.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Question Другарче за САЩ

    Здравейте,

    искам да попитам дали има студенти/ кандидат-студенти, които имат намерение да отидат на Work and Travel USA (студентска бригада) през 2019г. Аз лично твърдо съм го решил, защото е една уникална възможност. Единственото, което ме притеснява е, че ще трябва да пътувам сам и евентуално там да завържа някакви контакти... Все си мисля, че ще е добре да тръгна с някое другарче оттук, но за съжаление никой от приятелите ми няма намерение да се записва... Въпроса ми е ясен... Дали тук мога да намеря някое аверче, с което да си правим компания в самолета и през целия престой зад океана... Сигурен съм, че ще бъде много забавно.

    Мерси предварително


    П.С: Извинявам се, ако темата не е в правилния раздел.

  2. #2
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Казвай ми къде ще ходиш и какво ще се работи и идвам с теб.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  3. #3
    Още не съм го решил твърдо Ама се колебая между няколко щата за сега най-голям е процента за Аляска... Работата... и за нея не знам... Houseman, housekeeping, dishwasher, shop assistant... има още много ако ти се работи на басейн или в парк, няма проблем може да работим на различни места, но да делим една квартира Ама вярно ще е много яко Ще се селфим над океана

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    Казвай ми къде ще ходиш и какво ще се работи и идвам с теб.

    Още не съм го решил твърдо Ама се колебая между няколко щата за сега най-голям е процента за Аляска... Работата... и за нея не знам... Houseman, housekeeping, dishwasher, shop assistant... има още много ако ти се работи на басейн или в парк, няма проблем може да работим на различни места, но да делим една квартира Ама вярно ще е много яко Ще се селфим над океана

  5. #5
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    В Аляска е хипер студено бе, луд ли си?

    Давай за някъде другаде да мислим
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Към автора - за такова пътуване ти трябва човек, на когото може да разчитате един на друг.
    Не се надявай да намериш такъв в нета.

    Не че е невъзможно, но вероятността е много малка и поемаш твърде голям риск.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Изкарват ли се пари и струва ли си 16те часа работа?
    Не съм ходила, ама съм чувала, че те сцепват
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си