.
Отговор в тема
Страница 298 от 450 ПървиПърви ... 198248288294295296297298299300301302308348398 ... ПоследнаПърви
Резултати от 7 426 до 7 450 от общо 11246
  1. #7426
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Грозен, дори не знаеш за кво говоря. Къде се месиш?
    квак

  2. #7427
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    а теб съм те позабравил, но не беше ли една готина с хубави нокти/лак?
    Хаха, предполагам някога са били хубави. Същата трябва да съм.

  3. #7428
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Хахах, точно гледах Хелс Китчън, докато оправях масата след вечеря. По-скоро слушах. "Момчета, кой е свалял момиче с предложение за палачинки?" и ей така от нищото ми дойдоха на акъла някви неща, от които се усмихнах до зад ушите. :ддд Трябва да се хванем да си направим, когато съм у тях следващия път.
    Някви хора, включително и той, се чудят кво толко му харесвам, но ето - от нищото ми иде на акъла някви мили неща, които ме усмихват.
    Боли ме главата, трябва да ходя да пия хапче.
    квак

  4. #7429
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Грозен, дори не знаеш за кво говоря. Къде се месиш?
    Навярно учиш някаква друга медицина, различна от научната.
    Имам достатъчно наблюдения, а ти достатъчно изяви по темата, че да го знам !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #7430
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Навярно учиш някаква друга медицина, различна от научната.
    Имам достатъчно наблюдения, а ти достатъчно изяви по темата, че да го знам !
    Кво, кво?
    квак

  6. #7431
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Хахах, точно гледах Хелс Китчън, докато оправях масата след вечеря. По-скоро слушах. "Момчета, кой е свалял момиче с предложение за палачинки?" и ей така от нищото ми дойдоха на акъла някви неща, от които се усмихнах до зад ушите. :ддд Трябва да се хванем да си направим, когато съм у тях следващия път.
    Някви хора, включително и той, се чудят кво толко му харесвам, но ето - от нищото ми иде на акъла някви мили неща, които ме усмихват.
    Боли ме главата, трябва да ходя да пия хапче.
    Такива мили неща могат да ти дойдат наум и за клошар, ако си влюбена в такъв.

    ПТ: Пренесох се вече, всичко е точно. Утре ще пробвам и транспорта как е, но поне 2 пъти по-бързо ще е със сигурност. Да видим и като цяло как ще е.
    Life is how you live it not how you spend it.

  7. #7432
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Из дневникът на един луд! Ей, малко да зачезна от форума и се отпускате, може ли са така!

  8. #7433
    От 2 дни съм в къщи и се чувствам самотна и депресирана. А съм сред хора. Като си бях сама не чувствах такава празнина…решението е едно…или две
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #7434
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    Никога не спира да ме удивява...объркаността на женския мозък. И колко неефективен може да е. Може една жена всичко да има, обаче пак ще хленчи и реве, че няма нищо! Жалка картинка.
    Забавно е как можеш да го кажеш само скрит зад фалшивия си профил. Иначе всички биха разбрали иронията.
    Life is how you live it not how you spend it.

  10. #7435
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Такива мили неща могат да ти дойдат наум и за клошар, ако си влюбена в такъв.
    Така си е.
    квак

  11. #7436
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Забавно е как можеш да го кажеш само скрит зад фалшивия си профил. Иначе всички биха разбрали иронията.
    Колко и да е объркан и неефективен женският ми мозък, с едно прочитане се усетих кой е

    Мразя да ставам рано ама ако направя това дето го искам, ще трябва да ставам още по-рано, така че ще трябва хубаво да си помисля и да реша дали си струва или да го оставя само като желание някой ден
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #7437
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Всеки прави грешки в живота си. Да определяш някого по грешките, които е направил преди 5 години (когато, както сам каза, е бил дете), говори лошо само за теб.

    Всички много добре разбраха колко нефалшив ти е профилът.
    Life is how you live it not how you spend it.

  13. #7438
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Честно казано - добре. Цял ден правя преводи и вече малко ми омръзна. Поне след половин час ще се възползвам от една студена бира с приятели.. и една цигара, днес ми е позволено.

    Чакам papugai да пише в някоя тема, че ми е залипсвал...

  14. #7439
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ахаха, прибирам се ей ся от пазаруване и бащата от вратата ме почва с "Отивай да успокояваш В., че мача още не е почнал, а неговите ги бият като шкембе в дувар." Тва всички мъже вкъщи + допълнителния да гледат мачове не ми действа добре на психиката. Почва да ми се самоубива рязко, когато видя някой да гледа футбол в нас. Обаче аз нямам с кого да седна на формула, щото и тримата са се ядосали от новите правила, та не гледат вече... Едно време с бащата редовно сядахме и забозвахме Ф1, ся ми отказва под предтекст, че ш заспи. Мъка, бате!
    Таман си мислех колко нямам търпение да се прибира, че ми е залипсвал вече. От миналото лято насам, малко преди да си тръгне, общо-взето. Къде е то да наближи да си иде?!
    Още малко е айляшко и почва гърча. Дали ш издържа втори път? Що пък да не издържа?!
    Трябва да пусна прахосмукачка, но как, като са се загледали в тоя телевизор и ш преча?!
    Влязла съм си в нормите за кг на височина - не се харесвам никак. Знам кой би ме харесал така, но аз просто се чувствам огромна. Каква разлика дават 4-5 кила нагоре?!
    квак

  15. #7440
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Забавно е как можеш да го кажеш само скрит зад фалшивия си профил. Иначе всички биха разбрали иронията.
    Това да не е Анархито?
    Ти го познаваш добре или поне би трябвало - все пак сте спали заедно, нали ?
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    Достатъчно не ми е фалшив профила, че да знам за Кюстендилския ти приятел, с който си пускахте видеота из форума, да се докажете, и ти да докажеш, деба, колко не си девствена. Честно като гледах, щях да се изповръщам. Не бива така ве! Деца! ДЕЦА! Нямате ли си нещо по-продуктивно да правите? Като например да прочетете някоя книга? Бахти и младежта! Хаааахахаааах!
    Къде са тия видеа???
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #7441
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това да не е Анархито?
    Ти го познаваш добре или поне би трябвало - все пак сте спали заедно, нали ?
    Къде са тия видеа???
    По принцип не е задължително да познаваш добре някого, с когото си спал.

    Бих казала, че в момента изобщо не познавам Анархи дори. А видеата отдавна не съществуват и не са кой знае колко интересни.
    Life is how you live it not how you spend it.

  17. #7442
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от dream1707 Виж мнението
    Чакам papugai да пише в някоя тема, че ми е залипсвал...
    ах, прекрасница, караш ме да се изчервявам
    липсата ми лесно можеш да я оправиш
    накарай мъжа ти да си пусне брада
    след това го подложи на тормоз, докато му побелее косата
    за смяна на името се обади на Рая/от вибокса/
    тя учи за нотариус, ще помогне за смяната
    и мъжа ти даже няма да разбере

    днес е сряда, цигари съм ти позволил само втория петък от месеца, ще се караме

    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    А видеата отдавна не съществуват
    тук следва да напиша ' и един мормот ....'

  18. #7443
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    ах, прекрасница, караш ме да се изчервявам
    липсата ми лесно можеш да я оправиш
    накарай мъжа ти да си пусне брада
    след това го подложи на тормоз, докато му побелее косата
    за смяна на името се обади на Рая/от вибокса/
    тя учи за нотариус, ще помогне за смяната
    и мъжа ти даже няма да разбере

    днес е сряда, цигари съм ти позволил само втория петък от месеца, ще се караме
    Брадата я е пуснал още от Англия.. да се слива там с местните талибани.
    Пък за побеляването на косата от няколко години се старая, ама кораво е момчето - не поддава.

    Ама вече не се сещаш за мен, ни във фейса.. ни в скайп (нищо, че си смених скайпа, но това са само подробности ).

  19. #7444
    Притеснено ми е, отвътре всичко ми е на топка, ама знам, че като го видя и нещата ще си се наместят. Най-много да изгубя кураж за някои неща и да не ги кажа, ама то не са и наложителни. Когато им дойде времето-тогава
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  20. #7445
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Загледах се в Гейм ъф троунс по негово нареждане. Каза, че е създал че е създал чудовище, защото не го оставих да спи.
    Гламчо - пита дали съм гладна, казвам "не", прави ми два сандвича и после се гъбарка, че съм дебела. :дд Реално дори нямам нормата за ръста си, но съм наддала някое килце и наистина не се харесвам така. Ама, батенце, покрай тебе ям сладолед и сладко и вредна храна в промишлени количества и ти ме тъпчеш с още... Ми, не. :дд
    Разходката беше добра. Искам пак.
    квак

  21. #7446
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Вчера беше сватбата на най-добрия ми приятел. Още не мога да повярвам колко бързо мина всичко. Прекрасно е след близо 20-годишно приятелство да видя истинското щастие в очите на толкова скъп за мен човек! Също така си мислех дали ми се занимава с организиране на парти тази година, но май никак не ми се занимава. По-скоро ще слея почивните дни в една дълга ваканция и ще отидем с куч (че все пак и той има празник) към някоя красивна дестинация из майка България.
    Последно редактирано от pandabear : 04-20-2018 на 07:47

  22. #7447
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Пандишпандие Петмезова сигурно си е намерила някой нов чичка на тая сватба, но някак си не иска да ни го каже така директно и изведнъж.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #7448
    днес си оформих брадата
    и с един пич играхме 3 рунда ММА буквално, доста бях изморен да си призная. като на последния рунд бяхме изтощени и само нещо опитвахме да се борим
    mashallah добре прекарах днес !

  24. #7449
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Убавия Виж мнението
    ....
    Завистта е голямо нещо.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  25. #7450
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Къде е filmimilmi ? Или всъщност, той е Negan ?
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си