.
Отговор в тема
Страница 367 от 450 ПървиПърви ... 267317357363364365366367368369370371377417 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 151 до 9 175 от общо 11246
  1. #9151
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Чудно ми е дали някой може да каже същото и за теб.
    Най-вероятно...не.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #9152
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Wait what? Не намираш разлика между 18 и 24 годишен човек? Уат? WTF?! O.o
    на 20 се чувствах като на 3, на 23 се чувствам като на 60.
    Човек винаги се развива особено в тези години толкова много неща след университета ти се променят и се преоткриваш...

    Герги.. на 18-19 примерно ходех с некви 15-16-17 годишни (4-3-2 години разлика и си ми беше окей)... ся карам 24.. и мацки на 20 или по-малко рядко да ме впечатлят за нещо повече от секс... мисленето е коренно различно. Желанията са коренно различни.
    Да разбирам, че на 28 ще се чувстваш на 105...примерно? Евала, явно ще живееш много по-дълго от останалите хора.

    Иначе преди си ходел с до 4 години по-малки от теб. Сега пак харесваш с до 4 години по-малки от теб. Браво бе! Невероятно развитие и катарзис си преминал в тази насока. Обаче пък за секс може и по-малки. Е, все пак има някакви наченки на промяна. Поздравления !!!
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-18-2018 на 18:00
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  3. #9153
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Да разбирам, че на 28 ще се чувстваш на 105...примерно? Евала, явно ще живееш много по-дълго от останалите хора.

    Иначе преди си ходел с до 4 години по-малки от теб. Сега пак харесваш с до 4 години по-малки от теб. Браво бе! Невероятно развитие и катарзис си преминал в тази насока. Обаче пък за секс може и по-малки. Е, все пак има някакви наченки на промяна. Поздравления !!!
    Я кажи хората като не се променят толкова драстично, какво стана с твоята прекрасница дето те водеше на срещи и беше прекрасна и се запозна с ваще и си пишехте емотикони всяка вечер??
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #9154
    Това май не е най доброто място за споделяне

  5. #9155
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Я кажи хората като не се променят толкова драстично, какво стана с твоята прекрасница дето те водеше на срещи и беше прекрасна и се запозна с ваще и си пишехте емотикони всяка вечер??
    Нямам представа. Нито сме се карали, нито пък пожела да ми даде някакво обяснение. Приятели сме все още във фейса. Моето обяснение за мен си е или, че се беше хванала като удавник за сламка за мен за кратко, но явно видя, че не съм най-подходящата за нея сламка, или предпочете да послуша разума пред чувствата, или пък си хареса някой по подходящ, а може би пък не може да кара без секс толкова време и не иска да ме лъже докато се занимава с други.Мога само да гадая. Във всеки случай дори на директните запитвания досега поне не ми се е похвалила колко много по-развита е от мен(а е така определено), как ме е търсила в миг на умопомрачение (просто за тези месеци няма как да ми каже, че е било много отдавна или е била твърде малка и неориентирана тъй като ми е кака та аз трябва да съм по-неорентирания)или да ми каже, че ме е преоткрила в лоша насока, защото не и спестих АБСОЛЮТНО нищо от самото начало.Та опитай пак.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-18-2018 на 19:36
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #9156
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Това май не е най доброто място за споделяне
    Но пък е най-доброто място за гледане на сеир.

  7. #9157
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Та опитай пак.
    Какво да опитвам пак, не съм имала предвид, че ти си се променил, на всички вече ни стана ясно, че откакто си завършил даскало, до сега, при теб промяна няма. Каквото си искал на 18, го искаш и сега на 30+ Ама това не е нещо, с което трябва да се гордееш.
    В крайна сметка явно ти си недоразбралия, а аз в моя случай си знам точно защо връзата ни приключи, така че не се опитвай да правиш подмятания на теми, които са ти напълно непознати и да се заяждаш за неща, които е ясно че не разбираш.
    Освен това е много лесно да кажеш, че нищо не се е променило за 2та месеца, в които сте си писали и напълно различно да мислиш, че за 5.5 години всичко ще си стои същото.

    Он: Нещо си развалих графика тази седмица, винаги съм си спяла спокойно до 9 поне през уикендите, днес сама, без часовник в 6:30, напълно наспана, и се въртях и се чудех какво да правя. Той обаче този проблем го няма и си се събуди чак към 10.
    Поне успяхме да напазаруваме за седмицата и даже ходихме да плуваме. Утре трябва да измислим нещо с наще хора и да видим къде ще ходим, стига да успеят да си намерят бавачка че сега предстоят няколко седмици дето всеки ще е нанякъде и няма да можем да се съберем скоро време
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #9158
    Както някои си сменят колата, така други си сменят партньора с нещо по ново, по-добро. Не знам колко време отнема на човек да опознае друг(при мен става мн бързо и за това ми е чудно). Всеки се интересува единствено от себе си. От там и произтича несъвместимостта/разделите. Използваш едно нещо докато ти носи това, което очакваш от него. А друго пък е прекалено криво за теб- можеш да имаш по добро(повърхностно отхвърляне в търсене на новия, по-добър и прекрасен). Имам чувство, че всички са прекалено влюбчиви въпреки критериите- не могат да бъдат сами.
    Последно редактирано от Скорпион : 08-18-2018 на 23:23

  9. #9159
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Както някои си сменят колата, така други си сменят партньора с нещо по ново, по-добро. Не знам колко време отнема на човек да опознае друг(при мен става мн бързо и за това ми е чудно). Всеки се интересува единствено от себе си. От там и произтича несъвместимостта/разделите. Използваш едно нещо докато ти носи това, което очакваш от него. А друго пък е прекалено криво за теб- можеш да имаш по добро(повърхностно отхвърляне в търсене на новия, по-добър и прекрасен). Имам чувство, че всички са прекалено влюбчиви въпреки критериите- не могат да бъдат сами.
    Това всъщност важи за 99% от хората. Разбира се аз съм изключение, хехе. Винаги ми е било отвращаващо как хората скачат от връзка във връзка без да им мигне окото.



    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Но пък е най-доброто място за гледане на сеир.
    Ахахаха.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  10. #9160
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Какво да опитвам пак, не съм имала предвид, че ти си се променил, на всички вече ни стана ясно, че откакто си завършил даскало, до сега, при теб промяна няма. Каквото си искал на 18, го искаш и сега на 30+ Ама това не е нещо, с което трябва да се гордееш.
    В крайна сметка явно ти си недоразбралия, а аз в моя случай си знам точно защо връзата ни приключи, така че не се опитвай да правиш подмятания на теми, които са ти напълно непознати и да се заяждаш за неща, които е ясно че не разбираш.
    Освен това е много лесно да кажеш, че нищо не се е променило за 2та месеца, в които сте си писали и напълно различно да мислиш, че за 5.5 години всичко ще си стои същото.

    Он: Нещо си развалих графика тази седмица, винаги съм си спяла спокойно до 9 поне през уикендите, днес сама, без часовник в 6:30, напълно наспана, и се въртях и се чудех какво да правя. Той обаче този проблем го няма и си се събуди чак към 10.
    Поне успяхме да напазаруваме за седмицата и даже ходихме да плуваме. Утре трябва да измислим нещо с наще хора и да видим къде ще ходим, стига да успеят да си намерят бавачка че сега предстоят няколко седмици дето всеки ще е нанякъде и няма да можем да се съберем скоро време
    Скъса с предишния, защото...отиде на много голямо разстояние от теб. Иначе колкото и да си много развита, ако обстоятелствата не те бяха подпомогнали и незнаейки тогава, че ще срещнеш настоящия, на когото между другото само след година връзка започваш да си изнамираш разни кусури като бавно обличане и не знам си какво най-вероятно и още сигурно 6 години щеше да си с днес толкова лошия и неразвит бивш, за който мед ти капеше от устата като му споменаваше разни английски реплики в чата и говореше за него. Поне не плюй по някой дето ти е бил "толкова прекрасен" някога само, защото е решил да ти тича по задника. Но пък...има и доста по-бързо развиващи се от теб все пак де. Познавам и девойка дето сигурно повече от 2 месеца с някои не може да е и си скача от един на друг постоянно. Друг е въпроса, че в тези отношения на хората май често всичко е просто интереси и нищо повече.Сякаш все повече се убеждавам в това с времето.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-19-2018 на 07:20
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  11. #9161
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Разбира се аз съм изключение, хехе.
    Хаха, учудвам се.

    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Както някои си сменят колата, така други си сменят партньора с нещо по ново, по-добро. Не знам колко време отнема на човек да опознае друг(при мен става мн бързо и за това ми е чудно). Всеки се интересува единствено от себе си. От там и произтича несъвместимостта/разделите. Използваш едно нещо докато ти носи това, което очакваш от него. А друго пък е прекалено криво за теб- можеш да имаш по добро(повърхностно отхвърляне в търсене на новия, по-добър и прекрасен). Имам чувство, че всички са прекалено влюбчиви въпреки критериите- не могат да бъдат сами.
    Ти хората за предмети ли ги имаш, бе, злетак?

  12. #9162
    Не всеки(даже май никой) избира как да се роди- грозен, нисък(например. Не казах мазен защото това е избор на всеки човек- диета физическа активност). Този човек става богат защото има интелект. По- малко ли заслужава женското внимание пред готиното момче, което работи в бензиностанция?
    Хората се отнасят един друг като с предмети. Това имах предвид. Относно таблицата- всеки вижда едно и също нещо по различен начин.

  13. #9163
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Оф, защо сега така, по дяволите?! Аз нали викнах линейка, те даже дойдоха за 10 минути... Защо, майка му стара?! Никога няма да свикна със смърта, ако ще цял живот да се боря - такова чувство имам. Майка му стара, като бях в тая къща като дете, точно тя ме е гледала като че съм им първата внучка... През една плетена ограда съм израстнала покрай нея. Доста по-близка ми беше от много мои роднини, които виждах по-рядко. И преди година, когато се преместих тук, пак така - всеки ден през оградата ми се усмихваше, черпехме се за поводи, пращахме си плодове и зеленчуци... Когато баба почина, пак тя беше наоколо.
    Не можах да се приближа повече, освен да викна линейка, защото имах някакви отношения с нея. Направих, колкото смятах на момента, за да не преча, а да помогна. Ще ми се да бях направила нещо наистина, а не само да ги викна, за да напишат смъртния акт. Ще ми се да не се беше случило на мен.
    Ако си дойде днес, няма да съм изобщо против - имам нужда от това да изпием бутилка вино заедно. Или пък поне той да си беше тук, по дяволите, да ме гушне и да е наред всичко, не да става всичко важно/страшно в негово отсъствие...
    квак

  14. #9164
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    нормално е да има толкова неприятности при положение че е принцип да изтъкваш хубавото което виждаш в човек а за лошото да си мълчиш или да си мълчиш поне пред конкретния човек
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  15. #9165
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Винаги ми е било отвращаващо как хората скачат от връзка във връзка без да им мигне окото.
    Това сякаш го правят предимно момичета, макар че със сигурност не е въпрос на пол// включително преобладаващата тенденция и тук, поне сред редовно пишещите потребителки, е да няма празно. Не бих казала, че изпитвам отвращение ~ да речем просто, че няма как някой такъв да ми е приятел. Бихме били твърде далечни. Та да, аз пък обратно, вечно съм без гадже, защотооо...абе тръпката не се среща зад всеки ъгъл, пък каквото щат да ми обясняват. Сега съм във връзка, ама е по изключение .

    По темата: довечера суши, после филмче, гуш... чувствам се прекрасно. През седмицата възнамерявам да отида да си намеря една книга, свързана със специалността ми. Страшно много се радвам, че изборът ми си е правилен за мен и съм въодушевена по отношение на много от разклоненията на това, което уча.
    И ми се ходи и на театър, и на едно определено събитие... Може със съквартирантките да се пуснем, когато и трите сме свободни.
    За да е разхвърляността на поста стабилна, както си трябва ~ снощи се чувствах като идиот, ама сама го предизвиквам с несъобразителността и дърварщината си.

  16. #9166
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Скъса с предишния, защото...отиде на много голямо разстояние от теб
    Така ли? Дали наистина заради това скъсахме? Пак те питам, наистина ли вярваш, че именно на теб, смешко, ще дойда да обяснявам лични неща? Това че си беше наумил и твърдеще както винаги, че сме си някакви близки щото си Рак, а аз Скорпион, не означава, че нещата стоят точно така. Ти си единственият, който влиза някъде, вижда малко публика и си изпява и майчиното мляко, все едно е личен дневник и после мисли, че всички са ти близки и сродни души.
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam
    . Иначе колкото и да си много развита, ако обстоятелствата не те бяха подпомогнали и незнаейки тогава, че ще срещнеш настоящия,
    А аз тогава съм знаела, че ще срещна сегашията? Как бе, аз за разлика от теб, нямам квартални баби дето ми предвиждат какво ще ми се случи на определена възраст. Кажи как съм знаела тогава, че ще срещна сегашният. Престани да плетеш интриги, извъртайки нещата както на теб ти допадат както и да коментираш непонятни за теб теми. Опит за такива неща не се добива гледайки връзката на брат ти, на някаква квартална дето преди 20 години сте били заедно в 5ти клас и сега се следвате във фейса, или гледайки поредната сапунка по ТВ.
    И въобще какъв е този живот да се събудиш и първото което да правиш е да влезеш във форума да видиш кой непознат какво ти е отговорил на плоските заяждания.

    Едит:
    Забравих да си напиша това, за което бях дошла. Определено инвестирането в мен самата ме кара да се чувствам добре. Изхарчих една сравнително добра сума пари за себе си и сега ми е значително по-добре, по-спокойно. Малко ме боли главата ама и след този имейл дето го получих вече имам чувството че 4 тона камъни ми паднаха от гърба. Тhe truth will set you free не е клише дето хората го казват Ей така, а има доста истина в него
    Последно редактирано от HollyGolightly : 08-19-2018 на 17:59
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #9167
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Я по-спокойно с нервичките. Смешко ти казах, че ще викаш на баща си дето на моите години бил едикакъв си спрямо мен. Тя и майка ти сигурно те е родила бая преди твоите години, но това е друг въпрос. И сложи по-големи очила или се научи накрая да четеш. Писах, че НЕ СИ ЗНАЕЛА.. С по-големи букви искаш ли го?
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  18. #9168
    И кво, седиш и чакаш да ти отговоря
    Единственият с проблем с нервите си ти, дето скачаш при най-малкото нещо и нападаш и обиждаш хора за които нищо не знаеш. Неадекватно е както винаги
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #9169
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Само теб седя и чакам да знаеш. Ако е неадекватно поне колкото теб значи е добре.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  20. #9170
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Само теб седя и чакам да знаеш. Ако е неадекватно поне колкото теб значи е добре.
    Не усещаш ли, че прекаляваш? Дръж се мъжки. Какво си ми седнал като няква заядлива лелка да съскаш и злобееш. Някой ти казал нещо и сега цял живот ще се заяждаш за щяло и нещяло...Съжалявам, че го казвам, но ти си един страшно объркан човек, във всяко едно направление. Взимай се в ръце.
    П.С. Знам какво ще последва, затова много ти здраве .
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  21. #9171
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380

    Със здраве Корбче. И аз се радвам да те видя.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #9172
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...
    Холи, дишай, то тука е в реда на нещата да ти слагат думи в устата и да ти слагат неща в живота. като човек, където баш преди месец се е карал за същото, не смятам, че повече от "майната ти" вАжи в случая.



    Он: Лекувам тежкия ден с алкохол в промишлени количества и желирани мечета. Бих искала да съм малко по-нагличка, че да го чуя за 5 мин. - 101%, че ще се почувствам доста по-добре.
    квак

  23. #9173
    Понякога събуждам се пропит
    от мисли алкохолни и си казвам
    не бях ли по-добре, не бях ли по-щастлив?
    но ето че денят е тук и се отказвам

    Вървя с кафе в ръка по прашен булевард
    и мисля си "къде остана рестото?"
    В кафе машината зад мен? В онази лелка в магазина?
    значение няма. нито проблем.

    еднакъв шит, различна година

    ЗДРАВЕЙ, ТИЙНПРОБЛЕМ!

  24. #9174
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Не усещаш ли, че прекаляваш? Дръж се мъжки. Какво си ми седнал като няква заядлива лелка да съскаш и злобееш.
    интригантството не е типично женско, нито пък е типично лелченско
    Последно редактирано от Blubalu : 08-20-2018 на 09:03
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  25. #9175
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Леля галаксидваесеидевет се засегна като стана въпрос за лелки.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си