.
Отговор в тема
Страница 417 от 450 ПървиПърви ... 317367407413414415416417418419420421427 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 401 до 10 425 от общо 11246
  1. #10401
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Познавам няколко и не са за хора. Едната от много време ми се кани да ми направи прическа тип една глава по-нисък,но или въртя шашката добре или си бия камшика навреме.

    А реално съвсем леко клъцнах баща и...
    Ти я изпрати при нас пък ще видиш как ще се поосъзнае. Отец Кирил не търпи своеволия.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  2. #10402
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Ти я изпрати при нас пък ще видиш как ще се поосъзнае. Отец Кирил не търпи своеволия.
    Той и ходжата така викаше
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #10403
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Той и ходжата така викаше
    Остави го ти селския ходжа.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  4. #10404
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Остави го ти селския ходжа.
    Родопски калмар ял ли си?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #10405
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Родопски калмар ял ли си?
    От Родопите съм, но не знам какво е това.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  6. #10406
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    От Родопите съм, но не знам какво е това.
    Ти да не си с албанско потекло? Аз не съм от Родопите, не съм мюсюлманин или евреин и въпреки това разбирам, че Харитов пише за кожички от деликатни места..

  7. #10407
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Ти да не си с албанско потекло? Аз не съм от Родопите, не съм мюсюлманин или евреин и въпреки това разбирам, че Харитов пише за кожички от деликатни места..
    Не съм с албанско потекло. Единия ми прадядо беше грък.
    Сигурно си опитвал щом знаеш.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  8. #10408
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Не съм с албанско потекло. Единия ми прадядо беше грък.
    Сигурно си опитвал щом знаеш.
    А може би съм човек с богата обща култура и голям брой прочетени/чути вицове. Та, единият ти прадядо бил грък, а останалите трима - помаци/турци/араби??

  9. #10409
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    А може би съм човек с богата обща култура и голям брой прочетени/чути вицове. Та, единият ти прадядо бил грък, а останалите трима - помаци/турци/араби??
    Аха. И богатата ти обща култура се върти около к*ра.
    Всичките са българи. Единият свещеник. Защо те интересува родословното ми дърво?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  10. #10410
    Papugai
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    човек с богата обща култура и голям брой прочетени/чути вицове
    не само прочетени, а и написани
    ти и грозния не сте един и същ кретен
    грозния и трола не са сиямски близнаци

  11. #10411
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    ... менте поп
    А ти като си менте-патриот, си лика-прилика с менте-попа!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #10412
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ииииииии бушкраааафффттттттт!!! <3 Утре тръгваме. Звуюи супер обещаващо и нямам търпение, пък! Багажа ми не е нагласен, но утре ще го оправя. Не е нещо страшно. Снощи изтърпях, време е сюда се полигондрим. :3
    квак

  13. #10413
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Някои потребители са яко във филма. Чиста загуба на време

    Ще продължавам да гледам сеир да видя до къде ще стигнат в конспирацията си и колко части ще има филма.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  14. #10414
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Моля, всеки който разполага със снимка на галакси29, да ми я изпрати. Искам да проверя една своя хипотеза.


    А, да, споделена ми информация насочва работната позиция на дриймуолкъра към мед. център Боди-мед на Позитано - между БСП-то и Немската гимназия. Който скоро ще си прави кръвни изследвания - да отиде там и да провери.

  15. #10415
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    За да съм в крак с отдавна поддържаната тема за кучета и кучки:
    Днес за пръв път тази година чух щурерц.
    "Свири, свири, щурче"
    Последно редактирано от inewton : 06-29-2019 на 20:13
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  16. #10416
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Не беше бушкрафт, а диво къмпингуване, но беше мега готино. Няколко дни никакви хора, никакви идиоти, никакви глупости... Само огън и гора. Беше много приятно и искам пак. Даже края на следващия месец сме пак на същото място, но с компания. Сега ми се пие бира с чипс.
    Бебебебебебебебебебето току_що ми донесе любимата си играчка и почна да лае, че иска внимание. Е, как да не го намачкаш от гушкане?! Потичахме из двора и съм за баня от него. Шлядкия ми той... <3
    квак

  17. #10417
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Някои потребители са яко във филма. Чиста загуба на време

    Ще продължавам да гледам сеир да видя до къде ще стигнат в конспирацията си и колко части ще има филма.
    Сеирът си беше изцяло на твой гръб, другарю. Това, че са изтрили темите (още по-зле, ако е било заради твой личен донос до модераторките изцяло в подмолен болшевишко клозетнически стил) не значи, че потребителите ще станат автоматично късопаметни по този въпрос и ще забравят колко брутално се изложи.
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-02-2019 на 14:14

  18. #10418
    anonymous1043668
    Guest
    Имам официално запитване към tori относно нейното непрекъснато публикуване на кучешкя ѝ живот в тази тема. И тъй като..
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ми, Тори отговаря на други постове, когато става въпрос за някакви адекватни хора
    ..и да не съм най - адекватния човек тук, ще се постарая поне въпросите ми да са кратки, ясни и адекватни!

    Защо публикуваш твоя живот онлайн? Каква е твоята мотивация?
    За внимание ли го правиш?
    Тази информация носи ли някаква полза на някого или полза като цяло според теб в тази тема?
    Обясни какво разбираш под темата "ДНЕВНИК: Как се чувствате?".
    Това като онлайн дневник ли го водиш? Така ли останалите потребители ли трябва да го възприемат?

    Естествено..
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    нямам намерения да се обяснявам на който и да е.
    ..аз не те задължавам по никакъв начин да ми отговориш на въпросите по - горе!

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Още повече, когато става въпрос за нападки на дребно.
    Не възприемай това като нападка. Това го правя от чисто любопитство без лоши намерения и съм сигурна, че ако отговориш ще избегнеш бъдещи негативни коментари спрямо другите потребители..

  19. #10419
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ииииии от сутринта си умирам от жегааааа... Всъщност, цяла нощ си беше жега, кво говоря простотии?!
    В главата ми се завъртя някаква идея, но нямам никва представа как ще се изпълни тва. Въпроса е да започнем по тоя проект, щото няма повече време за губене. Всъщност, по всички проекти на камара, щото всичко изкарва пари.
    Вчера се потренирах над нещо, дето не можах да усвоя особено лесно в началото, сега най-накрая го направих. Супер доволно и приятно ми е. <3 Щом се справих с това, значи мога да се справя и с още много неща. Досега тренирах и все не ставаше, но ето, че дойде момента да си нера плодовете. Определено не съм перфектна, но е хубаво начало.
    Снощното парти в бара беше тооооппппп. Някакви готини, ухилени хора бяха дошли, правеха готино парти и се забавляваха много. Музиканти, основно. В тоя бар сме свикнали на всякаква лигоч, дето иска да се изявява с цената на всичко, та ни е страшен кеф да дойдат свежи, забавни хора, които да се усмихват и да ти е кеф да изкараш вечер с тях. Може би само прибирането ни беше по-забавно, щото си играх с екетрическата му тооортонеткъ. Наистина - хайп, дето си заслужава.
    О, и довечера си е вкъщи, та сигурно ще се намисли някоя бира по загражденията за гадове. Полезно с приятно. О, да! И неделя се очаква баааси якото партей, пък! <3
    квак

  20. #10420
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    ...
    И аз си мисля, че определени зооприятелства описани тук са интимни над нормалното...

  21. #10421
    Papugai
    Guest
    тори ме радва как ги ингорира, а тъпите парчета се скъсват да и коментират всеки пост
    толкова жалки същества в тоя сайт никога не е имало
    беше пълно с курви и всякви олигофрени
    ама всеки от тях имаше поне капка достойнство

  22. #10422
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Papugai Виж мнението
    тори ме радва как ги ингорира, а тъпите парчета се скъсват да и коментират всеки пост
    толкова жалки същества в тоя сайт никога не е имало
    беше пълно с курви и всякви олигофрени
    ама всеки от тях имаше поне капка достойнство
    Мене ме радва как току що се описа по възможно най-точния начин!

  23. #10423
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Тва кучето по-горе един път е мъжко, друг път е женско, трети път пък май е Грозния

  24. #10424
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Тва кучето по-горе един път е мъжко, друг път е женско, трети път пък май е Грозния
    Не е Грозния, а папугея:
    Цитирай Първоначално написано от Papugai Виж мнението
    тори ме радва как ги ингорира, а тъпите парчета се скъсват да и коментират всеки пост
    толкова жалки същества в тоя сайт никога не е имало
    беше пълно с курви и всякви олигофрени
    ама всеки от тях имаше поне капка достойнство
    ...виж как маха опашка - като кученце !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #10425
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Аре върнете някой от предишните, редовно пишещи тук! Примерно jghgh, Ewok, Blab, Pinkpan7er, granger, Lilanda, берачът на череши AnarchyBoy, Rakishi, deitona22, ivataaaaa, pandabear, Wednesday666, LadiDi, kalpazanka...
    Искам нещо ново (писание), но от позната стара муцуна.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си