.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Притеснявам се...

    Здравейте, хора!
    Имам въпрос... Аз съм момче на 15 години (на 8 декември правя 16) и съм много силно влюбен в момиче което е точно с 3 год по малка от мен, родена е на същата дата. Та въпросът ми е... това грешно ли е? аз наистина много я харесвам, но ме тормози въпросът дали това е нещо нормално, дали е нещо което трябва да ме притеснява и така нататък...
    Моля ви помогнете!
    Последно редактирано от rostakas : 08-13-2017 на 22:28

  2. #2
    Нормално е да харесваш момичета, да. А възрастовата ви разлика е малко крехка, но не е проблем, така че давай смело.

  3. #3
    Благодаря ти!

  4. #4
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Ти си на почти 16 , окей е, ама тя е на 12..или айде ще направи 13 в края на годината, но все пак..
    Различно щеше да е ти да си на 19 а тя на 16.
    В смисъл, малко или много тя си е все още детенце. Не знам каква връзка или какво по-точно искаш от нея, ама... дете е.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  5. #5
    Дете е все още. Не ти трябват такива на главата.

  6. #6
    Silveto16
    Guest
    Здравейте, аз съм момиче на 15 години. Днес с приятелят ми правихме секс за първи път. Проблемът е там, че презервативът се скъса. Притеснявам се от факта, че той тъкмо го извади и се изпразни, но не можахме да разберем дали точно в края преди да го извади или навън. И допълнителна информация, не съм сигурна дали ме е отворил, защото не усетих нито болка, нито имаше кръв, въпреки че от мой връстници съм чувала, че не при всеки има такива симптоми. Въпросът ми беше дали на тази възраст мога да приема хапче против бременност, за да съм сигурна, че няма да имам проблеми със това и със семейството ми. Благодаря предварително!

  7. #7
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от Silveto16 Виж мнението
    Здравейте, аз съм момиче на 15 години. Днес с приятелят ми правихме секс за първи път. Проблемът е там, че презервативът се скъса. Притеснявам се от факта, че той тъкмо го извади и се изпразни, но не можахме да разберем дали точно в края преди да го извади или навън. И допълнителна информация, не съм сигурна дали ме е отворил, защото не усетих нито болка, нито имаше кръв, въпреки че от мой връстници съм чувала, че не при всеки има такива симптоми. Въпросът ми беше дали на тази възраст мога да приема хапче против бременност, за да съм сигурна, че няма да имам проблеми със това и със семейството ми. Благодаря предварително!
    Направи си отделна тема в подходящия раздел и ще ти отговорим.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си