.
Отговор в тема
Страница 29 от 72 ПървиПърви ... 1925262728293031323339 ... ПоследнаПърви
Резултати от 701 до 725 от общо 1786
  1. #701
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    тази двойка има на DDLG връзка (татко-дом, момиченце) - 21-годишната Джес живее, като дете с нейния 'тати' гадже

    https://www.facebook.com/ExtremeLove...9413206421880/


    ПП: Пореден пример за цивилизационно-либерален упадък, преателе.

  2. #702
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Отговор на тоя въпрос съм ти дал.
    Не си ми отговорил на нито един въпрос по същество!

    Копи-пействането на текстове и линкове не отговаря на въпросите ми и е жалък опит от твоя страна да разводняваш темата.
    Опитай пак:
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11600686
    ...но искам отговор от теб, а не от някакви линкове и книги, което е доказателство, че ти не можеш да мислиш .
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Ако медиите бяха тоталитарни, то тогава нямаше да имаш канали като Fox и CNN.
    Това отива директно на стената на срама !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #703
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не си ми отговорил на нито един въпрос по същество!
    До-сега не си ми дал нито един от тези факти за дето говориш!? Дадох ти факти които са лесно доказуеми и ти дадох информацията на която базирам собствените си убедения, ти такова нещо не си сторил. Ако говорим за това кой 'мисли', това че базираш целия си аргумент на някакви летящи, набързо смотани конспиративни теории, и то най-вероятно от едно изгледано клипче сиг, а не поне на няколко академични материала, това трябва да ти подсказва нещо.


    Колкото до другото, не твърдя че корпоративните медии са обективни глупак, както и изрично казах че бъркаш Political News Bias с тоталитаризъм. Това което малката ти глава не схваща е че ако живееше в тоталитарно общество, нямаше да имаш пазарна икономика, която в освновите си де факто гарантира различни гледни точки, включитлено и в корпоративните медии, без значение каква им е политическата адженда. Излагаш се.

    Със здраве грозен, видях що за евтина тролска стока си.
    Последно редактирано от Zlennox : 07-02-2018 на 20:05
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  4. #704
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    До-сега не си ми дал нито един от тези факти за дето говориш!? Дадох ти факти които са лесно доказуеми...
    С линкове от нета можеш да намериш и "докажеш" всичко, дори че любимият ти Холокост не съществува !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    ... кой 'мисли', това че базираш целия си аргумент на някакви летящи, набързо смотани конспиративни теории, и то най-вероятно от едно изгледано клипче сиг, а не поне на няколко академични материала, това трябва да ти подсказва нещо.
    На мен ми подсказва, че ти освен да сипеш пропагандни клишета от нета или другаде, не си способен на директен спор с мен. Фактът че подминаваш и не си в състояние да отговориш конкретно на въпросите ми, означава че ти си неспособен да мислиш самостоятелно и да изградиш контратеза на моята !

    Освен това фактът че все по-често си служиш с обидни квалификации спрямо моята личност, доказва безсилието ти !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Колкото до другото, не твърдя че корпоративните медии са обективни глупак, както и изрично казах че бъркаш Political News Bias с тоталитаризъм.
    Нима?!
    Каква е разликата ?!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    ...ако живееше в тоталитарно общество, нямаше да имаш пазарна икономика, която в освновите си де факто гарантира различни гледни точки, включитлено и в корпоративните медии, без значение каква им е политическата адженда.
    Тоталитарното общество и пазарната икономика не са взаимно-изключващи се!
    Нацистка Германия, Фашистка Италия и Испания на Франко доказват че грешиш!
    Историята познава и куп други диктатури с функционираща пазарна икономика! Дори съвременната Китайска Народна Република!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Излагаш се.
    Мисля че ти се излагаш !
    Усещаш ли как в директен спор срещу мен, посредствеността ти лъсва и нямаш никакъв шанс !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #705
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    С линкове от нета можеш да намериш и "докажеш" всичко, дори че любимият ти Холокост не съществува !
    Един линк съм ти пуснал, и то като увод в 3-те модела на социална политика хахаха. Другото са академични проучвания и списаниа които съм чел или учил. Явно не си на ясно с Peer Review-критериите за публикациите на такива проучвания, и си личи. С линкове от нета също може да изкараш и достоверна информация, ти такава не си ми предоставил върпеки че твърдиш свойта теза за вярна, а теза без факти е само това, теза, фигмент на въображението. Сам си противоречиш !

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Освен това фактът че все по-често си служиш с обидни квалификации спрямо моята личност, доказва безсилието ти !
    Мхм, и ако съдим също по материала който си ни дал като доказателство за неоснованите си твърдения, то това доказва безсилието ти, и то активно избягваш да сториш това, поне малко критично да мислиш, вместо да подхвърляш soundbites.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Нима?!
    Каква е разликата ?!
    Разликата е че при тоталитаризма, политическата адженда е една, и това се налага изцяло. Докато media bias не е предпоставка за тоталитаризъм защото винаги ще имаш либерален bias, консервативен bias, мейнстрийм bias и корпоративен bias. Винаги гледните точки са повече от една, а и отделно имаш watchdogs свободни институции като ОФКОМ в Британия които регулират там където фактите се изкривяват извън пропорция и стават недостоверни.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Тоталитарното общество и пазарната икономика не са взаимно-изключващи се!
    Нацистка Германия, Фашистка Италия и Испания на Франко доказват че грешиш!
    Историята познава и куп други диктатури с функционираща пазарна икономика! Дори съвременната Китайска Народна Република!
    Икономиката на нацистка Германия не е била изградена на принципите на свободна пазарна икономика и либерализъм дъъъ... Нацистите са били национал-социалисти, и като такива собствеността на фабриките например остана в частни ръце, но собствениците се подчиняват на политическите лидери, елити, и строги регулации и голяма бюрокрация. Това се наричаше Führerprincip, което означава, че всеки трябва да се подчинява на своя висш шеф. В крайна сметка всеки трябваше да се подчини на самия Хитлер. Единственият без шеф.

    Тоест собственикът на фабрики трябва да произведе това, което правителството реши и продаде на определени цени. Това не е капитализъм. Би могло да се нарече цивилизъм или бай-ганьовщина. Например братчед ти в най-високото ниво на SS или Гестапо би бил най-ценният ти актив.

    Германската икономика в края на 30-те и военните години се основаваше на принципите на 'икономическа самодостатъчност'; заедно с централизирано икономическо планиране. Макар и номинално капиталистически, по-голямата част от голямата немска индустрия и банкиране бяха държавна собственост или подлежаха на строг държавен контрол. Същото е било и с Мусолини, който дори е бил Ленинист/Комунист. Както и с Испания. Китай е миксова икономика, като голяма част е под контрола на държавата а не частния бизнес.

    С централизацията на контрол идва и тоталитаризъм, към това число спада и контрола над частния бизнес и медиите. Когато държавата, тоест един единствен орган определя политическия тон и дискусия и всички други свери на социалният и икономически живот, то това е тоталитаризъм. Пазарната икономика гарантира множество гледни точки чрез частния бизнес. Затова грешиш. И пак казвам, излагаш се.

    http://www.mak-bg.eu/kniga/ptyat-km-robstvoto
    Препоръчвам ти да инвестираш в това четиво.
    Последно редактирано от Zlennox : 07-02-2018 на 22:31
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  6. #706
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Един линк съм ти пуснал...
    Аз пък "пуснах един факс" в кенефа, но още не съм ти го предложил, нали !
    Така че недей ми предлага линкове.
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Разликата е че при тоталитаризма, политическата адженда е една, и това се налага изцяло.
    Извинявай, но "адженда" от "джендър" ли идва ?!
    "Адженда" значи ли някой да стане джендър - процес на "оджендърастване"?! Май при вас либерастите точно това е "едната адженда" !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Икономиката на нацистка Германия не е била изградена на принципите на свободна пазарна икономика и либерализъм дъъъ...
    Защо слагаш знак за равенство между "пазарна икономика" и "либерализъм"?!
    По същата причина ли слагаш знак за равенство между "тоталитаризъм" и "комунизъм" ?!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Тоест собственикът на фабрики трябва да произведе това, което правителството реши и продаде на определени цени. Това не е капитализъм.
    А капитализъм ли са субсидиите в земеделието и преференциалните (и непазарни) цени на електроенергията от ВЕИ?!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Макар и номинално капиталистически, по-голямата част от голямата немска индустрия и банкиране бяха държавна собственост или подлежаха на строг държавен контрол.
    Значи според теб капитализмът и пазарната се определят само от това кой държи икономическите лостове?
    Ако лостовете ги държат корпорациите - това е либерализъм, ако ги държи държавата е комунизъм, така ли ?!
    Планова икономика не значи непременно отхвърляне на пазарните принципи. Корпорациите планират действията си в доста по-голяма степен, отколкото "плановите икономики" на която и да е тоталитарна държава!





    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Когато държавата, тоест един единствен орган определя политическия тон и дискусия и всички други свери на социалният и икономически живот, то това е тоталитаризъм.
    Когато същите тези неща се определят от корпорациите, тогава как се нарича?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #707
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Германия ще депортира мигранти.
    Меркел обърна гръб на ценностите си. So sad."

    Проронвам либераска сълза.

  8. #708
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "В деня на независимостта на САЩ си мисля, че нормалните хора се стремят към независимост от империи, а не към членство в империи, особено пък фейк-империи."

  9. #709
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Рейтингът на Тръмп расте въпреки негативното медийно отразяване.
    Статистките показват огромно разминаване между медиите и американското общество
    https://www.capital.bg/politika_i_ik...vnoto_mediino/


    ПП: Какво ли сега ще каже великия, либерален, политически аналазатор Зленчо скотландеца.

  10. #710
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Рейтингът на Тръмп расте въпреки негативното медийно отразяване.
    Статистките показват огромно разминаване между медиите и американското общество
    https://www.capital.bg/politika_i_ik...vnoto_mediino/


    ПП: Какво ли сега ще каже великия, либерален, политически аналазатор Зленчо скотландеца.
    Според Злетокса либерастките медии са най-независимите и обективните в света!
    Даде ми пример с FoX и CNN !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Ако медиите бяха тоталитарни, то тогава нямаше да имаш канали като Fox и CNN.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #711
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Лесно Ефенди, НЕ ЧЕТЕШ ами постваш колкото да си почешеш мъдите и крастата.

    "Рейтингът на Тръмп обаче е много по-нюансиран, като силно зависи от кои агенции се гледа. За седмицата между 20 и 27 юни са излезли 14 анкети. В някои от тях одобрението на Тръмп е 37%, докато при други достига 47%. "

    "На национално ниво Доналд Тръмп продължава да бъде особено противоречива фигура, но не и на ниво партия. "
    В статията пише че процентите му са се вдигнали от 37 на 42%. Щом Обонго взе 2-ри мандат с 47% одобрение за същия период, то защо и Тръмп да не вземе 2-ри мандат, имайки предвид, че основните му опоненти и те губят привърженици, то май основен опонент от демократите му се явява хард-социалиста Бърни Сандърс.

    А ти скоро ми обясняваше как си убеден, че Тръмп няма да вземе 2-ри мандат. Откъде си толкова убеден, като гледаш статистиките? Сигурно щото не четеш? Хихи, така е!

  12. #712
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Манипулацията "трансджендър" и разрухата на човешките съдби:
    "Казвам се Уолт Хайър и живях 8 години като трансджендър-жена. Причината вече да не съм трансджендър е, че открих истината. И ми отне много време да открия истината. Моята история започна с т.нар. трансджендъризъм на 4 години и се борих със своята джендър идентичност почти през целия си живот. Докато посетих един експерт по джендър идентичност. Той ми постави диагноза разстройство на джендър идентичността или джендър дисфория и каза, че лечението ми ще се състои в хормонална терапия и хирургична операция за възстановяване на пола. Преминах през терапията в продължение на 2 години.

    5-6 години по-късно започнах да уча психология и открих, че хората, които се самоопределят като трансджендъри, всъщност страдат от множество коморбидни разстройства - шизофрения, биполярно разстройство, телесно дисморфично разстройство, обсесивно-компулсивно разстройство и много други разстройства, на които лекарите не обръщат внимание. От моята гледна точка, като дете, на което това се е случило, това е злоупотреба с децата и не трябва да бъде извършвано."
    https://www.facebook.com/LetFreedomS...5060800368181/

  13. #713
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Обясних то 3-пъти до сега, че самата плуралност от гледни точки в медийте, независимо колко обективни са, е знак че не живееш в тоталитарно общество. Никъде не съм казал че са обективни.
    С една лъжа се опитваш да прокараш друга лъжа - типично либерастка история .

    Множеството медии които лъжат не са по-различни от една медия която лъже и налага цензура! Само балъци като теб си мислят, че многото лъжливи медии са нещо различно от тоталитаризъм.

    С други думи ти предпочиташ да те лъжат отвсякъде, вместо само от едно място и си мислиш че си свободен !
    Същото е като да предпочиташ да те ебат отвсякъде, а не само от едно място и да си мислиш, че не си педерасТ !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #714
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Тръмп нападна Германия: Дават милиарди за руски газ, а ние ги пазим
    Изглеждаме като идиоти, плащаме сметките, а те обогатяват Русия, смята президентът"

    ПП: Удри бай Тръмпе и 2-ри мандат ще има. Искам Зленокса да мрънкочи и да рони нежни, либераски, джендър сълзи, поне минимум още 4-5 годинки заради тебе. Мечта.

  15. #715
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    гледам ефендито още си е същия озлобен неудачник

  16. #716
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    ..
    Обадиш се веднъж на 1-2 месeца, напишеш един ред и от него отново гейска злоба и лични нападки.

  17. #717
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Ако още продължавате да си мислите, че не става въпрос за масирана акция за легализиране на педофилията, а Истанбулската конвенция е някакъв невинен документ за защита на жените..."

    Секс между 13-годишно момиче и двама възрастни?! Специално по HBO
    https://www.lentata.com/page_12067.html


    ПП: на път към легализиране дейността на още един тип откачалници.
    Последно редактирано от defender : 07-09-2018 на 15:30

  18. #718
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Ако още продължавате да си мислите, че не става въпрос за масирана акция за легализиране на педофилията, а Истанбулската конвенция е някакъв невинен документ за защита на жените..."

    Секс между 13-годишно момиче и двама възрастни?! Специално по HBO
    https://www.lentata.com/page_12067.html


    ПП: на път към легализиране дейността на още един тип откачалници.
    Ужас...

  19. #719
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Новината, че Доналд Тръмп и Путин ще се срещнат в Хелзинки вдъхнови вълна от нервни и емоционални свлачища в средите на „Съпротивата“.
    На снимката – млад либерал-активист, който днес се самоопределя като джендърфлуиден транс еднорог, изразява своята „буквален плач“ реакция от поредния "геноцид", извършен от The Dondald."



    Последно редактирано от defender : 07-09-2018 на 20:35

  20. #720
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    https://www.facebook.com/IoPetrov/vi...6457543687612/

    Почувствайте бъгът в хармоничността на системата.

  21. #721
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Снощи по БНТ филм за семейство от две лесбийки. Оная вечер бяха педераси. Избягах от тях - попаднах на бащи убиващи синовете си, защото са гейове. Щракнах дистанционното и гледам изпълнение на сериен убиец. От него се махнах и се озовах при динозаври гонещи и разкъсващи хора. Затърсих нещо друго и виждам давещи се чернокожи бежанци. Хукнах от там и гледам един, който държи топка и се кани с нея да унищожи Вселената. Рекох, майната ти, и виждам отвлечена жена прикована с верига. Оставих жената да страда и се озовах в банков обир със стреба. Скрих се от стрелбата и хоп римейк на "Ромео и Жулиета" - двама гейове ще се тровят. Не разбрах кой от двамата е Ромео. Напуснах ги и се озовах в самолетна катастрофа. Дали падна самолета не разбрах. Избягах и пред мен застана ревящо момиче опасано с бомби. Ако нещо не станело щели дистанционно да я взривят. Не дочаках да видя дали ще я спасят. На екрана застанаха двама педераси, които се целуваха...
    За какво ли ни подготвят?!"

  22. #722
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Когато приятел от Англия ти каже, че ти завижда, че можеш да се изразяваш свободно във Фейсбук, защото на него полицията ще му цъфне на вратата за 5 минути за същата публикация.
    Тази Европа ли мечтахте, хора?"

  23. #723
    Ами отивай в Русия, сега поне никой няма да те гръмне на границата като напускаш.

  24. #724
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Martinezz Виж мнението
    Ами отивай в Русия, сега поне никой няма да те гръмне на границата като напускаш.
    Тва е все едно да дойда и да спя с жена ти, а ти да се изнесеш от къщата си, като не ти харесва, ве. Кви са тея джендър-п*ткенски решения.

    Ми добре, тогава на тебе, като не ти харесва, че в България има хора мислещи, като мене ми ходи в Германия ве. Сега там Меркел ги пуска всякакви, даже и без документи, особено ако си джендър или фен на аллах, най-добре и двете.
    Последно редактирано от defender : 07-11-2018 на 22:03

  25. #725
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Доналд Тръмп за сетен път изправи либералите на нокти и унизи родината на всички левичарски идеологии - Германия. Пък накрая ги накара и да си платят. Юнкер не издържа на напрежението и гаврътна едно голямо."

    Юнкер пак либерално се е накопал, като мотика:
    https://www.facebook.com/polsatnewsp...Tj8kISOWTcog9I

    Последно редактирано от defender : 07-12-2018 на 20:17

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си