.
Отговор в тема
Страница 348 от 450 ПървиПърви ... 248298338344345346347348349350351352358398448 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 676 до 8 700 от общо 11246
  1. #8676
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Помияр, не знам кой е с външна тоалетна, след като явно вие с някойтам само нямате условия да се къпете редовно.
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ^ако мислиш че каруцарският израз носи по-голяма тежест на думите ти, жестоко се лъжеш. На 32 години си, а държанието ти е като на ощипана 13 годишна госпожица. Интересно как само ти и онзи Инсел поддържате тезата, че не трябва човек да се къпе всеки ден особено лятото. Разбирам да е зима и във вашето село да сте с външна баня, може и да има някакво извинение
    И съвсем случайно точно тия двамата постоянно са онеправдани и мрънкащи, че никоя не иска да ги погледне(недай се боже да ги подуши)... :д

  2. #8677
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Аз се дразня само на тва, че подобни хора обикалят в общество и ако пипнат нещо от липса на хигиенни навици, могат да заразят и останалите. Деца и възрасни хора със слаби организми, примерно, са застрашени. Същите като антиваксинарите - личния избор и страха да не се получи аутизъм, тук - уж липсата на възможности за баня и страх от гъбички... И пак - хора със слаби организми са под въпрос откъм оцеляване... Безотговорна работа.
    квак

  3. #8678
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Това си е естествен подбор. Като са лигльовци и се къпят всеки ден нормално да им отслабне имунната система. Аз за мангал умрял от мръсотия не съм чул, пък и малки деца, и възрастни си се търкалят из боклуците и не се къпят. Така отпада и нуждата от всякакви ваксини, респективно по-малко разходи и повече пари за грозния да си хване гадже.

  4. #8679
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Тка си е, на момичето вредни трябва да плащаме да търпи мизерията и смрадта - откъде пари за тва, ако се къпем всеки ден и редовно си купуваме сапун?! Че и даже моя сапун е скъпичък - 1,60-70 за бройка е... Ебати разточителството - 2 кинта за сапун, 4 за кубик вода, 6-7 за шампоан, даже и забите си мия редовно...
    квак

  5. #8680
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Тори не си се запритеснявала толкова. Те баба ти и дядо ти вероятно са се къпели веднъж два пъти годишно в селската обществена бяна и не само те, пък като гледам бабите ни и дядовците ни бая са доживяли и даже и ти си се пръкнала. И въпреки, че са се бършели с някакъв парцал дядото на баща ми недоволствал от това нововъдение вътрешна тоалетна. Как можело да сереш там дето ядеш. Но пък реално на теб не ти прави такова впечатление, че кухнята и тоалетната ти ги дели само една стена нали? И с това не се изказвам против вътрешната тоалетна, а просто ти давам пример да забележиш реално до колко вредно и миризливо нещо яде всеки от нас. И не ми минавай с довода, че я миеш и парфюмираш.

    А Антракс благодаря, че ми разкри тази тайна, за която не бях се досещал. Това ще да е. Сигурно лютя в очите на хората и за това ме избягват и после само мрънкам Срамота!
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-01-2018 на 10:15
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #8681
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Ти влизал ли си в тоалетна? В смисъл, такава с канализация, с не с дупка в земята?

  7. #8682
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от ОняТук Виж мнението
    Тори не си се запритеснявала толкова. Те баба ти и дядо ти вероятно са се къпели веднъж два пъти годишно в селската обществена бяна и не само те, пък като гледам бабите ни и дядовците ни бая са доживяли и даже и ти си се пръкнала..
    Соре,ама в кой век живееш?
    Искаш да кажеш,че колкото по-рядко се къпе човек,толкова по-дълго ще живее ли?
    Уау.
    Не мислех че някой може да надмине оня по тъпи изказвания,ама ти не само надмина,ама разби на пух и прах всички негови малоумни заключения.
    Идеални сте един за друг.
    Последно редактирано от deitona22 : 08-01-2018 на 10:21
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  8. #8683
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ми, моите баба и дядо се къпят и са се къпали редовно, даже едно време като е имало обществени бани, да не казвам, че дядо ми и баба ми са най-чистите хора, където познавам и баба до последно си търсеше банята като наследство. За пореден път - цялото ми семейство разбира, че сме хора, а не животни. Сиреч ядем от чинии, пием от чаши, ползваме нож, вилица и лъжица и сме открили препаратите за чистене на бани и тоалетни, изобщо за чистене на дома. Вие ако не сте - тъжно, отново - но не е мой проблем и не се чувствам длъжна да умирам от мизерия заради вас. Както не се чувствам длъжна да мра от болести, за които има открити ваксини от преди цифра години.
    За пореден път те моля - прочети малко за спасителя на майките, за да ми разбереш опорните точки.

    Да сереш, където ядеш, означава буквално да ходиш със сандвича в тоалетната. Не да те дели стена. А и, както казах, в нас сме открили препаратите и дезинфектантите за дома, та ги ползваме достатъчно често. Ще ми се повечето да бяха круелти фрии и да не замърсяваха така природата (тва важи и за нещата за баня), но няма пълно щастие, та това няма да ме откаже да ги ползвам, както отказва Кат Вон Д и съпруга и от ваксините.
    квак

  9. #8684
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Ти влизал ли си в тоалетна? В смисъл, такава с канализация, с не с дупка в земята?
    Да що? А ти? Да си виждал,че там има една дупка с вода?
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  10. #8685
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Соре,ама в кой век живееш?
    Искаш да кажеш,че колкото по-рядко се къпе човек,толкова по-дълго ще живее ли?
    Уау.
    Не мислех че някой може да надмине оня по тъпи изказвания,ама ти не само надмина,ама разби на пух и прах всички негови малоумни заключения.
    Идеални сте един за друг.
    Не, исках да кажа,че ако не се къпеш по два пъти дневно няма да умреш от тумори,гангрена и разпадаща се кожа и да заразиш половината свят каквато бше тезата на Тори.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  11. #8686
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ми, моите баба и дядо се къпят и са се къпали редовно, даже едно време като е имало обществени бани, да не казвам, че дядо ми и баба ми са най-чистите хора, където познавам и баба до последно си търсеше банята като наследство. За пореден път - цялото ми семейство разбира, че сме хора, а не животни. Сиреч ядем от чинии, пием от чаши, ползваме нож, вилица и лъжица и сме открили препаратите за чистене на бани и тоалетни, изобщо за чистене на дома. Вие ако не сте - тъжно, отново - но не е мой проблем и не се чувствам длъжна да умирам от мизерия заради вас. Както не се чувствам длъжна да мра от болести, за които има открити ваксини от преди цифра години.
    За пореден път те моля - прочети малко за спасителя на майките, за да ми разбереш опорните точки.

    Да сереш, където ядеш, означава буквално да ходиш със сандвича в тоалетната. Не да те дели стена. А и, както казах, в нас сме открили препаратите и дезинфектантите за дома, та ги ползваме достатъчно често. Ще ми се повечето да бяха круелти фрии и да не замърсяваха така природата (тва важи и за нещата за баня), но няма пълно щастие, та това няма да ме откаже да ги ползвам, както отказва Кат Вон Д и съпруга и от ваксините.
    Тори вземи излез малко от филма. Къде са се къпали постоянно баба ти и дядо ди? Къде,къде къде? Като в онова време вестника е бил лукс и са се бърсали с парцал на по една седмица. Кой знае от кое пробито село са. Със сигурност не са кореняк софианци. А за тоялетната казах изобщо да не ми минаваш с тоя номер за чистенето и препаратите. Да, удобство си е,но да на една стена разстояние е> Но пък то ти сигурно акаш дъги и мирише на рози докато си вършиш работата.Е, много от тези благоухания незаблязо излизат и извън вратата на тоалетната. Особено пък в тесните панелки.Но твоята може и да е херметически затворена знам ли?

    И да, нямам намерение повече да ви отговарям. Просто приемете,че ходя по улицата и разгонвам хората като дотолкова ви достига акъла.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-01-2018 на 10:34
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #8687
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Не, исках да кажа,че ако не се къпеш по два пъти дневно няма да умреш от тумори,гангрена и разпадаща се кожа и да заразиш половината свят каквато бше тезата на Тори.
    Тезата на Тори далеч не е, че ще умреш, ако не се къпеш два пъти дневно. Тезата на Тори е, че сряда и неделя не са достатъчно често къпане, както точно през средновековието не е било достатъчно само да си разкарат гърнетата от къщата. Очевидно не е било, щото ако е било достатъчно, е нямало да чумясват.
    В деня един път баня е ок, щото не миришеш на пот и пържено, не си прашасал, не си лепкав, гнусен и квото там чистиш от себе си. В деня една баня - примерно преди да си легнеш в чистия, пран чаршаф - е напълно достатъчна да те държи достатъчно чистичък и не-гнусен.
    Да не говорим пък, че по нашите географски ширини лятото стига до 40 и кусур градуса жега, та ми се е случвало 2-3-4 пъти да си вземам душ, че да мога да съм адекватно миришеща и изглеждаща за работа или за излизане. Това не, защото се движа покрай хора, ми щото аз сама на себе си съм гнусна като лепна.
    квак

  13. #8688
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Аз предлагам изобщо да не излизаш от банята. И да,след 3-4 къпания на ден си разкзваш играта на кожата и косата,но по добре вземи се ограмоти първо.
    Това най-ясно може да се забележи при едно рядко заболяване казващо се пеперудена кожа иили нещо такова беше. Тези хора страдат при по продължителен допир с вода понеже кожата им е доста по нежна от нашите. При по продължителен допир с вода изпитват все по-силна болка и започват да им се образуват язви по кожата.
    Е, при обикновените хора тоя процес на прецакване на кожата е доста по незабележим. Допълни и всякаквите модели препарати за къпане със менделеевата таблица в тях и сама си реши уравнението. Вече наистина спирам да отговарям.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  14. #8689
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Тори вземи излез малко от филма. Къде са се къпали постоянно баба ти и дядо ди? Къде,къде къде? Като в онова време вестника е бил лукс и са се бърсали с парцал на по една седмица. Кой знае от кое пробито село са. Със сигурност не са кореняк софианци. А за тоялетната казах изобщо да не ми минаваш с тоя номер за чистенето и препаратите. Да, удобство си е,но да на една стена разстояние е> Но пък то ти сигурно акаш дъги и мирише на рози докато си вършиш работата.Е, много от тези благоухания незаблязо излизат и извън вратата на тоалетната. Особено пък в тесните панелки.Но твоята може и да е херметически затворена знам ли?

    И да, нямам намерение повече да ви отговарям. Просто приемете,че ходя по улицата и разгонвам хората като дотолкова ви достига акъла.
    Не, не акам дъги - точно за тва си спазвам минимални хигиенни норми, че да съм максимално чистичка. У вас не знам как е, ама в нас има прозорци и аспиратори в банята, в кухнята пак имаме ширм и проветряваме къщата често, та да не се налага да дишаме смрадове от тоалетна или заради готвене. И никой няма гъбички, както казахте с грозния, та може да пробвате и вие всекидневни душове.

    Баба и дядо от началото на гимназията са в Русе - сравнително голям и развит областен град е било. Не знам за твоето село, но в Русе баните не са изникнали онзи ден.
    квак

  15. #8690
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Аз предлагам изобщо да не излизаш от банята. И да,след 3-4 къпания на ден си разкзваш играта на кожата и косата,но по добре вземи се ограмоти първо.
    Това най-ясно може да се забележи при едно рядко заболяване казващо се пеперудена кожа иили нещо такова беше. Тези хора страдат при по продължителен допир с вода понеже кожата им е доста по нежна от нашите. При по продължителен допир с вода изпитват все по-силна болка и започват да им се образуват язви по кожата.
    Е, при обикновените хора тоя процес на прецакване на кожата е доста по незабележим. Допълни и всякаквите модели препарати за къпане със менделеевата таблица в тях и сама си реши уравнението. Вече наистина спирам да отговарям.
    Ами, както казах - 22 години и ни гъбички, ни пеперудена кожа. Явно съм феномен...
    квак

  16. #8691
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    О, боже, как не ви писна да се джвакате. Нека да дам някои факти. Организмът ежедневно преминава през нещо наречено апоптоза или програмирана клетъчна смърт. Не мога да опиша за какъв брой загинали клетки става въпрос. Тази мъртва кожа трябва да се премахва от тялото, защото както казахме - този процес се случва непрекъснато. Потните жлези също работят непрекъснато. Организмът също така отделя себум от мастните жлези. Ще се изненадате да откриете колко точно “мас” отделяте на ден (не е никак малко). В някои себорейни зони по тялото отделянето и по-значително от други. Прекрасният ни организъм също така диша, чрез кожата. Изпаренията и продуктите от потната секреция на жлезите сами по себе си не са животозастрашаващи, лол, но пък натрупването на отпадни продукти по тялото и тяхното непремахване може да доведе до някоя инфекция. Много съмнигелно, но има шанс. Разбира се, всичко зависи до каква стипен е допуснато това нещо.
    Майка ми страда от нещо като обсесия за чистота. До такава степен, че силните детергенти са я алергизирали до получаване на анафилактшчен шок (животозастрашаващо състояние, изискващо незабавно спешно реагиране). Мисълта ми е, че няма нужда, а и не е препоръчително измиването на тялото с агресивни детергенти, които само ще го изсушат и алергизират. Няма да ви направят по-чисти. Такова нещо е невъзможно, освен ако не се къпете с йод бензин, кислородна вода или друг дезинфектант, който да дезинфекцира кожата. Масовите препарати за почистване на тялото имат за цел единствено да премахнат гореизброените от мен отпадни продукти от работата на организма.
    Знаете ли, бебчетата също се къпят ежедневно, а те дори нямат толкова развити потни и мастни жлези, разждат се bacteria free, може да се каже почти стерилни и въпреки това се измиват. Защо ли? Защото тази мръсотия може да причини инфекции поради слабата им имунна защита.
    Съвсем си забравих мисълта откъде тръгнах.
    In conclusion, измивайте ежедневно тялото си с леки почистващи продукти, за да премахвате “мастта” и потта, която всеки! човек притежава, защото дари да не виждате физическо доказателство за себум и пот, то е там
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  17. #8692
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Да що? А ти? Да си виждал,че там има една дупка с вода?
    Да, де, ВОДА има вътре през 99% от времето, а не се вижда ямата с лайната. И, да, невероятно, но факт - има вентилатори за миризмата, а за чистотата - препарати.

  18. #8693
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Как можело да сереш там дето ядеш. Но пък реално на теб не ти прави такова впечатление, че кухнята и тоалетната ти ги дели само една стена нали?
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Да що? А ти? Да си виждал,че там има една дупка с вода?
    Не очаквах че такова нещо може да бъде помислено а какво остава казано и подложено на защита.
    Ти си не за трепане а за много сериозен бой, после ебане с палка, и после доживотно настаняване на работа за която ще получаваш 300лв чисто и ще бъдеш пускан само до специална лафка с умишлено завишени цени на храната.
    До живот!

    Аз ви казах че от семействто тръгват тези неща, той дори сам си каза, дядо му баба му са възпитавали баща му, а той него. Чат?,
    Тъй че да знаете, много е важно човек от какво семейство е, най-добре да е от такова на висшисти. Тогава си гарантираш че разговаряш с човек който има минималните базови физиологични навици, хигиена на комуникацията и социални качества.
    Последно редактирано от LoadRunner : 08-01-2018 на 11:08

  19. #8694
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    О, боже, как не ви писна да се джвакате. Нека да дам някои факти. Организмът ежедневно преминава през нещо наречено апоптоза или програмирана клетъчна смърт. Не мога да опиша за какъв брой загинали клетки става въпрос. Тази мъртва кожа трябва да се премахва от тялото, защото както казахме - този процес се случва непрекъснато. Потните жлези също работят непрекъснато. Организмът също така отделя себум от мастните жлези. Ще се изненадате да откриете колко точно “мас” отделяте на ден (не е никак малко). В някои себорейни зони по тялото отделянето и по-значително от други. Прекрасният ни организъм също така диша, чрез кожата. Изпаренията и продуктите от потната секреция на жлезите сами по себе си не са животозастрашаващи, лол, но пък натрупването на отпадни продукти по тялото и тяхното непремахване може да доведе до някоя инфекция. Много съмнигелно, но има шанс. Разбира се, всичко зависи до каква стипен е допуснато това нещо.
    Майка ми страда от нещо като обсесия за чистота. До такава степен, че силните детергенти са я алергизирали до получаване на анафилактшчен шок (животозастрашаващо състояние, изискващо незабавно спешно реагиране). Мисълта ми е, че няма нужда, а и не е препоръчително измиването на тялото с агресивни детергенти, които само ще го изсушат и алергизират. Няма да ви направят по-чисти. Такова нещо е невъзможно, освен ако не се къпете с йод бензин, кислородна вода или друг дезинфектант, който да дезинфекцира кожата. Масовите препарати за почистване на тялото имат за цел единствено да премахнат гореизброените от мен отпадни продукти от работата на организма.
    Знаете ли, бебчетата също се къпят ежедневно, а те дори нямат толкова развити потни и мастни жлези, разждат се bacteria free, може да се каже почти стерилни и въпреки това се измиват. Защо ли? Защото тази мръсотия може да причини инфекции поради слабата им имунна защита.
    Съвсем си забравих мисълта откъде тръгнах.
    In conclusion, измивайте ежедневно тялото си с леки почистващи продукти, за да премахвате “мастта” и потта, която всеки! човек притежава, защото дари да не виждате физическо доказателство за себум и пот, то е там
    Ем, а баш! Ма идиотите ти говорят от "личен опит" за времето на бабите ни, нищо че са се родили само 5-10 години преди нас и по време, в което също като сега Е имало бани на разположение постоянно, та и те са къпани редовно от родителите си.
    квак

  20. #8695
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Вие осъзнавате ли че тези двамата досега не са чували и им се вижда неестествено и невъзможно да се къпеш редовно? Те едва чак сега проумяват че е възможно. Вие представяте ли си в каква среда живеят, представяте ли си какви контакти имат с хора?

  21. #8696
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Но пък то ти сигурно акаш дъги и мирише на рози докато си вършиш работата.Е, много от тези благоухания незаблязо излизат и извън вратата на тоалетната. Особено пък в тесните панелки.Но твоята може и да е херметически затворена знам ли?
    Крепостен селянино, не си ли чувал и виждал, па дори и в интернет, що е то тоалетна вентилация, що е то биде, що е то подвижен душ да си измиеш задника след бърсане?

  22. #8697
    Баба ми и дядо ми са на 90 и 92 години. Къпят се всеки ден и винаги сме имали течаща вода, вътрешна тоалетна и някакви други такива “луксозни” неща у нас
    Имам и пра баба и пра дадо още живи от другата страна на семейството на 94 и 98 години. Представи си и те се къпят.
    Чувала съм хора да умрат от рак, от сърце, от други болести, ама умрял от къпане не бях чувала, не бях се и замислила че е възможно
    И мен като бебе дори са ме къпали всеки ден( а съм родена Ноември, не лятото) и си ми е останал навик. Интересно как нито съм станала “пеперудено дете”, което колкото и да те изненадва не се хваща от къпането, нито съм имала някога гъбички.
    Та напълно прав е Рънъра че всичко идва от семейството. Мен са ме учили да се къпя и мия редовно, понеже ги имаме тези условия у нас и водата не се пести. Във вашата къща явно има други правила които ти трябва да спазваш и се опитваш да ги пробуташ за нещо нормално.

    Наистина е плашещо обаче, че от 10 пишещи хора в този форум, двама смятат ежедневното къпане за ненужно.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  23. #8698
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Крепостен селянино, не си ли чувал и виждал, па дори и в интернет, що е то тоалетна вентилация, що е то биде, що е то подвижен душ да си измиеш задника след бърсане?
    Тъп неграмотнико. Представи, телефонния душ в днешно време не е чак такъв голям лукс, че да ми се изтъкваш, че имаш.

    Бахти и висшиста с висшисткото потекло. Едно изречение не може да напише без поне три правописни грешки,но иначе с голямо самочувствие.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-01-2018 на 12:01
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #8699
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Тъп неграмотнико. Представи, телефонния душ в днешно време не е чак такъв голям лукс, че да ми се изтъкваш, че имаш.

    Бахти и висшиста с висшисткото потекло. Едно изречение не може да напише без поне три правописни грешки,но иначе с голямо самочувствие.
    Господин грамотен, хайде покажи къде му е грешката в изречението дето си цитирал
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  25. #8700
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Баба ми и дядо ми са на 90 и 92 години. Къпят се всеки ден и винаги сме имали течаща вода, вътрешна тоалетна и някакви други такива “луксозни” неща у нас
    Имам и пра баба и пра дадо още живи от другата страна на семейството на 94 и 98 години. Представи си и те се къпят.
    Чувала съм хора да умрат от рак, от сърце, от други болести, ама умрял от къпане не бях чувала, не бях се и замислила че е възможно
    И мен като бебе дори са ме къпали всеки ден( а съм родена Ноември, не лятото) и си ми е останал навик. Интересно как нито съм станала “пеперудено дете”, което колкото и да те изненадва не се хваща от къпането, нито съм имала някога гъбички.
    Та напълно прав е Рънъра че всичко идва от семейството. Мен са ме учили да се къпя и мия редовно, понеже ги имаме тези условия у нас и водата не се пести. Във вашата къща явно има други правила които ти трябва да спазваш и се опитваш да ги пробуташ за нещо нормално.

    Наистина е плашещо обаче, че от 10 пишещи хора в този форум, двама смятат ежедневното къпане за ненужно.
    Ти в метрото в час пик не си ли се качвала? Там си личи, че и в действителност около двама на всеки десет не считат за нужно да се къпят всеки ден.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си