.
Отговор в тема
Страница 36 от 72 ПървиПърви ... 2632333435363738394046 ... ПоследнаПърви
Резултати от 876 до 900 от общо 1786
  1. #876
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "31% от американците смятат, че гражданска война е вероятна в следващите 5 години. Както казва един приятел - свободата не е безплатна.
    Чудя се, какви са шансовете (хипотетично) на розовокосите, изтънчени либерали срещу истинските мъже на Америка"

    http://m.rasmussenreports.com/public...ar_likely_soon

  2. #877
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Нормалните хора не реагират на малките ограничения на свободата си, а когато се усетят - вече няма какво да направят, защото са омотани от закони и закончета.
    Ето, преди 4 години ислямизацията на Европа изглеждаше като абсурдна идея и никой не вярваше на това. Днес изглежда нормално и хората свикнаха и го приеха."

  3. #878
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "След щата Тенеси, и законодателното събрание на щата Алабама ОТМЕНИ забраните на соросоидите за поставяне на надписа "In God we trust" в публичните училища."

    https://www.lifezette.com/2018/08/in...abama-schools/

  4. #879
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "След щата Тенеси, и законодателното събрание на щата Алабама ОТМЕНИ забраните на соросоидите за поставяне на надписа "In God we trust" в публичните училища."

    https://www.lifezette.com/2018/08/in...abama-schools/
    Не виждам нищо редно в това в публични училища, на издръжка на държавния (или в случая щатски) бюджет да има религиозни надписи.
    По принцип, би могло да се тълкува като традиция, тъй като нали и на банкнотите го има. Ама то там го има и поради едни други съображения, които междудругото са доста интересни и ефективни като мярка.

    Но не е редно, там където има малки деца, в публични училища да има религиозни надписи. Религиозните надписи - в училищата, които се издържат от бюджета на църквата. Колкото повече такива свободи на религиите се дават, толкова по-близко ще станем до идеята училища в които да пише Аллах агбар (не знам всъщност какъв е техният еквивалент на това, ама сигурно е нещо подобно).

    А за банкнотите е много интересна история на които му се занимава да я потърси

    P.S. Това ми напомни как преди време, в гимназията, една партия, чието име ще пропусна да спомена, но ще кажа че е трибуквена като първата буква е Б, втората е С и третата е П, беше раздала едни брошури относно купуването и продаването на гласове, брандирани с нейното лого и символи.

  5. #880
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Всяко училище да си решава само, дали да има надпис или не (който ученик иска, да ходи да учи в друго училище). А не да се забранява, както в случая. Не мога да повярвам, че отворено либералче, като тебе и ЗА забраните - разчупи ги тея стереотипи ве

    Гейовете можели да си развяват голите гъзове на прайдовете на обществени места със свирки и тъпани, а надпис "In God we trust" не можело да има, а даже и забрана.

  6. #881
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Шведски младежи от разнообразни етнически и религиозни общности взели активно участие в традиционния за Швеция летен фестивал на огъня..."

    https://www.zerohedge.com/news/2018-...cross-multiple



    ПП: Тия в Швеция не спряха културно да се обогатяват братче. Тая цивилизация процъфтя, ей на.

    Дай Боже скоро и в Шотландия таА благодат.
    Последно редактирано от defender : 08-14-2018 на 13:02

  7. #882
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Всяко училище да си решава само, дали да има надпис или не (който ученик иска, да ходи да учи в друго училище). А не да се забранява, както в случая. Не мога да повярвам, че отворено либералче, като тебе и ЗА забраните - разчупи ги тея стереотипи ве

    Гейовете можели да си развяват голите гъзове на прайдовете на обществени места със свирки и тъпани, а надпис "In God we trust" не можело да има, а даже и забрана.
    Ами не точно. Повечето училища са на държавна издръжка, т.е. вземат пари от бюджета. Съответно за това се наричат и публични, съответно светски. Като църквата почне да им плаща, каквото реши, такова да си слага.
    Като цяло, от друга страна си прав, че може да си избира всяко училище, тъй като така ще се създаде по-голямо разнообразие от различни училища и ще има по-високо ниво на критичност. Те ппц в САЩ на регионален принцип ли са учениците, или кандидатстват и се записват както при нас?
    Идеята ми не е толкова за този конкретно надпис, а като цяло. Защото ппц прецедентът с този надпис, може да предизвика, ами дай ся тука да сложим един аллах акбар, примерно.

    Прайдовете се разрешават от кмета на съответната общинска администрация, който съответно е пряко избран от населението и ппц спазват правилата разписани за прояви и протести (за разлика например от шествия на ултраси и т.н.)

    Ппц, какво ти е мнението за предмета Световни религии (за 12 клас мисля че беше)?

    P.S. Не съм точно такъв вид либерал за какъвто ме смяташ. Имам по-странни идеи от гледна точка на политика и държавно управление. Не съм и фен на всичко да е безплатно

  8. #883
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Шведски младежи от разнообразни етнически и религиозни общности взели активно участие в традиционния за Швеция летен фестивал на огъня..."

    https://www.zerohedge.com/news/2018-...cross-multiple



    ПП: Тия в Швеция не спряха културно да се обогатяват братче. Тая цивилизация процъфтя, ей на.

    Дай Боже скоро и в Шотландия таА благодат.
    https://edition.cnn.com/2018/08/14/e...ntl/index.html

    Бе май не е фестивал.
    И в Шотландия ли имат такоз нещо?

  9. #884
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    ...държавния (или в случая щатски) бюджет да има религиозни надписи.
    То на самия бюджет го има този надпис, та в училищата ли няма :



    Много си зле Либерастчо, само аз знам как да ви подхвана и направя за смях, както правя редовно с колегата ти Злетоксчо !
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Но не е редно, там където има малки деца, в публични училища да има религиозни надписи.
    А защо не ?!
    Не трябва ли тези надписи да се махнат първо и от "бюджета" с който се финансират?
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Не мога да повярвам, че отворено либералче, като тебе и ЗА забраните - разчупи ги тея стереотипи ве
    Либералите все повече започват да се държат като тоталитарни тирани, каквито всъщност са !
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Защото ппц прецедентът с този надпис, може да предизвика, ами дай ся тука да сложим един аллах акбар, примерно.
    В християнска държава, това няма как да стане и именно вас либерастите от това ви е най-много страх!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #885
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    То на самия бюджет го има този надпис, та в училищата ли няма :



    Много си зле Либерастчо, само аз знам как да ви подхвана и направя за смях, както правя редовно с колегата ти Злетоксчо !
    А защо не ?!
    Не трябва ли тези надписи да се махнат първо и от "бюджета" с който се финансират?
    Либералите все повече започват да се държат като тоталитарни тирани, каквито всъщност са !
    В християнска държава, това няма как да стане и именно вас либерастите от това ви е най-много страх!
    Аз сам го казах, че го има върху банкнотите и причината, поради която го има е много интересна. Оказва се на практика, че този надпис има добър психо ефект и си върши работата.

    Какво означава християнска държава? Ние сме християнска държава мисля също. И както сме такава, имаше две училища, едно към Разград, другото към Кърджали в което ставаше точно подобно нещо. Вярно е ппц, че те се издържаха по друга линия, но е прецедент.

    Искам да дефинираш думата "либераст", защото в речника подобен неологизъм не съществува. До момента в който я разтълкуваш, всяка нейна употреба ще бъде разглеждана от мен като обида.

  11. #886
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Либералите все повече започват да се държат като тоталитарни тирани, каквито всъщност са
    След време историята сигурно ще им отреди място наравно с комунистите и фашистите (съответно червени, кафяви и розови чудовища).

  12. #887
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Пак ли пишеш пред огледалото в банята, като някоя кифла ?!
    Отговорих на всичките ти въпроси и разбих тезата ти с аргументи, като ти почна да обиждаш на расистка и всякаква друга основа!
    Не съм отговорил единствено на повтарящите се въпроси, както и на тези, на които съм дал отговор по друг начин !
    Не знам защо си толкова самозаблуден. Не си ми отговорил на елементарни въпроси - както ти показах, прибягваш към евтина реторика като отговаряш на въпроса с въпрос. В повечето случаи аргумент нямаш. За да имаш аргумент, трябва да отстояваш някаква конкретна позиция/точка. Ти такава нямаш. В случая, ти дори не знаеш каква е тази конкретна позиция/точка при положение че сам си противоречиш/лицемериш/ и ти липсват елементарните знания на тема 'що е тва расизм'. Тук, с тези твои 2/3 изречения ми потвърждаваш това което казвам. Каза че съм те обидил на расистка основа (учудващо как, при положение че така и не ми отговори на въпроса какво конституцира расизм в термини като reverse racism и snowflake) което показва че за теб, все пак reverse racism се проявява под една или друга (обща) форма. И също, както сам каза, избягваш да ми отговориш на "повтарящи" се въпроси.


    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Няма обратен, расизмът е един и същ, без значение дали обиждаш някого защото кожата му е черна или бяла.
    Ти ме обиждаш за цвета на кожата ми - това е расизъм! Няма никакво значение кожата ми какъв цвят е!
    Току-що сам доказа (за пореден път), че критериите ти са избирателни и си лицемер!
    Какво нагло псе си само. Покажи ми, моля те, къде съм те обидил за цвета на кожата ти? Както ти показах, сноуфлейк не е обратното на негър.

    Но по същество. Расизма не е един и същи. Ако някой те обиди с израза 'бял боклук', самото значение и сигнификация е съвсем различно от това ако ти наречеш някой чернокож 'негър. Първо защото не си бил систематично дискриминиран, малтретиран, културно и социално анихилиран за последните 500 години. Като бял европеец, никога не си бил част от система която активно те дехуманизира и те третира като куче.

    Второ, белият човека винаги е държал всички чипове - както е и сега - тоест културно-социален и монетарен монопол. Като расово бял човек, ти винаги си бил на првилегирована позиция съвместно тези хора от други раси. Никога не си изпитвал такава систематична дискриминация като други малцинства. Като бял индивид, сравнение с някой друг от друга раса, на теб не ти лепят стереотипи за инкомпентентност и слабо интелигентен.

    Никой разумен човек не би направил сравнение между чернокожа жена, която от време на време губи темперамента си с троловете и неонацисти ... защото цветните жени принадлежат към клас, подложен на векове институционално насилие и социална маргинализация.

    Ето защо трябва да правиш разграничение между самия расизъм и нетолерантността или обидите, основани на раса, в която липсва елемент на превъзходство.

    Това е в основата на аргумента, че чернокожите не могат да бъдат расисти към белите: когато един черен човек обижда или заплашва бял човек, защото е бял, това не е защото извършителят смята, че "черната раса" е по-добра отколкото "бялата раса".
    По-скоро това е реакция срещу белия расизъм, бялото господство и историческите несправедливости - а понякога чувството на несигурност или чувство на неудовлетвореност може да играе роля.

    Затова казвам че ти си нямш понятие от контекст и слагаш reverse racism под общ знаменател, тоест под общата дефиниция на расизма.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    По дефиниция, расизмът е да свързваш цвета на кожата с дадени качества или недостатъци и по това да се прави подбор на персонал, сегрегация и т.н.
    Щом избираш или отхвърляш някого по цвета на кожата му, това е расизъм! Никъде в дефиницията на расизма не пише, че расизъм може да има само спрямо определени народи или раси!
    Пре-прочети горе написаното...

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това са единствените критерии, които трябва да определят мястото на човека в обществото! Това е единственото справедливо решение - всичко друго е дискриминация и расизъм!
    Мхм, я ходи проповядвай тази меритократична утопия на децата на най-долното стъпало в обществото (без значение от етничността им), с минимални възможности и голями аспирации?


    “Merit” itself, moreover, is a malleable, easily manipulated term. The American scholar Lani Guinier has shown how, in the 1920s, Harvard University curbed the number of Jewish students admitted by stipulating a new form of “merit”: that of “well-rounded character”. A more recent example was supplied by the reality TV filmmaking contest Project Greenlight, in which the white actor Matt Damon repeatedly interrupted black producer Effie Brown to tell her that diversity wasn’t important in film production: decisions, he explained, have to be “based entirely on merit”. This “Damonsplaining” was widely ridiculed on social media (“Can Matt Damon tell me why the caged bird sings?”). But it illustrated how versions of “merit” can be used to ingrain privilege – unlike clear criteria for specific roles, combined with anti-discrimination policies."

    https://www.theguardian.com/commenti...y-donald-trump

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Отново си слабо осведомен или преднамерено се опитваш да заблудиш аудиторията!
    Всички СВ-та се разглеждат по принцип - иначе няма как да бъдат отсяти. Принципът на Affirmative action е да се дава предимство на хора, единствено според произхода им и цвета на кожата!
    В САЩ такива квоти има за повечето длъжности (особено държавните) от 50 години насам!

    В конгреса и държавните длъжности няма квоти. Камоли в частния сектор. НЕ ЛЪЖИ!

    "In the United States, “race quotas” are illegal – but using race as a factor in enrolment or recruitment is not."
    "Racial quotas are considered unconstitutional by the US Supreme Court."

    https://www.ozy.com/opinion/should-t...congress/88030
    https://www.theguardian.com/inequali...ound-the-world

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не ти ли се струва странно, че хората над 50 са слабо представени в групата на общите строителни работници?!
    Или че жени миньори няма?!
    Или че повечето държави по конституция, имат минимална възрастова граница за длъжността президент?!
    Когато си отговориш на тези въпроси, ще разбереш и отговора на това което си ме питал !
    Аааа значи прибягваш към псевдо-интелектуализма на онзи канадския психолог/ютубър Джордън Питерсън. Не че нещо де, но ти препоръчвам да препрочетеш какво съм написал и какво ти адвокираш с това. Никой не ти говори за Equality of outcome, това което ти прекарваш между линиите и пробутваш като мой аргумент. Става върпос за възможности които се отварят чрез репрезентация. Това не е както ти го изкарваш, дадено право/работно място.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Тези които са некадърни и не могат да се справят със работата ("не успяват"), трябва да си потърсят друга работа!
    Те не може да бъдат назначавани, само за да бъдат поравно с "успяващите" ! Това би означавало, некадърник да заема длъжност с която не се справя и да взима заплата която не заслужава, докато способен човек стои на улицата!
    Не благодаря, това не е равенство, а тирания на некадърните! Това е началото на края на всяко общество!
    Както казах, имаш проблем с терминологиите и дефинициите им, бъркаш ги постоянно и дефакто си противоречиш нон-стоп. Пре-прочети пак това което съм написал и това което ти си написал. Никога не съм адвокирал за Equality of outcome, винаги съм бил на страната на equality of opportunity която концепция е базирана най-вече на меритокрация.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз не съм съгласен по-мързеливи и по-некадърни хора да заемат по високи длъжности и заплати от мен. Цветът на кожата е без значение и не ме интересува!
    За да заемаш дадена длъжност и заплатата към нея, трябва да докажеш че си по-добър и да ти бъдат давани според заслугите, а не според цвета на кожата !
    Пак, бъркаш equality of opportunity c equality of outcome.
    Последно редактирано от Zlennox : 08-15-2018 на 14:50
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  13. #888
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "полът не е въпрос на лично решение, затова се вижда как при особено голяма упоритост и при висотата на съвременните технологии в медицината, той може да бъде частично или изцяло променен само насилствено и едва след сложни операции и процедури"

  14. #889
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "полът не е въпрос на лично решение, затова се вижда как при особено голяма упоритост и при висотата на съвременните технологии в медицината, той може да бъде частично или изцяло променен само насилствено и едва след сложни операции и процедури"
    Социалният ролеви пол също не е обект на лично решение.
    Какво имаш предвид под насилствено? Самата методика, че е по-инвазивна, или нещо друго? Иначе си прав, сложни и скъпи са процедурите и операциите. Включват и прием на хормони, наблюдаване и т.н. Получават се доста добри резултати (Азис не е един от тях )

  15. #890
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    https://www.nytimes.com/2018/08/14/u...imes&smtyp=cur

    Ех, че палави тези попчета бе.

    Another priest made a 9-year-old boy give him oral sex, “then rinsed out the boy’s mouth with holy water to purify him.”

    Какъв по-добър, по-морален, по-свещен пример от това??? Добре че ги има тези свещени хора, да ни напътстват и да ни дават насока и идеи в живота. In God we trust
    Подходящ надпис за училищата наистина, поне отците да не губят време да киснат по сайтове, могат директно от дскл да си вземат......

    БГ версия на новината:
    https://offnews.bg/sviat/mashtaben-s...po-686310.html
    Последно редактирано от dexofen : 08-15-2018 на 15:37 Причина: допълване

  16. #891
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Ако сам не се досещаш защо смяната на пола е насилие върху физическото тяло, няма как да ти го обясня.

    Дексофенчо, по какво принципите на либерализма за удоволствие се различават от това - секс, ядене и лежене? Но тъй като човек не може да е постоянно в това състояние на удоволствие от секс, ядене е лежене, а трябва да се правят и други неща, нарушаващи удоволствието, то ти как прекарваш останалото си време - сигурно живота ти едно е мъчение? Либералите по принцип често ли мислите за евтаназия, затова ли искате да я узаконите?


    Дексофене , а ти имаш ли принципи на живот, кажи поне един от тях?
    Последно редактирано от defender : 08-15-2018 на 14:58

  17. #892
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ако сам не се досещаш защо смяната на пола е насилие върху физическото тяло, няма как да ти го обясня.

    Дексофенчо, по какво принципите на либерализма за удоволствие се различават от това - секс, ядене и лежене? Но тъй като човек не може да е постоянно в това състояние на удоволствие от секс, ядене е лежене, а трябва да се правят и други неща, нарушаващи удоволствието, то ти как прекарваш останалото си време - сигурно живота ти едно е мъчение? Либералите по принцип често ли мислите за евтаназия, затова ли искате да я узаконите?


    Дексофене , а ти имаш ли принципи на живот, кажи поне един от тях?
    Ппц, не подкрепям евтаназията, освен при медицински нужди.
    Защо те интересуват моите принципи на живот?

  18. #893
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    .
    Защо те интересуват моите принципи на живот?
    защото искам да разбера по какво се различават от секс, ядене и лежене, които и без да имаш принципи те са си животински и по дефолт. Демек да разбера има ли в таА либерална кратуна нещо ве и дали тва либералите не са си най-обикновени плазмодии (демек рептили-реакционисти).
    Последно редактирано от defender : 08-15-2018 на 15:07

  19. #894
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цялата ти тема има една единствена цел. Заяждане от твоя страна с потребителите, които не споделят твоите възгледи. Темата въобще не отговаря на описанието ти - Либерализъм - позитиви и негативи.
    Всъщност ти не толкова защитаваш нещо, което е анти-либерално, а по-скоро изразяваш омразата си спрямо либерализма.
    Нормалното, както обичате да се изразявате повечето в тази тема, нещо е да създадеш тема консерватизъм - позитиви и негативи и там да пускаш, споделяш и обсъждаш проактивно позитивите на консерватизма, а не да правиш тема либерализъм-позитиви и негативи и да изтъкваш само негативите. Това само по себе си говори за твоето интелектуално развитие.

  20. #895
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Цялата ти тема има една единствена цел. Заяждане от твоя страна с потребителите, които не споделят твоите възгледи.
    В началото на темата е написано "минуси и плюсове на либерализма".

    Изтъквам минусите, не се заяждам.

    Физически, може да личи че се заяждам, но аз вътрешно чувствам, че не се заяждам! Имай доблестта да ми нарушиш правата как се чувствам и цялата джендър идеология пропада.

    Така че мисли му?
    Последно редактирано от defender : 08-15-2018 на 15:36

  21. #896
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    В началото на темата е написано "минуси и плюсове на либерализма".

    Изтъквам минусите, не се заяждам.

    Физически, може да личи че се заяждам, но аз вътрешно чувствам, че не се заяждам, имай доблестта да ми нарушиш правата как се чувствам и цялата джендър идеология пропада.

    Така че мисли му?
    Ето как пак изкриви нещата, както ти идват на теб удобно. Това е нормална човешка реакция де, споко. Много си предсказуем.
    Прави впечатление обаче, че въпреки простотиите дето пишеш, имаш известен интелект.

  22. #897
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Виж сега, физически написаното няма значение, важното е как се чувстваме, когато го пишем - нали така, преателЬо?

    Тва либерализма голяма работа, супер прогресивно изобретение на тюрлюгювеча.
    Ти сега заяждаш се с либерализма ми, кво.

    Идваш ми в темата да се заяждаш с либерализма, а? Марш извън цивилизацията
    Последно редактирано от defender : 08-15-2018 на 15:40

  23. #898
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    дексофене мисля те докладвам

  24. #899
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    дексофене мисля те докладвам
    На какво основание?
    Темата не е лично твоя, тя е на форума, следователно на всички потребители и всеки може да пише в нея. Иначе каква дискусия ще водиш, монолог ли?

    Ако искаш лична твоя тема си направи една фейсбук затворена група и така. Но форума е общ.
    Но, щом толкова не искаш други хора тука, само ти и npp, махам се от темата ТИ.

  25. #900
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    и всеки може да пише в нея. Иначе каква дискусия ще водиш, монолог ли?
    Eee, че аз говорих евентуално само за тебе бе муцка, а ти за представител на всички ли се имаш. Баси грандоманията.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си