.
Отговор в тема
Страница 447 от 450 ПървиПърви ... 347397437443444445446447448449450 ПоследнаПърви
Резултати от 11 151 до 11 175 от общо 11246
  1. #11151
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Хм

  2. #11152
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Всъщност още преди независимостта щата се е наричал Джеорджия, на King George II
    Възможно е.
    Welcome to the Jungle...

  3. #11153
    Алкохолът не е решение, деца.
    Наздраве!

  4. #11154
    От 7 часа стоим и гледаме сериал, който харесвах като млада, щото по някаква причина все още ме обича и ми угажда, пък и е болен, та няма много други неща за правене.
    Почувствах се носталгично и се сетих за форума. Сега ми стана тъжно като гледам колко е умряло

    Ама какво да се прави, Valar Morghulis дето се викаше в оня тъп сериал
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  5. #11155
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    433
    Чувствам се добре,доволен съм от себе си.Днес,свърших доста важни неща, сам в апартамента,а чувам как чиниите в кухнята тракат.
    Being surrounded by people doesn't mean you aren't lonely.

  6. #11156
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Всичко в последните 10 години води до тук,да видя нея. Сякаш виждам някой който познавам от хиляди години,тя е в сърцето ми и плени душата ми. Въпреки всичко тази жена остана до мен и аз няма вече да бягам,а дори бих влязъл във война заради нея.
    Ако ще се боря за някой това ще е тя!
    Ще бъде трудно да преодолея всички граници,но съм достатъчно луд и силен да го направя и ще помета всичко по пътя си ако трябва.
    Не знам как е възможно да допусна някой толкова близо до себе си,но тя е първия човек който се докосва така до мен.
    Не съм я виждал само ден и ми липсва,а когато се срещнахме за последно беше неописуемо,още виждам погледа,още чувам глава си,още усещам докосването и.
    Като полудял съм,но...
    Сякаш 30г съм живял само за да я срещна.
    Бог е с мен и ще спечеля и тази битка!
    Последно редактирано от haritov : 11-27-2020 на 22:37
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #11157
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Истината е, че понякога отново чувам онзи глас в главата си, дето ми казва неприятни неща, въпреки цялата борба с демоните ми. Няма нещо което да помага в този бой, трябва да се справиш сам със себе си. Мисля, че няма верен или грешен ход, което си е нож с две остриета.
    Постоянно мисля за това, почва да ми пука много повече, отколкото е нормално за тези отношения. Не знам какъв ще е изходът, но ако не друго, поне е важно, че се пробвам.

    Много от моите неща са доста назад, а сега и нямам толкова време за тях, което изобщо не ме радва. Имам способността да превръщам почивката в цяла вечност понякога и често така губя хобита или възможности за развитие в дадена насока.
    От друга страна е хубаво, че не си загубих редовната, доходоносна работа, колкото и нерви да хабя по нея. Много хора нямат този късмет. Надявам се да имам повече време за тренировки по празниците, защото имам нужда от напомняне коя съм всъщност, колко съм талантлива в дадена насока и колко още мога да натискам и накъде. Менталното ми здраве също има нужда от малко творческа дейност, защото тя липсва в момента.
    От трета страна, един вид, изживявам някаква мечта... Един вид. Не точно както си го представях, но не и по-зле, със сигурност. Обмислям и по това нещо да ходя на курсове и да взема кетап и за това, все пак си е интересно, а и имам кой да ми дава акъл вкъщи. Имам някаква основа. Включително и имам и познат, който дава курсове и човека е един от двамата в град, които се занимават с това. Имам шансовете да се развивам и натам. Не знам до каква степен е адекватно да го правя, де. Дали няма да даа едни при на вятъра и някакви такива тъпни.

    Генерално - адски миш-маш ми е, но поне днес се наспах, което си е супер. Сега горещ душ и примирам, че утре съм от рано. Ариведерчи.
    квак

  8. #11158
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Живи ли сте, бе, хора? Една интернет заешка дупка ме доведе във форума и разглеждам от два часа, въпреки че то не че има много за разглеждане, за съъжаление. Спомням си как някога се изписваха по няколко страници на ден в дневника, сега от година няма нищо. И мен ме удари носталнията.

  9. #11159
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    433
    Сготвих си,изчистих си,направих си десерт.Време за почивка,утре нов ден.
    Харесах си една китара.
    Being surrounded by people doesn't mean you aren't lonely.

  10. #11160
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    здр, кп?

  11. #11161
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Hi, do you remember me?

    Получих Вселенски знак, който ми напомни за този форум и досега четох разни стари позабравени дискусии и много се забавлявах. Иначе реших да намина да видя как сте, има ли някой останал от времето, когато "видях" ежедневно тук и какво се случва изобщо.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  12. #11162
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Hi, do you remember me?

    Получих Вселенски знак, който ми напомни за този форум и досега четох разни стари позабравени дискусии и много се забавлявах. Иначе реших да намина да видя как сте, има ли някой останал от времето, когато "видях" ежедневно тук и какво се случва изобщо.
    Азъ съмъ тукъ. Но коя си ти?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  13. #11163
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    its dead.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  14. #11164
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Здравейте.

    От много време насам реших да понамина да видя какво става в темата.
    За момента съм малко по социален. Просто работата ми го налага. Може и да е малко по-добре като например да имам малко повече време за общуване, но не мога да се оплача сега,че не се засичам с доста хора. И до там. Та така.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  15. #11165
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Привет! Минавам да ви споделя (ако изобщо има някой в тази част на Интернет), че се чувствам добре. Недосегаема. Пораснала. Знам, че има много неща, които могат да ме съборят, но знам, че за половината от тях вече съм намерила начин да не ме засегнат така, както иначе биха могли, а за останалата половина ще дерзая. Никога няма да си позволя незначителното да ме докосне. Толкова много съм преживяла и на всичко съм благодарна. И на лошото, ндаааа. И представа си нямате. И мога да обичам! Ах, колко много! И колко лесно мога да забравя. Толкова е яко, когато си наясно - със себе си, другите, себе си... И за пръв път мога да кажа (от възрастта ли е, нз), че съм доволна. Не изпитвам онази жажда. За повече, за всичко. Имам го. Всичкото. За мен.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 05-08-2021 на 19:52
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  16. #11166
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Азъ съмъ тукъ. Но коя си ти?
    извинете, засичали ли сме се тук?
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  17. #11167
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    its dead.
    ами хайде да хванем да го възкресим
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  18. #11168
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Всички форуми и яки сайтове умряха..сега само тик ток инстаграми и тнт едно време си беше по-яко всичко..сега всичко е бизнес..реклами и така..

  19. #11169
    преди доста години се чудех кога ли ще умре тоя форум, сега ми е чак странно

  20. #11170
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Добре!

  21. #11171
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    #Anarchy deбелак,теб още ли те пускат да пишеш на малките деца? Аууу сещам се за 1-2 П*****ски неща които си правил в този форум.. Как да е.

    Отдавна не бях влизал,сетих се по каква ли не случайност, кофата беше божеството на форума.. А другите раздели просто замираха,носталгия,дева... застаряваме..

  22. #11172
    Честит празник, дечица.
    Темите може да са се архивирали, но ЛС-тата са живи, всичките любовни драми на тийнейджърството са запаметени, дори и позабравени.
    Кой ли какъв е тези дни.. Къде са емоджитата
    Секс в Хаити, френски кибрити

  23. #11173
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от DoubleDMG Виж мнението
    #Anarchy deбелак,теб още ли те пускат да пишеш на малките деца? Аууу сещам се за 1-2 П*****ски неща които си правил в този форум.. Как да е.

    Отдавна не бях влизал,сетих се по каква ли не случайност, кофата беше божеството на форума.. А другите раздели просто замираха,носталгия,дева... застаряваме..
    Наркешче, дори не те помня кой си, ма ходи си боцни още една между пръстите на краката, че вена не ти е останала здрава.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #11174
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    ами хайде да хванем да го възкресим
    А де.. ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  25. #11175
    Мислех да пиша, ама не знам какво, но все някак трябва да се разпиша че съм наминала, та оставям това тук
    След 6 месеца пак
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си