.
Отговор в тема
Страница 413 от 450 ПървиПърви ... 313363403409410411412413414415416417423 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 301 до 10 325 от общо 11246
  1. #10301
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Много яки идейки за DIY: https://youtu.be/vkbn499wsWc

  2. #10302
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Всички, които реват, какво точно очакваха да се случи, много ми е интересно.

    All hail the Queen in the North!

    Ще почакам няколко дни докато всички го изгледат и ще пиша, не искам да съм one of those people
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #10303
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ще почакам няколко дни докато всички го изгледат и ще пиша, не искам да съм one of those people
    Да са гледали, а и какво толкова непредвидено може да се случи в един финал.

    Според мен беше идеалният завършек за всички герои. Единствената ми критика е, че можеше да го направят по-дълъг и да включат повече сцени, не само "великото" трио. Още от сезон 6. беше ясно, че Денерис е бита карта. Не може да фейлваш постоянно като управник и да ти се разминава because dragons. Ако хората, които си "освободил" се продават сами на бившите си господари, това е pretty major fail. "Освобождаваше" хората, за да си pump-ва егото и всички недалновидни глупаци около нея ѝ ръкопляскаха. И създадоха чудовище. Опита същия номер във Вестерос, не се получи, защото това са свободни хора, повечето от които помнят смотаното управление на баща ѝ, не са random роби, които ще те носят на ръцете, особено ако си random чужденец с его по-високо от Вала и с "деца", които могат да унищожат всичко и всички. Вината не е само на Денерис в никакъв случай, вината е на всички "съветници" около нея. Просто нямаше кой да ѝ удари два шамара и да я свали на земята.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #10304
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Да са гледали, а и какво толкова непредвидено може да се случи в един финал.

    Според мен беше идеалният завършек за всички герои. Единствената ми критика е, че можеше да го направят по-дълъг и да включат повече сцени, не само "великото" трио. Още от сезон 6. беше ясно, че Денерис е бита карта. Не може да фейлваш постоянно като управник и да ти се разминава because dragons. Ако хората, които си "освободил" се продават сами на бившите си господари, това е pretty major fail. "Освобождаваше" хората, за да си pump-ва егото и всички недалновидни глупаци около нея ѝ ръкопляскаха. И създадоха чудовище. Опита същия номер във Вестерос, не се получи, защото това са свободни хора, повечето от които помнят смотаното управление на баща ѝ, не са random роби, които ще те носят на ръцете, особено ако си random чужденец с его по-високо от Вала и с "деца", които могат да унищожат всичко и всички. Вината не е само на Денерис в никакъв случай, вината е на всички "съветници" около нея. Просто нямаше кой да ѝ удари два шамара и да я свали на земята.

    Денерис си е луда още от първи сезон, просто нямаше все още достатъчно самочувствие че да го покаже. Действията и ми бяха напълно предсказуеми и предвид че е поредния продукт на incest и баща и е не кой да е друг, а именно The Mad King си беше показател че тя ще последва неговие стъпки. Но моята теория беше по-скоро че тя ще наръга Джон, и после Аря ще си отмъсти набързо, тъй като дори след като вече беше ясно, че Сърси няма да я бъде, Аря не престана да повтаря "I want to kill the queen" мислех си че вече визира Денерис.
    Unsullied заминаха за Наат, следователно заточението на Джон Сноу беше напълно безполезно, да не говорим че предвид събитията, историята за Лияна и Аегон си остана набълно безсмислена и все едно я вкараха колкото да ни запълнят времето с глупости. Накрая дали е "копелето" на Нед Старк или синът на Лиана, нямаше никакво значение.
    Но най-много ме ядоса факта, че завърши хумористично с 4ма идиоти, които се смееха около масата... с изключение на Тириън.
    Това че убиха и втория дракон, не заради нещо друго, ами щото им свършил бюджета за CGI също е изключително глупаво, при положение че актрисата, която играе Сърси е получава по 1 милион на епизод. 1 милион да седи и да пие вино на балкона...

    И като цяло май не съм разочаровата толкова от самият сюжет и това, което се случи, а повече от това как се случи. Примерно епизод 3 спокойно можеше да е събран в 20 минути, а не 94 минути битка в мрака и да се чудиш това огън ли е, кръв ли е дето се вижда и кой кого убива. Чакахме зимата да дойде 8 години и накрая дори нямаше реална битка между The Night King и който и да било друг, а го тазкараха за секунди.
    Също така ме е яд че напълно загърбиха пророчеството за Аегон Таргериън
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  5. #10305
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Дракарис, Дрогон, изпепели мустаците на дриймуокър за дето разкри какво се случва в последните два епизода!! Ей, гадинке, аз съм ги гледал до 8S4E!! А от това, което пишете излиза, че Wolverine убива Jean Grey (Phoenix).. в X-Men: The Last Stand..

  6. #10306
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Абсолютно си беше ясно, че Данка ще превърти - не беше някаква изненада. Само ми стана тъпичко, че в последния епизод се напъваха да я изкарат пак трошачка на окови и разни други кретении, безсмислено ми беше. Вместо да наблегнат на по-"такава" смърт, я показваха да крещи на дотраки. Пък Сив Червей тотално го преебаха за два епизода, много на никъде.
    Джон наистина го прецакаха яко на вала ама поне си изпълни клетвите до последно.
    квак

  7. #10307
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Слава Богу, че тая истерия с троновете най-накрая съврши !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #10308
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Слава Богу, че тая истерия с троновете най-накрая съврши !
    Не позна. Остават ми два епизода да им догледам. Пък и на тяхно място феновете превъзнасят друг, нов сериал - Чернобил.

  9. #10309
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Да сапунисам кривия ти ден, да сапунисам... Утре ше ги насапунисам всичките, ей! Рядко са ми избивали балансите за толкова малко, но и за по-дребни неща съм рязала, пък тук има накъде. Ще седя аз грозна по снимките ама другите същото ще направят, като нямат отношение. ПиснА ми сумата му и години да търпя едни и същи идиотии ит едни и същи идиоти. Кръв, рода - все тая ми е - всичко живо под ножа. Неам нерви вече... А той как запали и как ше ги сапунисва, бедна ми фантазията.
    Забавно е да играеш циркове, за да възпиташ куче - "Тори, не!" и аз се връщам.
    квак

  10. #10310
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Ей, дриймок, ей, гадинке, моя.. Как мислиш - дали галакси29 и Иваааата ги 'апе щъркелът?

  11. #10311
    anonymous1043668
    Guest
    Ох тези тронове ги виждам навсякъде! Направо на пъпа ми излезнаха.

    Исках да пиша нещо тука но като влезнах и видях последните постове и без мене тази тема е заприличала на пълна кочина и свинщина

  12. #10312
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ох тези тронове ги виждам навсякъде! Направо на пъпа ми излезнаха.

    Исках да пиша нещо тука но като влезнах и видях последните постове и без мене тази тема е заприличала на пълна кочина и свинщина
    Благодаря, но нямаше нужда от хвалебствия! За нас, с дриймока, бе огромно удоволствие да я освиним и всичко сторихме с огромно желание и усърдност.

  13. #10313
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    А, да, Фузи, да знаеш - дриймокът не е много по-възрастна от теб. По-дърта е само с година-две. Но психически ти отстъпва - не може да се грижи сама за себе си + че си няма професия, както ти си имаш. Това, с което ме задържа да не й посоча пътя е, че е необуздан сексуален звяр... :Д :Д

  14. #10314
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мина кретенията, удържах някак си и сега съм заседнала с готина бира и бадеми да се награждавам, че не утрепах никого. Заради кретениите им много мръднах назад с работата, а колко съм назад с нервите, и аз дори не знам. Ей сега даже пак се правиха на вървежни, не разбрах, знаят ли кого лъжат, че се опитват даже.
    квак

  15. #10315
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    @останалите: ако случайно сте се питали "как се влюбих в дриймуолкър", то ще ви отговоря: бе любов от пръв поглед, след изпита бутилка водка. Още щом я видях, то веднага се влюбих в трите й очи - нали знаете алкохолът удвоява виждането. Но не бе само това - брадавицата на носа, пискливият й глас, кривите й крака от рахита. Всичко в нея бе много секси, поне докато продължаваше алкохолната интоксикация на мозъка ми.. А след като всичкият този алкохол се изпари от тялото ми, то остана единствено необузданият секс, чрез който ме задържа и до днес..

  16. #10316
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ах, как побеснях... Искат да си предам екипа, за да не съм "лапе". Майка му стара, тва да гледаш как някой забива нож в гърба на твой човек и да не направиш нищо, е по-стабилно предателство от самия нож в гърба. Тва са възрастни хора, поне с два пъти от мен. Еми, паднаха ми в очите, както ги харесвам и обичам, и повече няма да работя с тях. Не е проблем, че те се защитават един-друг - напротив, похвално е - но нека не защитаваме жестока и глупава идея... мен би ме хванало срам да си го помисля, камо ли да го кажа на всеослушание. Никаква човещина, никаква апатия, никакво разбиране. Бързат като мулета пред майка си в момент, в който не трябва да се бърза въобще, а трябва да си тактичен, НО до онзи ден не бързаха за работата, а за бира на сет, мачове, фризьор и квото беше там още. Нека съм лошата, че казах истината най-накрая, а всички си го мислехме.

    Тези дни направих такова лошо падане с големия бяс, че още съм натъртена и ранена. Вчера даже си позволих да се полигавя, да не свърша нищо като света и да спя по никоето време. Днес се очертава същия неадекватно-непродуктивен ден.
    квак

  17. #10317

    Регистриран на
    May 2019
    Мнения
    31
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    @останалите: ако случайно сте се питали "как се влюбих в дриймуолкър", то ще ви отговоря: бе любов от пръв поглед, след изпита бутилка водка. Още щом я видях, то веднага се влюбих в трите й очи - нали знаете алкохолът удвоява виждането. Но не бе само това - брадавицата на носа, пискливият й глас, кривите й крака от рахита. Всичко в нея бе много секси, поне докато продължаваше алкохолната интоксикация на мозъка ми.. А след като всичкият този алкохол се изпари от тялото ми, то остана единствено необузданият секс, чрез който ме задържа и до днес..
    Защо не се ожените? Искаш да я изтървеш ли?

  18. #10318
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    @останалите: ако случайно сте се питали "как се влюбих в дриймуолкър", то ще ви отговоря: бе любов от пръв поглед, след изпита бутилка водка. Още щом я видях, то веднага се влюбих в трите й очи - нали знаете алкохолът удвоява виждането. Но не бе само това - брадавицата на носа, пискливият й глас, кривите й крака от рахита. Всичко в нея бе много секси, поне докато продължаваше алкохолната интоксикация на мозъка ми.. А след като всичкият този алкохол се изпари от тялото ми, то остана единствено необузданият секс, чрез който ме задържа и до днес..
    Това беше добро
    Death is not the end, it is only the beginning

  19. #10319
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от fanton1 Виж мнението
    Това беше добро

  20. #10320
    Добре че денят почти свърши, не ми се връща много на работа утре, ама май така е по-добре, многот свободно време не е за мен.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #10321
    anonymous1043668
    Guest
    Не мога да ги разбера жените. Като стане драма при нас е просто нещо страшно. Едната съквартирантка се депресира,защото някакво си там момче не я харесва,другата пък ми плаче за дето гаджето и заминавало в чужбина за седмица и тя не можела без него... Докато аз просто искам да си взема нещо за ядене и компютъра и да се заключа в изолатор..

  22. #10322
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    @останалите: ако случайно сте се питали "как се влюбих в дриймуолкър", то ще ви отговоря: бе любов от пръв поглед, след изпита бутилка водка. Още щом я видях, то веднага се влюбих в трите й очи - нали знаете алкохолът удвоява виждането. Но не бе само това - брадавицата на носа, пискливият й глас, кривите й крака от рахита. Всичко в нея бе много секси, поне докато продължаваше алкохолната интоксикация на мозъка ми.. А след като всичкият този алкохол се изпари от тялото ми, то остана единствено необузданият секс, чрез който ме задържа и до днес..
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...B0%D0%B2%D1%8F
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #10323

    Регистриран на
    May 2019
    Мнения
    31
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    А, да, Фузи, да знаеш - дриймокът не е много по-възрастна от теб. По-дърта е само с година-две. Но психически ти отстъпва - не може да се грижи сама за себе си + че си няма професия, както ти си имаш. Това, с което ме задържа да не й посоча пътя е, че е необуздан сексуален звяр... :Д :Д
    Теб не съм те мяркал преди. Ново ли си, или просто с нов никнейм?

  24. #10324
    Добавих още един звяр към зоопарка… вече наистина не съм за никъде
    Тази седмица наистина минава бавно, но то винаги понеделник като е почивен, после дните се точат.
    А той ме изнервя, хем ми пили нервите, хем го обичам. Странна работа, като някакви тинейджъри.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  25. #10325
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Снощи неочаквано се получи такова яко партей, че чак се накефих, че излязох да пия бира с него. Рядкост са супер готините партита там, обикновено са малко изнервящи. Видях се с хора, дето не бяха идвали няколко седмици и ми стана приятно. Видях и един човек, заради когото още треперя. Въобще, една много готина вечер си нарисувахме.
    Натъртеното още боли супер стабилно, а и снощния смях изобщо не ми помогна, направо нямах дъх от болка и смях едновременно. <3
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си