.
Отговор в тема
Страница 426 от 450 ПървиПърви ... 326376416422423424425426427428429430436 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 626 до 10 650 от общо 11246
  1. #10626
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Снощи как изригна върху телефона си... Най-спокойния човек, дето познавам е, но и на него му избиват чивиите на моменти. Разбира се, отстъпих да си унищожава гадната джиджафка ама тва е, което беше адекватното в случая.
    Продължавам да си чакам боите... Имам чувството, че ще дойдат и ще ги накарам да пеят Палатка - толкова време не съм чакала нова година, бе... Поне събота се очертава снимане.
    Онзи ден поздравих рожденика, избъзиках се гадничко с него. Поне тоя път нацелих деня, ако не друго. :дддд
    квак

  2. #10627
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Въйййй, кой се оказва, че играел в Под прикритие... :ддд Е, хубав е там, става за веднъж... :ддд И сериала става, а аз толкова отказвах да го гледам.
    Днес се получи ебааахти яката разходка с гадини, много готино. И хубаво кафе се получи.
    Утре трябва са се поработи малко - не съм недоволна, а и идеята ми се струва добра.
    квак

  3. #10628
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Честно казано - форумът ми харесва повече така. Тих. Товарех се да чета кухите лейки и льольовци тук. Малцина бяха свестни.

    Не знам хората, които не работят как оцеляват. Ден-два вкъщи и изпадам в жестока депресия. Тъжно е, че за да функционирам що-годе нормално, трябва да си държа ума зает постоянно с нещо. Постоянно.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  4. #10629
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    https://youtu.be/u9Dg-g7t2l4?t=107

    ...
    And in the naked light I saw
    Ten thousand people, maybe more
    People talking without speaking
    People hearing without listening
    People writing songs that voices never share
    And no one dared
    Disturb the sound of silence
    "Fools, " said I, "You do not know
    Silence, like a cancer, grows

    Hear my words that I might teach you
    Take my arms that I might reach you"
    But my words, like silent raindrops fell
    And echoed in the wells, of silence

    ...
    Again

  5. #10630
    Целият потребителски състав е на лице - просто някои са с подменени имена, други са в инкогнито режим, а трети навестяват форума без да се логват.

    Всички сме тук!


    А какво ли прави НомНом? Дали си сбъдна мечтата да бъде със Санчо Панса или си намери благородник в лицето на дон Кихот?

  6. #10631
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    So it's on and on and on... It's heaven and hell...
    Мразя домът ми да се превръща в бойно поле ама играя шибаната игра в двете посоки. Ще дойде ден да турна бан и на двете страни. Нямам търпение.
    Два дни съм в шибан вихър - супер продуктивна и работеща, което е добър знак.
    Замислих се днес за някакви неща и хора. Не знам дали съм свикнала да ми липсват или наистина ми липсват. Или си липсвам аз до тях.
    Миличкия ми, колко е уморен само... Брадатото ми бебе. Надявам се да мога да се грижа за него някак в тая част от годината и тържествено обещавам да няма повече такива моменти. Догодина по тва време ще сме само двамата в нашето си Вкъщи и ще си играем на снега с кученценценцата ни. Което ми напомня, че утре трябва да ида и да се погрижа за неговото гад. Това винаги е успокояващо. <3 Големият дзверюнгел е по-спокоен от малкия такъв. Много голяма любов ми е да се мотаем заедно. Трябва да се стегна.
    квак

  7. #10632
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Честно казано - форумът ми харесва повече така. Тих. Товарех се да чета кухите лейки и льольовци тук. Малцина бяха свестни.

    Не знам хората, които не работят как оцеляват. Ден-два вкъщи и изпадам в жестока депресия. Тъжно е, че за да функционирам що-годе нормално, трябва да си държа ума зает постоянно с нещо. Постоянно.
    ти работи за 6-700 на месец и ще те видим дали ще искаш да ходиш на работа :Д

  8. #10633
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Честно казано - форумът ми харесва повече така. Тих. Товарех се да чета кухите лейки и льольовци тук. Малцина бяха свестни.
    Ами не ги чети като се уморяваш? Пак има изроди тук, дори мога да кажа, че пропорционално са още повече от преди.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не знам хората, които не работят как оцеляват. Ден-два вкъщи и изпадам в жестока депресия. Тъжно е, че за да функционирам що-годе нормално, трябва да си държа ума зает постоянно с нещо. Постоянно.
    Аз работя от вкъщи. Пред компютъра в една стаичка през 9/10 от времето. Съквартиранти са отивали навън или лягат да спят, 6 -7 часа по-късно са ме заварвали в абсолютно същата позиция. И никога не стоя без работа. Като са ми свикнали и започват да ме гледат странно като им кажа, че отивам някъде навън.

  9. #10634
    В тази връзка да споделя нещо: 2-3 пъти съм засичал едно момиченце и баба му. Това, което ми направи силно впечатление бе, че момиченцето въртеше телефона си постоянно в ръце по начини, които не са характерни за останалите хора. Загледах се и видях, че всъщност то рисуваше на телефона си. Някакъв персонаж, като от японски манга сериали (нещо подобно на аватара на агент Мура (ако си го спомняте)). Хора, то рисиваше на телефон!!! И то много добре. С изумителна лекота черта по черта се оформяше образ.. А детето сякаш виждаше до най-малки детайли бъдещия персонаж, който рисуваше. Сменяше цветове, дебелина на чертите и т.н. И картинката се оформяше. И всичко това го правеше чрез пръсти и един обикновен смартфон (който дори не бе с някакъв голям екран)..

  10. #10635
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Оф, пак сънувах ебахти гадостите... Бива ли почти всеки път, в който си легна да спя, да се събудя учудена що за дивотии съм сънувала?!
    Довечера сме на някакво събитие във някакъв бар, който сефте видя. Неква вицария. Звучи фън... Ако не друго, поне ще се видим двамата. Трябва да си разходя гадинката, да си взема душ и да се оправя да приличам на човек. Все пак не е ок тепърва започващ гримьор да е без грим.
    Пък събота даже и ще поснимам малко... Баааахти готиното. <3 Жива да ме ожалиш, че правя нещо, което обичам, докато правя друго нещо корто обичам. <3 И докато подкрепям човек, който обичам също.
    Ся си допивам кафето и изчезвам да си го разходя косматото бебе. Много се е побъркал и му се играе, дано видим добри кучАнца по улицата, за да го оставя малко да поиграе.
    Онзи ден ми беше дошло малко в повече всичко ново и готино, та трябваше да тегля един дъъълаг телефонен разговор с един човек, който много обичам все още. Беше сигурно най-приятното нещо от цялата приятна седмица. <3 Много разтоварващо дойде.
    И получавам някакви странни предложения за "работа", които генерално, ако идваха от друго място, биха били невероятни, но така... Някак си, не ми се харесаха. Фирмата изглеждаше неадекватна, а аз за момента изкарвам ок пари от моите неща и се развивам, без да се натискам твърде мбого и да се чувствам тотално зле от нещо. Вярвам, че други предложения предстоят за мен, както и че ще дойдат, когато трябва да стане така. Не е моментът за това, така че чал-чал.
    Едитвам: Да, това беше готино. Определено. И намерихме котка. Исках да си я взема, но с всичкото отгоре, само котка ми липсва.
    Последно редактирано от tori : 12-16-2019 на 21:25
    квак

  11. #10636
    Ха, днес за 20 лв. си купих ел. крушка, която мога да управлявам с дистанционно - да ѝ сменям цветовете (червено, зелено, синьо и т.н.), да ѝ намалявам яркостта, да я пускам да свети бяло, да я пускам на режим менящи се цветове и най-важното - да я пускам и гася чрез дистанционното.

  12. #10637
    Как се рисува в XXI-ви век: https://youtu.be/FNfMfKWAFGs

  13. #10638
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Как се рисува в XXI-ви век: https://youtu.be/FNfMfKWAFGs
    това от пластмаса ли е?

    иначе е готино

  14. #10639
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    аве така и така съм тука
    някой играл ли си е да си боядисва дрехи? има ли смисъл да си губя времето, или направо да ги хвърлям?
    бях оставил едно яке на слънце и избеля на места
    а почти не е носено и ми е удобно и не ми се занимава пак да обикалям за яке

  15. #10640
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Оф, харесвам со грима супер много днес, н ща да го махаммммм... Искам пък да си изляза с негооооо... Как може, ве?! Защо трябва ся да ходя, да го махам, след тва да си слагам нов дето прилича на нещо... По принцип съм намерила начин да ми държи супер много, но днес пробвах за супурнайсти път много яка техника - много ми харесва, може да издържи даже и в гореща баня с много пара, но вече е заприличал на гъз по очитеееее... Не искам нов грим, този ми харесва... Няма да имам времето да го направя отновоооооо...
    Тати си е тук, което е нещо мноооого яко. <3 Много се кефя.
    Разходих всички гъбчета подред и ги намачках. Голрмия даже пие хапчета супер лесно и бързо, направо ги сдъвква от ръката ти. <3 Видях се малко и с него, след малко като излезем, още ще се видим и намачкаме. Утре и в неделя почти цял ден сме двамата, ще поснимам. Живота е хубав.
    Само да не се налагаше да имам гадни гости за празниците ама то не може всички добрини под една мишница.
    Та така.
    Наздраве.
    квак

  16. #10641
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    това от пластмаса ли е?

    иначе е готино
    Е, както написах - XXI-ви век е. Всичко вече е от пластмаса. След още 100-200 години и хората ще са 100% пластмаса.

  17. #10642
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Замислям се, че покрай тия хора се усещам толкова спокойна и уравновесена... Искам да останат вечно покрай мен. Сефте от доста време се чуватвам така. Той е "виновен" за което. Много съм благодарна.
    квак

  18. #10643
    Ей, пъпеши, някой от вас пробвал ли е да смесва сода бикарбонат със 70% оцет и вода в съотношение 50 гр. сода, 48 мл. оцет и 10 мл. вода, след което да нагрява сместа до пълното избистряне на втечнената смес и охлаждането ѝ до стайна температура, като после да си играе ваейки скулптурки от "лед"?

  19. #10644
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Ей, пъпеши
    Не плагиатствувай!
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  20. #10645
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Не плагиатствувай!
    Това не е плагиатство, а взаимстване - това, което е добро, не се ограничава, то се споделя!

  21. #10646
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Това не е плагиатство, а взаимстване - това, което е добро, не се ограничава, то се споделя!
    Аха. Но нямаш авторско право.

    А защо като смесиш тези субстанции се получава "лед"?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  22. #10647
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    ...

    А защо като смесиш тези субстанции се получава "лед"?
    Получава се кристализирала структура, външно приличаща на лед. По тази причина съм написал "лед" в кавички.

  23. #10648
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Е, Коледните и Новогодишните празници и тази година настъпиха. Честно казано от поне няколко години не ми носят никакво положително настроение дори и на точните дати. Напротив...сдухват ме още повече дори от обикновено и ми показват с пълна сила колко съм самотен и сам. Не че няма някакви хора около мен, но какво от това. Когато си мисля,че по-самотно няма как да се чувствам вече, съдбата сякаш бърза да ми покаже,че може и още повече изсмивайки ми се нагло в лицето. Поне се радвам,че тази година вече приключва и се надявам наистина да има някаква условна граница и следващата да ми е доста по положително емоционална. А 2019 за мен е една тъпа и скучна година почти не успявайки да ме накара да се усмихна за нещо. Както започна явно така и ще свърши. Щях да се изненадам ако беше нещо по-различно. Единственото положително нещо е че си добавих едни около 900 лева към спестяванията. Нищо за някой, но много за мен имайки предвид темпото ми на харчене. Понеже разбираш ли постоянно ходя по заведения, понеже постоянно си купувам по нещо и понеже само се забавлявам и се запознавам с нови и нови хора...Така и не срещнах хората каквито ми се щеше да срещна, така и не срещнах хора, които да оставят по-трайна следа в живота ми, дори и само за годиината. На второто пък временно място единственото нещо, което му харесах беше заплатата накрая и краткият стаж, който ми даде. Никога не съм попадал на такава пародия, никога "колегите" ми не са ме карали да се чувствам като втора, трета, четвърта ръка човек Устисках със зор единият месец, но ми се щеше да си хвана шапката още след първата седмица. Работата...или ще седиш като статуя чудейки се какво да правиш или ако се "смилят" ще ти скъсат гъза от работа държейки се с теб като с роб.Имах си и бая свободни дни само за мен си през другото време, но празни.Имам си и собствено кътче, но сякаш празно. Празнота и студенина. Това усещане всяка изминала година напоследък сякаш се засилва все повече и повече. Макар,че предишни години поне имаше разни цикли на заблуда. Тази дори и това нямаше И в общи линии това ми даде тази година. С нищо друго положително не мога и няма да я запомня. Силно се надявам 2020та година да няма нищо общо с нея...

    И все пак...Весели празници на всички!
    Последно редактирано от Niakoitam : 12-30-2019 на 12:23
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #10649
    ^ Защо го написа това. Ти ме травмира с този си пост! Къде е jghgh??? Къде е, за да помогне професионално на Niakoitam..

  25. #10650
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Момчето явно е влязло в емоционална дупка и просто не може да излезе от нея. Споделянето помага, поне видно изразява какво мисли, няма значение, дали някой ще му обърне внимание.
    А до теб, ще се оправиш, спри си се самосъжалявал и прави това, което мислиш за необходимо, че трябва да правиш. Със самосъжаление освен да отблъснеш и малкото хора, които ги е грижа за теб, друго няма да постигнеш. И да не забравя, има хора, които живеят в илюзия, че хората по фб, и други социални мрежи са супер щастливи, заобикалящи ги от страшно много добри и истински приятели. Дрън, дрън, истински щастлив ли си, нямаш желание да показваш живота си наяве, можеш да качиш някоя снимка, колкото да знаят хората, че все още не си умрял :Д ама не целиш ежедневно внимание и фалшиво четкане на егото. А истинските ти приятели си личат в трудните моменти, аз откровено мога да кажа, че моите се броят на едната ми ръка, това че някой се снима с различен човек или е с различен човек всеки ден, не означава, че когато наистина има нужда от него, той ще е до него. Живеем в много суров свят, в който почти всеки е заради изгодата от другия. Та надявам се поне малко си осмислил какво ти казвам и осъзнал, че не си нещо по-различно от останалите.
    Прави си живота така, както ти искаш да го живееш, така както чувстваш за правилно.
    И весели посрещане на Новата година, сладури
    Аз утре за първа година ще съм на площада, а от толкова години се каня, и естествено с моя късмет, ще е кучи студ, но няма страшно, злото никога не умира, муухахахха :Д:Д
    Пс: днес реших, че няма да пия лимонов сок, ами ще ям лимоните с кората, груба грешка, такива физиономии през живота си не съм правила :Д:Д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си