.

Виж резултатите на анкетата: "За" или "против" кърменето на обществени места? Защо?

Гласували
15. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • За

    8 53,33%
  • Против

    7 46,67%
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 29 от общо 29
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    не само ще я миеш, а и ще я набиеш
    А сръбска музика ще има ли?

  2. #27
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от pilence2 Виж мнението
    А сръбска музика ще има ли?
    тва е герито, дали ще "пее" или ще каже нещо, то си е равносилно на сръбско джамбуре

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    тва е герито, дали ще "пее" или ще каже нещо, то си е равносилно на сръбско джамбуре
    Герито е много по зле от сръбско.
    Когато искаш да направиш нещо, намираш начин!
    Когато не искаш - търсиш причина.

  4. #29
    Против!Мисля ,че детето въобще не трябва да се води на такова шумно и претъпкано обществено място(говоря за моловете където най-често се случва,но като цяло не мисля ,че трябва да бъде извеждано за по дълго време никъде освен в парка).Неговата нервна система е още слаба.Така се й стресира то самото на този шум.
    Другото е ,че кърмачетата имат слаба имунна система ,а навсякъде родят бацили.
    За кърменето:Когато кърмвнето става се усъществява все още връзка майка-дете.Трябва да са насаме .Друго е ч,че преди кърмене трябва да се измива гърдатата,защото ако ли не ,ти му даваш в устата си покрита с пот и не знам какви още неща.
    Да ги водят на обществени места ,но нали си има определени стаи за сменяне на памперси и за кърмене!!?

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си