.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Похарчих 200 лева на вятъра

    Запознах се с едно момиче, похарчих 200 лева за нея на вятъра. В началото се разбирахме и уважавахме, но след време тя ме замени, предаде и ме нарани. Замени ме с друг, аз я оставих разбира се. Обаче продължавах да плача за нея, после и писах колко много плача за нея, но тя ме обиждаше, вместо да проявява съчувствие. Лъже хората че я тормозя, а просто и казвах да се постави на моето място. Ако това е тормоз, не знам...

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Парите се изработват. Поне бъди с малко мъжка чест и си реви сам. Не е нужно някой да знае и най-вече тая дето ще омръзне на още някой.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3

    Живей като истински мъж

    Просто я игнорирайте, живейте и правете каквото трябва. Всички ще видят, че не сте такъв човек и че тя е просто шега. Чувствайте се късметлия, че сте й избягали.pumpkin panic

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Някъде там...
    Мнения
    2 294
    Имаш даваш

  5. #5

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от sasho2000 Виж мнението
    Бъди мъж
    +1

  7. #7

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си