.
Отговор в тема
Страница 396 от 450 ПървиПърви ... 296346386392393394395396397398399400406446 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 876 до 9 900 от общо 11246
  1. #9876
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Ние сме крайно безинтересни. Или поне аз. Трябва и други хора да се появят.

    P.S. Много си помъдрял, поздравления!
    Чак крайно, не. Поне според моите виждания.

    П. С. Благодаря за поздравленията! Обаче това няма как да го знаеш.

    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    надявам се да ме задържи по-дълго.
    Flow - Mihaly Csikszentmihalyi

  2. #9877
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Чак крайно, не. Поне според моите виждания.

    П. С. Благодаря за поздравленията! Обаче това няма как да го знаеш.
    He се прави на Лили Иванова!
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  3. #9878
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    събудихме форума с фалшива новина :д
    грозен не се филмирай толкоз

    Ти май искаш да направиш бебе на Ивата !



    Абе Трънчо, ти да не си Ричи от брадъра ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #9879
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Писна ми да се занимавам, писна. Аз ли съм толкова зле, че все харесвам нехранимайковците. Директно му казах вече, или почваш да се държиш нормално, или не ме занимавай. И после ко ще стане, както обикновено, ще ми тичат подир гъза, ама на мен вече ще ми е все тая. Файда.

  5. #9880
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ох, прави глупости и знам, че прави глупости. И искам да и кажа, че прави глупости. И го казах. Но я разбирам на 101% защо ги прави и до някаква степен я оправдавам. И е много "смесени чувства" цялата работа... Понеже съм един такъв гад, дето както може да те обвинява цял ден, така и да те оправдава, включотелно и оправдавам и убийство на моменти, нещата са тежки. Стигна твърде далеч, за да се отказва сега. Не знам, не съм се чувствала толкова объркана по дадена тема от доста отдавна. Единствено знам, че аз не бих, макар че съм правила и аз достатъчно кретении.
    Ха, целуна ме вчера. И изцепи някои неща, дето съм си ги мислела и говорила много пъти. Може би не е човека, но ще си поиграя още малко, за да видим какво-що. Въпреки че не ме дърпа много, ще се разбере по-натам във времето.
    Бях канена на кОпон утре, но Той най-вероятно ще е там и докато можем някак да седим на съседни маси и всичко да е топ, то не съм сигурна, че можем да седим на една маса и всичко да продължава да е топ. Начи, хем от там ме заграждат и ми пишат постоянно, хем момчето дето има празник и ме е поканило ще излезе виновно, хем аз ще бъда лоша като отида... Предпочетох да излъжа, че ще пътувам и да спася всички от неудобна ситуация. Предпочитам да съм лошата, щом се налага, но да не стават по-стабиунЕ фюмЕ. А и аз самата не съм готова да ида толкова близо до него толкова рано. Емоционално и психически не съм. Както казах, мога да оправдая убийство. :ддддд

    едит:
    https://youtu.be/O8ES_ElI6Wg
    Пак я гледах тая сцена и не мога... Нямам търпение.
    Последно редактирано от tori : 01-17-2019 на 20:46
    квак

  6. #9881
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    за вас само хляб и зрелища
    друго не заслужавате
    това е, друго няма

  7. #9882
    Петък е!!! Това беше толкова трудна и дълга седмица и знам че ще е така до Май месец, ама искрено се надявам да стане по-поносимо като свикна
    Иначе уикенда се очертава добре, довечера вечеря с любимия, утре закуска пак с него и с едни от любимите ми хора. И колелото ще ми дойде следобяд.
    А неделя ще binge-ваме The Punisher и ще ядем боклуци
    Живота понякога е прекрасен, за разлика от НЕГО, ТОЙ винаги е прекрасен <3
    Последно редактирано от HollyGolightly : 01-18-2019 на 19:13
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #9883
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Преди няколко часа станах майка за сефте. Вярно, на кученце, но вече съм родител. :ддд Вече ми е на устата да му кажа, че го обичам, защото е невероятен гад и нямам търпение да си получи ваксините, за да го нацелувам. <3 Най-хубавото ми то. <3
    Снощи имах интересен смс, някой яко се изеба с мен. Само да внимават, за да не реша аз да се ебавам, щото ще е много страшно...
    квак

  9. #9884
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Преди няколко часа станах майка за сефте. Вярно, на кученце, но вече съм родител.
    Не знаех че си зоофил и го правиш и с кучета !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #9885
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Чувствам се уче́н. Днес учих цял час.

    А службата беше много хубава. Отдавна не бях виждал отец Николай.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  11. #9886
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    За пореден път - разочаровам се толкова често, колкото е нужно, за да не си помисля, че съм уловила господ за шлифера. Аз си знаех, че накрая ще си платя добрината и всичко, но не - то аз никога не се уча достатъчно бързо... Проста работа. Спрял е да бъде мъж в момента, в който се е съгласил на това. Толкова противно не се бях чувствала никога спрямо някой. Повръща ми се, че съм заспивала до това същество. Повече и "здрасти" няма да чуе от мен. И определено няма да се спра да правя, каквото искам, за да не би случайно да го нараня. Простотии от хиляда и една нощ... А аз го мислех за Човек... Бясна съм на себе си, отново.
    квак

  12. #9887
    Непонятно ми е как някой може да спи 11 часа и пак да изнемогва за сън…и под “някой” имам предвид себе си
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #9888
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Meh. Meh. Meh.
    Но пък се предполага да съм си взела изпита.

    Май точно в момента мога да изкарам преспокойно достатъчно дълго време в откъснатост от света.

  14. #9889
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Непонятно ми е как някой може да спи 11 часа и пак да изнемогва за сън…и под “някой” имам предвид себе си
    Аз съм същата,не си сама
    С момчето се оправихме, държи се много добре, каза ми че съм единствената, която го оставя без думи и на която се извинява, защото не можел. И се старае да се промени заради мен. Колко миличкооо. От време на време пак се караме, но не е нещо страшно. Сега баща ми го хвана критическата и се държи отвратително. Няма как всичко да ми е наред, ей. Взех си 4 изпита и то гадните, остават още 2 и приклмчвам и с тази сесия.

  15. #9890
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Въх, най-накрая си даде заявката... :дд Обмислих за 0,0000000001 секунда, наистина. Обещавам, че ще помисля пак. Наистина! Даже знам какво ще си облека. :дддд
    Куч преболедува и вече е добре, а се бях притеснила. Милия, душите на четири човека в нас със памук вади... Това само куче е способно да го сътвори. Гадже кой?! :дддд
    Май ми отмина беса и обиденото, но горчивината от тъпотията още седи.
    квак

  16. #9891
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Куч преболедува и вече е добре, а се бях притеснила. Милия, душите на четири човека в нас със памук вади... Това само куче е способно да го сътвори. Гадже кой?! :дддд
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #9892
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Много забавно беше вчера, ама пак бая пихме. Сега се чудя как да стана да си изтрия грима, мързи мее

  18. #9893
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Въх, най-накрая си даде заявката... :дд Обмислих за 0,0000000001 секунда, наистина. Обещавам, че ще помисля пак. Наистина! Даже знам какво ще си облека. :дддд
    Куч преболедува и вече е добре, а се бях притеснила. Милия, душите на четири човека в нас със памук вади... Това само куче е способно да го сътвори. Гадже кой?! :дддд
    Май ми отмина беса и обиденото, но горчивината от тъпотията още седи.
    Тори, какво куче имаш?
    Мъжът ми иска да осиновяваме още едно и напоследък само ми показва някакви снимки на изстрадали животни по приютите. Ама няма да мине този номер. Едно куче мисля че стига, особено като гледам какви ми показва, то неговото дето е една шепа ме развява по улицата като пране на простор, какво остава за някой Догo ама са хубави и знае че са ми слабост Дого Аржентино
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #9894
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мелезче ми е. Майка Кокер Шпаньол и тати Бретон Шпаньол, гада прилича на бретон, нашарен е на бяло и черно и е СТРАШЕН красавец. <3 Много е готин, див, живак, ненормален и да - не го заменям за никоя чиста порода. <3
    квак

  20. #9895
    У нас имаме Кокер, на около 8-9 години е…много е гаден ама да, поне са сладки
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #9896
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Една аверка преди време имаше такава гад. Чистокръвен, не мелезче като моето. По-гламаво животно от тоя кокер не съм виждала досега в живота си.
    Чистите бретони са много красиви, но ще видим тоя какъв ще се получи, все пак. Засега е страшен шляткиш, де ама все едната порода ще надделее. Братовчедка ми взе братчето на моя - той пък е едно русо пате, дето ако не го знаеш, че е мелез, ще си помислиш баш-баш, че е кокер. Същия гламавиняк като на аверката, дето споменах. :ддд
    квак

  22. #9897
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Една аверка преди време имаше такава гад. Чистокръвен, не мелезче като моето. По-гламаво животно от тоя кокер не съм виждала досега в живота си.
    Чистите бретони са много красиви, но ще видим тоя какъв ще се получи, все пак. Засега е страшен шляткиш, де ама все едната порода ще надделее. Братовчедка ми взе братчето на моя - той пък е едно русо пате, дето ако не го знаеш, че е мелез, ще си помислиш баш-баш, че е кокер. Същия гламавиняк като на аверката, дето споменах. :ддд
    кучето не скача според породата а според тоягата

    възпитай го ти не то да възпита теб

    някой ден ако съм на кеф може да пиша повече по темата,че сега съм...
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  23. #9898
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Опитваме се, да. Тоя на братчедката е яко разлигавен, моя от 4-5 дни е в нас и вече знае "не" или някакви такива дреболии. Въпроса не е въобще в породата, но специално кокер, когато и да видя, все е гламав и ненормален.
    квак

  24. #9899
    Каква ужасна седмица… ама нищо петък е и ще имаме цял уикенд заедно <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  25. #9900
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ми, онова онзи ден беше интересно... Може би беше един от най-добрите сефтета досега, ако не и най-доброто, от тоя ранг. Остави ми хубав вкус в устата.
    Днес хем ми се излиза, щото съм скофтила жестоко, хем ми е некво твърде студено, мързеливо, ТВ-ско и кайнда готино/уютно в нас. Знам, че ако ида там, няма да е на добре, щото ще видя неприятни хора + всички мои хора са извън градО, та ще съм сама. В същия момент наистина ми се излиза да си оправя настроението. А и така или иначе, подпийнах леко с бащата, та ако ида, не знам накъде ще ме избие. Много странно такова. Смесени чувства.
    Сетих се как да го направя това, та да се получи възможно най-малка вреда. Всъщност, може би няма да е нищожна, както исках, но малка. Странно е да мисля такива кретении. Наистина. И се чувствам виновна, а няма защо.
    Излязох навън за цигара и намръзнах жестоко. Студовата алергия по ръцете не харесва и драскотините на Куч и зъбите му. Има сто играчки, но обича да играе с мен основно, та е неизбежно да съм наядена.
    Странно, на всичкото отгоре и ми се гушка жестоко.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си