.
Отговор в тема
Страница 415 от 450 ПървиПърви ... 315365405411412413414415416417418419425 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 351 до 10 375 от общо 11246
  1. #10351
    И още една година си мина, отпразнувахме втора годишнина заедно. Все едно беше вчера като се запознахме, същевременно се чувствам все едно цял живот съм го познавала.
    Колкото повече време прекарваме заедно, толкова по-щастлива ме прави <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #10352
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Снощи ни казаха некви баси яките новини, от които и двамата искахме да скачаме. <3 Тва е нещо, дето ще ни изкара сумати пари и на двамата... И генерално нещата ще тръгнат много на добре. И на всичкото отгоре ще си попътуваме само двамата, което е още един бонус във всичко яко.
    Тая сутрин ме размазаха с още по-готини новини и съм сууууууупер доволна от това. И баща ми ще завижда жестоко много. И да - наистина в случая няма по-голям от мен. И не мога да не си се израдвам жестоко на готиния късмет. И ми е мега-гига-ултра-извънземно яко пък! <3
    Само с тия две хубави новини не знам какво кофти ще дойде ама... Нека дойде, пък после ще го мисля. Не мога вечно да се страхувам и стягам. И не мога все да очаквам да съм прецакана.
    Имам някои идеи и ей сега, когато хапна и си взема бързо душче, ще ги осъществя. В главата ми звучи супер готино и супер-супер яко. И ще се наложи да се събера, за да го направя максимално яко. И да, кефя се, пък! Много! Ако стане, както трябва, довечера сме на уиски с кола.
    И оная вечер проведох баси разговора - сефте съм "виновна", че минавам за хубава. Тва да си избиваш комплексите върху някого, щото си свиня с толерастия, докто въпросния те защитава където трябва, е най-малкото противно като отношение... Имаше едно стихотворение, нещо от типа на "не виждате, че всеки нож в гърба ми превръща се във цвете". Ор съм кайнд ъф шит, все тая. И от същия разговор се затвърди друго мое твърдение, отново за избиване на комплекси. Когато аз исках да бъда екип с тоя човек и да му обръщам внимание, той не щя. Е, сега искам да обръщам внимание на друг човек и факта, че някой си не го ебават за слива, ми е най-малкия проблем евър. И се казаха някакви неща, за които "АЗ НАЛИ ТИ КАЗАХ?!" И да - не че ми е работа ама... Абе, казах си му преди време. Аз съм лош пророк, щото все лошо предвиждам. Не че се радвам, че на някого му се случват лоши неща - изобщо даже. Ама аз си казах и не бях послушана, не опита да предотврати нещата, щото бях филмарка и кво беше там... Ай ся ше гледам сеир. То от нашата которка всичко се вижда.
    Боли ме главата, требе ни хапче. И цигари. След малко.
    квак

  3. #10353
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Нездравият интерес към кучетата и общата мизантропия ги свързвам най-често с този образ:



    Още по-интересното е че и на външен вид и вредни навици го докарва !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #10354
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Exclamation

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...
    Темата трябва да се прекръсти на кучешки истории.
    Не мога да разбера стопаните на кучетата как преодоляват буквално миризмата на мокри косми извадени от канал, болестите, които носят след като са ги пуснали да ровят по кофите, да се търкалят в мръсотията и в козината им да влизат всякакви зарази и твари, които после да донесат до вкъщи и от там и в леглата на стопаните си. И към всичко това като прибавим, че с други хора за друго освен за домашните си любимци тия хора не могат да говорят. Въобще повечето стопани на кучета имат нездрав и неуравновесен вид. По принцип обичам да използвам думите помияр и псе вместо куче, защото тази дума звучи някак си твърде научно и чисто. А това, което са кучетата в града са имемнно помияри и псета, защото се въргалят в боклуците, носят бълхи, кърлежи и зарази. И на всичкото от горе хапят и нападат. А невменяемите им стопани все отричат "ма той е добричък, не е агресивен!"...

  5. #10355
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Темата трябва да се прекръсти на кучешки истории.
    Не мога да разбера стопаните на кучетата как преодоляват буквално миризмата на мокри косми извадени от канал, болестите, които носят след като са ги пуснали да ровят по кофите, да се търкалят в мръсотията и в козината им да влизат всякакви зарази и твари, които после да донесат до вкъщи и от там и в леглата на стопаните си. И към всичко това като прибавим, че с други хора за друго освен за домашните си любимци тия хора не могат да говорят. Въобще повечето стопани на кучета имат нездрав и неуравновесен вид. По принцип обичам да използвам думите помияр и псе вместо куче, защото тази дума звучи някак си твърде научно и чисто. А това, което са кучетата в града са имемнно помияри и псета, защото се въргалят в боклуците, носят бълхи, кърлежи и зарази. И на всичкото от горе хапят и нападат. А невменяемите им стопани все отричат "ма той е добричък, не е агресивен!"...
    Събитията от последните дни доказват, че любовта към кучетата върви ръка за ръка с омразата към хората:

    https://www.vesti.bg/bulgaria/ochevi...hasite-6096285
    https://nova.bg/news/view/2019/06/07...B4%D0%B5%D0%BE

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #10356
    anonymous1043668
    Guest
    Където и да отида е пълна помия,както в интернет така и в реалния живот..

  7. #10357
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Току-що ми хрумна една идея за снимане, от която мога да извлека доста опит и да се науча на доста неща. Баси, как ми хрумна изведнъж... А и вече имам много материал, с който да работя - не би било проблем, даже напротив - ще показва колко съм импруувнала във това си хоби. Може дори без обработка, сурови кадри. Хмммм...
    Много е странно, когато нещо такова ти хрумне и мозъка ти дълбае само в нея насока в продължение на часове, примерно. Обичам това чувство. Така се усещам и, когато ми дойде на акъла за някакъв по-нетрадиционен грим. Започвам да обсъждам и дълбая със всеки по-запознат за идеи и някакви такива неща.

    Страшна жега се получи, а аз имам неща за вършене и извън вкъщи...
    квак

  8. #10358
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Където и да отида е пълна помия,както в интернет така и в реалния живот..
    Може би проблема е в теб

  9. #10359
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Може би проблема е в теб
    проблема винаги е в мен

  10. #10360
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    проблема винаги е в мен
    Що така, Фузи? И какво се случва с моя бъдещ аватар - има ли някакъв напредък?

  11. #10361
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    И какво се случва с моя бъдещ аватар - има ли някакъв напредък?
    Не се притеснявай,аватара ти не е забравен. Разбирам те,знам какво мъчение е да чакаш нещо, но си имай в предвид че и аз си имам свой проблеми и колкото и да искам да рисувам през седмицата не мога. За това се занимавам през уикендите. Ще те помоля любезно за малко търпение..

  12. #10362
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Не се притеснявай,аватара ти не е забравен. Разбирам те,знам какво мъчение е да чакаш нещо, но си имай в предвид че и аз си имам свой проблеми и колкото и да искам да рисувам през седмицата не мога. За това се занимавам през уикендите. Ще те помоля любезно за малко търпение..
    Ok, boss! I will be patient. ;)

  13. #10363
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    https://youtu.be/0uLI6BnVh6w
    В бара оная вечер някой пя тая песен и тя ми се заби жестоко в главата. Ексес едн ооооохс - дей уант ми. Нананананананааааааа. Неква яко лятна шитня е. И тая песничка ден ай соу хър фейс анд нау айм белийвъъъърррр. <3 Тва от Шрек. Супер много ми се пие съмърсби на мястото, дето се събирахме с моите едно време. В някой предишен живот. Когато нямахме пари за цигари, алкохол и нищо изобщо, та си късахме задниците от събиране за простотии, дето днес имаме. И когато ревяхме, че някой ше си ходи в на майка си кътника за цяла година. Когато вярвахме, че морето ни е до колене. Ей такова - да играем пак на шише, да ядем бъркани яйца и да се пазим един-друг. Да скачаме от гаражи, щото сме пичове. И някакви хора да ни се карат, че вдигаме шум. Такова ми е. Даже мисчя довечера да го забутам там след разхождането на тварите - ще се получи супер по-фън, отколкото да сме в заведение, да кажем. Или на домашно.
    Имам супер много неща да свърша, а е жегаааааа. Нимоа. И не съм яла абсолютно, де - може би ще е хубаво да хапна, за да не припадна по улиците.
    И нямам търпение за тия хубави новини от предната седмица - и двете. Едното трябва да стане сряда/четвъртък/петък. Другото след 17-8 дни. Мноу яко. <3
    квак

  14. #10364
    Имам предложение за втора, допълнителна работа и не мога да взема решение дали да се нагърбя и с това, или не. Принципно не ми е нужна, никак даже, като време също не виждам как ще я вмъкна в графика си... ама е толкова добра възможност и е нещо, което наистина искам да правя. И сега седя и мисля и си гледам календара и усещам как се превръщам в мъжа си, и ще работя и аз посред нощите пред екрана, ама нищо, поне няма да съм сама. Ще почаквам да си дойде Сряда и ще го обсъдя и с него да видя какво мисли, въпреки че вече усещам какво ще ми каже.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #10365
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Имам предложение за втора, допълнителна работа и не мога да взема решение дали да се нагърбя и с това, или не. Принципно не ми е нужна, никак даже, като време също не виждам как ще я вмъкна в графика си... ама е толкова добра възможност и е нещо, което наистина искам да правя. И сега седя и мисля и си гледам календара и усещам как се превръщам в мъжа си, и ще работя и аз посред нощите пред екрана, ама нищо, поне няма да съм сама. Ще почаквам да си дойде Сряда и ще го обсъдя и с него да видя какво мисли, въпреки че вече усещам какво ще ми каже.
    Точно снощи и ние обсъждахме нещо, дето ми дойде на акъла, та явно сме на едно дередже. Мислихме и се реши, че ще пробваме, щото ще ми трябва доста обучение от него, та е съгласен. Не ми беше хрумвало, че от тези идиотии, дето мисля, може да изкарвам и пари. Цялата идея беше основно да се уча да снимам. Без да познавам твоя човек, смятам, че ще е съпортив поне колкото моя.
    квак

  16. #10366
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Точно снощи и ние обсъждахме нещо, дето ми дойде на акъла, та явно сме на едно дередже. Мислихме и се реши, че ще пробваме, щото ще ми трябва доста обучение от него, та е съгласен. Не ми беше хрумвало, че от тези идиотии, дето мисля, може да изкарвам и пари. Цялата идея беше основно да се уча да снимам. Без да познавам твоя човек, смятам, че ще е съпортив поне колкото моя.
    Ехаа от кога tori отговаря на други постове в тази тема, вместо да пише обичайният си дневен статус?



    Искам да кажа нещо интересно за живота си... но нямам нищо...

  17. #10367
    За пореден път се чувствам непълноценна и унила. И се питам, защо отново попадам в този цикъл на емоционалност и не мога да изляза веднъж за винаги от него, или ако не може да се избегне, то не така силно да ми влияе. Отново стигам до извода, че когато прекъсна да правя, това което най-дълбоко от душата ми идва като желание или, не знам, явно е път, които вътрешно желая да измина, ме прави тъжна, не веднага, но след ден два започвам да усещам, а тревогата и онези мисли идват се по често и по често след всеки изминал ден.
    Тогава, защо не мога просто да започна, да правя това, което дълбоко искам, наистина в продължителен период. Да променя навиците си и начина на живот, защото, знам... Знам, че старите навици, усвоени от копиране или неполезни или други, микро навици, реакции, са тези които ме дърпат назад и ме въвличат в стария режим.
    Като че ли съм наистина на кръстопът, обаче не е обикновен кръстопът, а е определящ пътя в живота ми, там където съм си казала, че наистина ще инвестирам енергия и знам, че ще си заслужава. Краката ми са на двата бряга, онзи стария, и онзи новия, малко мистериозен, но не бих казала неясен, замъглен.
    И стоя на ръба на своята промяна, дълбока промяна, вече отдоста време и се чудя на акъла си, защо стоя на стендбай. Защо след като 80% са планирани, ясни и изпитани(проба-грешка), все пак не хващам юздите на живота и така да взема живота си в изцяло свои ръце.
    А интересното е, че събитията и разговорите, ми показват, какво би било, ако... И малко или много самите ситуации ме дърпат и ме движат към този по различен живот. Като че ли, колата ми е блокирала и добър самарянин решава да ме дръпне към дестинацията, която ми е в главата, макар че вижда дръпната ръчна спирачка от мен, въпреки това продължава да дава газа и да ме дърпа напред.
    Чакането на някого, за да задвиже нещо, колебанията преди действията убиват парченце по парченце душата, и когато това не спре, и продължава с години, наблюдавам как усмивката от лицето изчезва. Човек се угорчава и става възмутен от живота, но и от хората, обречен да бъде тъжен цял живот. Такива хора, имат навика да обвиняват външния свят около тях. Явно всеки в себе си, малко или много, съзнава какво иска да прави и какво би го направил щастлив от живота и от себе си.
    Явно всеки, които не следва този вътрешен път, остава ядосан, тъжен, възмутен от живота, не намиращ никъде своето цяло щастие, дори залъгвайки се, че ще го намери в своята половинка.

  18. #10368
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ехаа от кога tori отговаря на други постове в тази тема, вместо да пише обичайният си дневен статус?
    Тя разговаря само с другата си себеподобна кифла, иначе няма кой да ѝ обърне внимание !

    Другата причина е че тори тайно иска да е на мястото на "г-ца Американката", но това няма как да се случи !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #10369
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Точно снощи и ние обсъждахме нещо, дето ми дойде на акъла, та явно сме на едно дередже. Мислихме и се реши, че ще пробваме, щото ще ми трябва доста обучение от него, та е съгласен. Не ми беше хрумвало, че от тези идиотии, дето мисля, може да изкарвам и пари. Цялата идея беше основно да се уча да снимам. Без да познавам твоя човек, смятам, че ще е съпортив поне колкото моя.
    Ами случая не е толкова лесен, става дума за доста сериозна работа, за организация за която искам от доста време да работя - Wounded Warriors Project. Един мой приятел работи за тях и ми предложи за Internal Auditor което си е доста изискващо и тъй като е non-profit организация, всичко трябва да е напълно изрядно за да не им бъдат отказани субсидии. Та не знам моя до колко ще е съпортив, човека си е реалист, не някой летящ в облаците
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  20. #10370
    Цитирай Първоначално написано от neshtotamm Виж мнението
    За пореден път се чувствам непълноценна и унила. И се питам, защо отново попадам в този цикъл на емоционалност и не мога да изляза веднъж за винаги от него, или ако не може да се избегне, то не така силно да ми влияе. Отново стигам до извода, че когато прекъсна да правя, това което най-дълбоко от душата ми идва като желание или, не знам, явно е път, които вътрешно желая да измина, ме прави тъжна, не веднага, но след ден два започвам да усещам, а тревогата и онези мисли идват се по често и по често след всеки изминал ден.
    Тогава, защо не мога просто да започна, да правя това, което дълбоко искам, наистина в продължителен период. Да променя навиците си и начина на живот, защото, знам... Знам, че старите навици, усвоени от копиране или неполезни или други, микро навици, реакции, са тези които ме дърпат назад и ме въвличат в стария режим.
    Като че ли съм наистина на кръстопът, обаче не е обикновен кръстопът, а е определящ пътя в живота ми, там където съм си казала, че наистина ще инвестирам енергия и знам, че ще си заслужава. Краката ми са на двата бряга, онзи стария, и онзи новия, малко мистериозен, но не бих казала неясен, замъглен.
    И стоя на ръба на своята промяна, дълбока промяна, вече отдоста време и се чудя на акъла си, защо стоя на стендбай. Защо след като 80% са планирани, ясни и изпитани(проба-грешка), все пак не хващам юздите на живота и така да взема живота си в изцяло свои ръце.
    А интересното е, че събитията и разговорите, ми показват, какво би било, ако... И малко или много самите ситуации ме дърпат и ме движат към този по различен живот. Като че ли, колата ми е блокирала и добър самарянин решава да ме дръпне към дестинацията, която ми е в главата, макар че вижда дръпната ръчна спирачка от мен, въпреки това продължава да дава газа и да ме дърпа напред.
    Чакането на някого, за да задвиже нещо, колебанията преди действията убиват парченце по парченце душата, и когато това не спре, и продължава с години, наблюдавам как усмивката от лицето изчезва. Човек се угорчава и става възмутен от живота, но и от хората, обречен да бъде тъжен цял живот. Такива хора, имат навика да обвиняват външния свят около тях. Явно всеки в себе си, малко или много, съзнава какво иска да прави и какво би го направил щастлив от живота и от себе си.
    Явно всеки, които не следва този вътрешен път, остава ядосан, тъжен, възмутен от живота, не намиращ никъде своето цяло щастие, дори залъгвайки се, че ще го намери в своята половинка.


    Зависи от целите, средствата и вероятностите.
    Трябва да излезеш от комфортната си зона.. ако си в някаква такава (всеки е в такава.. откровено казано)
    и по-добре от рано..
    "Gnothu seauton"

  21. #10371
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от neshtotamm Виж мнението
    За пореден път се чувствам непълноценна и унила. И се питам, защо отново попадам в този цикъл на емоционалност и не мога да изляза веднъж за винаги от него, или ако не може да се избегне, то не така силно да ми влияе.
    Защото ти сигурно си поредната кифла, която си пише великите си необяснени чувства в тази тема, ето защо!

    Цитирай Първоначално написано от neshtotamm Виж мнението
    Тогава, защо не мога просто да започна, да правя това, което дълбоко искам, наистина в продължителен период....
    ...И стоя на ръба на своята промяна, дълбока промяна, вече отдоста време и се чудя на акъла си, защо стоя на стендбай. Защо след като 80% са планирани, ясни и изпитани(проба-грешка), все пак не хващам юздите на живота и така да взема живота си в изцяло свои ръце. ..
    Защото или не ги искаш, или нямаш достатъчно воля да се назориш и да го превърнеш в навик..


    Цитирай Първоначално написано от neshtotamm Виж мнението
    Чакането на някого, за да задвиже нещо, колебанията преди действията убиват парченце по парченце душата, и когато това не спре, и продължава с години, наблюдавам как усмивката от лицето изчезва
    Чакането на някого за да свърши твоята работа е най-голямата простотия! Замести колебанията ти с мисли преди даденото действие и ще видиш как парченце по парченце ще се съживиш душата си на ново..

    Цитирай Първоначално написано от neshtotamm Виж мнението
    Човек се угорчава и става възмутен от живота, но и от хората, обречен да бъде тъжен цял живот. Такива хора, имат навика да обвиняват външния свят около тях. Явно всеки в себе си, малко или много, съзнава какво иска да прави и какво би го направил щастлив от живота и от себе си.
    Явно всеки, които не следва този вътрешен път, остава ядосан, тъжен, възмутен от живота, не намиращ никъде своето цяло щастие, дори залъгвайки се, че ще го намери в своята половинка.
    Човек рано или късно рзбира що за боклуци сме ние хората и се угорчава. Възмутен си от живота когато не се случват нещата както ти се ще да бъдат и реалността те удря, изкарвайки те от твоята детска приказка и това те кара да мрънкаш. Уловката е там, че трябва да приемеш да нещата такива каквито са и да си щастлив въпреки всичко, защото щастието се намира само в теб и трябва да намериш пътя в себе си до него . Човек не е длъжен да си има половинка. Хората не могат без себеподобни и си мислят, че задължително им трябва гадже но реално не е така. Истински талант е можеш да бъдеш сам със себе си без значение от времето. Не трябва да вярваш че човека до теб е твоят ключ към щастие, защото в повечето случаи е точно обратното!

  22. #10372
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ехаа от кога tori отговаря на други постове в тази тема, вместо да пише обичайният си дневен статус?



    Искам да кажа нещо интересно за живота си... но нямам нищо...
    Ми, Тори отговаря на други постове, когато става въпрос за някакви адекватни хора, дето можеш да се заприказваш нещо или да се изгъбаркаш с някого. Виж, обаче, нямам намерения да се обяснявам на който и да е. Още повече, когато става въпрос за нападки на дребно.
    квак

  23. #10373
    Светнете ме как върви тук? Колко са активните потребители в този сайт че.. не съм влизал от година..
    "Gnothu seauton"

  24. #10374
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Mithridates Виж мнението
    Светнете ме как върви тук? Колко са активните потребители в този сайт че.. не съм влизал от година..
    Няма активни потребители! Който което когато публикува това е..

  25. #10375
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Няма активни потребители! Който което когато публикува това е..

    Ясно...... Поздрави за цитата на Епиктет!
    "Gnothu seauton"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си