.
Отговор в тема
Страница 35 от 72 ПървиПърви ... 2531323334353637383945 ... ПоследнаПърви
Резултати от 851 до 875 от общо 1786
  1. #851
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Либералите са болната, по-глупава, чувствителна, болезнено страхлива, част от населението,
    и оттам съответно искаща да бъде контролирано всичко, включително и живота другите, предавайки отговорността на държавата-майка, която също да ги защитава от патологичните им страхове.

  2. #852
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Всъщност хомосексуалистите нямат нужда да бъдат защитавани, а нужда да защитават хомосексуалистите и да преекспонират нещата имат шепа активисти-правозащитници, нереализирани в живота, завършили малоумни специалности, и на хранилка от правозащитни фондове и организации - така вместо да разберат жестоката истина, че никой няма нужда от тях, те дори се изживяват, като герои, спасители на света. Затова на прайдовете е пълно по-скоро с активисти-правозащитници, отколкото с истински гейове, които дори си отвращават от това измекярско събитие и за тях е унизително.
    Последно редактирано от defender : 08-10-2018 на 12:06

  3. #853
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Ердоган щял да бори Тръмп с Аллах:

    "Реджеб Ердоган призова гражданите на страната да не обръщат внимание на срива на лирата. От началото на тази година тя е загубила над една трета от стойността си срещу еврото и долара на фона на влошаващите се отношения между Анкара и САЩ.

    „Организират се различни кампании. Не обръщайте внимание на тези кампании. Ако те имат долари, то ние имаме нашия Аллах!”



    Удри бай Тръмпе
    Последно редактирано от defender : 08-10-2018 на 12:36

  4. #854
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Либералите са болната, по-глупава, чувствителна, болезнено страхлива, част от населението,
    и оттам съответно искаща да бъде контролирано всичко, включително и живота другите, предавайки отговорността на държавата-майка, която също да ги защитава от патологичните им страхове.
    Изключително неточно определение.

  5. #855
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Всъщност хомосексуалистите нямат нужда да бъдат защитавани, а нужда да защитават хомосексуалистите и да преекспонират нещата имат шепа активисти-правозащитници, нереализирани в живота, завършили малоумни специалности, и на хранилка от правозащитни фондове и организации - така вместо да разберат жестоката истина, че никой няма нужда от тях, те дори се изживяват, като герои, спасители на света. Затова на прайдовете е пълно по-скоро с активисти-правозащитници, отколкото с истински гейове, които дори си отвращават от това измекярско събитие и за тях е унизително.
    Ти говориш един вид от позицията на гейовете ли? Щото си много, много запознат с техни мнения (и конкретно с тези мнения за които никой друг освен теб и шепа хора не знаят).

  6. #856
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ердоган щял да бори Тръмп с Аллах:

    "Реджеб Ердоган призова гражданите на страната да не обръщат внимание на срива на лирата. От началото на тази година тя е загубила над една трета от стойността си срещу еврото и долара на фона на влошаващите се отношения между Анкара и САЩ.

    „Организират се различни кампании. Не обръщайте внимание на тези кампании. Ако те имат долари, то ние имаме нашия Аллах!”



    Удри бай Тръмпе
    Ми то да не обръщат внимание на срива, добре е позитивно да мисли човек амаааа.... като излязат навън и като не могат да си купят нищо ще видиме как ще си мислят То вероятно още ще падне, валутите са много податливи на такива трусове, което е и добре и зле ппц.

    -Добър ден, едно кафе моля. Колко ви дължа?
    --Два Аллаха и един мохамед.
    -Мога ли да платя с коран?
    --Безконтактен ли е?
    -Да
    --Помолете се на пос терминала.
    P.S. Не целя да обидя някого.

  7. #857
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Че либералите сте същите ве, само дето Меркел и сие с други мантри ви омагьосва.

  8. #858
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Че либералите сте същите ве, само дето Меркел и сие с други мантри ви омагьосва.
    Е нищо общо с това няма.

    В Турция в по-забутаните части има изключително голяма маса просто, необразовано население и съответно много религиозно.
    Не до степен на радикален ислям, а по-скоро на хронифицирана тежка вяра. Съответно през вярата мнооооого лесно могат да бъдат манипулирани.
    Ама такъв е регионът просто. При нас кебапчета - при тях аллах.
    Ако ядяха свинско щеше да е по-лесно

  9. #859
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    ...
    Защо все още се занимваш с него и такива като него? С тях адекватен, фактуален спор/аргументация/дискусия няма как да направиш. Първо, защото не приемат ФАКТИТЕ за даден императив (олицетворението на Фейк Нюз). Второ, при тях нама критична маса анализ ами се копи/пейства от таблоиди, фейсбук и т.н. без да се проверява казаното. С такива никога няма да излезнеш на глава, само ще те снизат до тяхното ниво на простащина и все така ще си карат.
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  10. #860
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Включване от паралелната реалност:
    Джъстин Трюдо: "Честит прайд на Аллах!"

    https://www.facebook.com/JonathonAVa...JCEVtzCtu2zME0

  11. #861
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Второ, при тях нама критична маса
    Така е, хората, които не искат да се вписват в масово пропагандираната либерална идеология го правят, защото нямат критична маса. Гоуем си.

  12. #862
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Изключително неточно определение.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #863
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Защо все още се занимваш с него и такива като него? С тях адекватен, фактуален спор/аргументация/дискусия няма как да направиш. Първо, защото не приемат ФАКТИТЕ за даден императив (олицетворението на Фейк Нюз). Второ, при тях нама критична маса анализ ами се копи/пейства от таблоиди, фейсбук и т.н. без да се проверява казаното. С такива никога няма да излезнеш на глава, само ще те снизат до тяхното ниво на простащина и все така ще си карат.
    И аз се чудя това на моменти. Иначе го правя, щото една маса неграмотни потребители и гости влизат, четат тези творби и тъй като мозък нямат много, не четат нищо друго и това ги оформя. Старая се да защитя интересите и на другата страна, както и да представя друга гледна точка, белким в нечия глава влезе нещо малко поне.
    Но като гледам скоро ще мина на другия режим. Простотия. Сийн. Репорт.

  14. #864
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    С тях адекватен, фактуален спор/аргументация/дискусия няма как да направиш.
    Направихме и те разбих, Злетоксчо !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #865
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Направихме и те разбих, Злетоксчо !
    хихихихих *смея се по либералкси* виждам как ме разби. Избягваш да ми отговориш директно на елементарни въпроси и аргумента ти пада до реторика лол.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    В какъв контекст употребяваш расистки изрази?! Ти изместваш темата натам и явно си расист, след като си служиш с подобни квалификации спрямо мен!
    (Като не можеш да отговориш на въпроса прибягваш към реторични техники; отговаряш на въпрос с върпос) Ако не се досещаш, контекста е научно-образователен, но както казах тези термини не са расистки сами по себе си и по природа. Попитах те многократно: обясни ми кое по точно в тези термини (reverse racism, snowflake и т.н.) конституцира расизм и дискриминация. Къде по точно в тези термини везните са непропорционално наклонени, има подчинение върху индивида или different power relations? По-скоро ти изместваш темата, защото явно не знаеш какво конституцира думата расизм, и припадаш до евтина реторика. Както казах, това че използвам термини като фашист или нацист, не те прави такъв, но явно по твойта логика е така.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Много добре знам какво значи! Това е обратното на "негър" и ти го употреби спрямо мен в обиден и расистки контекст!
    Мда, ама не значи това хахахах.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Generation_Snowflake

    А, и другото, защо си толкова обиден, дори и да е било обратното на 'негър'? Нали reverse racism няма, защо ще се обиждаш и твърдиш че е обратното на расистки термин, сам го каза:

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...да твърдиш че има обратна дискриминация/расизъм/сексизъм е същото като да твърдиш че има обратно убийство или кражба!
    И, да си дойдем на думата...

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...което доказва, че вие либерастите сте лицемери!
    Също, в какъв контекст използваш 'негър'? Щом използваш расистки термини "спрямо мен" (обвинявайки ме) би трябвало да си расист, не е ли така?


    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Джендърастчо, явно и ти имаш трудности с четенето и пак не си прочел и разбрал какво съм казал:
    Не по моята логика, а по твоята (и тя е тъпа) !
    Виждам много добре какво си написал. Казваш че няма обратен расизм/дискриминация, и все пак активно подкрепяш таази теза както посочих по-горе и преди! Което показва какъв лицемер си. Не може да твърдиш ча обратен расизм няма и да ми говориш че белия човек е систематично дискриминиран.


    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Всякакви критерии основаващи се на расова, сексуална или полова принадлежност са расистки и сексистки!
    Значи affirmative action е узаконен расизъм и сексизъм!
    При подбора на персонал, единственото което трябва да има значение е квалификацията и уменията на кандидатите, без значение дали са мъже, жени, негри, бели, нормални или педали!
    Equality of opportunity е даването на равен достъп до кандидатстване и разглеждане на кандидатурите! Оттам нататък, ако се разглеждат критерии като пол, раса или сексуална ориентация, това вече е сексизъм и расизъм!

    Джендърастчо, кажи ми ако кандидатите се отсяват по расова, полова или сексуална принадлежност - това не е ли расизъм и сексизъм ?!
    Да те попитам пак, в какъв контекст изпозлва думата 'негър тук'? Да не би да си расист?
    Ако измерваш меритокрацията само по кфалификации и умения, то вече клониш към технокрация и елитизъм.

    При Affirmative actionсе, идеята е че поне ще разгледаш кандидатите от множество раси и полове за първия и може би втория етап от процеса. В САЩ няма квоти за наемане през 2018 г. Няма изискване X% от хората, които интервюирате, да са от определена раса или пол.

    Ако имахме справедливо общество, нямаше да има слабо представени жени, малцинства или друга демографска група. Би видял доста равномерно разпределение на кандидатите, които успяват и не успяват. Белите, които често влизат в любимото си училище, често получават работа или често получават промоция, това не е право, което всъщност са имали: това е резултат от структура базирана на несправедливи възможности.

    Единственият начин, по който човек може да не е съгласен с тази оценка, е ако някой наистина вярва, че чернокожите, или испаноговорящите, или жените или бедните хора, са всъщност низши като група и няма да успеят със същите темпове като белият индивид.

    Ако внимателно прецениш въпроса, няма атака срещу Affirmative Action, която да не се основава на правото или чувството за превъзходство над други групи.
    Последно редактирано от Zlennox : 08-11-2018 на 12:52
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  16. #866
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Не мога да повярвам, че либерал-шотландеца ме мрази. Тази политическа религия на любофтааа.

  17. #867
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    В западната (политически коректна) секта вече блика толерантност и прогресивност, преателе

    Последно редактирано от defender : 08-11-2018 на 13:01

  18. #868
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    В западната (политически коректна) секта вече блика толерантност и прогресивност, преателе

    Ми отивай в източната, комунистическа, тоталитарна секта ве, преател.

  19. #869
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Ми отивай в източната, комунистическа, тоталитарна секта ве, преател.
    Католицизма почти винаги се е изменял според политическия протокол. Почти винаги е бил троянски кон в християнството (лъжливо християнство) обслужващо, оправдаващо и обожествяващо политически идеологии.

    Хехе, как успя да сприятелиш комунизмът с православието, не знам. Явно толкова ти е акъла. Говориш, колкото да поддържаш някаква привидна компетентност. Смех.

  20. #870
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Католицизма почти винаги се е изменял според политическия протокол. Почти винаги е бил троянски кон в християнството (лъжливо християнство) обслужващо, оправдаващо и обожествяващо политически идеологии.

    Хехе, как успя да сприятелиш комунизмът с православието, не знам. Явно толкова ти е акъла. Говориш, колкото да поддържаш някаква привидна компетентност. Смех.
    БПЦ също е мн активен политически инструмент, ако ме питаш мене. Руският патриарх също си беше баш такоз нещо, визитата му в сф.
    Не съм ги сприятелявал. Ама не е и случайно, че половината висше духовенство лъсна с досиета в ДС

  21. #871
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Има една стара, изпитана поговорка, че каквото защитаваш в крайна сметка често такъв ставаш.
    Диксофенчо, някой ден синчето ти да не доведе у дома някоя мустаката булка-травестит. Ае честито. Ако се случи, спомни си за мене и пий една водка за мое здраве, може и да ме благословиш. (не ти го пожелавам, но може би за тебе ще е готино ако се случи, природата ще те възнагради)
    Последно редактирано от defender : 08-11-2018 на 13:39

  22. #872
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Младите мъже пият по-малко алкохол, пушат по-малко и правят по-малко секс, вероятно защото сексът изисква да насочат вниманието си към някой друг. Кръчмите затварят, отварят фитнеси. Личните треньори са новите гурувци, които насърчават клиентите са поддържат добра форма за своите селфита.
    Със 70% е нараснала честотата на хоспитализациите на мъже с хранителни разстройства. Четикратно се е повишила употребата на анаболни стероиди. 1 милион души във Великобритания приемат анаболни стероиди, за да изглеждат по-мускулести.
    Дали тези мъже ще намерят любов и щастие накрая е друг въпрос. Но може би ще станат недоволни либерали-философи и ще тръгнат да оправят света"

    https://www.spectator.co.uk/2018/08/...f-improvement/

  23. #873
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Младите мъже пият по-малко алкохол, пушат по-малко и правят по-малко секс, вероятно защото сексът изисква да насочат вниманието си към някой друг. Кръчмите затварят, отварят фитнеси. Личните треньори са новите гурувци, които насърчават клиентите са поддържат добра форма за своите селфита.
    Със 70% е нараснала честотата на хоспитализациите на мъже с хранителни разстройства. Четикратно се е повишила употребата на анаболни стероиди. 1 милион души във Великобритания приемат анаболни стероиди, за да изглеждат по-мускулести.
    Дали тези мъже ще намерят любов и щастие накрая е друг въпрос. Но може би ще станат либерали-философи и ще тръгна да оправят света"

    https://www.spectator.co.uk/2018/08/...f-improvement/
    О в Русия въобще не пият по-малко, спокойно.
    Това са нерелевантни статистики, от които едва ли не излиза, че е по-добре да пушат и пият.

  24. #874
    Либерализмът, както и която и да е друга система има плюсове и минуси. В основата на тази стои свободата и личността. Това обаче не винаги има добри последици.

  25. #875
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    хихихихих *смея се по либералкси* виждам как ме разби. Избягваш да ми отговориш директно на елементарни въпроси и аргумента ти пада до реторика лол.
    Пак ли пишеш пред огледалото в банята, като някоя кифла ?!
    Отговорих на всичките ти въпроси и разбих тезата ти с аргументи, като ти почна да обиждаш на расистка и всякаква друга основа!
    Не съм отговорил единствено на повтарящите се въпроси, както и на тези, на които съм дал отговор по друг начин !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Нали reverse racism няма, защо ще се обиждаш и твърдиш че е обратното на расистки термин, сам го каза:
    Няма обратен, расизмът е един и същ, без значение дали обиждаш някого защото кожата му е черна или бяла.
    Ти ме обиждаш за цвета на кожата ми - това е расизъм! Няма никакво значение кожата ми какъв цвят е!
    Току-що сам доказа (за пореден път), че критериите ти са избирателни и си лицемер!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Не може да твърдиш ча обратен расизм няма и да ми говориш че белия човек е систематично дискриминиран.
    По дефиниция, расизмът е да свързваш цвета на кожата с дадени качества или недостатъци и по това да се прави подбор на персонал, сегрегация и т.н.
    Щом избираш или отхвърляш някого по цвета на кожата му, това е расизъм! Никъде в дефиницията на расизма не пише, че расизъм може да има само спрямо определени народи или раси!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Ако измерваш меритокрацията само по кфалификации и умения,
    Това са единствените критерии, които трябва да определят мястото на човека в обществото! Това е единственото справедливо решение - всичко друго е дискриминация и расизъм!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    При Affirmative actionсе, идеята е че поне ще разгледаш кандидатите от множество раси и полове за първия и може би втория етап от процеса. В САЩ няма квоти за наемане през 2018 г. Няма изискване X% от хората, които интервюирате, да са от определена раса или пол.
    Отново си слабо осведомен или преднамерено се опитваш да заблудиш аудиторията!
    Всички СВ-та се разглеждат по принцип - иначе няма как да бъдат отсяти. Принципът на Affirmative action е да се дава предимство на хора, единствено според произхода им и цвета на кожата!
    В САЩ такива квоти има за повечето длъжности (особено държавните) от 50 години насам!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Ако имахме справедливо общество, нямаше да има слабо представени жени, малцинства или друга демографска група.
    Не ти ли се струва странно, че хората над 50 са слабо представени в групата на общите строителни работници?!
    Или че жени миньори няма?!
    Или че повечето държави по конституция, имат минимална възрастова граница за длъжността президент?!

    Когато си отговориш на тези въпроси, ще разбереш и отговора на това което си ме питал !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Би видял доста равномерно разпределение на кандидатите, които успяват и не успяват.
    Тези които са некадърни и не могат да се справят със работата ("не успяват"), трябва да си потърсят друга работа!
    Те не може да бъдат назначавани, само за да бъдат поравно с "успяващите" ! Това би означавало, некадърник да заема длъжност с която не се справя и да взима заплата която не заслужава, докато способен човек стои на улицата!
    Не благодаря, това не е равенство, а тирания на некадърните! Това е началото на края на всяко общество!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Единственият начин, по който човек може да не е съгласен с тази оценка, е ако някой наистина вярва, че чернокожите, или испаноговорящите, или жените или бедните хора, са всъщност низши като група и няма да успеят със същите темпове като белият индивид.
    Аз не съм съгласен по-мързеливи и по-некадърни хора да заемат по високи длъжности и заплати от мен. Цветът на кожата е без значение и не ме интересува!
    За да заемаш дадена длъжност и заплатата към нея, трябва да докажеш че си по-добър и да ти бъдат давани според заслугите, а не според цвета на кожата !
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Диксофенчо, някой ден синчето ти да не доведе у дома някоя мустаката булка-травестит. Ае честито. Ако се случи, спомни си за мене и пий една водка за мое здраве, може и да ме благословиш. (не ти го пожелавам, но може би за тебе ще е готино ако се случи, природата ще те възнагради)
    Тя природата сигурно вече го е възнаградила !
    Цитирай Първоначално написано от garvan14 Виж мнението
    Либерализмът, както и която и да е друга система има плюсове и минуси. В основата на тази стои свободата и личността. Това обаче не винаги има добри последици.
    Ти не беше ли оня, който се боеше да не е хванал СПИН от мастурбиране с четка ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си