.
Отговор в тема
Страница 429 от 450 ПървиПърви ... 329379419425426427428429430431432433439 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 701 до 10 725 от общо 11246
  1. #10701
    ^ Миии, то... с или без теб - разлика няма.
    Рядко пишеш коментари тук.

    Така, че - бай-бай, Фузи! (wave)

    Виж, ако аз или Грозния изчезнем - ще се усети осезаемо. :Д

  2. #10702
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    ^ Миии, то... с или без теб - разлика няма.
    Рядко пишеш коментари тук.

    Така, че - бай-бай, Фузи! (wave)

    Виж, ако аз или Грозния изчезнем - ще се усети осезаемо. :Д
    Ми чао и на теб тогава

    От доста време беше да го направя. Ще си взема една почивка и без това се обричам на скука да стоя още.
    Най - много да се врътна след месец-два да видя Грозния, само той от всички тук говори нещо смислено.

    Довиждане и късмет на всички...

  3. #10703
    ^ Добре, разкарах я от форума тая...

    Останаха още малко.

  4. #10704
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Все тая - навсякъде е мизерия, хора като мен вземат да си делят света на България и не-България, нито изкарвам някаква специална сума, нито живея в палат, нямам дори чичак/приятел да ми върви след гъза, нищо интересно, не разбирам защо толкова сте загорели да се занимавате с мен.

    Ако продължат тъпите въпроси ще се разкарам и който пак пита ще остане да си вика в празното пространство.
    и аз нз що ама на масата в бг винаги й е интересно и разпитва другите българи как живеят по чужбина и си дава вид, че се интересува горещо от техният живот. Изобщо, ако искаш да те разпитват някви неща и да се интересуват от теб просто кажи, че не живееш в България и само гледай...

  5. #10705
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Иииии тати се прибра за няколко дниииии. Много яко. <3
    Оная вечер пак съседски агресивни кучета се опитваха да ме нападат, докато водя моя дивак на разходка по улицата. Е, като си знаеш животното, че не е ок с други хора и животни, ми води го на повод, ебаси... На останалите не ни се мре. Те си ги пускат свободно по улицата и не ги ебе за останали въобще. Тва трябва да е от мързел и непукизъм, явно. То пинчер не може да гледа ама взело от най-големите породи, за да компенсира липсата на мъжки полови белези... Аз поне не се надценявам и си взех шпаньол, за да нямам ядове. Ще звъня на приюта, белким си свършат работата.
    В края на месеца се очертава пътуване за един ден до съседен град. Има шоу, което ще снимам. Да се надяваме, че тоя път няма да има огьопени кадри като предния път. Че много се дразня, когато не мога да направя ебаааааси лесната кретения, пък последния път на сватбата и на грийн рока съм утрепала всички фото- и видеографи с правата лопата. :дд Даже той ми каза, че на някои места ми се е получило доооиста по-добре от на него. Йеееййй! Ученика ще стане по-топ от учителя. :ддд
    Грима, дето мислех, още не съм го направила. Днес трябва да се стегна и да го сътворя. И в събота ще имам да гримирам мама за партей с колегите. Трябва да си намеря някой неупотребяван блендер - купувах на кило по едно време, но не ги знам къде са, че само с четки и пръсти джарам. :дд И нямам мигли, бтв. Може би днес ще ида да купя някакви, ако имам превоз до центъра, че в студааааа...
    И трябва да си видя кремчето, дето ми предложиха за стусова алергия, щото е почнала яко да се ебава тая ръка вече.
    И спах ужасно, както спя от няколко дни. Защо - не знам. При все, че съм сама, а не с кучешки гад или с човека ми. Може би довечера ще ида да изпия някое ромче и ще се прибера да спя по-добре.
    Онази вечер ме убеждаваха, че е хубаво да си играят с косата ми. Ок, ще кажа така следващия път, в който искам да избивам, щото ми пипат косата. :ддд Исках наистина да убия мацката, че ме пипа... :ддд Ожаст.
    квак

  6. #10706
    Че, бива, бе.

  7. #10707
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Има надежда
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #10708
    Аве, дефендър, де ни ойдоха коментарите, бре?

    Сигурно нек'ви сатанисти са ни ги докладвали..

  9. #10709
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Последната седмица май не се справям особено добре, извън един грим, който си правих, но не качих никъде. Някакво мине нервно и не знам какво се случва точно. Може би ще ми отмине, когато къщата се поизпразни от досадници. Вчера ми беше сложно даже да изляза от нас сама, та не разходих гадинката, а потичах с него из двора. Днес излязох из квартала да се пошляем двамата на топличко и се чувствам малко по-добре. Даже онази вечер сънувах някакви небивалици, които са толкова неадекватни, колкото може да е само един сън. Много искам в понеделник да идем малко на разходка с момчетата, но в някой парк из града или този извън града. Някакво такова... Супер много ми се разхожда. Супер много. Вярно, че е хладно и ветровито, но трябва да ми избият чивиите на някъде.
    След малко идва да ме вземе за ромче и би трябвало да се поотпусна малко повече. Стискам палци, наистина.
    квак

  10. #10710
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Майка му стара, издънка след издънка от един и същ доказано неадекватен човек... Ама то аз съм простата в случая, че скачам да помагам на тъпанари. Бааахти сопола, дето е, човек. Бахти непукизма... Кво съм харесвала толкова много в тая дупка преди време, да ме биеш, не мога да ти кажа. Мърльо. За тва се разделихме преди година и малко - щото чеп за зеле не става от тоя тъпак. Казах му кво да направи, той ме дъни на всяка крачка, рискувах си името за него. Мноооого съм ядосана, ако не изяде шамарите, като се засечем пак, няма кво да стане.
    Мъжа и той още спи, а трябва да ходим да вършим глупости из града, не ми се мотка пеша и сама, а и трябва да си разходим гадините. Да гледа и той да не ме издъни, че и той ще яде шамари.
    Още има досадници в къщата... Почвам и на тях да се дразня и няма да издържа още дълго по тоя начин. Много ми идват кретениите на всички вече, ще има масово убийство на тъпаци, ми се вижда.
    Поне онази вечер ми казаха и от друго място, че съм се справила супер със снимането на едно събитие. Доволно е тва. Ще видим в четвъртък какво се случва, че последния път огьопих заради независещи от мен фактори. Грима ми е назад, щото нещо лицето ми не е за грим в момента, раздразнено е от нещо, за съжаление. Студовата алергия и тя не ще да си ходи, въпреки кремовете. Чувства се ок, когато се омажа стабилно, на топличко съм и не пипам неща за миене на чинии, но иначе е там и направо се цепи кожата на места... Смятам да си обеля ръцете и да си ги "облепя" с нечия чужда кожа, която ще смъкна от бяс. :дддд
    квак

  11. #10711
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Дали.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  12. #10712
    Какво ли прави ФузиДезъртПау след като я разкарах от форума, отправям запитването си повторно?

  13. #10713
    Хей, дриймуолкър, предполагам, че си добавила НомНомНом като приятел във фейсбук или инстаграм? Напомни ѝ, че този форум все още съществува, а тя отдавна не е влизала и писала тук! Вече не съм в течение какво се случва с нея!
    А и инстаграмът ѝ не е публичен повече от година и не мога да зяпам снимките ѝ.

  14. #10714
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Е, не. :дддд Голения е избягал тая сутрин в 6 и приятеля го хвана чак в 11:30. След първото хващане е избягал още три пъти и му е съдрал панталона. Помислил е, че гонитбата с Шефа е на игра. Имаше снимка във групата за животни, звъняха колеги на майка ми да кажат, че са го хванали... :ддд Поне е някакъв игрив - хората пишат под поста, че е ходил да се закача и да играе с техните кучета. :ддддд За сефте прави така. Хем съм учудена, хем сутринта ми беше поусукано дето е избягал, хем ми е много смешно. :ддд Булката Беглец или Волният Уили ще му е индианското име. :ддддд
    Вчера ме оставиха пак на бара да покривам задници. Каката е с ебахти бакшиша, а в един момент само дето не заспах зад бара от скука.
    След малко потегляме, а аз ще снимам. Трябва да ида да си взема душ преди пътя ама поне още час и малко ще си полежа в леглото, на топло. Дето ми е дошъл малък съня и умирам от студ, а вън пече слънце.
    На братчеда некви приятели са починали в катастрофа, цял град раздава кръв за оцелелите... Страшна трагедия, при това само заради един забранен обратен, който тир-аджиите така и не се научиха, че е ЗАБРАНЕН на тва място. Никой не поставил мантинела, разчитали само на знак... Сега можеше хлапетата да са живи. Вместо бал на камара с братчеда, два тона пръст. Една негова аверка в същата нощ загуби брат си, който беше болен от години, мой набор е момчето, беше се записал в уни, имаше някакви планове. Колко сме крехки хората само... От началото на годината сумати тъпотии, после защо не се справям добре със страха от близост. Ми, то от всякъде ме залива с помия, хора мрат като пилци, тва-онова... Всички покрай мен са зле физически или психически, всички си носят "багажа"... Даже мъжО онзи ден е кихнал и си е сецнал кръста, не можеше да мръдне. Голям мъж, поне два пъти и половина на мен, си захапва нерв с кихане... Ако бяхме всички от стъкло, пак по-издръжливи щяхме да сме, ебаси.
    Снощи четохме заедно някакви ужасни статии за тормозени животни, гледахме снимки от групите за осиновяване на животни, говорихме си и как са ни тормозили в училище, разказва ми последния път като видял някакъв да си рута кучето по улицата. Как може да сме толкова ужасни с други живи същества? Акъла не ми го побира.
    Толкова ми е кофти от нещата, дето се случват последните 2 седмици, че не знам. Мислех си, че трябва да ида в някоя гора за ден, за да покрещя на спокойствие. И да - поне месец Иракли на палатка, да гледаме как гори огъня в огнището, да пеем тъпи песни и да си дадем рестарт. Искам си солените морски къдрици в косата и шибаните водорасли, залепнали по задника. Не знам чак толкова много ли е ама... Доста има да се поснима и погримира, докато стигнем до палатките това лято. Едва края на януари е, мамка му. Само дано ние двамата оцелеем до тогава, че както е тръгнало...
    квак

  15. #10715
    В момента мириша кат' пор!!!

    Излъчвам яко феромони!

  16. #10716
    Вече не мириша на коч. STR -> RED CODE!

  17. #10717
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Хей, дриймуолкър, предполагам, че си добавила НомНомНом като приятел във фейсбук или инстаграм? Напомни ѝ, че този форум все още съществува, а тя отдавна не е влизала и писала тук! Вече не съм в течение какво се случва с нея!
    А и инстаграмът ѝ не е публичен повече от година и не мога да зяпам снимките ѝ.
    Да припомня на бабата Дриймуолкър какво я помолих.

  18. #10718
    Обожавам да ям краве кисело мляко!!!

    Което ме подсеща да питам всички, които живеят в чужбина, дали там където са киселото мляко, наречено йогурт, има вкус на кисело мляко или на нещо друго?

  19. #10719
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Пустош

  20. #10720
    НомНомНом, връщай се в България! Виж как в Северозападна Европа вилнеят стихийни бури.

    А тук времето е спокойно.

  21. #10721
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    даже прекалено спокойно
    noMa лесбийка ли беше?

  22. #10722
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Е, не. :дддд Голения е избягал тая сутрин в 6 и приятеля го хвана чак в 11:30. След първото хващане е избягал още три пъти и му е съдрал панталона. Помислил е, че гонитбата с Шефа е на игра. Имаше снимка във групата за животни, звъняха колеги на майка ми да кажат, че са го хванали... :ддд Поне е някакъв игрив - хората пишат под поста, че е ходил да се закача и да играе с техните кучета. :ддддд За сефте прави така. Хем съм учудена, хем сутринта ми беше поусукано дето е избягал, хем ми е много смешно. :ддд Булката Беглец или Волният Уили ще му е индианското име. :ддддд
    Вчера ме оставиха пак на бара да покривам задници. Каката е с ебахти бакшиша, а в един момент само дето не заспах зад бара от скука.
    След малко потегляме, а аз ще снимам. Трябва да ида да си взема душ преди пътя ама поне още час и малко ще си полежа в леглото, на топло. Дето ми е дошъл малък съня и умирам от студ, а вън пече слънце.
    На братчеда некви приятели са починали в катастрофа, цял град раздава кръв за оцелелите... Страшна трагедия, при това само заради един забранен обратен, който тир-аджиите така и не се научиха, че е ЗАБРАНЕН на тва място. Никой не поставил мантинела, разчитали само на знак... Сега можеше хлапетата да са живи. Вместо бал на камара с братчеда, два тона пръст. Една негова аверка в същата нощ загуби брат си, който беше болен от години, мой набор е момчето, беше се записал в уни, имаше някакви планове. Колко сме крехки хората само... От началото на годината сумати тъпотии, после защо не се справям добре със страха от близост. Ми, то от всякъде ме залива с помия, хора мрат като пилци, тва-онова... Всички покрай мен са зле физически или психически, всички си носят "багажа"... Даже мъжО онзи ден е кихнал и си е сецнал кръста, не можеше да мръдне. Голям мъж, поне два пъти и половина на мен, си захапва нерв с кихане... Ако бяхме всички от стъкло, пак по-издръжливи щяхме да сме, ебаси.
    Снощи четохме заедно някакви ужасни статии за тормозени животни, гледахме снимки от групите за осиновяване на животни, говорихме си и как са ни тормозили в училище, разказва ми последния път като видял някакъв да си рута кучето по улицата. Как може да сме толкова ужасни с други живи същества? Акъла не ми го побира.
    Толкова ми е кофти от нещата, дето се случват последните 2 седмици, че не знам. Мислех си, че трябва да ида в някоя гора за ден, за да покрещя на спокойствие. И да - поне месец Иракли на палатка, да гледаме как гори огъня в огнището, да пеем тъпи песни и да си дадем рестарт. Искам си солените морски къдрици в косата и шибаните водорасли, залепнали по задника. Не знам чак толкова много ли е ама... Доста има да се поснима и погримира, докато стигнем до палатките това лято. Едва края на януари е, мамка му. Само дано ние двамата оцелеем до тогава, че както е тръгнало...
    Писнало ли ти е?

  23. #10723
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    даже прекалено спокойно
    noMa лесбийка ли беше?
    Ц. Помня, че съм чел как е ползвала тиндър, за да си намери сексуален партньор (но това го е правила в Западна Европа, където това било нормално). Дълго време беше влюбена в един Санчо Панса (разбирай нек'ъв испанец), който е 15 години по-възрастен от нея. И те така. После, на 23-24 годишна възраст си е купила къща в Нидерландия, където живее в момента. Общо взето много оправно, амбициозно и целеустремено момиче, което не се притеснява да експериментира и пробва различни неща.

    Но откакто папугай зачезна, а новите администратори влезнаха в длъжност - НомНом и тя бега оттук.

  24. #10724
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    Писнало ли ти е?
    Писнало - не. По-скоро съм уморена и разочарована от всякакви тъпотии, дето се изсипаха на камара.
    квак

  25. #10725
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Писнало - не. По-скоро съм уморена и разочарована от всякакви тъпотии, дето се изсипаха на камара.
    сподели какви

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си