и ще изгледам няколкото филма на Марвел които наистина ми харесват, че да ми се оправи настроението.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #10281
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Аре сега - още една юристка... Не смятате ли, че на планетата вече има твърде много завършили право. Може би трябва чрез силови мерки планетата да се прочисти от тях и на тяхно място да популират инженери..

  7. #10282
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Моля, уважаемата dreamwalker, да изтрие малко от натрупаните си лични съобщения.. :*

  8. #10283
    Напълно съм убедена, че майка ми и баща ми го харесват повече от мен, а той е готов да направи всичко за да им угоди. Сигурно за това и го харесват де, мен като ме поканят на вечеря ги режа, че съм заета, а той веднага е готов и редварително уговорените ни планове да промени само и само да не им каже не. Били такива приятни хора, а аз съм била лоша към тях, ми хубаво, лоша съм, за всичко си има причина все пак.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #10284
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Имаше за преснимане някакви неща, та вчера се натиснахме, уморени-уморени, за да свършим работата. Получи се нещо много красиво и сме доволни. Снимки направих амнайсе хиляди, голяма част от които чудесни попадения, за които получих комплименти от всички. Доста съм доволна от себе си. После си разходихме гадините, които се върнаха направо в наливно състояние и спаха кой където свари. В един момент се сдъроахме с малкия, та големия тръгна да го защитава и аз ревнах от умиление. Ми, това само кучета могат да го направят, ебаси... След лека вечеря и бърз душ, почнаха едни бири и едни приятни разговори, общо-взето подремнахме по няколко часа в студиото, разходихме големия гад и ада се започва отново. Като казвам, че мразя празници, наистина МНОГО мразя празници. Виж, обичам бонбони, а те днес са в изобилие тук, защото Гешанците са бол. А Троновете ще гледаме вероятно след обед/вечерта. За жалост, чаааак вечерта. И трябва пак да разходим гадовете... И да изчистя в моята стая, че се е събрало за оправяне. И требе и да си измия четките... И ако не умра до довечера от недоспиване, няма кога да е. Изкам да ме погребат с розов, блестящ ковчег. Синката под очите ми и сто кила грим не може да я скрие. И, бтв, като казах "грим", много е яко някой да ти забелязва обучителния период по муцуната - "страшен грим, Талисчанче!" <3 Обожавам това. Обожавам! Значи повече от всичко като комплимент, щото ще рече, че опитите ми да науча техники и да ги прилагам в комбинация с интересно подбраните цветове, се получават. Значи "давай, цоведо, скъсай си трошената ръка от блендиране, ние те виждаме как се опитваш" и е супер мило. И това, че имам възможността да се уча в момента, е невероятно направо - буквално от едно питане дали иска помощ и започнах да се давя в море от възможности да се уча... Наистина сме страхотен екип, човече! Как така се случи?!
    Много кофти ми стана вчера като разбрах какво се е случило със семейството на единия "колега" - в такива случаи можеш само да предложиш своето присъствие, ако е поискано. И отсъствие, за да се отърси.
    квак

  10. #10285
    Канени сме на Бар Митзва, 3 часа седяхме да му избираме кипа, щото не можело да иде без. Накрая се заинати да си вземе някаква с десена на щита на Капитан Америка Ми ок, не съм му майка, да прави каквото поиска
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #10286
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Канени сме на Бар Митзва, 3 часа седяхме да му избираме кипа, щото не можело да иде без. Накрая се заинати да си вземе някаква с десена на щита на Капитан Америка Ми ок, не съм му майка, да прави каквото поиска
    Значи твоят чичак е евреин.
    Трябваше да се досетя.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #10287
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Значи твоят чичак е евреин.
    Трябваше да се досетя.
    Не е сигурно. Тя е протестантка, а мнозинството от протестантите са проеврейски настроени.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  13. #10288
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Разходих, нахраних и нагушках голеният дзвер сама. Оказа се, че за всичкото това време с него имах по-малко проблеми, отколкото за едно ходене до магазина до ъгъла с малкия. Големия го е страх от гръмотевици, а се казва Зевс - най-сладката ирония евър. Днес даже се гушна в мен, когато загърмя. Много е шлядко огромен дзвер като него да се страхува от такива дреболии. <3 Палето ми то. <3
    Такааааааа... По баловете ще падне работааааа....
    Вчера изпълних мокрите мечти на една камара мацки да мажа един готян със вазелин за снимки. Меееххххх... Не е като да беше неприятно или грозно, но мееехххх.
    квак

  14. #10289
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Разходих, нахраних и нагушках голеният дзвер сама. Оказа се, че за всичкото това време с него имах по-малко проблеми, отколкото за едно ходене до магазина до ъгъла с малкия. Големия го е страх от гръмотевици, а се казва Зевс - най-сладката ирония евър. Днес даже се гушна в мен, когато загърмя. Много е шлядко огромен дзвер като него да се страхува от такива дреболии. <3 Палето ми то. <3
    Кучетата са заместител на огромните емоционални липси в живота ти, мила ! Липси, които никой човек не може и не иска да запълни. За това намираш утеха в компанията на кучетата!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #10290
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Снощи сътворихме ебати якото джамбуре в студиото. <3 Накефих се жестоко на извадените китари, пеенето, бирата, обсъждането на троновете, простеенето... Тук-таме се дадоха добри идеи за наболели проблеми. Нагушках се с големия дзвер. Разбира се, приключихме сутринта, но то си беше по-ясно от бял ден.
    Започнахме най-сетне един от проектите, което ще рече, че скоро и с другия, основно мой, ще се започне. За жалост, жестоко кофти ситуация се е получила преди две седмици с единия от екипа, та доста от нещата ще бъдат забавени. Много ми е криво за пича и тва, дето го очаква насетне.
    Братчедката има бал тези дни, трябва да я гримирам, имам идеи ама е скууууучно пак. Много ми се щеше да е по-толямо предизвикателство това, щото няколко еднакви гримчета избарах, дето почнаха да ми доскучават. Искам да си съдера тъза от мислене, не да повтарям една и съща идиотия до откат.
    Ся май ше е хубаво да поспА...
    Оу, и троновете бяха яки, на оук на всички хейтъри по фбто. На мен ми харесаха. Пък!
    квак

  16. #10291
    Покъртителна логика просто, ако е евреин тогава защо си няма кипа а сега тепърва си купува?

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Не е сигурно. Тя е протестантка, а мнозинството от протестантите са проеврейски настроени.

    Интересно как с такава сигурност твърдиш неща, които никога не съм споменавала в този форум

    Тази седмица мина толкова бързо, а същевременно имах тоооолкова много неща за правене на работа, чувствам се скапана, но поне утре и двамата си взехме почивка и ще ходим на hiking както и ще берем ягоди Живота е прекрасен понякога, за ралика от него, понеже ТОЙ винаги е прекрасен <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #10292
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Оле, оле, оле! Снощи в бара се запознах с един, дето има същата фамилия като мен, а аз съм със странна фамилия... Може да сме братовчеди даже... Баща му и дядо ми са със еднакви имена дори, ного яко. <3 Същите проблеми има със фамилията - никой не може да я напише правилно без спелуване. Не съм очаквала, че има такива, освен нас. Много яко. <3
    Имаше и ергенско парти, на което имаше стриптизьорка. Е, аз я познавам от някъде... Пък булката евентуааааалллллно ще я гримирам за сватбата. И някакви хора ще ви предлагат, други се женят, трети пък се размножават...
    Тези дни имам МНОГО работа и още повече партита, на които съм обещала да ида, чак не знам кога ще се спи. Пък за следващия уийкенд съвсем ще ми се ебе мамата, щото имам да правя 5 (!!!) гримчета за ден. Познай кой ще цъфти и върже от работа... Нищо, тая седмица и на него му е тежко, та ако не е бара, нямаше да се видим въобще. Всеки е забит в нетовите проекти и работа, което е както хубаво, щото ще паднат добри пари в края на месеца, така и кофти, щото трудно се нацелваме да се видим, а когато това стане по странно стечение на обстоятелствата, сме уморени на парцал. Не помня кога последно пихме кафе, без покрай нас да има хора, кучета и работа за цял китайски народ. Харесва ми да съм заета, обаче, щото не мисля и оравя простотии... И работата с портфолиото му върви добре - модели имам уговорени, само чакам да почнем да снимаме мацките и пичовете, за да направим всичко. Сърбят ме пръстите, наистина.
    квак

  18. #10293
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Олеле, аз ли убих форума? FuzzyDesertMeaw - the forum-slayer..

  19. #10294
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Ходи ми се на кино.. Искам да гледам Джон Уик 3.. Някое моме (обвързано или не) в София за компания? :Д

  20. #10295
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Форумът го уби ръководството .
    Последно редактирано от Blubalu : 05-20-2019 на 08:40
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #10296
    Току що осъзнах, че безвъзвратно изгубих 8 години от живота си, толкова разочарована не помня някога да съм се чувствала. HBO се подиграха с всички ни и тотално обезобразиха и претупаха история, която градиха 7 сезона!
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #10297
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Току що осъзнах, че безвъзвратно изгубих 8 години от живота си, толкова разочарована не помня някога да съм се чувствала. HBO се подиграха с всички ни и тотално обезобразиха и претупаха история, която градиха 7 сезона!
    Всички, които реват, какво точно очакваха да се случи, много ми е интересно.

    All hail the Queen in the North!

    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #10298
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ах, колко хубаво ми стана от снимките и от суперлативите, дошли от доволен клиент... Даже се е снимала за мен мацката... Невероятно е, определено. Парите, дето получих, са нищо в сравнение с благодарността и и това, че смята да ме "използва" отново. :3 И даже ми е раздала номера на приятелки... :3 Мнооооого добре се почувствах, наистина.
    Снощното джамбуре беше кратичко и мъничко, но всички сме уморени. Хубаво беше да се разходя малко самичка, без кучета, хора и по тъмно. Почувствах се добре. И видях светулка. :3333
    И събирам сили за бала.
    И днес го давам лежерно, само разходка с Куч и някаква си там пералня. Ще си нищоправя, ще пия кафе с приятелче (или пейка парти), ще чета книжка и даже може и да поспя още час-два. И да - ще се видя с него, дори може би ще пием уиски само двамата, щото тези дни наистина ни дойдоха в повече нещата. И имаме Тронове за гледане, макар че не се спасих от спойлери. Отново.
    квак

  24. #10299
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Две парчета пица от Grab & Go, после две филии с хумус и маслини и накрая няколко парчета кекс с кофичка кисело мляко - ох, лошо ми е...

  25. #10300
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Гледам "Капките" и успоредно с това се чудя кой следи форума без да се вписва - дали сме тайно следени от Розовата пантера или от БлуудиФ, от Евок или НомНом, от дивергента или Бубадуц, от Лиланда или Пандата? А, може би дори от ЛейдиДи и кака ни Калпазанка. Много мисли, много болки в стомаха, след преяждане..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си