.
Отговор в тема
Страница 416 от 450 ПървиПърви ... 316366406412413414415416417418419420426 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 376 до 10 400 от общо 11246
  1. #10376
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ми, Тори отговаря на други постове, когато става въпрос за някакви адекватни хора, ...
    Колко са хората във форума, с които тори още общува ? Аз се сещам само за г-ца Американката, но май и тя не ти цепи много басма !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...изгъбаркаш с някого. ... нападки на дребно.
    Значи ти може да се гъбаркаш, а другите с теб - не ?! Никой няма да те тъппи такава, освен кучетата, на които не им пука.

    Ето това е една от многото причини, социалните ти контакти да се въртят все повече и само около кучетата и за които пишеш постоянно тук, за да се опитваш да ни убедиш колко интересен живот имаш, докато реално не е така! Хората с интересен живот, не пишат за него по форумите, а си го живеят и си гледат кефа !
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Няма активни потребители! Който което когато публикува това е..
    Аз все още пиша, но вече почти никой друг не го прави, защото им трият постовете и оставят само тори и холи да си пишат сами на себе си, като според ръководството на сайта това развива форума !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #10377
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    тука е станало развъдник за кучета

  3. #10378
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз все още пиша, но вече почти никой друг не го прави, защото им трият постовете и оставят само тори и холи да си пишат сами на себе си, като според ръководството на сайта това развива форума !
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ако Грозния престане да публикува във форума, Teenproblem.net е 100% стар,застоял и мъртво обречен форум. Добре че е той да публикува нещо,без значение какво..
    ...

  4. #10379
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    ...
    Брех, Филип си има фенка. Браво Филипе, усмихна ти се късмета и на теб
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  5. #10380
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Брех, Филип си има фенка. Браво Филипе, усмихна ти се късмета и на теб
    Не съм фенка на никого. Не харесвам но и не мразя никого в този форум. Аз казвам каквото мисля. Кой какво е публикувал ми е често казано безразлично.

  6. #10381
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Обичам да ям дини! Ама не ми се мъкнат, че най-вкусните и сочни са грамадни и тежки. А после остават и много кори за хвърляне, които бързо запълват малкото кошче за компостен битов отпадък.. Кефът си има цена..

  7. #10382
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Тая електроника в колите е създадена само да ти стъжнява живота. 6 сервиза казаха,че нищо и няма,а не палеше и видиш ли единия датчик взел,че си разклатил буксата.

    Поне не ми взеха пари.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #10383
    Papugai
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Брех, Филип си има фенка. Браво Филипе, усмихна ти се късмета и на теб
    хехехеххе
    тва е дясната му ръка
    единствената му истинска приятелка

  9. #10384
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Papugai Виж мнението

    единствената му истинска приятелка
    Научи се да четеш постове, различни от твоите, че чак тогава си прави изводи...

  10. #10385
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Не съм фенка на никого. Не харесвам но и не мразя никого в този форум. Аз казвам каквото мисля. Кой какво е публикувал ми е често казано безразлично.
    Кво ѝ обясняваш на тая - тя няма собствено мнение и не може да разбере, че такова нещо може да го има у някой друг!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #10386
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Денят започна зле, събудиха ме с новината, че ставам главен алхимик на областта, не е като да не го очаквах, все пак никой освен мен не е създавал еликсир на сиянието, който превръща хората в живи лампи, особено за миньорите е много полезно и така нататък, това са подробности, но не очаквах да се случи в 4.30 сутринта, поне да беше в 4, кръгъл час все пак, кръглите часове са мистични, защото тогава жизнената енергия на сомнамбулите е най-силна, но аз не съм сомнамбул, така че мен не ме засяга, което не означава, че не трябваше да се съобразят с вероятността да съм сомнамбул, малко уважение към най-великия алхимик на всички времена, моля, засега само на областта, а после и на цялата Вселена.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  12. #10387
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Иииииии онези хубави новини от преди две седмици рязко си ги платих/плащааааммммм... Говедото няма да се прибира лятото, а едното нещо няма да стане. Обаче, виж, получава се друга готина алтернатива, ноето никак не звучи зле, ако трябва да бъда честна. Даже се започва със пътуването от понеделник по обяд.
    Купи си електрическа тротинетка, не знам как е в другите градове ама в нашия е модерно. Едно от малкото хитови неща, които си заслужават хайпа - бързо придвижване в рамките на града, екологично чисто, ноже лесно да дърпа двама човека, с опция да си разходиш кучето, сгъваемо, даже развива хубава скорост. Недостатъците са, че не може да го ползваш зимата и да пренасяш някакви неща. Първото "яздене" не ми беше приятно, но насетне се свиква, ако не те изкефи. Вика "аре да ти купим и на теб" ама не.
    След вечеря - в бара. Може да излезе готина вечер.
    Тя си е тук - не е лошо ама на моменти е досадно. По-скоро сме отвикнали с някакви неща една у друга.
    Снощи яко избухна, не очаквах чак да хвърля неща и да крещи като отърван. И да блъска по дтчървета. Мисля, че му помогнах да му отмине по-бързо.
    квак

  13. #10388
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Не помня скоро да са бушували такива емоции в мен. Тези хора са невероятни,тотално надминаха очакванията,а те не бяха малки.
    И когато се случи ето това https://www.youtube.com/watch?v=nJaTZm1RcPk тотално останах без думи.

    Иначе не изпълниха една от любимите ми песни https://www.youtube.com/watch?v=Wnr5GdwfQek ,но пък ''там шли два брата с турцекого фронта'' ''когда мъй били на войне'' ''любо братци любо'' ми изпълниха душата

    Сега остана да видя и тези тук и мога да умра спокоен

    https://www.youtube.com/watch?v=h64VT8sbJVw
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  14. #10389
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Сега остана да видя и тези тук и мога да умра спокоен

    https://www.youtube.com/watch?v=h64VT8sbJVw
    Не може ако не си слушал "Прощание славянки".
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  15. #10390
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Не може ако не си слушал "Прощание славянки".
    Слушал съм
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  16. #10391
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Слушал съм
    Не ти вярвам.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  17. #10392
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Слушал съм
    Значи спокойно може да предадеш Богу дух. Ама предупреди да ти спретна едно хубаво опело. Няма да те закопават вашите селски попове. Аз ще доведа висши духовници.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  18. #10393
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Не ти вярвам.
    Продължавай!

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Значи спокойно може да предадеш Богу дух. Ама предупреди да ти спретна едно хубаво опело. Няма да те закопават вашите селски попове. Аз ще доведа висши духовници.
    https://www.youtube.com/watch?v=NiuCt7UDJGo

    Чудя се защо ли ти цитирам и двамата акаунта о.0
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  19. #10394
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението



    https://www.youtube.com/watch?v=NiuCt7UDJGo

    Чудя се защо ли ти цитирам и двамата акаунта о.0
    Това прилича на руско- цигански романс.
    Слушай "Тебе поем" на проф. Д. Христов.

    Не знам защо мислиш, че аз съм dreamwalker, но си в голяма заблуда.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  20. #10395
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Това прилича на руско- цигански романс.
    Слушай "Тебе поем" на проф. Д. Христов.

    Не знам защо мислиш, че аз съм dreamwalker, но си в голяма заблуда.
    Попе тоя хор изпълнява и църковни песни. Недей така грубо,че приличаш на менте поп

    пп
    чудя се защо ти влизам във филма
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  21. #10396
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Попе тоя хор изпълнява и църковни песни. Недей така грубо,че приличаш на менте поп

    пп
    чудя се защо ти влизам във филма
    Само че попа, чадо, е фанариотин. Не признава руските песнопения, въпреки че Д. Христов пише в руски стил. Само гръцко.
    За информация, всичките ни книги с църковна музика (наричат се на жаргон пеенки) подражават на гръцкия тип пеене (едногласно).
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  22. #10397
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Само че попа, чадо, е фанариотин. Не признава руските песнопения, въпреки че Д. Христов пише в руски стил. Само гръцко.
    За информация, всичките ни книги с църковна музика (наричат се на жаргон пеенки) подражават на гръцкия тип пеене (едногласно).
    Те гърците са си живи македонци

    https://www.youtube.com/watch?v=_K4Tp-AcRp4

    Тия дали си имат гаджета?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  23. #10398
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Те гърците са си живи македонци

    https://www.youtube.com/watch?v=_K4Tp-AcRp4

    Тия дали си имат гаджета?
    И аз така мисля.

    Не знам. Но ако ги познаваш някоя я прати. Ще я вземем в хора.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  24. #10399
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Познавам няколко и не са за хора. Едната от много време ми се кани да ми направи прическа тип една глава по-нисък,но или въртя шашката добре или си бия камшика навреме.

    А реално съвсем леко клъцнах баща и...
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  25. #10400
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Иииииии онези хубави новини от преди две седмици рязко си ги платих/плащааааммммм... Говедото няма да се прибира лятото, а едното нещо няма да стане. Обаче, виж, получава се друга готина алтернатива, ноето никак не звучи зле, ако трябва да бъда честна. Даже се започва със пътуването от понеделник по обяд.
    Купи си електрическа тротинетка, не знам как е в другите градове ама в нашия е модерно. Едно от малкото хитови неща, които си заслужават хайпа - бързо придвижване в рамките на града, екологично чисто, ноже лесно да дърпа двама човека, с опция да си разходиш кучето, сгъваемо, даже развива хубава скорост. Недостатъците са, че не може да го ползваш зимата и да пренасяш някакви неща. Първото "яздене" не ми беше приятно, но насетне се свиква, ако не те изкефи. Вика "аре да ти купим и на теб" ама не.
    След вечеря - в бара. Може да излезе готина вечер.
    Тя си е тук - не е лошо ама на моменти е досадно. По-скоро сме отвикнали с някакви неща една у друга.
    Снощи яко избухна, не очаквах чак да хвърля неща и да крещи като отърван. И да блъска по дтчървета. Мисля, че му помогнах да му отмине по-бързо.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си