- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Бих желал жена ми да бъде девствена...
Това какво общо има ?
Смятам, че мъжа би бил по-верен и по-спокоен с такава жена "но повечето не си го признават" нямам нищо против другите жени, но аз съм с такава представа. Имам една приятелка набор 95, която е имала 5 връзки зад гърба си, които само аз знам.
Имам и още една 95 набор, която ходи с мой приятел 91 набор, който и е първият. Всяка зима/лято ходят на почивка, щастливи са, преди години са имали спорове на всичко си е на мястото.
Другото разкрепостено момиче, което е със объркана представа за истинска любов и какво точно е живота, никога не е споделяла снимки от почивки с любимия си, на живо изглежда като лека жена и говори като такава, ако бъдеш по-любезен и мил би си легнал с нея на втората вечер, за съжаление тя е по-нещастната в случая. "Какво доверие може да имаш на такава жена"
Хубава вечер и на теб![]()
Последно редактирано от ПyРкО ♠ : 07-16-2017 на 18:56