.
Отговор в тема
Страница 424 от 450 ПървиПърви ... 324374414420421422423424425426427428434 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 576 до 10 600 от общо 11246
  1. #10576
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    ^^О Трънчо, как си?!
    Как се появи така изведнъж и се сети за форума?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #10577
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    това е М****
    Я, и ти ли си тук още?!
    Е, пак. В някои други теми гледам че виреят някои потребители, ама и те рядко пишат.
    Само оня и фейковете са тука постоянно.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  3. #10578
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Тва беше мега добро посрещане на рд евър. Направихме готини подаръци всички, дето бяхме там, целихме се с лед, пихме... Смяхме се, пяхме и свирихме заедно, ядохме много сладко. Бих искала такъв рожден ден да имам.
    Много-много ми липсваше тези дни, докато го нямаше наоколо, но се върна препълнен с идеи и планове за нашите си неща. Очертава се да си изкарвам парите със снимаме за мялакяо време, което не е никак лошо, защото обожавам да снимам. Вчера беше един от поредицата продуктивни дни - свърших сумати работа, която си бях планирала + още неща, дето не бях. От тая седмица най-глрда съм с това, че научих едното кучанцИ да сяда и да дава лапички. И тия неща, дето ги говорихме снощи наистина са топ. Тва да вземаш такива пари за тези неща не е никак лошо... Ебаси, ако знаех, че един ден ще снимам такива глупости, щях по-рано да се науча. :ддд
    Въобще, днес мисълта ми върви много разкъсано, но ми е и яко неподредено в главата... Цялата тая нова информация... И тва с грима - мислехме, че е друго... А то се оказа много-много лесно + се оказахме на прав път двамата... Ебаси... Трябва да седнем днес сами да си ги обмислим и поговорим нещата.
    За днес плана е да изчистя в нас, да му купя подарък за рдто, да се наглася за довечера, разходка на гадове, монтаж... Ехеееееее... Първо тря ва да допия кафето и да ям, че умирам от глад. През това време е хубаво и да си подредя главата, обаче, че много криво така разхвърляно.
    Бтв, след миналата седмица като се доразочаровах, се чувствам супер освободена за нови подвизи. Чак започвам да се учудвам от себе си. Колко било хубаво да говориш с правилния човек за разни неща...
    О, и още нищо не ми е паднало от ноктите, явно се е справила... Хммм... Аз каква я мислех... Даже вчера като идва и ги оглежда и натиска и нищо не падна. Ебаси, мноу яко. <3
    квак

  4. #10579
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Как сте, хора?

  5. #10580
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Как сте, хора?
    Оу, кого виждат очичките ми?
    Как е анонимна? Как бе в САЩ?

  6. #10581
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Оу, кого виждат очичките ми?
    Как е анонимна? Как бе в САЩ?
    Сега като забравиш трудностите и гадните моменти, ти се струва супер. В общи линии хубаво лято. Ама навръщане ме обраха на летището. Каръкът си е карък
    И който ми каже още веднъж, че в България положението е от зле по-зле и никъде другаде по света такова нещо няма. Или дадено нещо може да се случи само в България, любимата фраза на много хора. Да ми се обади, купувам му билетче до Сащ, няма значение кой шат и да види, колко всъщност не са по-цветущи от нас. Поне ние имаме малко с малко мозък в главите, че милите американци, доста от тях, са доооста глупавички.

  7. #10582
    Стана ли свидетел на тия паметни за щата, в който бе, пожари това лято?

  8. #10583
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Аз ти писах на лично преди седмица някъде, ама нещо не ми св прати съобщението. Имаше страшно много пожари, по едно време си бяхме обградени от 3 пожара. Единият беше в близост, където живеехме. Виждал се е от единия ресторант, голям пожар е било, ама аз лично не съм го видяла. Видяхме само димната завеса и я усетихме. Проблемът там е, че е мноооооого, ама мноооого сух въздухът и времето като цяло. Накрая на сезонът даже ни докараха сумати хора, от съседен град,защото департаментът, в който са работили е изгорял.
    Неслучайно в Сащ като цяло, глобите са огромни за пушене на нерегламентирано място.
    После бях на почивка в друг щат и изгорях супер много, а нито съм се пекла, нито нищо.

  9. #10584
    Хм, писала си ми на лично?

    Дано не си ме бъркала с някой друг.

    btw: аз за тези пожари разбрах от тв-то.
    Ще ти пратя лично с един линк към видео.

  10. #10585
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    ^ В чужбина ли живееш?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  11. #10586
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ах, че обичам специалните ефекти във ютуб... Новата кака, която намерих, е невероятна. Даже си говори за продуктите, които ползва, за да можеш да ги поръчаш и ти, ако ти тря ва нещо. Харесах си бои за лице, четки и някакви други нещица. Колко е полезно да гледаш ютуб... <3 Тези дни даже поръчвам и двата вида бои, а като пристигнат ще пробвам сама кое и как. И пак - трябват ми четки... Още освен тези наличните вкъщи и тези, дето съм харесала - малко ми се виждат. И тези дни тря ва да си поръчам някаква адекватна кръв, защото моята не става + шпатули, лепило, восък, латекс... Абе, очаква се страшно пазаруване. От красивият грим имам много, сега е време за другия. Ох, много ми е развълнувано! <3 И най-якото е, че имам и кой да ми дава предложения за марки. <3
    Трябва да се завъртя във фб и бара, че да видя две момичета за моделки за неделя, за красив грим.
    О, и снощи се видяхме и говорихме за някакви неща и се почва всичко...
    И имам днес да свърша някакви неща по моите си кретении с грима... И да разхождам гадинка. <3
    квак

  12. #10587

  13. #10588
    Колко е хубаво да не си в депресия? Няма как да знам. Забелязвам, че всички хора, които харесвам, са с някакъв вид психично разстройство. Не мога да определя защо ме привличат подобни.

  14. #10589
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Само оня и фейковете са тука постоянно.
    Дейтунар сигурно се насира в гащите от страх и яд веднага щом се сети за мен !
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    ...
    Ооо Турксчо... и ти си се върнал, приятно ми е че пак те виждам!


    Айде и един специален поздрав за Анархито:
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #10590
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Това не е истина... Цяла вечер ревах от радост. Толкова е хубаво да си видиш бебето с някаква форма най-накрая. <3 Разтреперих се от кеф в началото като видях всичко. Толкова е хубаво... <3 Нямам думи да опиша колко съм благодарна, че е наоколо и че ме побутна да се хвана с това, дето искам. Невероятен е, наистина. <3 Цяла нощ, като дойде, се гушках в него и сънувах някакви хубави неща. Вчера беше моят ден. <3 И на любината влогърка, която пусна първата си палитра. Вчера беше нашият ден, това е.
    квак

  16. #10591
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus Виж мнението
    Уважаеми не-съвсем-възрастни и не-съвсем-деца, драги съфорумци.

    Този раздел е мястото, където можете да се надявате на по-специфично отношение към темите си. А именно пречупено през погледа на поотрасналите деца и напъпващите възрастни.

    Разделът се характеризира с малко по-особени потребители. След началния наплив на празнодумни спамерчета, те ще се отеглят да си стискат гнойните пъпки и ще останат "големите". Тези големи, чиито остър език и сарказъм не винаги е подходящ за останалите раздели.

    Правила на раздела:

    1. Грамотното писане на български е задължително. В противен случай ще бъдете осмивани, подигравани и публично низвергнати.

    2. Заяждането и ударите под кръста са позволени, но е крайно желателно да стават с бели ръкавици.

    3. Не се учудвайте. ако не получите очакваните от вас отговори, а се опитайте да разберете, защо получавате неочакваните.

    Списъкът е възможно да бъде изменян и допълван.
    Велико !

    А сега форумът се е превърнал в някакво дебилно място за хора с емоционални (да не кажа нещо по-силно) проблеми и "градинарките/модераторките" се държат сякаш са расли в саксия.

    Вече очаквам в началото на сайта да се появи банер със всичките епизоди на Телетъбис!



    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #10592
    Искам в метрото да се засека с момиче/жена сатанистка, но да не е ФузиДезъртПау. Нея не я ща. Не ми вдъхва доверие.

  18. #10593
    Понеже съм дрът, гледам сериали. В т.ч. и "Откраднат живот". Та, д-р Нора Чилингирова не ви ли прилича на PinkPan7er?

    Освен на нея малко ми мяза и на певицата Сантра.

  19. #10594
    В тази тема само аз си пиша...
    Къде е този, къде е онзи..??

    Няма ги. Дори Фузито го няма.. Рисува нейде..

    Днес гледам началната страница на Гуугъл - гледам там някакъв вълк, един такъв нарисуван ме гледа от екрана - сетих се за аватара на Фузито. Имаше известна прилика, въпреки че нейното не е вълк, а черна котка, с оранжеви очи.

  20. #10595
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Понеже съм дрът, гледам сериали. В т.ч. и "Откраднат живот". Та, д-р Нора Чилингирова не ви ли прилича на PinkPan7er?

    Освен на нея малко ми мяза и на певицата Сантра.
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    В тази тема само аз си пиша...
    Къде е този, къде е онзи..??

    Няма ги. Дори Фузито го няма.. Рисува нейде..

    Днес гледам началната страница на Гуугъл - гледам там някакъв вълк, един такъв нарисуван ме гледа от екрана - сетих се за аватара на Фузито. Имаше известна прилика, въпреки че нейното не е вълк, а черна котка, с оранжеви очи.
    изглеждаш като човек, който е напълно обсебен от това място
    но стига да те радва и да не пречиш на останалите, е ок

  21. #10596
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    изглеждаш като човек, който е напълно обсебен от това място
    но стига да те радва и да не пречиш на останалите, е ок
    Не виждаш ли, че пиша в тази тема по веднъж на ден, в много от случаите - дори през няколко дни. Тук влизам, когато релаксирам в къщи - на дивана, пред тв-то, изчаквайки да почнат първо "Откраднат живот", след него "Игри на волята", след тях "Пътят на честта", а за финал (ако не съм заспал) - "Луцифер".

    Форумът е следен по време на рекламните паузи.

  22. #10597
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Идеята, която ми дадоха преди няколко часа, е чудесна. Ще бъде мниги готино да се драскаме вкъщи. Само това не бях правила там. :дддд Това място ми е по-вкъщи от всяко друго последните месеци и тива да съм там и да гримирам там, е тоооолкова невероятно, че няма накъде. <3
    И тия хора там - онези тримата, които ме бутат да правя това - те също са "вкъщи". Вярно е фб клишето, че няма значение какъв сезон е навън, ако има кой да ти държи ръката и ти е топличко на душицата.
    Толкова съм близо до това, че е нереално просто. Още малко работа и портфолиото ми ще е готово. Наистина това е тоооолкова хубаво. <3
    квак

  23. #10598
    ФузиДезъртПау ми прати нейна снимка.

    Хубава е!

  24. #10599
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    ФузиДезъртПау ми прати нейна снимка.

    Хубава е!
    Лъжец!

    Нищо не съм ти пращала.

    Edit: Ghostuser, правиш какво ли не за внимание във форум, където хора не останаха, дори и аз напуснах. Толкова си жалък!
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 11-07-2019 на 08:38

  25. #10600
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Лъжец!

    Нищо не съм ти пращала.

    Edit: Ghostuser, правиш какво ли не за внимание във форум, където хора не останаха, дори и аз напуснах. Толкова си жалък!
    Ти лъжеш!!!
    Или не помниш - едно от двете е. Бе пияна - не знам колко точно. През Интернет не може да се прецени.

    Аз затова пиша, че си хубава. Щото прати снимка.

    И не напускайте форума - толкова ли сте слабохарактерни, че така лесно се отказвате?

    После аз съм бил жалък. Жалък съм да - жалък съм, че се опитвам да ви върна като овчарско куче разпръснало се стадо глупави овце...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си