.
Отговор в тема
Страница 394 от 450 ПървиПърви ... 294344384390391392393394395396397398404444 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 826 до 9 850 от общо 11246
  1. #9826
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Патента може да бъде подновен, или форума да бъде препродаден.
    А може и просто на инвестира да им е напълно все тая и да не се сещат да си подновят написаното там, както и най-вероятно е. Но няма да го бъде форума, даже съм изненадана че все още има няколко човека дето пишат тук. Около месец не бях писала и имаше по 1-2 мнения на седмица пуснати
    виждам че си разсъждавала на глас и сама си стигнала до заключението до което и аз
    иначе 2те писали фашкии са толкова тъпи че няма на къде
    трагедия от всякъде

  2. #9827
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Когато се чудиш дали не си попаднал в някакъв странен бас/облог от типа "кой от двама ни ще я забие пръв" ама си асоциален и не излизаш с почти непознати. И ги отхвърляш на лягане и ставане, като ти пишат, като те викат на кафета... Много е фън ситуацията и ест, чудя се как съм попаднала там и защо. Въпреки че е вероятно и да не е, както го мисля, а някакво странно съвпадение. Винаги допускам всяка вероятност, всъщност.
    Вчера щяхме да пием горещ шоколад ама май забрави или и аз не знам кво, но все тая - пеосто ми се мърдаше с някой, дето мога да изтърпя. Трудно, но мога. Искам си моите хора, а тя май обмисля да се прибира генерално в наше село. Звучи добре ама не знам, ще видим.
    Заредих желирани мечета, джинджърбред меденки и горещ шоколад от пакетче и цивота е хубав. Чейндж ма майнд!
    Чувствам се странно спрямо него, някак си като че ли забравям муцуни, гласове, маниери, усмивки, погледи... Доста е освобождаващо, определено. Даже не мисля, че ще го нападна да го бия, ако се засечем - макс да го подмина и да не дам изобщо да се разбере, че ми е направило впечатление присъствието му. Може би ония неща, дето съм чула оная вечер, си казват думата. Нямам нуждата да мрънкам или нещо, съвсем ок съм да спя сама, не ми липсва така, както в началото... Хубаво е, че се чувствам така ама е странно. Буквално оня ден се събудих и го осъзнах.
    Днес нямам какво да правя, освен да чета книга и да си седя на топло. Много яко. <3 Може би даже ще гледам нещо за зомбита, ако не заспя.
    квак

  3. #9828
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Патента може да бъде подновен, или форума да бъде препродаден.
    Какъв ти "патент", това да не ти е изобретение? За един домейн плащат + някакъв пакет с пространство за ъплоуд и това е.
    Teenproblem не е марка на продукт, а форумът е с отворен код (като wikipedia), нито пък е специално разработена платформа като olx. Спокойно може да си регистрираш домейн като teenproblem.us и да направиш напълно огледален сайт на първия.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    А може и просто на инвестира да им е напълно все тая и да не се сещат да си подновят написаното там, както и най-вероятно е.
    Ако ще и да пишеше "Investor.BG 2001 - 3018 All rights reserved." пак нямаше да означава абсолютно нищо. Това е просто глупав щрих, т.е. колкото "да има, да седи там нещо, защото сме виждали, че на по-елегантните сайтове го има". Вие само намирате някаква далновидност тук и като малоумници се захванахе да разправяте врели некипели как сайтът щял да затвори автоматично на първи януари. За бисерите в кофата сте всичките с тия "лицензи", "патенти" и не знам си още какви помпозни и претенциозни юридически термини, които изобщо не знаете как да използвате, но пък мислите, че допринасят за интелигентниченето ви.


    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Но няма да го бъде форума, даже съм изненадана че все още има няколко човека дето пишат тук. Около месец не бях писала и имаше по 1-2 мнения на седмица пуснати
    Никой не го е грижа дали се изненадваш или не.

    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    виждам че си разсъждавала на глас и сама си стигнала до заключението до което и аз
    иначе 2те писали фашкии са толкова тъпи че няма на къде
    трагедия от всякъде
    А ти си тъп на компот. Поне аз не бих използвал израза "на глас", ако посочвам нечие писмено мнение. Обясни ми как се пише "на глас" и няма да се заяждам повече с теб.

  4. #9829
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    няма да се заяждам повече с теб.
    1во не съм забелязал да се заяждаш с когото и да било, няма кво да се лъжем, не съм забелязал че изобщо съществуваш

    2ро ти май не разбра че си една от фашкиите

  5. #9830
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Tik-tak

  6. #9831
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Tik-tak
    Изглежда, че форумът е още жив.

    Честита Нова Година на всички!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #9832
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ах, ти, мърльо малък... Маймункооооооо... Ще проговориш, а?! И ще се закачаш и държиш като Човек, а?! Толкова съм горда и щастлива от тва, дето научих, че няма по-самодоволен човек от мен. А тая усмивка, че съм получила, каквото казах, е сигурно една от най-истинските и искрените в живота ми, пък обикновено съм сред най-ухилените и сичпатични хора в квато и компания да попадна. Просто толкова добре не съм се чувствала от мноооого време.
    Ест, че ш има филми само като се появя... То голямо гушкане и голямо радване ми се радваха, ше кажеш, че майките си виждат. И ми е яко кеф, че стана баш така, грях ми на душата, но се кефя на всичко. Очаквам включвания сега от някакви хора.
    квак

  8. #9833
    Ехх, кво нещо е , преди години този форум беше голяма работа.. сега тотално западнал и почти никой не пише : (
    on-line футболен мениджър

    http://www.shampioni.com/?pid=10750

  9. #9834
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Изглежда, че форумът е още жив.
    жив е защото е платен за още 1 година

  10. #9835
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Relentless Виж мнението
    ... преди години този форум беше голяма работа.. ...
    Наистина БЕШЕ...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #9836
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    започва още една мъчителна година
    поне ще има къде да се оплакваме

  12. #9837
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    1во не съм забелязал да се заяждаш с когото и да било, няма кво да се лъжем, не съм забелязал че изобщо съществуваш

    2ро ти май не разбра че си една от фашкиите
    Вижда се, че си от хората, които схващаш елементарни неща с по няколко седмици закъснение, така че просто не си прави труда да ми пишеш и да ми се обясняваш.

  13. #9838
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    1во не съм забелязал да се заяждаш с когото и да било, няма кво да се лъжем, не съм забелязал че изобщо съществуваш

    2ро ти май не разбра че си една от фашкиите
    Вижда се, че си от хората, които схващаш елементарни неща с по няколко седмици закъснение или пък изобщо не ги, както е в конкретния случай, така че просто не си прави труда да ми пишеш или да ми се обясняваш.

  14. #9839
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    започва още една мъчителна година
    Защо да е мъчителна?!
    За "готините" пичове като теб, би трябвало всеки ден да е к0пон !
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    поне ще има къде да се оплакваме
    Оплакват се само провалените в живота хора!
    Ти не си от тях, нали ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #9840
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    С много добър приятел седим НА фъкбукито, пишем си и си пиянстваме. Спамим се с няква готина музика. Имам книга за довършване, шоколад и торта. :333 Живота от хубав, става по-хубав последните дни. Няма празно, няма слабо... Чудя се какво следва.
    Днес съм много доволна от продуктивността, дето показах сама на себе си - всичко планувано се случи за норматив. Утре имам да ходя да свърша други кретении, обаче.
    Виждам как съм била права, а и всеки след последните случки го казва. Емииии... Ето, пък.
    квак

  16. #9841
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Защо да е мъчителна?!
    За "готините" пичове като теб, би трябвало всеки ден да е к0пон !
    Оплакват се само провалените в живота хора!
    Ти не си от тях, нали ?
    Ми аз не те знам ти къде живееш ама аз като ида до магазина някой се оплаква, в асансьора същото, в парка същото, на кръчма същото, навсякъде всеки се оплаква. Да не би да си от някое мангалско село ве грозен и да не знаеш какво се случва по света и у нас?

  17. #9842
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Ако напиша как се чуствам ще е толкова грозно, че няма да ми даде да си постна коментара..

  18. #9843
    3ти пореден ден вече не мога да се съживя като хората. Постоянно ми се спи, постоянно съм на ръба на силите си, а дори не съм пила, щото нали някой трябва да е отговорен DD
    Ходи ми се на фитнес ама като знам какво ще е сега първите дни след НГ и ми се отщява.
    А той май почва да ми липсва, въпреки че друго си мислех. Както и да е, още 2 дни и ще си е тук при мен
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #9844
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ми аз не те знам ти къде живееш ама аз като ида до магазина някой се оплаква, в асансьора същото, в парка същото, на кръчма същото, навсякъде всеки се оплаква. Да не би да си от някое мангалско село ве грозен и да не знаеш какво се случва по света и у нас?
    Запял си друга песен - защо така ?
    Блъска ли те яко живота или просто си спрял да се правиш на готин, какъвто не си ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #9845
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    3ти пореден ден вече не мога да се съживя като хората. Постоянно ми се спи, постоянно съм на ръба на силите си, а дори не съм пила, щото нали някой трябва да е отговорен DD
    Ходи ми се на фитнес ама като знам какво ще е сега първите дни след НГ и ми се отщява.
    А той май почва да ми липсва, въпреки че друго си мислех. Както и да е, още 2 дни и ще си е тук при мен
    Мале и аз от както е почнала годината си казвам, че ще ида на фитнес а спа по 17 часа на ден.
    Трудно ми е станало въстановяването..

  21. #9846
    Цитирай Първоначално написано от nevermorevon Виж мнението
    Мале и аз от както е почнала годината си казвам, че ще ида на фитнес а спа по 17 часа на ден.
    Трудно ми е станало въстановяването..
    17 часа сън???? Аз 7 ако спя го смятам за разхищение
    Иначе вчера ходих, не беше толкова пълно колкото мислех
    Днес се чудя фитнес или социализация след работа, ама защо пък не и двете, няма за къде да бързам
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #9847
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Естествено, че ще реша да ида там и тоя ш се е навил също... Поне хубаво, че разбрах овреме и не се пуснах. Почва да ми писва вече от простотии. Предния път се държа добре ама що трябва да насилваме нещата пак?!
    Купих си мноу готян парцал, много е гушкав и мекичък. <3
    квак

  23. #9848
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Трънчо, пак ли си се сдухал, че спря да пишеш?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #9849
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Двете най-хубаво

    Днес пак се успах и много ме е яд, тези дни ме мъчат някакви кошмари и се събуждам депресиран, но от утре си почвам пак сериозно да ми се оправи малко настроението

  25. #9850
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Ако я рендосам ще ме следва като кученце,а то не че и сега не така ама като беше обвързана поне щеше да ме остави по-бързо.
    Пък кво толкова няма да се женя за нея все пак
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си