.
Отговор в тема
Страница 52 от 72 ПървиПърви ... 24248495051525354555662 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 276 до 1 300 от общо 1786
  1. #1276
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Ъъъъъ прочети пак какво съм написал. ...Но няма как да го прочетеш това защото админа ми премахна поста. Причината която ми даде бе че съм използвал обидни думи като "смешник" и "малкия ти мозък."
    Отново си се заблудил - в "Модераторска помощ" съм посочил обидните и расистки коментари, които не спираш да сипеш, по потребители, които не споделят мнението ти!
    Ти системно използваш обиди, защото очевидно тезата ти е незащитима и не можеш да убедиш другите в правотата си с нормален език! Губиш равновесие, изнервяш се и почваш да обиждаш - толкова са ти възможностите !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    ...добрият националист по горе плющи расизъм и анти-семетизъм но неговите мнения не се трият!
    Той може да има някакви убеждения, но не обижда потребителите за разлика от теб!
    Нали си "либерал" - защо той да няма правото да вярва, в каквото намери за добре ?!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Колониалните империи са рухнали поради много причини.
    ...
    Трябва ли да изброявам още?
    Да, би трябвало, защото не посочи нито една важна причина довела до Деколонизацията !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    300,000 излязоха против Тръмп миналата година.
    300 милиона пък не са излезли срещу Тръмп (само в САЩ) ! А по света 6-7 милиарда не са излезли срещу него !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #1277
    Не пишете извън темата, моля. Този спор си го водете на ЛС.

  3. #1278
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Официално - не откриха връзка между Тръмп и Русия
    Това сочи докладът на специалния прокурор Робърт Мълър за руската намеса в президентските избори в САЩ
    https://www.vesti.bg/sviat/oficialno...rusiia-6093500


    ПП:
    "Предлагам след днес всички, които две години неиронично пищяха, че бай Тръмп е руски агент, а изборите са нагласени от Кремъл, да се гръмнат. По-жалки конспиративни зомбита и загубеняци днес едва ли има."

  4. #1279
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Отново си се заблудил - в "Модераторска помощ" съм посочил обидните и расистки коментари, които не спираш да сипеш, по потребители, които не споделят мнението ти!
    Я посочи расистките коментари? Или и ти си от тези умствено надарени които смятат че "белия геноцид" е реално нещо. Мога да ти посоча много примери в които си бил открито расист - споделяйки мнения които имат по-голями и неминуеми последствия от това че съм засегнал егото и "интелигентността" на някой видимо необразован и невеж на и в определени теми.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти системно използваш обиди, защото очевидно тезата ти е незащитима и не можеш да убедиш другите в правотата си с нормален език! Губиш равновесие, изнервяш се и почваш да обиждаш - толкова са ти възможностите !
    Ти въобще прочел ли си нещо от това което съм писал!? 3-те поста в отговор на Фашагата по горе, например. Обосновал съм всичките си аргументи. Това че теб те мързи да четеш или да вложиш рационалност и логика в разбирането на тези аргументи не е мой проблем. По скоро винаги когат съм аргументирал с теб, то ти си този който най мазно използва неадекватни ретoрични тактики за да ибзегнеш по-интелигентна размяна на думи. Като например в този твой пост не си ми показал някаква рационална размяна на идеи. Защо не си обосновал и защитил тезата си че не съм посочил нито една важна причина довела то деколонизацията, ами мазно отбиваш ноемра с някво никво нескпосано изречение? Предполагам това се дължи на мързеливостта ти да вложиш размисъл върху темите и аргументите. Ако наистина правех това което казваш - необоснованата ти теза - щях да ти тегла една майна и въобще да не се разправям с теб или с който и друг да е било който не споделя мнението ми. Но ти си трол. Троловете това и търсят. Провокация.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Нали си "либерал" - защо той да няма правото да вярва, в каквото намери за добре ?!
    Значи по твойта (да не използвам обидни жаргони) логика, не би имало никакъв проблем да се толерира фашизма. Да се толерира расизма. Да се толерира анти-семетизма и прочие. И всичкото това е ОК защото ти твърдиш че всеки има собствено мнение и му се полага такова. И какво става като оставим такива ***** да вярват в такива необосновани идеи като фашизма, расизма и анти-семетизма? Връщаме се 70 години назад и виждаме какви са резултатите. И ми говориш че тезата ми била незащитима. Пффффф.... Колкото и парадоксално да звучи, толерирането на нетолерантността води до лоши неща.



    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Да, би трябвало, защото не посочи нито една важна причина довела до Деколонизацията !
    Кое по-точно от тези причини не разбра? Мисля че май нарочно се правиш на тъп, защото тролският ти манталитет търси провокация да се изразя колко невежо ти е разбирането за света. Писал съм по-горе че социалните проблеми никога нямат само една причина, фактор или праволинейна козалност. Препоръчвам да го прочетеш и препрочетеш.

    Тогава твойто светско просветлено виждане за света и деколонизацията какво е? Какви са тези важни причини?

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    300 милиона пък не са излезли срещу Тръмп (само в САЩ) !
    Е да, и мен ще ме е срам да изляза до протестирам Тръмп камоли да присъствам на встъпването му в длъжност.

    Последно редактирано от Blubalu : 03-25-2019 на 10:49
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  5. #1280
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Няма и друга концепция за семейство - това е единствената природна (естествена, нормална, истинска) концепция за семейство - мъж и жена с дете/деца. Това се определя от природата, не от мен или от теб - останалото е лъжа.
    Ето пример за нескопосана рационализация на даден проблем.

    Природата определя че всичко живо трябва да се размножава - по един или друг начин. Важното е континуума да бъде увековечен.

    Природата НЕ определя деня на сватбата ти, попа, или религията ти. Природата ВЪОБЩЕ НЕ определя самата концепция за женитба и брак. Такава идея в природата НЯМА. Концепцията за семейство не съществува в природата. Защо? Защото тези концепции и идеи са продукт на човешката способност за социализиране и абстрактно мислене. Тоест, семейството като концепция произлиза от културата. Културата идва с еволюцията на човек, тя не е даденост нито пък една и съща за всеки. Тоест брака и идеите за семейството са неминуемо различни измежду народите. Затова например в някои общества е съвсем нормално да имаш повече от една жена. Да търгуваш жени. Да организираш бракове и т.н.

    И сега, за тези по умствено надарени, ако включим хомосексуалните връзки към този аргумент - тоест към идеята че природата не и пука за бракове и семейство до степента в която континуума на репродукция е осъществен - бихте видяли защо хомосексуалноста е била репресирана с хилядолетия.

    И накрая, като типичен фашага, нашият приятел определя ценностите на другите. Тези монолитни, статични, обективни, абсолютни божий ценности - които между другото са измислени от хора и нямат обективна реалност или универсална прилагаемост, камоли факта че са абсолютно етноцентрични.
    Последно редактирано от Zlennox : 03-24-2019 на 22:38
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  6. #1281
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    Не пишете извън темата, моля. Този спор си го водете на ЛС.
    Че вие знаете ли за какво е темата и дали пишем по нея ?!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Я посочи расистките коментари?
    Посочил съм ги !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Обосновал съм всичките си аргументи.
    Не си !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Защо не си обосновал и защитил тезата си че не съм посочил нито една важна причина довела то деколонизацията, ами мазно отбиваш ноемра с някво никво нескпосано изречение?
    Явно не си чел, нито мислил.
    Все пак ще ти дам не един а два жокера и теми за размисъл - кога започва деколонизацията и кое събитие я предизвиква (прави възможна)?!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Предполагам това се дължи на мързеливостта ти да вложиш размисъл върху темите и аргументите.
    И аз така предположих за теб и се оказа че съм прав !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Значи по твойта (...) логика, не би имало никакъв проблем да се толерира фашизма. Да се толерира расизма. Да се толерира анти-семетизма и прочие. И всичкото това е ОК защото ти твърдиш че всеки има собствено мнение и му се полага такова.
    Либералните свободи би следвало да защитават и тези неща, по вашата собствена логика! Не знам защо си против.
    Ако сега отречеш, значи вяшата собствена политика е непоследователна !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    И всичкото това е ОК защото ти твърдиш че всеки има собствено мнение и му се полага такова. И какво става като оставим такива ***** да вярват в такива необосновани идеи като фашизма, расизма и анти-семетизма? Връщаме се 70 години назад и виждаме какви са резултатите.
    Така ще навлезем в Развития Либерализъм, когато всеки ще вярва в каквото си иска и ще прави каквото си иска ! Нали това е основната цел и ценност на либерализма?!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Колкото и парадоксално да звучи, толерирането на нетолерантността води до лоши неща.
    Говориш като някакъв фашист вече !
    Това на нищо не прилича!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Тогава твойто светско просветлено виждане за света и деколонизацията какво е? Какви са тези важни причини?
    Ето че призна, че не знаеш!
    Дал съм ти теми и въпроси за размисъл! Чети и мисли!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    ...идеите за семейството са неминуемо различни измежду народите. Затова например в някои общества е съвсем нормално да имаш повече от една жена. Да търгуваш жени. Да организираш бракове и т.н.

    И сега, за тези по умствено надарени, ако включим хомосексуалните връзки към този аргумент - тоест към идеята че природата не и пука за бракове и семейство до степента в която континуума на репродукция е осъществен - бихте видяли защо хомосексуалноста е била репресирана с хилядолетия.
    Аз не разбрах !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #1282
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Природата определя че всичко живо трябва да се размножава - по един или друг начин. Важното е континуума да бъде увековечен.

    Природата НЕ определя деня на сватбата ти, попа, или религията ти. Природата ВЪОБЩЕ НЕ определя самата концепция за женитба и брак. Такава идея в природата НЯМА. Концепцията за семейство не съществува в природата. Защо? Защото тези концепции и идеи са продукт на човешката способност за социализиране и абстрактно мислене. Тоест, семейството като концепция произлиза от културата. Културата идва с еволюцията на човек, тя не е даденост нито пък една и съща за всеки. Тоест брака и идеите за семейството са неминуемо различни измежду народите. Затова например в някои общества е съвсем нормално да имаш повече от една жена. Да търгуваш жени. Да организираш бракове и т.н.

    И сега, за тези по умствено надарени, ако включим хомосексуалните връзки към този аргумент - тоест към идеята че природата не и пука за бракове и семейство до степента в която континуума на репродукция е осъществен - бихте видяли защо хомосексуалноста е била репресирана с хилядолетия.

    И накрая, като типичен фашага, нашият приятел определя ценностите на другите. Тези монолитни, статични, обективни, абсолютни божий ценности - които между другото са измислени от хора и нямат обективна реалност или универсална прилагаемост, камоли факта че са абсолютно етноцентрични.
    И какво като не определя датата на сватбата, попа или религията? Това ние го градим, както каза, а ако работим заедно с природата, ще сме повече от перфектни. Но природата е създала само два пола (ако не знаеш), които тя е устроила така, че да продължават човешкото поколение. Жена и жена не са способни да го направят, както мъж и мъж. Следователно градим ценности, които да служат за човешкия възход и природата ни помага, ако работим с нея. Определяме педерастията, педофилията и зоофилията като перверзии и извратении (доста от изброените, с които съм говорил, нямат сексуални и морални норми), както содомии като фистинг и други ненормални явления.
    Ти си този с абстрактното мислене. Както и национален предател.

    Кое му е лошото на фашизма? Това, че победителите масови убийци, евреи, комунисти, либерасти, продажници и предатели му дадоха коренно различен смисъл, защото победителя не го питат дали е казал истината, както и лъжа, повторена 100 пъти, става истина? Казах кои ценности сме (човеците, не животните или извънземните) създали и определили заедно с рамото на природата, това за теб, ако е определяне, в смисъла, който придаваш, слабо ме вълнува.

    Явно си сляп или далтонист, за да казваш, че няма Бял геноцид, сигурно си и дрогиран. Вероятно не можеш и да четеш, защото по-горе съм посочил някои симптоми на Белия геноцид (и те са налични).

  8. #1283
    LoveSofia, за втори път ви предупреждавам да не развивате расистки теории. Редактирах ви, но ако продължите ще започна да ви трия целите мнения.

  9. #1284
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Blubalu Виж мнението
    LoveSofia, за втори път ви предупреждавам да не развивате расистки теории. Редактирах ви, но ако продължите ще започна да ви трия целите мнения.
    Моля, бихте ли посочили кои мнения на LoveSofia са "расистки" по вашите думи или противоречат на правилата на форума?

    Много добре знаем, че получавате сигнали да триете неудобни мнения на общо основание, само защото на някой не му харесват!
    Знаем и кой подава сигналите срещу LoveSofia - същият потребител, който най-каруцарски го обиждаше, включително с расистки обиди (Zlennox)!

    Ако мислите че не съм прав, посочете къде съм сбъркал, вместо да ми триете мненията безпричинно !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #1285
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Моля, бихте ли посочили кои мнения на LoveSofia са "расистки" по вашите думи или противоречат на правилата на форума?
    Наистина имах "расистки" части в мненията. Но не от типа на "на сапун, смърт, под ножа, на кафево, под всичко" или други глупости, които първо се появяват в мислите на читателя. Просто казах истината, просто казах твърдението на ДНК откривателя, просто обясних откъде и защо идва нехаресването към евреите. Ако кажем истината, просто няма да е в полза на някои кръгове, опитващи се да бъдат водеща роля в обществата, но поради тяхната вродена природа, те просто не са похватни на това.

  11. #1286
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Таа сутрин, като се събудих се почувствах, че съм повече шотландец и от Зленокса, дейба.
    Па той, ей къде е Шотландията, има-няма 2 часа път със самолет до Манчестър и после 12 часа с автобус до Дънди , колко му е да прехвърчат културни особености.
    Последно редактирано от defender : 03-26-2019 на 13:02

  12. #1287
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Факт: "Вероятността маймуна да налучка верния отговор е много по-висока, отколкото "интелигентен" човек да отговори правилно на въпрос за състоянието на света!"

    https://youtu.be/N1dvfH3s1Ak



    ПП: либералната, умно-красива интелигенция кърти
    Последно редактирано от defender : 03-26-2019 на 13:23

  13. #1288
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Таа сутрин, като се събудих се почувствах, че съм повече шотландец и от Зленокса, дейба.
    Да не си облякъл пола вместо панталони ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #1289
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Да не си облякъл пола вместо панталони ?
    Още не съм го почувствал, хихи. Не е изключено.

  15. #1290
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Най-големият ледник в Гренландия се подчинил на ученическите протести и започнал да расте..."
    https://phys.org/news/2019-03-big-u-...6O1F6PXOc3MyXA

    ПП: ето, вече видими резултати от либералите как спасяват света за има няма 1-2 месеца протести на децата-активисти.

    Успокоих съ вечи.
    Последно редактирано от defender : 03-26-2019 на 19:18

  16. #1291
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Млади хора са искрено убедени, че вятърните турбини и слънчевите панели намаляват CO2 и замърсяването; истината е, че те ги увеличават значително. Германците са похарчили 500 млрд. евро за един отчайващ резултат: днес Германия произвежда девет пъти повече парникови газове на киловатчас, отколкото Франция."

  17. #1292
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Посочил съм ги !
    Не си !

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Все пак ще ти дам не един а два жокера и теми за размисъл - кога започва деколонизацията и кое събитие я предизвиква (прави възможна)?!
    Не знам, аз те питам теб, тежеста за доказване на тезата ти спада върху теб, а не обратното. Посочих ти 3/4 причини. Но още една не боли - френската интелигенция по това време и разрастването на пост-модернизма като философия и идеология.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Либералните свободи би следвало да защитават и тези неща, по вашата собствена логика! Не знам защо си против.


    Така ще навлезем в Развития Либерализъм, когато всеки ще вярва в каквото си иска и ще прави каквото си иска ! Нали това е основната цел и ценност на либерализма?!
    "Явно не си чел, нито мислил."

    Има едно нещо което Лок нарича "Harm Principle", също както има и още един терми наречен "Hate Speech". 3-тия термин за размисъл е "утилитаризъм". Това ви е проблем с Ефенди и другите като вас, цялата ви концепция за либерализма е съставена от новините, социалните медий и тем подобони. Тоест нямате си и напредстава що е то либерализма но важното е че изразяваш нескопосани мнения.


    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз не разбрах !
    Не съм и очаквал. Пиша най вече за да опражнявам собствените си мозъчни клетки. Твойте са неспасяеми.
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  18. #1293
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Тоест нямате си и напредстава що е то либерализма но важното е че изразяваш нескопосани мнения.
    Великият, тайнствен, сакрален, достъпен за разбиране от малцина либерализъм, за който глупавия плебс си няма представа. Затрогнах сА.

  19. #1294
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Ако Зленокса си дойде в България, поживее 2-3 месеца на село, и през това време се занимава с реален труд, като земеделска или животновъдска работа (и изобщо работа практически по-близо до реалността) и да не мисли за възвишени глупости и философии как да се чувства полезен (или че той е някакъв възвишен, но е недооценен и не може да се занимава с такава проста работа, видиш ли, а трябва да спасява света и други), ще почне да изтрезнява от либералните демони в главичката си.


    Зленоксе, например кажи с какво да си шпакловам банята - с теракол или с гипсова замаска?

  20. #1295
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Още не съм го почувствал, хихи. Не е изключено.
    Внимавай, че ако те сполети, може да се окажеш омъжен за Зленокса !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Не си !
    Посочил съм ги публично и за това те санкционираха, но ти явно не си чел (и разбрал). Това разбира се си е лично твой проблем!

    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Не знам, аз те питам теб, тежеста за доказване на тезата ти спада върху теб, а не обратното.
    Че ти не си доказал никое от твърденията ти! Докажи че си чел и мислиш преди да опитваш друго!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Посочих ти 3/4 причини. Но още една не боли - френската интелигенция по това време и разрастването на пост-модернизма като философия и идеология.
    Посочените от теб "причини" нямат нищо общо с деколонизацията !
    Ти дори не знаеш кога е започнала деколонизацията, още по-малко кое събитие я е предизвикало! Това доказва само че ти не си информиран и отказваш да мислиш и четеш!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Има едно нещо което Лок нарича "Harm Principle", също както има и още един терми наречен "Hate Speech". 3-тия термин за размисъл е "утилитаризъм".
    Тези принципи нарушават свободите ми, следователно са расистки и дискриминационни !
    Ако ти съблюдаваш такива овехтели принципи, ти робуваш на предразсъдъци от миналото ! Закостенял си, вместо да вървиш в крак с времето !
    Говорим каквото си искаме и правим каквото си искаме, а ти ни учиш как да живеем като някакъв диктатор !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Не съм и очаквал.
    Очевидно си неспособен да докажеш тезата си пред когото и да било!
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Пиша най вече за да опражнявам собствените си мозъчни клетки.
    Опражняваш ли ги ?! Имаш нужда, но първо се научи да пишеш! Неграмотник !
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Великият, тайнствен, сакрален, достъпен за разбиране от малцина либерализъм, за който глупавия плебс си няма представа. Затрогнах сА.
    Дава заден ход, защото не може да обясни дори идеологията която защитава!
    С предния ми пост така го затапих, че не се появи 5 дена !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #1296
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Има едно нещо което Лок нарича "Harm Principle", също както има и още един терми наречен "Hate Speech". 3-тия термин за размисъл е "утилитаризъм". Това ви е проблем с Ефенди и другите като вас, цялата ви концепция за либерализма е съставена от новините, социалните медий и тем подобони. Тоест нямате си и напредстава що е то либерализма но важното е че изразяваш нескопосани мнения.
    Единствената омраза идва от вас към народите ни, шотландецо.
    На теория може да е хубав, но на практика е потресаващ.

  22. #1297
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Единствената омраза идва от вас към народите ни, шотландецо.
    Не съм аз този който адвокира и защитава геноцида на 6 милиона евреи. Но, така де, видимо нямаш ни най-малката способност за ретроспективен самоанализ.
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  23. #1298
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    Не съм аз този който адвокира и защитава геноцида на 6 милиона евреи. Но, така де, видимо нямаш ни най-малката способност за ретроспективен самоанализ.
    Докажи твърденията си !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #1299
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Щом до 30 години половината свят щял да бъде потопен в следствие на глобалното затопляне, то защо банките продължават да дават над 30 годишни ипотеки?"

  25. #1300
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Как да съм сигурен, че едно момиче ме харесва, за да може, когато се престраша да я целуна, да съм спокоен, че няма след това да тръгне да ме съди и да свърша, като Кобрата, преателе?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си