вход с FB
.
Отговор в тема
Страница 37 от 37 ПървиПърви ... 273334353637
Резултати от 901 до 915 от общо 915
    Мега фен
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    .
    Защо те интересуват моите принципи на живот?
    защото искам да разбера по какво се различават от секс, ядене и лежене, които и без да имаш принципи те са си животински и по дефолт. Демек да разбера има ли в таА либерална кратуна нещо ве и дали тва либералите не са си най-обикновени плазмодии (демек рептили-реакционисти).
    Последно редактирано от defender : 08-15-2018 на 18:07

Голям фен Аватара на dexofen
    Цялата ти тема има една единствена цел. Заяждане от твоя страна с потребителите, които не споделят твоите възгледи. Темата въобще не отговаря на описанието ти - Либерализъм - позитиви и негативи.
    Всъщност ти не толкова защитаваш нещо, което е анти-либерално, а по-скоро изразяваш омразата си спрямо либерализма.
    Нормалното, както обичате да се изразявате повечето в тази тема, нещо е да създадеш тема консерватизъм - позитиви и негативи и там да пускаш, споделяш и обсъждаш проактивно позитивите на консерватизма, а не да правиш тема либерализъм-позитиви и негативи и да изтъкваш само негативите. Това само по себе си говори за твоето интелектуално развитие.

Мега фен
    Цялата ти тема има една единствена цел. Заяждане от твоя страна с потребителите, които не споделят твоите възгледи.
    В началото на темата е написано "минуси и плюсове на либерализма".

Изтъквам минусите, не се заяждам.

Физически, може да личи че се заяждам, но аз вътрешно чувствам, че не се заяждам! Имай доблестта да ми нарушиш правата как се чувствам и цялата джендър идеология пропада.

Така че мисли му?
    Последно редактирано от defender : 08-15-2018 на 18:36

Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    В началото на темата е написано "минуси и плюсове на либерализма".

Изтъквам минусите, не се заяждам.

Физически, може да личи че се заяждам, но аз вътрешно чувствам, че не се заяждам, имай доблестта да ми нарушиш правата как се чувствам и цялата джендър идеология пропада.

Така че мисли му?
    Ето как пак изкриви нещата, както ти идват на теб удобно. Това е нормална човешка реакция де, споко. Много си предсказуем.
    Прави впечатление обаче, че въпреки простотиите дето пишеш, имаш известен интелект.

Мега фен
    Виж сега, физически написаното няма значение, важното е как се чувстваме, когато го пишем - нали така, преателЬо?

Тва либерализма голяма работа, супер прогресивно изобретение на тюрлюгювеча.
    Ти сега заяждаш се с либерализма ми, кво.

Идваш ми в темата да се заяждаш с либерализма, а? Марш извън цивилизацията
    Последно редактирано от defender : 08-15-2018 на 18:40

Мега фен
    дексофене мисля те докладвам

дексофене мисля те докладвам
    На какво основание?
    Темата не е лично твоя, тя е на форума, следователно на всички потребители и всеки може да пише в нея. Иначе каква дискусия ще водиш, монолог ли?

Ако искаш лична твоя тема си направи една фейсбук затворена група и така. Но форума е общ.
    Но, щом толкова не искаш други хора тука, само ти и npp, махам се от темата ТИ.

Мега фен
    и всеки може да пише в нея. Иначе каква дискусия ще водиш, монолог ли?
    Eee, че аз говорих евентуално само за тебе бе муцка, а ти за представител на всички ли се имаш. Баси грандоманията.

Мега фен
    Но, щом толкова не искаш други хора тука, само ти и npp, махам се от темата ТИ.
    типичен лишен от самоирония човек. Много си надул бузите, ве декси, не виждаш ли, че с това с докладването те иронизирах, не виждаш ли че в края на израза се хиля, като прасе.
    Последно редактирано от defender : 08-15-2018 на 19:08

типичен лишен от самоирония човек. Много си надул бузите, ве декси, не виждаш ли, че с това с докладването те иронизирах, не виждаш ли че в края на израза се хиля, като прасе.
    А, ама аз не заради докладването бе пич Няма просто за какво да ме докладваш, нищо не съм нарушил. Аз и без това не обичам да споря с хора като тебе с които се спори много трудно поради характера им.

Мега фен
    „Идеалистична, млада, американска двойка предприела пътуване с велосипеди през територията на ИСИС, за да докажат, че "хората са добри" и че "злото е измислена концепция“.

Обаче, пътуването на мечтите на Австин и Геогеман завършило с трагичен и ужасен край. Когато стигнали до Таджикистан, страна с известно терористично присъствие на 29 юли една кола се забила в тях. Петима мъже излезнали от колата и намушкали двойката заедно с двама други велосипедисти - единия от Швейцария, а другия от Холандия.

Два дни по-късно ИСИС пуснали видео, показващо същите мъже, седнали пред черния флаг на Ислямска държа и обещаха да убиват "неверниците".
    https://www.pluralist.com/posts/1824...m_medium=share

ПП: клети, наивни либерали
    Последно редактирано от defender : 08-16-2018 на 15:11

Мега фен
    "Датската арктическа служба съобщи, че въпреки всички медийни истерии на север все още има повече лед от нормалното за последните 15 г."

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net...7d&oe=5C07FAAF

ПП: клети либeрали

„Идеалистична, млада, американска двойка предприела пътуване с велосипеди през територията на ИСИС, за да докажат, че "хората са добри" и че "злото е измислена концепция“.

Обаче, пътуването на мечтите на Австин и Геогеман завършило с трагичен и ужасен край. Когато стигнали до Таджикистан, страна с известно терористично присъствие на 29 юли една кола се забила в тях. Петима мъже излезнали от колата и намушкали двойката заедно с двама други велосипедисти - единия от Швейцария, а другия от Холандия.

Два дни по-късно ИСИС пуснали видео, показващо същите мъже, седнали пред черния флаг на Ислямска държа и обещаха да убиват "неверниците".
    https://www.pluralist.com/posts/1824...m_medium=share

ПП: клети, наивни либерали
    В Таджикистан с колело??? Тези хора добре ли са? Аз и без да има ИДИЛ там пак не бих тръгнал с колело точно там.... Разбирам да е журналистически екип с охрана и т.н. - тогава окей, безопасно е сравнително, ама иначе никак.

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Аз сам го казах, че го има върху банкнотите и причината, поради която го има е много интересна. Оказва се на практика, че този надпис има добър психо ефект и си върши работата.
    Сигурно и в училищата причините са същите.
    Какво означава християнска държава? Ние сме християнска държава мисля също. И както сме такава, имаше две училища, едно към Разград, другото към Кърджали в което ставаше точно подобно нещо.
    Примерът ти е изключително глупав и неподходящ.
    В тия училища, надписите имали ли са нещо общо с християнството? Или е било друга религия? А?!
    Искам да дефинираш думата "либераст", защото в речника подобен неологизъм не съществува.
    Ако не я откриваш в речника, вземи огледало !
    До момента в който я разтълкуваш, всяка нейна употреба ще бъде разглеждана от мен като обида.
    Ти заплашваш ли ме ?!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    И също, както сам каза, избягваш да ми отговориш на "повтарящи" се въпроси.
    Така е, защото не искам да повтарям нещо което вече съм казал.
    С тея стени от текст ти повтаряш като папагал глупости, които отдавна съм опровергал достатъчно ясно за всеки, който не е със "СОП" .
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Расизма не е един и същи. Ако някой те обиди с израза 'бял боклук', самото значение и сигнификация е съвсем различно от това ако ти наречеш някой чернокож 'негър.
    Току що доказа, че си лицемер и расист (както твърдя отдавна)!

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Сигурно и в училищата причините са същите.
    Примерът ти е изключително глупав и неподходящ.
    В тия училища, надписите имали ли са нещо общо с християнството? Или е било друга религия? А?!
    Ако не я откриваш в речника, вземи огледало !
    Ти заплашваш ли ме ?!
    Така е, защото не искам да повтарям нещо което вече съм казал.
    С тея стени от текст ти повтаряш като папагал глупости, които отдавна съм опровергал достатъчно ясно за всеки, който не е със "СОП" .
    Току що доказа, че си лицемер и расист (както твърдя отдавна)!
    Не те заплашвам, само учтиво те уведомявам. Интересно откъде си така запознат с термина специални образователни потребности? Малко хора, които не се занимават по някакъв начин с нещо от тази сфера използват това съкращение.

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си