.
Отговор в тема
Страница 449 от 450 ПървиПърви ... 349399439445446447448449450 ПоследнаПърви
Резултати от 11 201 до 11 225 от общо 11246
  1. #11201

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar Виж мнението
    Възможно е.
    Ооо Темплара, тоя сигурно вече е на 50 години с 8 деца осиновени от Африка и той. Бахти ся като се замисля. 2023 година става точно едно десетилетие откакто бехме в онова кафе в Лазур, дето щях да го бия оня с трабанта сещаш ли се. А аз виж добър човек бях преди, и сега . Купих му на момчето кока кола вместо да го бия.

    Ахаххаа ся се сетих дето пантерата моята любов се допитваше до теб дали съм стока лол и ти и беше казал нещо от сорта че съм много ерудиран лол а аз имах най гнусния селски речник във форума

    Бахти наистина е тъжно......преди 10 години ми беше по весело от сега. В момента нито излизам някъде, нито се веселя както преди, просто работа и изтощение и това е, времето лети

    Апък пантерата сигурно е женена вече за някой германски чичак който мирише на тамян и царевица и му цоца парите за да си покрива скъпите екскурзийки които така сериозно я влечаха още преди 8 г
    Последно редактирано от itsNosferatu : 12-31-2021 на 04:31

  2. #11202

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ти на колко си?
    Тя е на 48 г доста над тебе като опит и възраст. Можете да се пробвате има на какво да те научи лелката, моята приятелка дримуакар

  3. #11203

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Да, разкри ме, опитвам се да сваля средния коефициент на интелигентност на форума.
    Ако искаш да свалиш Айкюто на форума само аз мога да го свърша това , точно както свърших пантерата

  4. #11204

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    винаги съм искала голяма сватба.
    нямам много роднини, но пък си имам приятели, та не искам някакъв смотан вирОс да ни ограничава в това отношение и прочее. от тая гледна точка го казах.

    развълнувано ми е, че за първа година, в новия дом, ще си празнуваме само аз и той Бъдни вечер.
    кофтито е, че покрай празниците и двамата бачкаме, ноооо мисля, че ще се справим :}
    Искаш голяма сватба щото колкото по голяма сватба толкова повече пари ще прибереш. Яко ламтиш за пари, искаш да се нагушиш, нема проблеми, парите въртят света

  5. #11205

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Отдавна изгониха по-голямата част от форума. Тъжното е, че не осъзнават, че просто съсипват темите с глупостите си, а не засягат никого лично(което изглежда е целта).
    Не брато, форума се изгони заради времената. Фейсбук, после ТикТок ......и повечето остаряха или нямат капка време. Нашето поколение е последното работно поколение. ГенZтата не работят например, те по цел ден стоят и си бъркат в носа и чакат на мами и тати да им сменят пампата

    Просто еволюция, по скоро девюлюция на човечеството. Работя в момента такава работа дето контактувам само с това поколение и виждам колко са тъпи, някъде около 200 пъти по тъпи са от фишермен

    Ако не верваш ще ти докажа. Помниш ли 90те години как седехме на mIRC-а, тогава тоя чат беше голем. По залите още го ползвах преди да имам комп. После замря, дойдаха форумите.

    След още 5-10 години ще умре и Ютуб и ТикТок и тогава ще дойде следващата тъпотия която ще е платформа пълна още с по големи дебили
    Последно редактирано от itsNosferatu : 12-31-2021 на 04:50

  6. #11206

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    да си изкажа ли и аз чувствата в тая тема?
    Рагиоле преди 8 години ти беше шанса да си изкажеш чувствата кам фишермен и да се думнете, ама ти го изпусна. Доколкото дочух се е хванал с космата леля 125 кг и тя го шпорила с колан отзад. Колан с пенис , да поясня за децата не знаят

  7. #11207

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Как е? Някой от едно време има ли? Да обсъдим живота на по чаша кафе
    Пиши ама съм по черноморието, и немам сертификат така че не мога да вляза никъде. Трябва да пием кафе като клошари или метали в някой парк, пълен леш, или както правят сега децата, вземат си хелчета и семки и спират колите на някой паркинг лол
    Последно редактирано от itsNosferatu : 12-31-2021 на 05:15

  8. #11208

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Ти май си от най-старите потребители тук, последно си писала преди 13 години, как се сети за това място.
    Таа е по стара от мен, което ще рече че в момента сигурно е на 48 години лелче, нема лошо , може да е запазена

  9. #11209

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от anastacia89 Виж мнението
    Случайно се сетих. А и как се забравя този форум?!
    Верно е това, и мен ме хвана носталгия щото тука съм имал най много фън, най много приключения, в такива тежки времена като тая фалшива пандемия явно мозъка обича да си припомва добрите спомени

    Само дето ти си преди мен, аз бех тука най активен от 2013 до към 2015 нещо такова, тогава бех крал. Тука никой не смееше да ми каже нищо щото го правих на 2 стинки

    Не знам дали темите ми стоят в архива, може и да ги няма вече
    ..

  10. #11210

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Много си отворена, я кажи тогава колко време се вари боба? Вече 1 час го държа и пак ми се струва твърд.

    Приеми го, като сатанински тест за интелигентност!

    Тва, сатанистките, сигурно един боб не можете сготви. Ама много отворени и страшни, само си размотавате задниците по разни мъже.
    Кой вари боб ве, бахти лудия. Просто отивам до магазина и си вземам в кутийка готов сварен. Бахти лудия вари боб, а свински крака вариш ли

  11. #11211

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Имам си гадже, богаташ е. Печели повече от всички ви заедно. Хехе.
    На Ива гаджето е от богатите чиче които са с големи кореми. Тя Ива обича да й се търка голям космат корем върху гърба , и да е потен. Колкото по потен, толкова по добре

  12. #11212

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Нашата Императрица NomNomNom днес Рожден Ден ли има?

    Знам, че е жилещо скорпионче, но не си спомням днес ли бе рожденичка, вчера ли, утре ли...

    Ех, Императрице, какво ли правиш точно сега?
    Ти па кой си ве помпал? Тебе не те помня , изнеси се от темата да не отключвам пак речника отпреди 8 години

  13. #11213

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Драстиии.
    Живи има ли още тук )
    Тебе съм те мяркал преди години ама не те помня. Явно не си ми хванала вниманието , явно си била некой средняк. Както и да е , наздраве

  14. #11214
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от itsNosferatu Виж мнението

    След още 5-10 години ще умре и Ютуб и ТикТок и тогава ще дойде следващата тъпотия която ще е платформа пълна още с по големи дебили
    Фейсбук става мета..... и тогава не ми се мисли

    Цитирай Първоначално написано от itsNosferatu Виж мнението
    Пиши ама съм по черноморието, и немам сертификат така че не мога да вляза никъде. Трябва да пием кафе като клошари или метали в някой парк, пълен леш, или както правят сега децата, вземат си хелчета и семки и спират колите на някой паркинг лол
    Ако беше мацка с готин задник дори бих те черпил кафе, нямаше да ми е проблем в колата на някой паркинг. Ама не си, така че ще пропусна.
    П.с уенсдей май беше топ мацка, пропуснал си.
    Последно редактирано от LoadRunner : 01-03-2022 на 01:15

  15. #11215
    Супер фен Аватара на GuardianAngel
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    ain't no love in the heart of the city
    Мнения
    1 416
    За много ви години ! Живи здрави...туй онуй как сте ? какви са целите за новата година ?
    Дреме ми на крилата кво мислите за мен !

  16. #11216
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Нов дом? :O
    Какви заплати месечно получават ветеринарите? 2000-3000-4000 лв или и повече?


    Между другото прави ми впечатление, че темата за Снимки на потребителите от раздел секс нещо позамря... (през последните 4-5 години)... Редовните пишещи в нея няма ли да я възродите, че да видим как сте се променили през последните години?


    А да, най-новата водеща на прогнозата за времето по Нова тв (която вече е на 2-3 месеца), не ви ли прилича визуално на KaRamella?
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    inewton, golemiq_korab_minava, вие следите ли все още форума и логвате ли се тук?

    Питам, щото искам да ви питам нещо.
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Днес, на 29.12.2021 г., се случи нечувано, невиждано и немислимо деяние...


    NomNomNom вече не е форумната Императрица! Същата бе позорно детронирана от Престола поради нейната пълна липса на заинтересованост към подопечните ѝ форумни люде... NomNomNom бе прокудена от Форума и изпратена в изгнание в Нидерландия, където лошото време, честите валежи, голямата емоционална депресия и постоянната надвиснала опасност от заливане на 2/3 от територията на таз мижава страна, от водите на Великото Северно море, ще я наказват за проявената от нея безхаберност към нашия Велик форумен народ...


    И сега нека да приветстваме новата ни Императрица!!!

    All hail Императрица Wednesday666 !

    All hail Императрица Wednesday666 !

    All hail Императрица Wednesday666 !

    Да се слави името на Императрица Диана!
    Да се слави името на Императрица Диана!
    Да се слави името на Императрица Диана!

    Императрице, Вашият покорен и верен форумен народ Ви приветства и Ви пожелава леко управление!
    Е, ... ?

    Да припомня какво бях написал и съответно по какво чакам реакция и/или отговор..

  17. #11217
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Какво ще ме питаш?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  18. #11218
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Какво ще ме питаш?
    Писах ти лично съобщение.

  19. #11219
    Хора, този форум ми се струва, че "малко" позамря...

    Събирайте сергиите - местим се в македонските му копия (имат горе долу същите раздели и организация)

    https://forum.kajgana.com

    https://forum.femina.mk

    Налазвайте!

  20. #11220
    Препоръчвам ви парапсихологът Маринов. Лично аз се свързах с него и помогна да си подобря менталното здраве. Той:
    - казва всичко от минало и настояще
    - БЕЗПОГРЕШНО изчиства натрупаната отрицателна енергия
    - изчиства и премахва магии, клетви, проклятия, родови проклятия
    - изгражда биоенергийна защита за предотвратяване от всякакъв вид негативни влияния и други
    - подобрява психическо, здравословно и душевно състояние
    - изгражда енергийна защита
    - оказва въздействие чрез биоенергийно въздействие за подобряване на вашето духовно и енергийно състояние
    - оказва съдействие за решаване и разрешаване на вашите лични, служебни, семейни, професионални и други видове проблеми
    За контакти с парапсихолог и рейки мастър Маринов 0877140961
    https://www.facebook.com/carmamarinov

  21. #11221
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Минавам да кажа Здравейте. Случайно се сетих отново за този форум. Гледам, че в последните две страници доста познати никове са се явили. Друг е въпросът, че последните две страници са за период от около половин година поне.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #11222
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Много скучно и ме отряза... Какво става как сте отдавна не бях влизала тук... ☺️
    Последно редактирано от slun4ice_90 : 02-05-2022 на 14:35

  23. #11223
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Минавам да кажа Здравейте. Случайно се сетих отново за този форум. Гледам, че в последните две страници доста познати никове са се явили. Друг е въпросът, че последните две страници са за период от около половин година поне.
    Не очаквах това от теб, много е кратко. Като заговори за едно време, имаш да разказваш цяла история... минимум трябва да заеме един монитор.

  24. #11224
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Днес, на 29.12.2021 г., се случи нечувано, невиждано и немислимо деяние...


    NomNomNom вече не е форумната Императрица! Същата бе позорно детронирана от Престола поради нейната пълна липса на заинтересованост към подопечните ѝ форумни люде... NomNomNom бе прокудена от Форума и изпратена в изгнание в Нидерландия, където лошото време, честите валежи, голямата емоционална депресия и постоянната надвиснала опасност от заливане на 2/3 от територията на таз мижава страна, от водите на Великото Северно море, ще я наказват за проявената от нея безхаберност към нашия Велик форумен народ...


    И сега нека да приветстваме новата ни Императрица!!!

    All hail Императрица Wednesday666 !

    All hail Императрица Wednesday666 !

    All hail Императрица Wednesday666 !

    Да се слави името на Императрица Диана!
    Да се слави името на Императрица Диана!
    Да се слави името на Императрица Диана!

    Императрице, Вашият покорен и верен форумен народ Ви приветства и Ви пожелава леко управление!
    Чак се задавих като го прочетох.
    Императрица?
    Защо

  25. #11225
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Не очаквах това от теб, много е кратко. Като заговори за едно време, имаш да разказваш цяла история... минимум трябва да заеме един монитор.
    Няма на кой да разкажа. Тук е много умряло напоследък. Иначе какво точно те интересува? В последната над година и половина съм зает поне по 9 часа на ден от Понеделник до Петък.Изминавам по близо 30 км на ден (36 000-37 000 крачки) През Лятото и Събота и Неделя има работа у нас. Заобиколен съм от много хора, за разлика от яката изолация дето беше настъпила при мен преди това. Като цяло там ми е основният социален живот. Любовта продължава да я няма. Не,че няма готини и млади мацки в местоработата ми, някои от които се държат и доста мило, но все пак...Това е. Романи не ми се пишат.Изморен съм, а и няма смисъл.
    Последно редактирано от Niakoitam : 03-02-2022 на 20:51
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си