.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Момче на 16, Тя е на 13

    Здравейте, аз съм момче на 16 години и преди 2 месеца разбрах, че едно момиче което съм виждал точно един път за повече време и съм си казал няколко думи с нея, ме харесва. 2016 на Нова Година бяхме у моята братовчедка и тя беше там на гости по същото време. Отидохме да изпушим по една цигара и тя също дойде с нас....макар че по това време въобще не я харесвах и се чудех защо това дете идва с нас !? По едно време искаше от братовчедка си да си дръпне и аз така на бъзик след като тя не й даде, казах да й дам ли и така около 2 мин седяхме и се гледохме с нея, но накрая си казах аре де няма сега да ти давам. Това беше всичко дори тогава не я забелязвах, но сега като разбрах че ме харесва и че е започнала да пуши ако не е било и от преди това, да си реже ръцете и т.н. замислих се да не е заради мен или нещо да се е депресирала защото не съм я забелязвал преди да разбера че има някакви чувства към мен, не че съм толкова специален или нещо, но просто ми хрумна и откакто разбрах немога да спра да мисля за нея, но няма как да и пиша, а и сега не сме на училище та не я виждам много често, трябва ли да направя нещо, уви няма как да спра да мисля за нея или да не я следя онлайн постоянно. Не я искам за секс затова не бих си и помислил, просто изпитвам разни емоции - не съм сигурен дали съм влюбен в нея или просто я искам за приятелка - тя не излиза от главата ми. Един път ме засече с нейна приятелка тъкмо да си запаля цигарата и се обърнаха за да не идват към нас - тогава много мисли ми минаха през главата, направо се разтреперих докато пушех и накрая като си тръгнахме те седяха там наблизо само да не са при нас - незнам дали нейните приятелки знаят, но мойте нищо не подозират, не смятам да споделя с тях това. Моля кажете какво трябва да направя в този случай не искам да й влияя на живота от толкова ранна възраст и гледам поне като я видя да не правя нищо. Мразя и факта, че я виждам много рядко и то замалко(по 2-3 минути, а дори не съм близо до нея в повечето случаи). На няколко пъти сме правили очен контакт продължително докато минаваме през пътя или отдалече, но нищо повече - тя е срамежлива и аз също. Един път като кавалер и задържах вратата и казах да мине с нейната приятелка, защото бих го направил за всяко момиче, а и вече я бях виждал и просто й дадох път, след което тя ми направи супер срамежливия комплимент за тениската, а аз просто го приех - незнаех какво да направя и от онзи момент се замислих да не чувства нещо или заради вратата, след това и разбрах, че наистина ме е харесвала. Не издържам вече 2 месеца нищо не мога да направя и мисля че ще е по-добре ако я накарам просто да ме намрази и да се оставим, или поне тя, аз едва ли ще мога да спра да мисля за всички тези неща.. Все пак, има доста голяма разлика аз ще съм 11 клас, а тя 7, мнения !?
    Последно редактирано от ihatemyselfandwanttodie : 08-01-2017 на 21:22 Причина: объркана дума

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Много дълго, стена от текст...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Вече не е нещо необичайно, децата на 12 13 години почват да се чукат и разбират повече от родителите им. Имам доста познати педофили, така че няма кво да ти кажа освен да внимаваш защото може да и разбиеш децтвото.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Genasis Виж мнението
    Вече не е нещо необичайно, децата на 12 13 години почват да се чукат и разбират повече от родителите им. Имам доста познати педофили, така че няма кво да ти кажа освен да внимаваш защото може да и разбиеш децтвото.
    В този случай си прав/а, не мисля да й развалям детството и ще си остане по-добре без да се опознаваме.

  5. #5
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    ако бяхте пълнолетни нямаше да е толкова голяма разликата
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си