.
Отговор в тема
Страница 421 от 450 ПървиПърви ... 321371411417418419420421422423424425431 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 501 до 10 525 от общо 11246
  1. #10501
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    няма как луд мозък който е поставил бог на пиедестал да мисли сложно, да ти е ясно, слаб ти е кръгозора, ограничен
    Кучетата си лаят, керванът си върви, хохохо.

    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #10502
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    ...

    Котьо, сега съм много уморен, утре ще ти пратя снимка. Но, да, беше много интересно - що снимки и видео направих...

  3. #10503
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Тва не е куче, а плюшен циркаджия... :дд То не може да си толкова енергичен сутрин, ако не си някакъв шпаньол, ебаси...
    Петък си говорийхме някакви неща и три-четири дни по-късно още съм в некакъв страшен потрес. Не може да си на тия години и да мислиш по тоя начин... Кво въобще съм търсила там толкова време?! Не съм адекватна просто. Не може да харесваш момиче само, щото играе същата игра като теб и да го подмяташ на всяка втора приказка. И не само тва, изобщо тия отношения не са адекватни по никой начин и тва не са стабилни, адекватни отношения, дето да издържат на много. Не само аз му го казах, поне двама бяха нея вечер. Нека пробва ама го питах "какво не научи от мен преди година, като плати чужди грешки?!" и не ми отговори. Макар че тоя ентусиазъм го познавам и го разбирам добре, просто това е вид самоубийство и не съм сигурна, че мога да гледам още един човек, сгрешил по моя начин. Макар че изгражда до някаква степен, не съм сигурна, че той го може точно това изграждане. Ще видим какво ще стане, а и НДП - нечий друг проблем. Обаче ми е гадно, щото винаги ми е пукало за него.
    С мойто говедо тая нощ не мо ахме да спим, а той е на работа днес, супер много неща има да свърши и изобщо тая седмица ще е тежка. Снощи ни е забравил дрелката в нас, но днес ще я донесе. Вчера ми донесе и тениската, а аз се заразих със някакво настроение за снимане и да - нямам търпение, пък. Много ме сърбят пръстите. Много!
    Днес имам да чистя, да се боядисам и искам да си направя един як грим, който снощи си харесах - ще видим канво ще се длучи от това. Имам да допивам кафе и ще го мисля кое първо.
    Аде, Торинио, събирай се.
    квак

  4. #10504
    anonymous1043668
    Guest
    Вървя си аз из форума и виждам това:

    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Бебе-фузинатор, какво ти стана, ве?
    Защо ми прибавяш към името бебе? Ако не си спомняш,ти си този който ми открадна името, че и на всичкото отгоре и рева,когато ти спряха профила.

    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Да, аз си пиша тук и там, защото това е свободен форум, а аз съм свободен трол.

    Но имам чувства, които ти нарани.
    Факта,че се наричаш трол, значи че се отказваш от своите чувства и емоции и повече нямаш право на такива. Не прави излишни драми като се правиш на наранен.

    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    чаквам твоето искрено извинение!
    Защо да се извинявам, когато съм права? Това е интернет пространство и се научете, че аз (или който и да е било) не дължа извинение на никого, защото съм си изказала мнението, което очевидно на някого не отърва.

  5. #10505
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    О, колко готино бешеееее... <3 Три дни супер умора, постоянно на крак, кафето беше жизненоважен елемент, разправях се с някакви идиоти, но се наснимах мноооооого добре. Невероятно готини хора срещнах, дозапознах се с някои, дето познавам само по физиономии и направих невероятни кадри. И имам една камара сувенири, без да е било цел, щото не съм тоооочно сантиментална. Петък ще има напиване с екипа и всички, дето помогнаха. <3 Всяка година подред ходя на този фест, за да стоя най-отзад и да се запозная с вървежните групи, но тази година го снимах. Мноооооого се накефих, вярно. Няма такова! Много съм му благодарна за възможността да се хвърля в дълбоките води, защото така се учил да правиш нещата.
    квак

  6. #10506
    Скучно ми е.. Някой да ми прочете книжка, че ме мързи да гледам - очите ми са уморени. Искам да ги държа затворени, докато някой ми чете, разбира се безплатно и доброволно.

  7. #10507
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Скучно ми е.. Някой да ми прочете книжка, че ме мързи да гледам - очите ми са уморени. Искам да ги държа затворени, докато някой ми чете, разбира се безплатно и доброволно.
    Става ли последованието на опелото? Връзва се, аз чета, ти със затворени очи...
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  8. #10508
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Става ли последованието на опелото? Връзва се, аз чета, ти със затворени очи...
    Колкото и да го отричаме (когато сме млади) - един ден и това ще стане...

    Само Господ знае кой колко ще пребъде..
    Последно редактирано от ghostuser001 : 09-18-2019 на 18:18

  9. #10509
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Направо ще се застрелям. Имах ебаси ужасния ден на работа. Имах чувството, че се намирам в някаква деведесетарска видео игра с нива, където първото ниво е тъп клиент, ако успееш да се справиш с него (пък и нямаш кой знае какво разнообразие от избори), отиваш на другото ниво - още по-тъп клиент (който си мисли, че много разбира). Пък аз водя чат-тийм-а. С всичките се справям (поне не стигнах до големия бос). Още в началото на смяната ми вдигнаха нервите до небесата - надрусах се с валидол. Имахме и нещо като годишнина с "гаджето" (не обръщам внимание на тези неща, но предвид, че ми трови живота от 4 месеца, си ги броя), той нищо не спомена по въпроса цял ден. Наложи се да си взема ключа за у нас от него, щото една приятелка ми е на гости и да не я разкарвам да ми отключва, при което се повдигнаха въпроси и аз се обяснявах като ученичка. Той, естествено, като истински мъж, който е наясно че съм на 300 валидола и хич не ми е ден, ми каза "ма що не каза така, аз щях да я изпратя до вас, да я настаня, да ѝ покажа банята". Аз съответно му теглих една майна и се поинтересувах дали изобщо е възможно да не ми лази по нервите - можело, ама не било толкова приятно. Ето тук започна скандалът.

  10. #10510
    ^ Споко, ве - гаджето ти просто е искал да се запознае с приятелката ти. Пък ако тя е красива - да се пробва да я свали и да го направят, докато ти си на работа. Човекът просто търси разнообразие след 4 месечна изтощаваща връзка.

    И щом се празнува 4 месец, то и 5 месец ли ще го празнувате?
    А 6-тия?
    Леле, всеки месец празник и подаръци - мда, натоварващо е. Пускай го да спи с приятелката ти. Поне от малко да намали напрежението в макарите..

  11. #10511
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    Направо ще се застрелям.
    Моля те недей.

    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    Имахме и нещо като годишнина с "гаджето" (не обръщам внимание на тези неща, но предвид, че ми трови живота от 4 месеца, си ги броя),
    След като те трови защо си със него? Още от както каза че не ти дава възглавницата мога да преценя, че пет пари не струва. Леко и нежно го хвърляш на боклука и не се занимаваш с повече некадърници.

    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    Наложи се да си взема ключа за у нас от него, щото една приятелка ми е на гости и да не я разкарвам да ми отключва, при което се повдигнаха въпроси и аз се обяснявах като ученичка. Той, естествено, като истински мъж, който е наясно че съм на 300 валидола и хич не ми е ден, ми каза "ма що не каза така, аз щях да я изпратя до вас, да я настаня, да ѝ покажа банята". Аз съответно му теглих една майна и се поинтересувах дали изобщо е възможно да не ми лази по нервите - можело, ама не било толкова приятно. Ето тук започна скандалът.
    Не се обиждай ама гаджето ти е един малък лайнар. Казвам го, не заради приятелката ти, то че е искал да я забърше е искал, както всеки мъж в тази ситуация, ами за дето няма капка емоционална интелигентност да не ти прави проблеми като си имала лош ден. Не е нужно да ти чете мислите или да те гони по улиците, ами ей така да те пита само едно "как си?". Ако не можете да комуникирате и сте си в тежест просто се разделете цивилизовано..

  12. #10512
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    ПРЕД НАС ИМАШЕ ЗМИЙЧЕ. ЗАЩО ПРЕД НАС ИМА ЗМИЙЧЕТА?! СТРАХ МЕ Е, МРАЗЯ ГИ И СА ПРОТИВНИ. Дано Куч ги изгони в желанието си да играе с тях.
    квак

  13. #10513
    ^ Не куче, а котка ти трябва. Или най-добре таралеж..

  14. #10514
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ПРЕД НАС ИМАШЕ ЗМИЙЧЕ. ЗАЩО ПРЕД НАС ИМА ЗМИЙЧЕТА?! СТРАХ МЕ Е, МРАЗЯ ГИ И СА ПРОТИВНИ.
    Значи ти мислиш змиите за гадни и противни, а за своите безценни лигави кученца не.
    Последно редактирано от ivanznikolov : 11-16-2021 на 10:17

  15. #10515
    Тия меме да не са индийци, че имат "х" върху "третото" око?

  16. #10516
    Баааааааааааааси животните: https://youtu.be/RG9TMn1FJzc

    о.О

  17. #10517
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Оппаа
    ко стаа

  18. #10518
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Аре сега да видим дали сте си научили домашното:
    "Страх тресе кочината"
    За кой се отнася ;д

  19. #10519
    За теб!!! Познах ли? Ха, сега дай 5 лева!

  20. #10520
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Значи ти мислиш змиите за гадни и противни, а за своите безценни лигави кученца не..

    Ако искам, и ще си ги позлатя даже. Като почнеш да им изкарваш парите за храна, тогава ше писукаш.
    квак

  21. #10521
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ако искам, и ще си ги позлатя даже.
    Щом като си можела да ми отговаряш върни ми отговори на първите въпроси! Не си се измъкнала!

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Защо публикуваш твоя живот онлайн? Каква е твоята мотивация?
    За внимание ли го правиш?
    Тази информация носи ли някаква полза на някого или полза като цяло според теб в тази тема?
    Обясни какво разбираш под темата "ДНЕВНИК: Как се чувствате?".
    Това като онлайн дневник ли го водиш? Така ли останалите потребители ли трябва да го възприемат?
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Като почнеш да им изкарваш парите за храна, тогава ше писукаш.
    Плащам си данъците редовно, а парите за заплатата ти са от там. Значи че аз ги храня. Плюс това тук всеки писука колкото си иска таке че ¯\_(ツ)_/¯

  22. #10522
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    ...

    Плащам си данъците редовно, а парите за заплатата ти са от там...


    Четеш ли, Торето, четеш ли?
    Да разбирам ли, че все пак си станала мед. сестра или детето-фузинатор се е объркало нещо?

  23. #10523
    Хм, интересно! Става интересно. Ще следя и наблюдавам и ще видя как ще се развият нещата. Засега са само хипотези..

  24. #10524
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ако не можете да комуникирате и сте си в тежест просто се разделете цивилизовано..
    Така и стана в крайна сметка. Ни бих казала, че беше цивилизовано. Даже обратното. Снощи му заявих, че леко ме боли от това, че аз имам чувства, а той явно - никакви. Отговорът беше "добре, имаш ли нещо друго да споделиш или мога да си боледувам на спокойствие, докато ти си нещастна отново?". Тук, признавам, постъпих като истински пубертет и му шибнах един блок. Нямах какво да кажа, наистина. Не исках да го чувам, нито да го виждам. Нито да се обяснявам. В крайна сметка проведохме един скандален разговор по телефона с крясъци и караници (от негова страна) - била съм тъпа, егоистична, егоцентрична, не ми пукало за него - той болен, аз го занимавам с глупости. нямало да се промени отношението му, ако ми харесвало - да оставам, като не.. mm yeah. Естествено, нямаше как да не минем без препратка към близкото далечно минало преди около 2 месеца, когато аз реших да сложа край на тази драма, когато разбрах, че той не иска нищо сериозно от мен - врътнах ключа на колата и заминах right away. Той по-късно реши да ме информира, че така не се правело и трябвало да го обсъдим (какво по дяволите е имало за обсъждане? аз ли не съм наред нещо?). В крайна сметка по негова инициатива си възстановихме отношенията на по-сериозни начала. Обяснение за това действие така и не получих (адекватно, нали), както и това, което реално исках. He just kept me as a free whore on the pretext of a "relationship". I never got what a relationship should give. И тук реши да ми "върне" за начина, по който аз постъпих с него, след като ми заяви, че за него не съм била нещо повече от парцал и ми трясна телефона. (thanks god, и без това нямах какво повече да кажа)
    Сега се чувствам крайно съсипана, унизена, подиграна, наранена. Не съм сигурна обаче, дали се чувствам така заради него или заради себе си, защото позволих да ми се случи нещо подобно. Тази водка, там, изглежда прекрасно.
    Последно редактирано от per-dead : 09-21-2019 на 22:50

  25. #10525
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    Така и стана в крайна сметка. Ни бих казала, че беше цивилизовано. Даже обратното. Снощи му заявих, че леко ме боли от това, че аз имам чувства, а той явно - никакви. Отговорът беше "добре, имаш ли нещо друго да споделиш или мога да си боледувам на спокойствие, докато ти си нещастна отново?". Тук, признавам, постъпих като истински пубертет и му шибнах един блок. Нямах какво да кажа, наистина. Не исках да го чувам, нито да го виждам. Нито да се обяснявам. В крайна сметка проведохме един скандален разговор по телефона с крясъци и караници (от негова страна) - била съм тъпа, егоистична, егоцентрична, не ми пукало за него - той болен, аз го занимавам с глупости. нямало да се промени отношението му, ако ми харесвало - да оставам, като не.. mm yeah. Естествено, нямаше как да не минем без препратка към близкото далечно минало преди около 2 месеца, когато аз реших да сложа край на тази драма, когато разбрах, че той не иска нищо сериозно от мен - врътнах ключа на колата и заминах right away. Той по-късно реши да ме информира, че така не се правело и трябвало да го обсъдим (какво по дяволите е имало за обсъждане? аз ли не съм наред нещо?). В крайна сметка по негова инициатива си възстановихме отношенията на по-сериозни начала. Обяснение за това действие така и не получих (адекватно, нали), както и това, което реално исках. He just kept me as a free whore on the pretext of a "relationship". I never got what a relationship should give. И тук реши да ми "върне" за начина, по който аз постъпих с него, след като ми заяви, че за него не съм била нещо повече от парцал и ми трясна телефона. (thanks god, и без това нямах какво повече да кажа)
    Сега се чувствам крайно съсипана, унизена, подиграна, наранена. Не съм сигурна обаче, дали се чувствам така заради него или заради себе си, защото позволих да ми се случи нещо подобно. Тази водка, там, изглежда прекрасно.
    Трябва да празнуваш, че си се отървала от този тип.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си