.
Отговор в тема
Страница 13 от 72 ПървиПърви ... 3910111213141516172363 ... ПоследнаПърви
Резултати от 301 до 325 от общо 1786
  1. #301
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    "Wagner, 43, was arrested December 12, 2016, outside Bloor West Village Women’s Clinic, after staff forcibly removed her when she attempted to talk to women in the waiting room and give them alternatives to abortion."

    "Libman convicted Wagner on August 15 of mischief and breach of probation but deferred sentencing to September 12, telling Wagner she could solicit character references in her defence."

    https://www.criminaldefenselawyer.co...l-Mischief.htm

    Разбира се на Ефенди мозъка работи само на импулсивни вълни.
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  2. #302

  3. #303
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Излиза че такива като Ефенди били даже по-тъпи от нецивилизованите маймуни от изтока.
    Поне не съм недоразвит гей, посягащ сексуално на собствения си пол. Понеже за да имаш връзка с нещо различно, с различен от твоя пол, се иска малко повече интелигентност и качества, извън конформизмът на собствения пол.

    Който казва, че гейовете били по-интелигентни от хетеросексуалните, нещо се пообъркал или е 100%-тов соц либерал. Напротив това е падане на нивото на зрелостта и цивилизацията.

    ПП: То утопията, дето либералите я наричат цивилизация си е баш за нецивилизовани маймуни, дори в тази тяхна цивилизация животните са либерално издигнати до пиедестал и пример за подражание. Ама ей го, Зленокса ме обижда на животни, къв либерал си ве?
    Последно редактирано от defender : 12-23-2017 на 14:42

  4. #304
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението

    https://twitter.com/conradhackett/st...45387256582144

    По-теорията на Ефенди, Исляма вече е превзел Северна Америка.
    Не е нужно да ни превзема териториално, стига да ни държи в постоянен страх от атентати, то вече е превзел душите ни. Ето, тези дни цял коледен базар в Германия са го евакуирали, заради оставена без надзор кутия, от страх за бомба -това ли е новия либерален свят на узаконени паранои, под предлог на глобализъм.
    Защо му е на някой либерален идеолог "на любовта", да причинява всичко това?

    Аз честно казано не знам как се интегрира радикален салафит. Все едно да интегрирам успешно Зленокса с неговите убеждения в Северна Корея.
    Последно редактирано от defender : 12-23-2017 на 14:19

  5. #305
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Поне не съм недоразвит гей, посягащ сексуално на собствения си пол.
    А защо "поне".
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #306
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    Не е нужно да ни превзема териториално, стига да ни държи в постоянен страх от атентати, то вече е превзел душите ни. Ето, тези дни цял коледен базар в Германия са го евакуирали, заради оставена без надзор кутия, от страх за бомба -това ли е новия либерален свят на узаконени паранои, под предлог на глобализъм.
    то допреди 40-50 години е било същото, но заради руснаците.
    Случилото се в света неделя е пример за руски тероризъм. И до ден днешен си продължават така в Украйна


    А иначе тва много ме накефи :Д
    Понеже за да имаш връзка с нещо различно, с различен от твоя пол, се иска малко повече интелигентност и качества, извън конформизмът на собствения пол.
    хехе


    странно впрочем - за разлика от обикновено ми звучиш раздразнен. Що така ? Да не са ти спрели рублите ?



    Аз честно казано не знам как се интегрира радикален салафит. Все едно да интегрирам успешно Зленокса с неговите убеждения в Северна Корея.
    Ами принципно както се интегрира и християнин. Аз съм против, де. Жалко че комунистите не успяха да ви заличат и да ви затрият храмовете и манастирите на все религиозни. За едно нещо поне да сме на едно мнение, и те ще фейлнат жестоко

  7. #307
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    то допреди 40-50 години е било същото, но заради руснаците.
    Случилото се в света неделя е пример за руски тероризъм. И до ден днешен си продължават така в Украйна


    А иначе тва много ме накефи :Д


    хехе


    странно впрочем - за разлика от обикновено ми звучиш раздразнен. Що така ? Да не са ти спрели рублите ?




    Ами принципно както се интегрира и християнин. Аз съм против, де. Жалко че комунистите не успяха да ви заличат и да ви затрият храмовете и манастирите на все религиозни. За едно нещо поне да сме на едно мнение, и те ще фейлнат жестоко
    ако ми кажеш,че навън е ден ще имам съмнения
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #308
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    Ами принципно както се интегрира и християнин.
    Хехе, че аз на интегриран в либерализма християнин ли ти приличам. Тези "християни" дето приемат ценностите на либерализма за правилни на 100%, са от тия "християни" дето и дявола да дойде и неговата система и ценности ще приемат.

    Само че докато християнството (истинското) не призовава към насилие на друговерци, атеисти и подобни, защото всеки има свободна воля да се сапоопредели, то в други религии няма такива благородни неща към друговерците, преателЬо. Ти затова си мислиш, че християните са интегрирани, защото либерализма е донякъде плагиат на християнството.

    Например ако Иисус е зачитал свободна воля, Махомъд е бил завоевател.
    Радикалния салафит по-скоро ще се самовзриви, отколкото да стане либерал.
    Последно редактирано от defender : 12-24-2017 на 10:22

  9. #309
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Австрийският канцлер настоя за оказване на помощ на бежанците в техните страни
    „Принуждаването на страните да приемат бежанци не води Европа към напредък. Споерд него е по-адекватно да се помага на хората в самите държави, от които те идват. Това трябва да става или с военно участие, или с помощ в „сигурните зони“ около държавите, където са настанени бежанците."
    https://www.tvevropa.com/2017/12/avs...ehnite-strani/

    ПП: Малко здрав разум от консерваторите в Австрия.

  10. #310
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Politico разкри и публикува потресаваща история за това как Барак Обама е възпрепятствал американските органи за борба с наркотрафика да спрат кокаинов канал за милиард долара годишно, който е управляван от терористичната организация Хизбула (и кокаинът естествено е влизал в САЩ), за да не строши хатъра на иранците преди подписването на ядреното споразумение. Оглушителна тишина от всички страни вече от една седмица. Иначе всички са много морално загрижени за потенциалната колизия на Тръмп с Русия."
    https://www.politico.com/interactive...investigation/

    ПП: Чакам обама-фенът Зленокса, като се върне от църква по случай Рождество, да дойде да му се посмея в лицето, да не каже, че му го правя зад гърба.
    Последно редактирано от defender : 12-24-2017 на 11:57

  11. #311
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    И кво от тва ?
    Кокаин - гууд. КГБ джудже и спинозната му държава - нот гууд.
    И без това е безбожно скъп - к'во лошо да се вдигне малко производството.

    то в други религии няма такива благородни неща към друговерците, преателЬо.
    Че как да няма. я виж в Османската империя колко спокойно са си живели българите, гърците, сърбите и тн. Имало е там някакви допълнитени такси, но винаги си можел да се потурчиш и да се отървеш от тях.
    я ми покажи християнска държава от същия период, в които мюсюлманите и евреите са живели спокойно както християните в османската империя ?
    Последно редактирано от aurissaaaaa : 12-24-2017 на 13:04

  12. #312
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    И кво от тва ?
    Кокаин - гууд. КГБ джудже и спинозната му държава - нот гууд.
    И без това е безбожно скъп - к'во лошо да се вдигне малко производството.
    Ми нищо, просто ме кефи либерали и либерални медии, фенове на Обама как морализаторстват срещу Тръмп, но ако Обама се издъни, мълчание, изведнъж грам следа от претенции, упреци и възвишен морал.


    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    Че как да няма. я виж в Османската империя колко спокойно са си живели българите, гърците, сърбите и тн. Имало е там някакви допълнитени такси, но винаги си можел да се потурчиш и да се отървеш от тях.
    я ми покажи християнска държава от същия период, в които мюсюлманите и евреите са живели спокойно както християните в османската империя ?
    Ми как да ти кажа, като те точно православните държави по това време са били под Османско робство, ве?

    ПП: Като е било толкова добре, тогава защо в Османската империя са наричали християните с прозвища, като “гяур” и “рая”, което означава безправен народ?

    "Немюсюлманите били лишени от достъп до каквито и да било управленски и административни длъжности. Съдебното свидетелство на трима немюсюлмани се обезсилвало от обратното твърдение на един мюсюлманин."

    "Било забранено на немохамеданите да се обличат в копринени и атлазени дрехи, да носят самурени кожуси и калпаци, а жените им - фереджета от персийски плат. Султанът предписвал те да се обличат просто, та от облеклото и външния им вид да личи, че са “презрени и унижени”. "

    "Друга политика на ислиамизиране били масовите изселвания, както и взимане на кръвен данък. "
    Последно редактирано от defender : 12-24-2017 на 13:35

  13. #313
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Поне не съм недоразвит гей, посягащ сексуално на собствения си пол. Понеже за да имаш връзка с нещо различно, с различен от твоя пол, се иска малко повече интелигентност и качества, извън конформизмът на собствения пол.

    Който казва, че гейовете били по-интелигентни от хетеросексуалните, нещо се пообъркал или е 100%-тов соц либерал. Напротив това е падане на нивото на зрелостта и цивилизацията.

    ПП: То утопията, дето либералите я наричат цивилизация си е баш за нецивилизовани маймуни, дори в тази тяхна цивилизация животните са либерално издигнати до пиедестал и пример за подражание. Ама ей го, Зленокса ме обижда на животни, къв либерал си ве?
    Ми то във всяка социална връзка или сфера се изисква да имаш някви поне малко развити социални качества. Иначе ако ги нямаш, и гей да си, и хетеросексуален да си, пак до никаде няма да я докараш. Нали сме социални животни, или и това ти е отбягнало в клас по биология? Явно никога не си и имал развита (социална) приятелска връзка с някой от същият пол?

    http://www.iflscience.com/plants-and...omosexual-sex/ (хахах)

    http://www.noglstp.org/publications-...storical-note/ (виждаш ли колко тъпо генерализираш и маргинализираш цяла група на никаква обоснователна база освен предразсъдаци и идиотски изводи).

    Виж, дори Нютон най-вероятно е бил обратен и си е умрял детствен, ама според теб такива като него са знак за падение на нивото на зрелостта и цивилизацията.

    "Обиждам" те на животно защото искам да ти покажа това което ти правиш. Постоянното генерализиране и маргинализране на цяли групи и популации от твоя страна, на базата на 1-2 добре подбрани аспекта, без никаква субстанция или може би с малка корелация но не достатъчна за казуалност. Затова демонизираш всичко което не спада с твойте възгледи и го изкарваш регресивно и нецивилизовано (Мюсюлмани, гейове, либерали, атеисти и т.н.).

    И Испанците са смятали човешкото жертвоприношение в Майската култура като регресивно и нецивилизовано, но с това не искам да вадя някви изводи дали е грешно човешкото жертвоприношение или не е. С това искам да ти покажа че във всяка култура има определен социален ред по който определено общество фунцкионира. Някой популации са базирани върху огромни социални структури, други не чак толкова сложни, но социалната структура е пак там, както и самата култура. Това което ти правиш е чиста дехуманизация на такива популации, рендираш ги като чисти животни, неспособни да развият някаква форма на цивилизована култура, въпреки че всяка една форма на култура е един вид или форма на цивилизация и всяка една форма на култура е антитезата на природата. Разбира се култирите се променят и смятам че не си чак толкова назад във времето че да линчуваш и гориш вещици поради християнските си възгледи?
    Последно редактирано от Zlennox : 12-24-2017 на 13:55
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  14. #314
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Не е нужно да ни превзема териториално, стига да ни държи в постоянен страх от атентати, то вече е превзел душите ни. Ето, тези дни цял коледен базар в Германия са го евакуирали, заради оставена без надзор кутия, от страх за бомба -това ли е новия либерален свят на узаконени паранои, под предлог на глобализъм.
    Защо му е на някой либерален идеолог "на любовта", да причинява всичко това?

    Аз честно казано не знам как се интегрира радикален салафит. Все едно да интегрирам успешно Зленокса с неговите убеждения в Северна Корея.
    Ами ако всички живеехме в постоянен страх като теб, то нямаше да излизаме от вкъщи от страх че някой пияница ще ме помете с колата си или някое друго куче да ме иззяде до кокал. Нямаш никаква гаранция също че някой недодялан наркоман няма да те намуши 10-15 пъти...

    Колкото до Обама, казал съм ти че не съм му фен, както и че не е и светец, незнам защо ми го натякваш все едно го боготворя?
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  15. #315
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ми нищо, просто ме кефи либерали и либерални медии, фенове на Обама как морализаторстват срещу Тръмп, но ако Обама се издъни, мълчание, изведнъж грам следа от претенции, упреци и възвишен морал.




    Ми как да ти кажа, като те точно православните държави по това време са били под Османско робство, ве?

    ПП: Като е било толкова добре, тогава защо в Османската империя са наричали християните с прозвища, като “гяур” и “рая”, което означава безправен народ?

    "Немюсюлманите били лишени от достъп до каквито и да било управленски и административни длъжности. Съдебното свидетелство на трима немюсюлмани се обезсилвало от обратното твърдение на един мюсюлманин."

    "Било забранено на немохамеданите да се обличат в копринени и атлазени дрехи, да носят самурени кожуси и калпаци, а жените им - фереджета от персийски плат. Султанът предписвал те да се обличат просто, та от облеклото и външния им вид да личи, че са “презрени и унижени”. "

    "Друга политика на ислиамизиране били масовите изселвания, както и взимане на кръвен данък. "
    Отделни изречения от Уикипедия не са достатъчни да опишат този период.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  16. #316
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Ами ако всички живеехме в постоянен страх като теб, то нямаше да излизаме от вкъщи от страх че някой пияница ще ме помете с колата си или някое друго куче да ме иззяде до кокал. Нямаш никаква гаранция също че някой недодялан наркоман няма да те намуши 10-15 пъти...
    Така е, но срещу пияниците, бесните кучета се вземат мерки, а не се толерират. Да не припомням за случаите на толериране от либералите на безконтролното преминаване на нелегални бежанци през границите.
    И сега след толкова смъртни случаи Меркел да е поела вина, никой не поема вина (като се говори за толерантност, всички медии дават за пример толерантността на Меркел, но като се стигне до смъртни случаи никоя медия не говори за Меркел, ни лук яла, ни лук мирисала). То и аз мога да съм толерантен към всякакви главорези и злодей и паплач, и да се правя на супер, мега любвеобилен, ама нали после трябва да носиш отговорност за това. Е, Меркел не пое никаква отговорност за поразиите, дето се вика толерантна е, ама на чужд гръб.
    Последно редактирано от defender : 12-24-2017 на 14:39

  17. #317
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Отделни изречения от Уикипедия не са достатъчни да опишат този период.
    Този период е бил отвратителен, а изреченията не са от Уикипедия. То и сега, в днешните уж по-цивилозовани времена, като гледам в Турция как се нарушават правата на човека (да не говорим в останалите ислямски държави), представям си какво е било преди 200 години в Османската империя отношението към "гяурите", сигурно е било близо до това на Ислямска държава.

    Няколко пъти в България съм попадал на пещери, където в тях по времето на османската империя са се крили "гяури" (жени, деца), но са били намирани и са били изгаряни живи вътре в пещерите, има и паметни плочи, например в село Орехово.
    Последно редактирано от defender : 12-24-2017 на 14:40

  18. #318
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    ПП: Като е било толкова добре, тогава защо в Османската империя са наричали християните с прозвища, като “гяур” и “рая”, което означава безправен народ?
    Е как защо - защото в крайна сметка са си мюсюлмани. Както е добре известно, всички мюсюлмански населения страдат от ниско iq слествие от кръвосмешения. Дори най-развитите мюсюлмански общества се справят по-зле и от най-неразвитите европейски или източноазиатски такива.
    За съжаление са генетичен отпадък, и няма изгледи това да се промени, тъй като на този етап е наслествено. Нз какво е решението. Стъкло от босфора до Индия е една опция.

    ПП: те затова са и толкова агресивни, и обществата им - толкова нестабилни. Разни леви западняци се опитват да винят запада, но реалността е, че си говорим за цели полулации страдащи от генетично предаван дебилизъм и това едва сега си проличава.

  19. #319
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    Е как защо - защото в крайна сметка са си мюсюлмани. Както е добре известно, всички мюсюлмански населения страдат от ниско iq слествие от кръвосмешения.
    Ама те май е сега продължават да го правят. Мисля, че един съученик мюсюлманин от гимназията се ожени за братовчедка си. Имат две деца, ама изглаждат, като "дебилчета" с извинение.

  20. #320
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    ми правят го, да. В Англия сред пакистанците нещо от типа на 70% от децата бяха родени в подобни 'бракове' и си имат епидемия от дебилизъм.

    После ходи се чуди защо режат глави по улиците.

    А Зленокса после ще ни обяснява, че това тяхното било различна форма на цивилизация и не подлежало на критика. Най-яркия културен експорт на мюсюлманския свят - погнусяващи клипове на нечовешка жестокост за liveleak.

    И то дори от държави, на които западните леваци симпатизират - като Иран и Палестина, където бесят хора по улиците за назидание, убиват жени с камъни и ползват цивилното население за противоракетна отбрана.

    Голяма грешка на англичаните, че не са ги затрили след първата световна, а оставиха шепа нееволюирали пясъчни маймуни да вадят милиарди изпод пясъка и да сеят смърт по света.

  21. #321
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Този период е бил отвратителен, а изреченията не са от Уикипедия. То и сега, в днешните уж по-цивилозовани времена, като гледам в Турция как се нарушават правата на човека (да не говорим в останалите ислямски държави), представям си какво е било преди 200 години в Османската империя отношението към "гяурите", сигурно е било близо до това на Ислямска държава.

    Няколко пъти в България съм попадал на пещери, където в тях по времето на османската империя са се крили "гяури" (жени, деца), но са били намирани и са били изгаряни живи вътре в пещерите, има и паметни плочи, например в село Орехово.
    Невероятна аргументация, както винаги.

    Като на популистки политик, който бълва дневната доза булшит.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  22. #322
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    Е как защо - защото в крайна сметка са си мюсюлмани. Както е добре известно, всички мюсюлмански населения страдат от ниско iq слествие от кръвосмешения. Дори най-развитите мюсюлмански общества се справят по-зле и от най-неразвитите европейски или източноазиатски такива.
    За съжаление са генетичен отпадък, и няма изгледи това да се промени, тъй като на този етап е наслествено. Нз какво е решението. Стъкло от босфора до Индия е една опция.

    ПП: те затова са и толкова агресивни, и обществата им - толкова нестабилни. Разни леви западняци се опитват да винят запада, но реалността е, че си говорим за цели полулации страдащи от генетично предаван дебилизъм и това едва сега си проличава.
    HR.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  23. #323
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Невероятна аргументация, както винаги.

    Като на популистки политик, който бълва дневната доза булшит.
    Има достатъчно документи, исторически факти, литература и поезия писани от очевидци живели по това време, във почти всяко село има запазили се истории предавани от поколение на поколение за жестокости извършвани от мюсюлманите в това селото, кости на изгорени хора в пещери, паметни плочи. Особено в Родопите можеш да намериш в музеите на селцата доста факти и документи за насилствено помюсюлманчване и зверства по тези места и то не само от времето на османската империя, ами и по нови времена.
    Знаеш ли на колко места има скали наречени "Момина скала", щото там е имало опити за масово изнасилване на жени и оттам много жени са скачали. Не знам дали това е измислица.

    А какви са твоите аргументи, завъртяла си кристалната си вълшебна топка и тя ти е разкрила миналото и бъдещето ли.
    Последно редактирано от defender : 12-24-2017 на 16:43

  24. #324
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Аурисе, ти как си станал толко всестранно интелигентен ве? Това генетично на майка ти или на баща ти се дължи? Или на скандинавската ти, викингска жилка в родата?
    И защо по дяволите си живял в Русия?
    Последно редактирано от defender : 12-24-2017 на 17:14

  25. #325
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Има достатъчно документи, исторически факти, литература и поезия писани от очевидци живели по това време, във почти всяко село има запазили се истории предавани от поколение на поколение за жестокости извършвани от мюсюлманите в това селото, кости на изгорени хора в пещери, паметни плочи. Особено в Родопите можеш да намериш в музеите на селцата доста факти и документи за насилствено помюсюлманчване и зверства по тези места и то не само от времето на османската империя, ами и по нови времена.
    Знаеш ли на колко места има скали наречени "Момина скала", щото там е имало опити за масово изнасилване на жени и оттам много жени са скачали. Не знам дали това е измислица.

    А какви са твоите аргументи, завъртяла си кристалната си вълшебна топка и тя ти е разкрила миналото и бъдещето ли.
    Посочи ми поне един документ, исторически факт или литературен източник, за да не говорим общи приказки.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си