.
Отговор в тема
Страница 418 от 450 ПървиПърви ... 318368408414415416417418419420421422428 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 426 до 10 450 от общо 11246
  1. #10426
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Аре върнете някой от предишните, редовно пишещи тук! Примерно jghgh, Ewok, Blab, Pinkpan7er, granger, Lilanda, берачът на череши AnarchyBoy, Rakishi, deitona22, ivataaaaa, pandabear, Wednesday666, LadiDi, kalpazanka...
    Искам нещо ново (писание), но от позната стара муцуна.
    Това да не ти е концерт по желание ?!
    Повечето от тия дето спомена не са влизали във форума повече от година и едва ли си спомнят за teenproblem! Форумът отдавна е умрял!

    модераторКИТЕ спират всякакви дискусии и това прогони и малкото останали потребители! Останахме една шепа хора + фейковете на разни психопати и на модераторКИТЕ! Не забравяй, че и ти също си един фейк!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #10427
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Според мен посещаемостта на форума намаля, защото на хората не им се чете само за зоолюбов, а това са най-честите мнения споделяни тук. Трябва да се направи отделна тема за зоолюбов и там да се преместят всички любители на зоолюбовта.

  3. #10428
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Е*аааа го, хората събота и неделя почиват, аз утре имам 5 мацки за грим... Ква е тая жътва, бе?! Ама от сега усещам как портфолиото ще е топа на топа. <3
    Снощи и днес се насрах да се хиля на глупостите дето ги вършим. Само ние двамата можем да се отнасяме така идиотски един с друг от инат...
    Днес се очаква да ида да отворя бара с писито, но по някоето време просто се надигам и се прибирам, щото не можахме и двамата да спим снощи. Жега, топлим си, ужас. Не знам как ще оцъка до сутринта, без да поспи.
    квак

  4. #10429
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Аре върнете някой от предишните, редовно пишещи тук! Примерно jghgh, Ewok, Blab, Pinkpan7er, granger, Lilanda, берачът на череши AnarchyBoy, Rakishi, deitona22, ivataaaaa, pandabear, Wednesday666, LadiDi, kalpazanka...
    Искам нещо ново (писание), но от позната стара муцуна.
    Всеки път като влезна тук те гледам как се опитваш да бъдеш забелязан от някой, най-вероятно от написаните по-горе, ми става жал за теб

  5. #10430
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не забравяй, че и ти също си един фейк!
    Кой, аз? Лъжеш сА! Аз фейк? Не. Няма такова нещо. Аз съм трол, прости един неплатен трол. Моля, научете я таз терминология! Не е сложно.

  6. #10431
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Всеки път като влезна тук те гледам как се опитваш да бъдеш забелязан от някой, най-вероятно от написаните по-горе, ми става жал за теб
    Кой пък си ти? Жалкият ти ник-нейм говори ли нещо на някой тук, освен на единствената ти останала невронна клетка в празната ти кратуна (която оприличаваш на нещо подобно на глава), оцеляла след хероиновия катарзис, при който жалкото ти тяло е избило себеподобните ѝ клетки..

  7. #10432
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Според мен посещаемостта на форума намаля, защото на хората не им се чете само за зоолюбов, а това са най-честите мнения споделяни тук. Трябва да се направи отделна тема за зоолюбов и там да се преместят всички любители на зоолюбовта.
    Не, грешиш - тук винаги се е пишело за зоолюбов, нормална любов, за липсата на любов и т.н. Просто при много повече потребители различните видове еднотипни коментари се разминаваха едни други. Сега е останала единствено тори, чийто еднотипни коментари се натрапват, поради липсата на други. Да не би коментарите на грозния да са много различни - виж, че в последните му 20 коментара е написал 25, в които се жалва от модераторска намеса и/или от липсата на такава. Погледни последните 10 коментара на клечката за зъби - в 15 от тях се закача с мен - все едно съм му тръпка. Пък аз не съм педераст. Некролоджистът пък пропаднал наркоман.. И пак аз дразня върха на пръстите му и осмислям жалкото и болно негово ежедневие. Кой друг остана - а да: аз. Но аз съм трол - не ми пука и да се изпикая тук. Няма да бъда наказан, защото съм по-добър "инфлуенсър" от всички споменати по-горе болни мозъци..

  8. #10433
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Тва кучето по-горе един път е мъжко, друг път е женско, трети път пък май е Грозния
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Всеки път като влезна тук те гледам как се опитваш да бъдеш забелязан от някой, най-вероятно от написаните по-горе, ми става жал за теб
    Ти пък четеш, без да се обаждаш какво става в темите като баба на пейка и от дъжд на вятър слагаш по някои коментар към потребителите и на всичкото отгоре ми държиш сметка какъв ми бил пола. Въобще да ме повдигам темата как преди време ти беше потребителя, който беше най - полово размит. Присмял се хърбел на щърбел.

  9. #10434
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Според мен посещаемостта на форума намаля, защото на хората не им се чете само за зоолюбов, а това са най-честите мнения споделяни тук. Трябва да се направи отделна тема за зоолюбов и там да се преместят всички любители на зоолюбовта.
    Напълно съм съгласен!
    Нездравата любов към животните е признак за дълбоки социални и интелектуални липси, които се запълват с животни по две причини:
    1. Животните не си избират стопаните, а стопаните общуват с животните, поради невъзможност да изградят такива отношения с хора!
    2. "Общуването" с животни е на много по-ниско ниво на развитие и сложност от общуването с хора!
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    ... защото съм по-добър "инфлуенсър" от всички споменати по-горе болни мозъци..
    Какъв инфлуенсър си ти?! Какъв принос имаш към форума и дискусиите в него, освен да ръсиш глупости !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10435
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Ох, някой май се засегна

  11. #10436
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Вчера четири броя моделки, за петата нямах сили. Следващата седмица ми се очертават още 3. Имам да включвам пинъп, кът крийс, хело и една идея с интересни металически очни линии, още няколко такива дребни неща и всичко е готово като първа стъпка. Ше рече, че още седмица-две работа от мен и портфолиото е готово за начало. Това е най-сладката умора евър. Сега пия кафе, надявайки се да успея да се разсъня и да живна. Много е гадно, когато ти ве ще да скачаш, а не можеш, щото си примрял от мислене и внимание. А и всички бяха супер съпортив... Супер съм очарована и без думи от благодарност. Фотографа е топа на топа, нямам какво повече да кажа! И мега много ми харесва тоя момент, в който всички пият за мен и ми ръкопляскат на работата - подобни самодоволни усмивки на селфита за запалване на фб рядко се случват, а вчера бяха преобладаващи. Имах грим дори в гъза. И ниииикога не искам да приключва това треперене по детайла и всичко, което изпипвам до последно. Рядко ми е било толкова без думи, колкото сега. <3
    квак

  12. #10437
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    леко съм напрегната, чакам резултати от университета, ще посрещам гости от Германия, но пък почнах работа
    освен това съм и леко вътрешно щастлива, защото ме обича <3
    и сега отново се сетих за тийнпроблема

  13. #10438
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #10439
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Айдеее, изтриха ми коментара...

    Налага се цензура върху свободата на словото.

  15. #10440
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Хайде всички дружно да направим един експеримент - никой, абсолютно никой (дори фейковете и троловете) да не пишем нищо във форума в продължение на най-малко 2 седмици! Пазете си чувствата и ги споделяйте единствено към позната компания чрез изпращане на лични съобщения, но във форума да не пишем. Ако се появи случаен минувач или се пусне от някой тролска тема - същата да бъде игнорирана от всички останали!

    Аз започвам своето двуседмично форумно мълчание.

    Нека да им падне трафикът и сметката за поддръжка на сървърите да надхвърли приходите от реклами и трафик. :Д

  16. #10441
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Хайде всички дружно да направим един експеримент - никой, абсолютно никой (дори фейковете и троловете) да не пишем нищо във форума в продължение на най-малко 2 седмици! Пазете си чувствата и ги споделяйте единствено към позната компания чрез изпращане на лични съобщения, но във форума да не пишем. Ако се появи случаен минувач или се пусне от някой тролска тема - същата да бъде игнорирана от всички останали!

    Аз започвам своето двуседмично форумно мълчание.

    Нека да им падне трафикът и сметката за поддръжка на сървърите да надхвърли приходите от реклами и трафик. :Д
    То хубаво, ама аз как ще си поддържам онлайн енорията. Ако обещаете две седмици да сте християни съм съгласен.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  17. #10442
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Нека да им падне трафикът и сметката за поддръжка на сървърите да надхвърли приходите от реклами и трафик. :Д
    Не мисля, че им дреме дали има посещения или не, защото и в момента сайтът е така настроен, че да лъже за реалната посещаемост. И за да не съм голосвоен ще направя анализ с научен метод. Към 10 сутринта (или считано към момента на публикуването на моя пост) има 1332 потребители онлайн и едва 4 регистрирани макар и форумът да показва 7. Човек би очаквал, че щом в 10 сутринта има ~ 1330 тийнеджъра влезли в тийнпроблем, тук да гъмжи от коментари не само във форума, но и под новините, но ако отворите коя да е новина ще видите, че няма абсолютно никакви коментари. Явно има фалшив трафик. Ако трябва да сметнем процентното съотношение, тези 4 регистрирани потребителя (даже няма да броим както показва 7, защото не вярвам другите 3, чиито никнеймове са изписани да са реални) това показва сбор от едва 0,30% регистрирани спрямо всички останали гости. Оставям ви да си правите сами изводите.

    Едит: Към 15:00 имаше ~ 2000 "гости" онлайн. И нито едно мнение. Под нито една статия и в нито една тема.

    Как се генерира този трафик?
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-17-2019 на 13:21

  18. #10443
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Аз започвам своето двуседмично форумно мълчание.
    Ако можеш го направи двугодишно, не мисля че ще има оплакали се

  19. #10444
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Хайде всички дружно да направим един експеримент - никой, абсолютно никой (дори фейковете и троловете) да не пишем нищо във форума в продължение на най-малко 2 седмици!
    Съгласен съм!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #10445
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Дейба, тва беше рядко каубойска вечер... Ебахти, покушение спрямо мен... Мен, дето бара ми се върти на пети... Мен нацели от всички баш...
    Последните няколко седмици са БУУУУУФФФФФ в лицето и мноу странно такова - все по-странно се чувствам спрямо мноу неща. Времето върви супер бързо, всичко е супер странно... Не знам.
    Писито се изнерви и напрегна яко, много миличко. <3
    И малката бяс май ще я вземат скоро. Йейейейейеййейейейеееее!!!
    квак

  21. #10446
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    едва 4 регистрирани макар и форумът да показва 7. Ако трябва да сметнем процентното съотношение, тези 4 регистрирани потребителя (даже няма да броим както показва 7, защото не вярвам другите 3, чиито никнеймове са изписани да са реални)
    Другите 3ма най-вероятно са реални(имам предвид съществуващи регистрирани потребители), но са със скрит статус, затова не ги показва.
    Последно редактирано от fire_magic : 07-27-2019 на 18:23

  22. #10447
    Гледахме Lion King и мога да кажа че от всички remakes които Дисни избълваха последните няколко години, това беше най-добрият. И си имам нова играчка от друго любимо Дисни филмче и понеже вече не давали найлонови торбички, трябваше да си я нося в ръка из мола... еми квот такова, може да съм на 25 ама не ми личи на външен вид.
    И след филма ни изгониха пък от мола щото той е лигльо, ама свикнала съм му вече и дори не ме е срам като почне да се държи така
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  23. #10448
    anonymous1043668
    Guest
    Remake-а на Lion King е помия както и всички останали remake-ове. Дисни само се подиграва с класическата анимация като я заменя с реализъм, което просто убива смисъла на целия филм. Ако потърсите в интернет ще останате изненадани колко много модели и учения са използвали хората, за да направят двуизмерната анимация красива и емоционална. А за хората, които говорят неща от сорта "То е за ново поколение". Нали от там идва думата "класика" - подходящо е за всяко поколение.

  24. #10449
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Remake-а на Lion King е помия както и всички останали remake-ове. Дисни само се подиграва с класическата анимация като я заменя с реализъм, което просто убива смисъла на целия филм. Ако потърсите в интернет ще останате изненадани колко много модели и учения са използвали хората, за да направят двуизмерната анимация красива и емоционална. А за хората, които говорят неща от сорта "То е за ново поколение". Нали от там идва думата "класика" - подходящо е за всяко поколение.
    Като човек който се занимава с рисуване не само в свободното си време ами и в голяма част от работата си, мисля че мога да изразя СВОЕТО мнение за филма без да се интересувам от голите ти теории за това какво приемаш за изкуство и какво не.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  25. #10450
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Като човек който се занимава с рисуване не само в свободното си време ами и в голяма част от работата си, мисля че мога да изразя СВОЕТО мнение за филма без да се интересувам от голите ти теории за това какво приемаш за изкуство и какво не.
    Аз пък съм човек,който си изкарва хляба с това,исках само да кажа какво мисля за филма. Мене ама грам не ми дреме какво ти било мнението и съжалявам скъпа,ако не можеш да толерираш другите мнения на хората.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си