.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Моля ви помогнете ми, вече не издържам

    Здравейте хораа, направих си регистрация за да разбера вие на какво мнение сте, толкова съм отчаяна вече.
    Аз съм момиче, на 19год. ии преди години се бях запознала с едно момче на морето, което е от град на 200 и нещо километра от моя.. Минаха годинии ние се бяхме забравили докато той не ми откри фб и започнахме да си пишем 24/7. Всичко е нормално до момента в който започнахме да се влюбваме искахме да сме заедно ноо въобще имаше ли бъдеще тая връзка- той там, аз тука.. Той ми предлагаше да се запиша да уча в неговия град и там да си остана с него.. Но понеже става въпрос за столицатаа в която живота е скъп аз нямам парите за квартири таам и т.н на него естествено не му казах, защото в никакъв случай не искам той да ми плаща каквото и да било, от друга страна ще ми е супер гадно да отида чаак там далече от близките мии и родотелите ми най вече. Какво да правя струва ли си риска да предприемам такива неща за мъж, който иначе е страхотен добричък и мил.. Как вие бихте постъпили?

  2. #2
    Здравей не знам колко че ти е полезен моят съшет или колко ще е правилен но ти си написала си се влюбвате ако само си пишете не знам какво е това влюбване но ако сте имали или имате интимни отношения и ти е правил подаръци знае ти рожденната дата и всичко от този род да това е влюбване на едно 80% да ако все пак това което изброих сте го изпитали и ако смяташ че той няма да си промени държанието към теб когато отидеш при него замини но ти виждала ли си как се държи пред своите приятели и ако сте били двамата и някой негов приятел какво му е отношението послушай себе си и ще разбереш не търси съвети от приятелки и приятели ( не е лошо но .....) които си имат приятели/ки отстрани ги и се отдели за два дена от тях виж дали той ще те потърси дали ще ти пише или звънне дали ще ти напише ДОБРО УТРО и ЛЕКА НОЩ без ти да го подсещаш ти можеш да определиш сама всичко което ти се случва без помощ от други странични лица понеже ние тук във форума нито познаваме него нито теб и ще дадем мнение от много различни гледни точки и ти ще се объркваш след всеки един коментар а колкото до приятелки и приятели сподели им но не е хубаво да търсиш съвет понеже те не на всичко са присъствали като взаимотношения между вас и не могат да ти кажат с точност пък и всеки си има най различно мнение според характера така че мога само да ти кажа че отговора си е в теб просто трябва да го изчакаш да излезе помисли като се събуждаш ли се с мисълта за него лягаш ли с нея и сънуваш ли го всичко това е от значение ....... успех

  3. #3
    С мисълта за него заспивам и събуждам, през целия ден за нищо друго не мисля.. А относно другите неща не съм била в обща компания с негови приятели и т.н. С мен иначе се държи добре, ноо наистина не знам дали няма да му се промени държанието, а направили го аз какво да правя в София..

  4. #4
    Незнам откаде си но софия си заслужава...всички млади хора които обичат да купонясват и да си живеят живота,определено трябва да видят живота в столицата,а за пари да не говорим...само трябва да си размърдаш мозъка в която и да е сфера

  5. #5
    Точноо аз съм от тея млади хора на които им се живее и купонясва, ама ако едвам свързвам двтата края, какво говорим за излизания..

  6. #6
    мога да ти помогна да ти дам някои друг съвет но на лс

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си